HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1ZPC De Zeeuwse Kust H1615
2Sassenheim H1714
3Katwijk H1613
4De Treffers H1713
5Z&PC Rotterdam H1612
6DZT'62 H1711
7ZVVS H1710
8Watervlo H179
9De Dolfijn H167
10d'ELFT H156
11VZV Njord H164
12De Vennen H164
13Wiekslag H160
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
9 janDZT'62 H117:00Z&PC Rotterdam H1
15 janZ&PC Rotterdam H119:00VZV Njord H1
22 janKatwijk H120:00Z&PC Rotterdam H1
29 janZPC De Zeeuwse Kust H119:45Z&PC Rotterdam H1
5 febDe Treffers H120:00Z&PC Rotterdam H1

Uitslagen

20 novZ&PC Rotterdam H113 - 9De Vennen H1
13 novWiekslag H18 - 19Z&PC Rotterdam H1
6 novZ&PC Rotterdam H112 - 9d'ELFT H1
16 oktZVVS H15 - 10Z&PC Rotterdam H1
9 oktZ&PC Rotterdam H17 - 10Sassenheim H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC De Zeeuwse Kust H165011562548
2Sassenheim H1742114796118
3Katwijk H1641113654421
4De Treffers H174121371674
5Z&PC Rotterdam H1640212675017
6DZT'62 H1732211715714
7ZVVS H173131065596
8Watervlo H1730497093-23
9De Dolfijn H16213764613
10d'ELFT H1520364857-9
11VZV Njord H1611445557-2
12De Vennen H1611446579-14
13Wiekslag H1600604184-43
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 De Dolfijn H1 - d'ELFT H1Sloterparkbad
8 jan 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Sassenheim H1Vrijburgbad Vlissingen
8 jan 18:20 VZV Njord H1 - d'ELFT H1Zwembad Den Ekkerman
8 jan 19:30 Watervlo H1 - Wiekslag H1Fletiomare
8 jan 20:00 De Dolfijn H1 - De Vennen H1Sloterparkbad
8 jan 20:00 Katwijk H1 - ZVVS H1Aquamar
9 jan 17:00 DZT'62 H1 - Z&PC Rotterdam H1LACO sportcentrum
15 jan 16:50 De Vennen H1 - Katwijk H1De Vennen
15 jan 19:00 Z&PC Rotterdam H1 - VZV Njord H1Zwemcentrum Rotterdam
15 jan 19:00 ZVVS H1 - Sassenheim H1De Kulk
15 jan 19:40 Wiekslag H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Sportcentrum Blokweer
15 jan 20:10 d'ELFT H1 - De Treffers H1Kerkpolder
16 jan 18:15 DZT'62 H1 - Watervlo H1LACO sportcentrum
22 jan 16:55 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Vennen H1Vrijburgbad Vlissingen
22 jan 19:30 Watervlo H1 - De Dolfijn H1Fletiomare
22 jan 20:00 Katwijk H1 - Z&PC Rotterdam H1Aquamar
22 jan 20:15 VZV Njord H1 - DZT'62 H1Zwembad Den Ekkerman
22 jan 21:00 De Treffers H1 - Wiekslag H1Combibad Kwekkelstijn
23 jan 17:30 Sassenheim H1 - d'ELFT H1Wasbeek
29 jan 18:40 Wiekslag H1 - Sassenheim H1Sportcentrum Blokweer
29 jan 19:20 De Vennen H1 - De Treffers H1De Vennen
29 jan 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Z&PC Rotterdam H1Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 20:10 d'ELFT H1 - ZVVS H1Kerkpolder
29 jan 20:15 DZT'62 H1 - Katwijk H1LACO sportcentrum
29 jan 20:30 De Dolfijn H1 - VZV Njord H1Sloterparkbad
5 feb 16:20 De Vennen H1 - Sassenheim H1De Vennen
5 feb 18:25 Wiekslag H1 - ZVVS H1Sportcentrum Blokweer
5 feb 20:00 De Treffers H1 - Z&PC Rotterdam H1Combibad Kwekkelstijn
5 feb 20:30 Watervlo H1 - VZV Njord H1Fletiomare
5 feb 20:40 De Dolfijn H1 - Katwijk H1Sloterparkbad
6 feb 17:00 DZT'62 H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1LACO sportcentrum
12 feb 20:00 Katwijk H1 - De Vennen H1Aquamar
12 feb 20:05 De Dolfijn H1 - DZT'62 H1Sloterparkbad
19 feb 17:00 Sassenheim H1 - Z&PC Rotterdam H1Wasbeek
19 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Dolfijn H1Vrijburgbad Vlissingen
19 feb 19:00 ZVVS H1 - De Vennen H1De Kulk
19 feb 20:00 d'ELFT H1 - Wiekslag H1Kerkpolder
19 feb 20:00 Katwijk H1 - Watervlo H1Aquamar
19 feb 20:00 De Treffers H1 - DZT'62 H1Combibad Kwekkelstijn
5 maa 19:00 Z&PC Rotterdam H1 - ZVVS H1Zwemcentrum Rotterdam
12 maa 18:20 VZV Njord H1 - Katwijk H1Zwembad Den Ekkerman
12 maa 19:00 De Vennen H1 - d'ELFT H1De Vennen
12 maa 20:00 Watervlo H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Fletiomare
12 maa 21:00 De Dolfijn H1 - De Treffers H1Sloterparkbad
13 maa 19:00 DZT'62 H1 - Sassenheim H1LACO sportcentrum
19 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Treffers H1Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 18:15 VZV Njord H1 - ZVVS H1Zwembad Den Ekkerman
19 maa 19:30 Watervlo H1 - d'ELFT H1Fletiomare
19 maa 20:00 Katwijk H1 - Sassenheim H1Aquamar
19 maa 20:40 De Dolfijn H1 - Wiekslag H1Sloterparkbad
19 maa 21:00 DZT'62 H1 - De Vennen H1LACO sportcentrum
26 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - VZV Njord H1Vrijburgbad Vlissingen
26 maa 19:05 ZVVS H1 - DZT'62 H1De Kulk
26 maa 19:55 Sassenheim H1 - De Dolfijn H1Wasbeek
26 maa 20:10 d'ELFT H1 - Z&PC Rotterdam H1Kerkpolder
26 maa 20:15 Wiekslag H1 - De Vennen H1Sportcentrum Blokweer
26 maa 21:30 De Treffers H1 - Watervlo H1Combibad Kwekkelstijn
