HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
BZ&PC H3 - d'ELFT H2
zaterdag 6 november 18:50
De Kuil Bodegraven

Stand Reserve 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1d'ELFT H226
2Waterpolo Den Haag (SG) H426
3ZVL-1886 Center H526
4SVH H336
5ZVVS H236
6WIDEX GZC DONK H523
7WZC (SG) H223
8BZ&PC H333
9MNC Dordrecht H420
10Wiekslag H220
11De Reigers (SG) H230
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novBZ&PC H318:50d'ELFT H2
13 novd'ELFT H220:05Waterpolo Den Haag H4
20 novWIDEX GZC DONK H518:10d'ELFT H2
4 decd'ELFT H221:05MNC Dordrecht H4
11 decZVL-1886 Center H515:45d'ELFT H2

Uitslagen

16 oktd'ELFT H26 - 5De Reigers (SG) H2
9 oktWiekslag H21 - 14d'ELFT H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1d'ELFT H22200620614
2Waterpolo Den Haag (SG) H4220061679
3ZVL-1886 Center H52200619127
4SVH H33201622184
5ZVVS H2320162628-2
6WIDEX GZC DONK H5210131214-2
7WZC (SG) H2210131518-3
8BZ&PC H33102328262
9MNC Dordrecht H4200201116-5
10Wiekslag H220020727-20
11De Reigers (SG) H2300301923-4
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 okt 16:35 Waterpolo Den Haag H4 - ZVL-1886 Center H5Hofbad
23 okt 18:30 WZC (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H5De Veur
23 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 - De Reigers (SG) H2Sportboulevard
6 nov 16:10 WIDEX GZC DONK H5 - SVH H3Groenhovenbad
6 nov 17:00 Waterpolo Den Haag H4 - ZVVS H2Hofbad
6 nov 18:50 BZ&PC H3 - d'ELFT H2De Kuil
6 nov 20:15 De Reigers (SG) H2 - Wiekslag H2De Waterthor
6 nov 20:15 MNC Dordrecht H4 - WZC (SG) H2Sportboulevard
13 nov 19:55 Wiekslag H2 - BZ&PC H3Sportcentrum Blokweer
13 nov 20:05 d'ELFT H2 - Waterpolo Den Haag H4Kerkpolder
13 nov 20:35 ZVVS H2 - WIDEX GZC DONK H5De Kulk
13 nov 21:15 WZC (SG) H2 - ZVL-1886 Center H5De Veur
14 nov 19:00 SVH H3 - MNC Dordrecht H4Sportcentrum de Wilgenring
20 nov 16:15 Waterpolo Den Haag H4 - Wiekslag H2Hofbad
20 nov 18:10 WIDEX GZC DONK H5 - d'ELFT H2Groenhovenbad
20 nov 19:50 BZ&PC H3 - De Reigers (SG) H2De Kuil
20 nov 19:50 MNC Dordrecht H4 - ZVVS H2Sportboulevard
20 nov 19:55 ZVL-1886 Center H5 - SVH H3De Zijl
4 dec 17:05 SVH H3 - WZC (SG) H2Sportcentrum de Wilgenring
4 dec 18:00 Wiekslag H2 - WIDEX GZC DONK H5Sportcentrum Blokweer
4 dec 19:45 De Reigers (SG) H2 - Waterpolo Den Haag H4De Waterthor
4 dec 21:05 d'ELFT H2 - MNC Dordrecht H4Kerkpolder
4 dec 21:10 ZVVS H2 - ZVL-1886 Center H5De Kulk
11 dec 15:45 ZVL-1886 Center H5 - d'ELFT H2De Zijl
11 dec 16:15 Waterpolo Den Haag H4 - BZ&PC H3Hofbad
11 dec 20:30 WIDEX GZC DONK H5 - De Reigers (SG) H2Groenhovenbad
11 dec 21:30 WZC (SG) H2 - ZVVS H2De Veur
12 dec 16:15 MNC Dordrecht H4 - Wiekslag H2Sportboulevard
