HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

De Reest H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Veene H1 - De Reest H1
zaterdag 30 oktober 19:15

Stand 3e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1TriVia H126
2De IJsselmeeuwen H126
3De Reest H126
4VKC'03 H126
5Nunspeet H136
6De Walvisch H123
7Deltasteur H123
8De Veene H121
9ZPC De Hof H131
10NDD H130
11Neptunia'24 H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktDe Veene H119:15De Reest H1
6 novNDD H120:00De Reest H1
13 novDe Reest H118:45Deltasteur H1
20 novDe Walvisch H120:00De Reest H1
27 novNeptunia'24 H118:00De Reest H1

Uitslagen

2 oktZPC De Hof H110 - 11De Reest H1
25 sepDe Reest H115 - 7Neptunia'24 H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1TriVia H122006331617
2De IJsselmeeuwen H122006261412
3De Reest H12200626179
4VKC'03 H12200626179
5Nunspeet H13201634295
6De Walvisch H12101325205
7Deltasteur H1210131724-7
8De Veene H1201112122-1
9ZPC De Hof H1301212837-9
10NDD H1300302342-19
11Neptunia'24 H1300302344-21
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 okt 18:00 De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1De IJsselslag
30 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - De Walvisch H1Zwem- en recreatiebad It Rak
30 okt 19:15 De Veene H1 - De Reest H1Het Sportpark
6 nov 18:15 ZPC De Hof H1 - VKC'03 H1De Vijf Heuvels
6 nov 18:40 TriVia H1 - De Veene H1Helperbad
6 nov 20:00 De Walvisch H1 - Deltasteur H1HIS/ Willem Alexander Bad
6 nov 20:00 NDD H1 - De Reest H1Sportcentrum Rozengaarde
6 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H1 - Neptunia'24 H1De IJsselslag
13 nov 17:15 De IJsselmeeuwen H1 - De Walvisch H1De IJsselslag
13 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - ZPC De Hof H1Zwem- en recreatiebad It Rak
13 nov 18:45 De Reest H1 - Deltasteur H1Bad Hesselingen
13 nov 19:20 Nunspeet H1 - TriVia H1De Brake
13 nov 19:55 De Veene H1 - NDD H1Het Sportpark
20 nov 17:30 ZPC De Hof H1 - De IJsselmeeuwen H1De Vijf Heuvels
20 nov 18:15 De Veene H1 - Deltasteur H1Het Sportpark
20 nov 18:40 TriVia H1 - VKC'03 H1Helperbad
20 nov 20:00 De Walvisch H1 - De Reest H1HIS/ Willem Alexander Bad
20 nov 20:10 NDD H1 - Nunspeet H1Sportcentrum Rozengaarde
27 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - De Reest H1Zwem- en recreatiebad It Rak
4 dec 16:45 Deltasteur H1 - Nunspeet H1Zwembad De Steur
4 dec 18:00 VKC'03 H1 - NDD H1De Vlaskoel
4 dec 18:00 Neptunia'24 H1 - TriVia H1Zwem- en recreatiebad It Rak
11 dec 17:25 Deltasteur H1 - VKC'03 H1Zwembad De Steur
11 dec 18:45 TriVia H1 - De IJsselmeeuwen H1Helperbad
11 dec 19:30 De Reest H1 - Nunspeet H1Bad Hesselingen
11 dec 20:00 De Walvisch H1 - De Veene H1HIS/ Willem Alexander Bad
11 dec 20:05 NDD H1 - Neptunia'24 H1Sportcentrum Rozengaarde
18 dec 18:10 Deltasteur H1 - ZPC De Hof H1Zwembad De Steur