2 apr 18:45 VZV Njord H1 - De Treffers H1Zwembad Den Ekkerman
2 apr 19:30 Watervlo H1 - Sassenheim H1Fletiomare
2 apr 20:00 Katwijk H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Aquamar
2 apr 20:05 De Dolfijn H1 - ZVVS H1Sloterparkbad
2 apr 20:30 Z&PC Rotterdam H1 - Wiekslag H1Zwemcentrum Rotterdam
3 apr 17:45 DZT'62 H1 - d'ELFT H1LACO sportcentrum
9 apr 17:20 De Vennen H1 - Z&PC Rotterdam H1De Vennen
9 apr 18:45 Wiekslag H1 - DZT'62 H1Sportcentrum Blokweer
9 apr 19:30 ZVVS H1 - Watervlo H1De Kulk
9 apr 20:00 De Treffers H1 - Katwijk H1Combibad Kwekkelstijn
9 apr 20:10 d'ELFT H1 - De Dolfijn H1Kerkpolder
9 apr 21:25 Sassenheim H1 - VZV Njord H1Wasbeek
23 apr 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - ZVVS H1Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 18:25 VZV Njord H1 - Wiekslag H1Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:55 De Dolfijn H1 - Z&PC Rotterdam H1Sloterparkbad
23 apr 20:00 Watervlo H1 - De Vennen H1Fletiomare
23 apr 20:00 Katwijk H1 - d'ELFT H1Aquamar
23 apr 20:30 De Treffers H1 - Sassenheim H1Combibad Kwekkelstijn
29 apr 20:00 ZVVS H1 - Katwijk H1De Kulk
30 apr 16:30 De Vennen H1 - De Dolfijn H1De Vennen
30 apr 17:00 Sassenheim H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Wasbeek
30 apr 18:00 Wiekslag H1 - Watervlo H1Sportcentrum Blokweer
30 apr 19:00 Z&PC Rotterdam H1 - DZT'62 H1Zwemcentrum Rotterdam
30 apr 20:00 d'ELFT H1 - VZV Njord H1Kerkpolder
14 mei 17:30 De Vennen H1 - VZV Njord H1De Vennen
14 mei 18:55 Z&PC Rotterdam H1 - Watervlo H1Zwemcentrum Rotterdam
14 mei 19:00 ZVVS H1 - De Treffers H1De Kulk
14 mei 19:50 Wiekslag H1 - Katwijk H1Sportcentrum Blokweer
14 mei 20:00 d'ELFT H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Kerkpolder
21 mei 17:00 Sassenheim H1 - ZVVS H1Wasbeek
21 mei 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Wiekslag H1Vrijburgbad Vlissingen
21 mei 19:20 VZV Njord H1 - Z&PC Rotterdam H1Zwembad Den Ekkerman
21 mei 19:30 Watervlo H1 - DZT'62 H1Fletiomare
21 mei 21:00 De Treffers H1 - d'ELFT H1Combibad Kwekkelstijn
28 mei 16:30 De Vennen H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1De Vennen
28 mei 18:55 Wiekslag H1 - De Treffers H1Sportcentrum Blokweer
28 mei 18:55 Z&PC Rotterdam H1 - Katwijk H1Zwemcentrum Rotterdam
28 mei 20:00 d'ELFT H1 - Sassenheim H1Kerkpolder
28 mei 20:30 De Dolfijn H1 - Watervlo H1Sloterparkbad
29 mei 17:00 DZT'62 H1 - VZV Njord H1LACO sportcentrum
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 nov 19:45 DZT'62 H1 - Wiekslag H1 9 - 5
20 nov 20:00 Katwijk H1 - De Treffers H1 13 - 9
20 nov 19:55 Z&PC Rotterdam H1 - De Vennen H1 13 - 9
20 nov 19:30 Watervlo H1 - ZVVS H1 8 - 7
20 nov 18:50 VZV Njord H1 - Sassenheim H1 7 - 7
14 nov 16:00 Sassenheim H1 - Watervlo H1 19 - 9
13 nov 21:30 De Treffers H1 - VZV Njord H1 11 - 10
13 nov 19:30 ZVVS H1 - De Dolfijn H1 9 - 10
13 nov 19:00 d'ELFT H1 - DZT'62 H1 7 - 12
13 nov 18:45 Wiekslag H1 - Z&PC Rotterdam H1 8 - 19
13 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Katwijk H1 8 - 12
7 nov 18:30 DZT'62 H1 - ZVVS H1 8 - 9
6 nov 20:40 De Dolfijn H1 - Sassenheim H1 10 - 13
6 nov 19:55 Z&PC Rotterdam H1 - d'ELFT H1 12 - 9
6 nov 19:30 Watervlo H1 - De Treffers H1 10 - 15
6 nov 19:10 VZV Njord H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 5 - 7
6 nov 18:20 De Vennen H1 - Wiekslag H1 19 - 8
24 okt 19:00 ZVVS H1 - VZV Njord H1 11 - 8
24 okt 16:30 De Treffers H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 8 - 10
23 okt 20:00 d'ELFT H1 - Watervlo H1 9 - 12
23 okt 18:00 Wiekslag H1 - De Dolfijn H1 5 - 12
23 okt 17:00 Sassenheim H1 - Katwijk H1 3 - 12
23 okt 16:30 De Vennen H1 - DZT'62 H1 10 - 19
16 okt 20:10 d'ELFT H1 - De Vennen H1 11 - 10
16 okt 20:00 Katwijk H1 - VZV Njord H1 11 - 5
16 okt 19:00 ZVVS H1 - Z&PC Rotterdam H1 5 - 10
16 okt 19:00 De Treffers H1 - De Dolfijn H1 12 - 11
16 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Watervlo H1 15 - 11
16 okt 17:00 Sassenheim H1 - DZT'62 H1 10 - 10
10 okt 19:30 DZT'62 H1 - De Treffers H1 7 - 7
9 okt 21:00 De Dolfijn H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 12 - 13
9 okt 19:30 Watervlo H1 - Katwijk H1 10 - 8
9 okt 19:00 Z&PC Rotterdam H1 - Sassenheim H1 7 - 10
9 okt 18:50 De Vennen H1 - ZVVS H1 11 - 11
9 okt 17:45 Wiekslag H1 - d'ELFT H1 11 - 12
3 okt 19:00 ZVVS H1 - Wiekslag H1 13 - 4
2 okt 20:20 Sassenheim H1 - De Vennen H1 17 - 6
2 okt 20:00 Katwijk H1 - De Dolfijn H1 9 - 9
2 okt 18:55 Z&PC Rotterdam H1 - De Treffers H1 6 - 9
2 okt 18:15 VZV Njord H1 - Watervlo H1 20 - 10
2 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - DZT'62 H1 9 - 6
 