18 dec 15:35 ZVL-1886 Center H5 - BZ&PC H3De Zijl
18 dec 17:45 MNC Dordrecht H4 - Waterpolo Den Haag H4Sportboulevard
18 dec 20:30 SVH H3 - Wiekslag H2Sportcentrum de Wilgenring
18 dec 20:35 ZVVS H2 - d'ELFT H2De Kulk
18 dec 21:30 WZC (SG) H2 - De Reigers (SG) H2De Veur
15 jan 17:30 BZ&PC H3 - WIDEX GZC DONK H5De Kuil
15 jan 18:40 Wiekslag H2 - ZVL-1886 Center H5Sportcentrum Blokweer
15 jan 20:05 ZVVS H2 - SVH H3De Kulk
15 jan 20:15 De Reigers (SG) H2 - MNC Dordrecht H4De Waterthor
15 jan 21:15 d'ELFT H2 - WZC (SG) H2Kerkpolder
22 jan 17:50 ZVL-1886 Center H5 - De Reigers (SG) H2De Zijl
22 jan 18:10 WIDEX GZC DONK H5 - Waterpolo Den Haag H4Groenhovenbad
22 jan 19:25 SVH H3 - d'ELFT H2Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 21:30 WZC (SG) H2 - Wiekslag H2De Veur
23 jan 18:30 MNC Dordrecht H4 - BZ&PC H3Sportboulevard
29 jan 15:15 Waterpolo Den Haag H4 - MNC Dordrecht H4Hofbad
29 jan 17:40 Wiekslag H2 - SVH H3Sportcentrum Blokweer
29 jan 19:45 BZ&PC H3 - ZVL-1886 Center H5De Kuil
29 jan 20:15 De Reigers (SG) H2 - WZC (SG) H2De Waterthor
29 jan 21:15 d'ELFT H2 - ZVVS H2Kerkpolder
5 feb 15:55 WIDEX GZC DONK H5 - MNC Dordrecht H4Groenhovenbad
5 feb 18:25 BZ&PC H3 - WZC (SG) H2De Kuil
5 feb 19:30 Wiekslag H2 - ZVVS H2Sportcentrum Blokweer
5 feb 20:10 ZVL-1886 Center H5 - Waterpolo Den Haag H4De Zijl
5 feb 20:15 De Reigers (SG) H2 - SVH H3De Waterthor
19 feb 16:50 SVH H3 - BZ&PC H3Sportcentrum de Wilgenring
19 feb 17:05 ZVL-1886 Center H5 - WIDEX GZC DONK H5Vijf Meibad
19 feb 18:50 WZC (SG) H2 - Waterpolo Den Haag H4De Veur
19 feb 20:05 ZVVS H2 - De Reigers (SG) H2De Kulk
19 feb 21:05 d'ELFT H2 - Wiekslag H2Kerkpolder
12 maa 17:35 WIDEX GZC DONK H5 - WZC (SG) H2Groenhovenbad
12 maa 17:50 Waterpolo Den Haag H4 - SVH H3Hofbad
12 maa 17:50 BZ&PC H3 - ZVVS H2De Kuil
12 maa 20:15 De Reigers (SG) H2 - d'ELFT H2De Waterthor
12 maa 20:40 MNC Dordrecht H4 - ZVL-1886 Center H5Sportboulevard
26 maa 17:45 SVH H3 - WIDEX GZC DONK H5Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 18:45 WZC (SG) H2 - MNC Dordrecht H4De Veur
26 maa 19:15 Wiekslag H2 - De Reigers (SG) H2Sportcentrum Blokweer
26 maa 20:10 ZVVS H2 - Waterpolo Den Haag H4De Kulk
26 maa 21:15 d'ELFT H2 - BZ&PC H3Kerkpolder
2 apr 16:50 Waterpolo Den Haag H4 - d'ELFT H2Hofbad
2 apr 18:20 WIDEX GZC DONK H5 - ZVVS H2Groenhovenbad
2 apr 18:25 ZVL-1886 Center H5 - WZC (SG) H2De Zijl
2 apr 19:10 BZ&PC H3 - Wiekslag H2De Kuil
2 apr 20:15 MNC Dordrecht H4 - SVH H3Sportboulevard
9 apr 19:10 SVH H3 - ZVL-1886 Center H5Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 20:00 Wiekslag H2 - Waterpolo Den Haag H4Sportcentrum Blokweer
9 apr 20:15 De Reigers (SG) H2 - BZ&PC H3De Waterthor