18 dec 18:50 TriVia H1 - De Walvisch H1Helperbad
18 dec 18:50 Nunspeet H1 - VKC'03 H1De Brake
18 dec 19:50 De Veene H1 - Neptunia'24 H1Het Sportpark
18 dec 20:25 De Reest H1 - De IJsselmeeuwen H1Bad Hesselingen
8 jan 16:45 ZPC De Hof H1 - De Walvisch H1De Vijf Heuvels
15 jan 17:45 De IJsselmeeuwen H1 - NDD H1De IJsselslag
15 jan 18:00 Neptunia'24 H1 - Deltasteur H1Zwem- en recreatiebad It Rak
15 jan 18:10 Nunspeet H1 - De Veene H1De Brake
15 jan 18:30 VKC'03 H1 - De Reest H1De Vlaskoel
15 jan 18:45 ZPC De Hof H1 - TriVia H1De Vijf Heuvels
22 jan 19:15 Nunspeet H1 - De Walvisch H1De Brake
22 jan 19:55 De Veene H1 - VKC'03 H1Het Sportpark
22 jan 20:00 NDD H1 - ZPC De Hof H1Sportcentrum Rozengaarde
29 jan 18:15 ZPC De Hof H1 - Deltasteur H1De Vijf Heuvels
29 jan 18:15 Neptunia'24 H1 - De Veene H1Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 19:30 VKC'03 H1 - Nunspeet H1De Vlaskoel
29 jan 19:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Reest H1De IJsselslag
29 jan 20:00 De Walvisch H1 - TriVia H1HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 18:15 Neptunia'24 H1 - Nunspeet H1Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 18:45 TriVia H1 - NDD H1Helperbad
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Veene H1De IJsselslag
5 feb 19:00 De Reest H1 - ZPC De Hof H1Bad Hesselingen
5 feb 20:00 De Walvisch H1 - VKC'03 H1HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 19:00 VKC'03 H1 - De IJsselmeeuwen H1De Vlaskoel
12 feb 19:35 Nunspeet H1 - De Reest H1De Brake
19 feb 18:15 Deltasteur H1 - TriVia H1Zwembad De Steur
19 feb 18:30 VKC'03 H1 - Neptunia'24 H1De Vlaskoel
19 feb 18:50 Nunspeet H1 - De IJsselmeeuwen H1De Brake
19 feb 20:15 NDD H1 - De Walvisch H1Sportcentrum Rozengaarde
19 feb 20:20 De Veene H1 - ZPC De Hof H1Het Sportpark
26 feb 20:00 De Walvisch H1 - Neptunia'24 H1HIS/ Willem Alexander Bad
5 maa 20:15 De Reest H1 - TriVia H1Bad Hesselingen
12 maa 18:15 ZPC De Hof H1 - Nunspeet H1De Vijf Heuvels
12 maa 18:45 TriVia H1 - De Reest H1Helperbad
12 maa 19:15 NDD H1 - Deltasteur H1Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 19:30 De IJsselmeeuwen H1 - VKC'03 H1De IJsselslag
19 maa 16:45 Deltasteur H1 - De IJsselmeeuwen H1Zwembad De Steur
19 maa 18:00 Neptunia'24 H1 - NDD H1Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 17:30 Neptunia'24 H1 - De IJsselmeeuwen H1Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 18:10 Deltasteur H1 - De Walvisch H1Zwembad De Steur
26 maa 18:30 VKC'03 H1 - ZPC De Hof H1De Vlaskoel
26 maa 19:20 De Veene H1 - TriVia H1Het Sportpark
26 maa 20:20 De Reest H1 - NDD H1Bad Hesselingen
2 apr 16:45 ZPC De Hof H1 - Neptunia'24 H1De Vijf Heuvels
2 apr 18:15 Deltasteur H1 - De Reest H1Zwembad De Steur
