HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Dolfijn H2 - ZVL-1886 Center H4
zaterdag 6 november 19:40
Sloterparkbad Amsterdam

Stand Reserve 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1De Ham H339
2VZV H236
3AZC H436
4ZV Haerlem H236
5Het Y H236
6Waterpolo Den Haag (SG) H334
7ZVL-1886 Center H423
8UZSC H523
9MNC Dordrecht H333
10De Dolfijn H231
11BZC Brandenburg H220
12Oceanus H220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novDe Dolfijn H219:40ZVL-1886 Center H4
13 novZVL-1886 Center H419:45ZV Haerlem H2
20 novBZC Brandenburg H218:15ZVL-1886 Center H4
4 decZVL-1886 Center H419:05Waterpolo Den Haag H3
11 decHet Y H221:25ZVL-1886 Center H4

Uitslagen

16 oktZVL-1886 Center H47 - 10VZV H2
9 oktMNC Dordrecht H34 - 12ZVL-1886 Center H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Ham H333009341618
2VZV H23201630255
3AZC H43201619145
4ZV Haerlem H23201628253
5Het Y H23201628262
6Waterpolo Den Haag (SG) H3311142829-1
7ZVL-1886 Center H42101319145
8UZSC H52101318144
9MNC Dordrecht H3310231124-13
10De Dolfijn H2301212335-12
11BZC Brandenburg H2200201722-5
12Oceanus H2200201223-11
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 okt 14:45 Oceanus H2 - BZC Brandenburg H2De Waterlelie
23 okt 17:00 MNC Dordrecht H3 - ZV Haerlem H2Sportboulevard
6 nov 16:05 Waterpolo Den Haag H3 - Oceanus H2Hofbad
6 nov 18:50 VZV H2 - AZC H4De Heerenduinen
6 nov 19:00 ZV Haerlem H2 - De Ham H3De Planeet
6 nov 19:20 BZC Brandenburg H2 - Het Y H2Brandenburg
6 nov 19:20 MNC Dordrecht H3 - UZSC H5Sportboulevard
6 nov 19:40 De Dolfijn H2 - ZVL-1886 Center H4Sloterparkbad
13 nov 16:55 AZC H4 - De Dolfijn H2AquaRijn
13 nov 17:45 MNC Dordrecht H3 - Oceanus H2Sportboulevard
13 nov 18:30 UZSC H5 - VZV H2De Krommerijn
13 nov 19:45 ZVL-1886 Center H4 - ZV Haerlem H2De Zijl
13 nov 20:10 Het Y H2 - Waterpolo Den Haag H3Sportfondsenbad Oost
13 nov 21:10 De Ham H3 - BZC Brandenburg H2De Crommenije
20 nov 15:20 Waterpolo Den Haag H3 - De Ham H3Hofbad
20 nov 18:15 BZC Brandenburg H2 - ZVL-1886 Center H4Brandenburg
20 nov 19:25 VZV H2 - MNC Dordrecht H3De Heerenduinen
20 nov 19:50 Oceanus H2 - Het Y H2De Waterlelie
20 nov 20:00 De Dolfijn H2 - UZSC H5Sloterparkbad
20 nov 21:25 ZV Haerlem H2 - AZC H4De Planeet
4 dec 15:30 UZSC H5 - ZV Haerlem H2De Krommerijn
4 dec 15:45 De Ham H3 - Het Y H2De Crommenije
4 dec 16:30 AZC H4 - BZC Brandenburg H2AquaRijn
4 dec 16:45 MNC Dordrecht H3 - De Dolfijn H2Sportboulevard
4 dec 17:55 VZV H2 - Oceanus H2De Heerenduinen
4 dec 19:05 ZVL-1886 Center H4 - Waterpolo Den Haag H3De Zijl
11 dec 15:20 Waterpolo Den Haag H3 - AZC H4Hofbad
11 dec 18:35 BZC Brandenburg H2 - UZSC H5Brandenburg
11 dec 20:35 De Dolfijn H2 - VZV H2Sloterparkbad
11 dec 20:50 ZV Haerlem H2 - MNC Dordrecht H3De Planeet
11 dec 21:25 Het Y H2 - ZVL-1886 Center H4Sportfondsenbad Oost
18 dec 16:30 ZVL-1886 Center H4 - AZC H4De Zijl
18 dec 17:50 Waterpolo Den Haag H3 - VZV H2Hofbad
18 dec 19:05 BZC Brandenburg H2 - De Dolfijn H2Brandenburg
18 dec 19:15 De Ham H3 - UZSC H5De Crommenije
18 dec 19:30 Het Y H2 - MNC Dordrecht H3Sportfondsenbad Oost
18 dec 20:45 ZV Haerlem H2 - Oceanus H2De Planeet
15 jan 15:00 ZVL-1886 Center H4 - De Ham H3De Zijl
15 jan 18:30 VZV H2 - ZV Haerlem H2De Heerenduinen
15 jan 20:45 MNC Dordrecht H3 - BZC Brandenburg H2Sportboulevard
16 jan 15:35 AZC H4 - Het Y H2AquaRijn
16 jan 20:15 UZSC H5 - Waterpolo Den Haag H3De Krommerijn
22 jan 16:20 Waterpolo Den Haag H3 - MNC Dordrecht H3Hofbad
22 jan 16:55 ZVL-1886 Center H4 - Oceanus H2De Zijl
22 jan 18:55 Het Y H2 - UZSC H5Sportfondsenbad Oost
22 jan 19:00 BZC Brandenburg H2 - VZV H2Brandenburg
22 jan 20:45 De Ham H3 - AZC H4De Crommenije
22 jan 21:20 ZV Haerlem H2 - De Dolfijn H2De Planeet
29 jan 17:00 UZSC H5 - De Ham H3De Krommerijn
29 jan 17:30 VZV H2 - Waterpolo Den Haag H3De Heerenduinen
29 jan 18:05 AZC H4 - ZVL-1886 Center H4AquaRijn
29 jan 19:30 De Dolfijn H2 - BZC Brandenburg H2Sloterparkbad
29 jan 19:35 MNC Dordrecht H3 - Het Y H2Sportboulevard
29 jan 20:15 Oceanus H2 - ZV Haerlem H2De Waterlelie