 
De Dolfijn H..
 
De Treffers ..
 
De Vennen H1
 
d'ELFT H1
 
DZT'62 H1
 
Katwijk H1
 
Sassenheim H..
 
VZV Njord H1
 
Watervlo H1
 
Wiekslag H1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVVS H1
 
De Dolfijn H1 12/38/11/112/25/210 - 1329/128/519/323/412 - 132/4
De Treffers H112 - 11 ?21/519/29/423/411 - 1026/322/15/28 - 10?
De Vennen H130/429/1 12/310 - 1915/15/214/5?19 - 89/428/511 - 11
d'ELFT H19/415/111 - 10 7 - 12?28/530/49 - 1219/226/314/529/1
DZT'62 H1?7 - 719/33/4 29/113/329/516/19 - 59/16/28 - 9
Katwijk H19 - 913 - 912/223/4? 19/311 - 519/2?22/12/48/1
Sassenheim H126/3?17 - 623/110 - 103 - 12 9/419 - 9?19/230/421/5
VZV Njord H1?2/4?8/122/112/37 - 7 20 - 1023/421/55 - 719/3
Watervlo H122/110 - 1523/419/321/510 - 82/45/2 8/1?12/38 - 7
Wiekslag H15 - 1228/526/311 - 129/414/529/1?30/4 8 - 1915/15/2
Z&PC Rotterdam H1?6 - 913 - 912 - 930/428/57 - 1015/114/52/4 ?5/3
ZPC De Zeeuwse Kust H119/219/322/1?9 - 68 - 128/126/315 - 1121/529/1 23/4
ZVVS H19 - 1014/519/2?26/329/415/111 - 89/413 - 45 - 10?