9 apr 20:35 ZVVS H2 - MNC Dordrecht H4De Kulk
9 apr 21:15 d'ELFT H2 - WIDEX GZC DONK H5Kerkpolder
23 apr 16:15 WIDEX GZC DONK H5 - Wiekslag H2Groenhovenbad
23 apr 16:15 Waterpolo Den Haag H4 - De Reigers (SG) H2Hofbad
23 apr 19:35 WZC (SG) H2 - SVH H3De Veur
23 apr 19:35 ZVL-1886 Center H5 - ZVVS H2De Zijl
24 apr 18:05 MNC Dordrecht H4 - d'ELFT H2Sportboulevard
14 mei 18:30 BZ&PC H3 - Waterpolo Den Haag H4De Kuil
14 mei 18:55 Wiekslag H2 - MNC Dordrecht H4Sportcentrum Blokweer
14 mei 20:05 ZVVS H2 - WZC (SG) H2De Kulk
14 mei 21:00 De Reigers (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H5De Waterthor
14 mei 21:05 d'ELFT H2 - ZVL-1886 Center H5Kerkpolder
21 mei 16:15 ZVL-1886 Center H5 - Wiekslag H2De Zijl
21 mei 16:25 WIDEX GZC DONK H5 - BZ&PC H3Groenhovenbad
21 mei 17:30 SVH H3 - ZVVS H2Sportcentrum de Wilgenring
21 mei 18:45 WZC (SG) H2 - d'ELFT H2De Veur
28 mei 17:00 Waterpolo Den Haag H4 - WIDEX GZC DONK H5Hofbad
28 mei 17:30 BZ&PC H3 - MNC Dordrecht H4De Kuil
28 mei 18:00 Wiekslag H2 - WZC (SG) H2Sportcentrum Blokweer
28 mei 19:45 De Reigers (SG) H2 - ZVL-1886 Center H5De Waterthor
28 mei 21:05 d'ELFT H2 - SVH H3Kerkpolder
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 21:15 d'ELFT H2 - De Reigers (SG) H2 6 - 5
16 okt 20:35 ZVL-1886 Center H5 - MNC Dordrecht H4 10 - 6
16 okt 20:05 ZVVS H2 - BZ&PC H3 4 - 14
16 okt 16:50 SVH H3 - Waterpolo Den Haag H4 4 - 7
9 okt 20:15 De Reigers (SG) H2 - ZVVS H2 8 - 9
9 okt 18:55 Wiekslag H2 - d'ELFT H2 1 - 14
9 okt 18:50 WIDEX GZC DONK H5 - ZVL-1886 Center H5 6 - 9
9 okt 18:15 BZ&PC H3 - SVH H3 5 - 10
9 okt 16:35 Waterpolo Den Haag H4 - WZC (SG) H2 9 - 3
3 okt 18:00 MNC Dordrecht H4 - WIDEX GZC DONK H5 5 - 6
2 okt 20:25 WZC (SG) H2 - BZ&PC H3 12 - 9
2 okt 19:45 SVH H3 - De Reigers (SG) H2 8 - 6
2 okt 18:45 ZVVS H2 - Wiekslag H2 13 - 6
 
 
BZ&PC H3
 
De Reigers (..
 
d'ELFT H2
 
MNC Dordrech..
 
SVH H3
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag H2
 
WZC (SG) H2
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS H2
 
BZ&PC H3 20/116/1128/55 - 1014/515/12/45/229/112/3
De Reigers (SG) H29/4 12/315/15/24/1214/56/1129/128/58 - 9
d'ELFT H226/36 - 5 4/1228/513/119/419/215/114/529/1
MNC Dordrecht H423/123/1024/4 2/418/125 - 612/126/1112/320/11
SVH H319/28 - 622/114/11 4 - 726/318/124/129/421/5
Waterpolo Den Haag (SG) H411/1223/42/429/112/3 28/520/119 - 323/106/11
WIDEX GZC DONK H521/511/1220/115/26/1122/1 23/412/36 - 92/4
Wiekslag H213/1126/31 - 1414/529/19/44/12 28/515/15/2
WZC (SG) H212 - 918/1221/526/323/419/223/1022/1 13/1111/12
ZVL-1886 Center H518/1222/111/1210 - 620/115/219/221/52/4 23/4
ZVVS H24 - 1419/218/129/415/126/313/1113 - 614/54/12