5 feb 15:20 ZVL-1886 Center H4 - UZSC H5De Zijl
5 feb 18:45 MNC Dordrecht H3 - De Ham H3Sportboulevard
5 feb 19:05 Oceanus H2 - AZC H4De Waterlelie
5 feb 19:40 De Dolfijn H2 - Waterpolo Den Haag H3Sloterparkbad
5 feb 21:15 VZV H2 - Het Y H2De Heerenduinen
5 feb 21:25 ZV Haerlem H2 - BZC Brandenburg H2De Planeet
12 feb 17:00 Oceanus H2 - De Ham H3De Waterlelie
12 feb 19:05 De Dolfijn H2 - MNC Dordrecht H3Sloterparkbad
19 feb 16:30 Waterpolo Den Haag H3 - ZV Haerlem H2Hofbad
19 feb 16:45 De Ham H3 - VZV H2De Crommenije
19 feb 18:00 ZVL-1886 Center H4 - MNC Dordrecht H3Vijf Meibad
19 feb 18:05 BZC Brandenburg H2 - Oceanus H2Brandenburg
19 feb 18:20 AZC H4 - UZSC H5AquaRijn
19 feb 19:45 Het Y H2 - De Dolfijn H2Sportfondsenbad Oost
5 maa 17:45 UZSC H5 - ZVL-1886 Center H4De Krommerijn
12 maa 18:15 BZC Brandenburg H2 - Waterpolo Den Haag H3Brandenburg
12 maa 18:30 VZV H2 - ZVL-1886 Center H4De Heerenduinen
12 maa 19:35 Oceanus H2 - UZSC H5De Waterlelie
12 maa 19:45 MNC Dordrecht H3 - AZC H4Sportboulevard
12 maa 20:00 De Dolfijn H2 - De Ham H3Sloterparkbad
12 maa 21:25 ZV Haerlem H2 - Het Y H2De Planeet
19 maa 18:00 Het Y H2 - De Ham H3Sportfondsenbad Oost
19 maa 19:40 De Dolfijn H2 - Oceanus H2Sloterparkbad
26 maa 19:05 Oceanus H2 - Waterpolo Den Haag H3De Waterlelie
26 maa 19:35 Het Y H2 - BZC Brandenburg H2Sportfondsenbad Oost
26 maa 20:00 AZC H4 - VZV H2AquaRijn
26 maa 20:05 ZVL-1886 Center H4 - De Dolfijn H2De Zijl
26 maa 21:10 De Ham H3 - ZV Haerlem H2De Crommenije
26 maa 21:30 UZSC H5 - MNC Dordrecht H3De Krommerijn
2 apr 15:50 Waterpolo Den Haag H3 - Het Y H2Hofbad
2 apr 18:00 Oceanus H2 - MNC Dordrecht H3De Waterlelie
2 apr 18:15 BZC Brandenburg H2 - De Ham H3Brandenburg
2 apr 19:05 De Dolfijn H2 - AZC H4Sloterparkbad
2 apr 19:50 VZV H2 - UZSC H5De Heerenduinen
2 apr 21:25 ZV Haerlem H2 - ZVL-1886 Center H4De Planeet
9 apr 17:10 ZVL-1886 Center H4 - BZC Brandenburg H2Vijf Meibad
9 apr 17:50 AZC H4 - ZV Haerlem H2AquaRijn
9 apr 18:00 Het Y H2 - Oceanus H2Sportfondsenbad Oost
9 apr 18:15 UZSC H5 - De Dolfijn H2De Krommerijn
9 apr 19:35 MNC Dordrecht H3 - VZV H2Sportboulevard
10 apr 15:45 De Ham H3 - Waterpolo Den Haag H3De Crommenije
23 apr 15:20 Waterpolo Den Haag H3 - ZVL-1886 Center H4Hofbad
23 apr 18:30 Oceanus H2 - VZV H2De Waterlelie
23 apr 20:15 BZC Brandenburg H2 - AZC H4Brandenburg
23 apr 21:25 ZV Haerlem H2 - UZSC H5De Planeet
30 apr 18:30 UZSC H5 - Het Y H2De Krommerijn
14 mei 14:30 De Ham H3 - Oceanus H2De Crommenije
14 mei 16:25 ZVL-1886 Center H4 - Het Y H2De Zijl
14 mei 16:30 AZC H4 - Waterpolo Den Haag H3AquaRijn
14 mei 17:30 VZV H2 - De Dolfijn H2De Heerenduinen
14 mei 18:45 UZSC H5 - BZC Brandenburg H2De Krommerijn
21 mei 14:30 De Ham H3 - ZVL-1886 Center H4De Crommenije
21 mei 16:15 Oceanus H2 - De Dolfijn H2De Waterlelie
21 mei 18:35 BZC Brandenburg H2 - MNC Dordrecht H3Brandenburg
21 mei 20:05 Waterpolo Den Haag H3 - UZSC H5Hofbad
21 mei 20:20 Het Y H2 - AZC H4Sportfondsenbad Oost
21 mei 20:55 ZV Haerlem H2 - VZV H2De Planeet
28 mei 16:15 Oceanus H2 - ZVL-1886 Center H4De Waterlelie
28 mei 17:30 VZV H2 - BZC Brandenburg H2De Heerenduinen
28 mei 17:35 AZC H4 - De Ham H3AquaRijn
28 mei 19:05 MNC Dordrecht H3 - Waterpolo Den Haag H3Sportboulevard
28 mei 19:30 De Dolfijn H2 - ZV Haerlem H2Sloterparkbad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 19:00 Waterpolo Den Haag H3 - BZC Brandenburg H2 11 - 9
16 okt 18:15 UZSC H5 - Oceanus H2 13 - 8
16 okt 18:00 Het Y H2 - ZV Haerlem H2 9 - 6
16 okt 17:00 AZC H4 - MNC Dordrecht H3 3 - 5
16 okt 15:45 De Ham H3 - De Dolfijn H2 13 - 4
16 okt 14:30 ZVL-1886 Center H4 - VZV H2 7 - 10
10 okt 19:30 UZSC H5 - AZC H4 5 - 6
9 okt 20:45 ZV Haerlem H2 - Waterpolo Den Haag H3 11 - 8
9 okt 20:00 De Dolfijn H2 - Het Y H2 10 - 13
9 okt 18:55 VZV H2 - De Ham H3 10 - 12
9 okt 17:45 MNC Dordrecht H3 - ZVL-1886 Center H4 4 - 12
3 okt 18:35 De Ham H3 - MNC Dordrecht H3 9 - 2
2 okt 21:10 Het Y H2 - VZV H2 6 - 10
2 okt 19:20 BZC Brandenburg H2 - ZV Haerlem H2 8 - 11
2 okt 18:15 AZC H4 - Oceanus H2 10 - 4
2 okt 17:00 Waterpolo Den Haag H3 - De Dolfijn H2 9 - 9
 