2 apr 19:35 NDD H1 - De Veene H1Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 20:00 De Walvisch H1 - De IJsselmeeuwen H1HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 16:15 De IJsselmeeuwen H1 - ZPC De Hof H1De IJsselslag
9 apr 16:45 Deltasteur H1 - De Veene H1Zwembad De Steur
9 apr 19:00 VKC'03 H1 - TriVia H1De Vlaskoel
9 apr 19:15 Nunspeet H1 - NDD H1De Brake
9 apr 20:20 De Reest H1 - De Walvisch H1Bad Hesselingen
16 apr 17:15 TriVia H1 - Nunspeet H1Helperbad
23 apr 18:45 TriVia H1 - Neptunia'24 H1Helperbad
23 apr 19:15 Nunspeet H1 - Deltasteur H1De Brake
23 apr 20:00 De Walvisch H1 - ZPC De Hof H1HIS/ Willem Alexander Bad
23 apr 20:30 De Reest H1 - De Veene H1Bad Hesselingen
24 apr 19:00 NDD H1 - VKC'03 H1Sportcentrum Rozengaarde
14 mei 17:30 VKC'03 H1 - Deltasteur H1De Vlaskoel
14 mei 18:20 De Veene H1 - De Walvisch H1Het Sportpark
21 mei 16:00 Deltasteur H1 - Neptunia'24 H1Zwembad De Steur
21 mei 17:25 De Veene H1 - Nunspeet H1Het Sportpark
21 mei 18:10 NDD H1 - De IJsselmeeuwen H1Sportcentrum Rozengaarde
21 mei 18:45 TriVia H1 - ZPC De Hof H1Helperbad
21 mei 20:30 De Reest H1 - VKC'03 H1Bad Hesselingen
28 mei 17:00 ZPC De Hof H1 - NDD H1De Vijf Heuvels
28 mei 17:15 De IJsselmeeuwen H1 - Deltasteur H1De IJsselslag
28 mei 18:00 VKC'03 H1 - De Veene H1De Vlaskoel
28 mei 20:00 De Walvisch H1 - Nunspeet H1HIS/ Willem Alexander Bad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 18:40 Nunspeet H1 - ZPC De Hof H1 15 - 7
16 okt 16:45 Deltasteur H1 - NDD H1 9 - 7
9 okt 20:00 De Walvisch H1 - NDD H1 17 - 8
9 okt 18:45 ZPC De Hof H1 - De Veene H1 11 - 11
9 okt 18:30 De IJsselmeeuwen H1 - Nunspeet H1 15 - 4
9 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - VKC'03 H1 9 - 14
9 okt 17:15 TriVia H1 - Deltasteur H1 17 - 8
2 okt 20:15 De Veene H1 - De IJsselmeeuwen H1 10 - 11
2 okt 18:45 Nunspeet H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
2 okt 18:30 ZPC De Hof H1 - De Reest H1 10 - 11
2 okt 18:30 VKC'03 H1 - De Walvisch H1 12 - 8
2 okt 18:15 NDD H1 - TriVia H1 8 - 16
25 sep 20:25 De Reest H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
 
 
De IJsselmee..
 
De Reest H1
 
De Veene H1
 
De Walvisch ..
 
Deltasteur H..
 
NDD H1
 
Neptunia'24 ..
 
Nunspeet H1
 
TriVia H1
 
VKC'03 H1
 
ZPC De Hof H..
 
De IJsselmeeuwen H1 29/15/213/1128/515/16/1115 - 423/1012/39/4
De Reest H118/12 23/49/413/1126/315 - 711/125/321/55/2
De Veene H110 - 1130/10 14/520/1113/1118/1221/526/322/119/2
De Walvisch H12/420/1111/12 6/1117 - 826/228/529/15/223/4
Deltasteur H119/32/49/426/3 9 - 721/54/1219/211/1218/12
NDD H121/56/112/419/212/3 11/1220/118 - 1624/422/1
Neptunia'24 H126/327/1129/130/1015/119/3 5/24/129 - 1413/11
Nunspeet H119/212/215/122/123/49/415 - 7 13/1118/1215 - 7
TriVia H111/1212/36/1118/1217 - 85/223/416/4 20/1121/5
VKC'03 H112/215/128/512 - 814/54/1219/229/19/4 26/3
ZPC De Hof H120/1110 - 1111 - 118/129/128/52/412/315/16/11