 
AZC H4
 
BZC Brandenb..
 
De Dolfijn H..
 
De Ham H3
 
Het Y H2
 
MNC Dordrech..
 
Oceanus H2
 
UZSC H5
 
VZV H2
 
Waterpolo De..
 
ZV Haerlem H..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC H4 4/1213/1128/516/13 - 510 - 419/226/314/59/429/1
BZC Brandenburg H223/4 18/122/46/1121/519/211/1222/112/38 - 1120/11
De Dolfijn H22/429/1 12/310 - 1312/219/320/1111/125/228/56/11
De Ham H322/113/1113 - 4 4/129 - 214/518/1219/210/426/321/5
Het Y H221/526/319/219/3 18/129/422/16 - 1013/119 - 611/12
MNC Dordrecht H312/315/14/125/229/1 13/116/119/428/523/104 - 12
Oceanus H25/223/1021/512/220/112/4 12/323/426/329/128/5
UZSC H55 - 614/59/429/130/426/313 - 8 13/1116/14/125/3
VZV H26/1128/514/510 - 125/220/114/122/4 29/115/112/3
Waterpolo Den Haag (SG) H311/1211 - 99 - 920/112/422/16/1121/518/12 19/223/4
ZV Haerlem H220/115/222/16/1112/311/1218/1223/421/511 - 8 2/4
ZVL-1886 Center H418/129/426/315/114/519/222/15/27 - 104/1213/11