HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Reigers (SG) H1 - ZZ&PC De Devel H1
zaterdag 6 november 21:15
De Waterthor 's-gravenhage

Stand 3e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC De Gouwe H139
2De Warande H139
3WZC (SG) H126
4De Kempvis H136
5OZV H136
6ZZ&PC De Devel H136
7Wave H123
8BZC H133
9WZK Zwemmen H133
10SBC2000 H130
11De Reigers (SG) H130
12Zwemvereniging Westland H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novDe Reigers (SG) H121:15ZZ&PC De Devel H1
13 novZZ&PC De Devel H118:55WZK Zwemmen H1
20 novSBC2000 H120:15ZZ&PC De Devel H1
4 decZZ&PC De Devel H120:00Wave H1
11 decOZV H119:45ZZ&PC De Devel H1

Uitslagen

16 oktZZ&PC De Devel H110 - 8Zwemvereniging Westland H1
9 oktZZ&PC De Devel H110 - 19Z&PC De Gouwe H1
2 oktBZC H15 - 9ZZ&PC De Devel H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC De Gouwe H133009591643
2De Warande H133009432221
3WZC (SG) H122006311516
4De Kempvis H132016382810
5OZV H13201624240
6ZZ&PC De Devel H1320162932-3
7Wave H12101313130
8BZC H1310231725-8
9WZK Zwemmen H1310232636-10
10SBC2000 H1300303047-17
11De Reigers (SG) H1300301134-23
12Zwemvereniging Westland H1300301544-29
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H1 - De Warande H1De Sniep
23 okt 20:30 WZC (SG) H1 - Wave H1De Veur
30 okt 21:15 Wave H1 - OZV H1Kerkpolder
6 nov 19:45 OZV H1 - WZC (SG) H1H2O
6 nov 20:15 SBC2000 H1 - BZC H1Zwembad de Wisselaar
6 nov 20:30 WZK Zwemmen H1 - Z&PC De Gouwe H1Sterrenbad
6 nov 20:40 Zwemvereniging Westland H1 - De Kempvis H1Zwembad Maesemunde
6 nov 21:00 Wave H1 - De Warande H1Kerkpolder
6 nov 21:15 De Reigers (SG) H1 - ZZ&PC De Devel H1De Waterthor
13 nov 18:00 De Warande H1 - OZV H1De Warande
13 nov 18:55 ZZ&PC De Devel H1 - WZK Zwemmen H1De Hoge Devel B.V.
13 nov 20:00 BZC H1 - Wave H1De Hofstee
13 nov 20:10 WZC (SG) H1 - De Kempvis H1De Veur
13 nov 20:15 De Reigers (SG) H1 - Zwemvereniging Westland H1De Waterthor
13 nov 20:15 Z&PC De Gouwe H1 - SBC2000 H1De Sniep
20 nov 19:00 OZV H1 - BZC H1H2O
20 nov 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - WZC (SG) H1Zwembad Maesemunde
20 nov 19:45 WZK Zwemmen H1 - De Reigers (SG) H1Sterrenbad
20 nov 20:15 SBC2000 H1 - ZZ&PC De Devel H1Zwembad de Wisselaar
20 nov 20:30 Wave H1 - Z&PC De Gouwe H1Kerkpolder
20 nov 20:50 De Kempvis H1 - De Warande H1Rivièrabad
27 nov 20:25 OZV H1 - SBC2000 H1H2O
4 dec 16:00 De Warande H1 - WZC (SG) H1De Warande
4 dec 17:00 Zwemvereniging Westland H1 - WZK Zwemmen H1Zwembad Maesemunde
4 dec 18:45 Z&PC De Gouwe H1 - OZV H1De Sniep
4 dec 20:00 BZC H1 - De Kempvis H1De Hofstee
4 dec 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - Wave H1De Hoge Devel B.V.
4 dec 20:45 De Reigers (SG) H1 - SBC2000 H1De Waterthor
11 dec 17:30 De Kempvis H1 - Z&PC De Gouwe H1Rivièrabad
11 dec 19:45 OZV H1 - ZZ&PC De Devel H1H2O
11 dec 19:45 Wave H1 - De Reigers (SG) H1Kerkpolder
11 dec 20:15 SBC2000 H1 - WZK Zwemmen H1Zwembad de Wisselaar
11 dec 20:25 WZC (SG) H1 - BZC H1De Veur
11 dec 20:55 Zwemvereniging Westland H1 - De Warande H1Zwembad Maesemunde
18 dec 16:30 BZC H1 - Z&PC De Gouwe H1De Hofstee
18 dec 19:00 De Kempvis H1 - WZK Zwemmen H1Rivièrabad
18 dec 20:25 WZC (SG) H1 - De Reigers (SG) H1De Veur
18 dec 20:50 De Warande H1 - ZZ&PC De Devel H1De Warande
18 dec 21:00 Wave H1 - Zwemvereniging Westland H1Kerkpolder
15 jan 19:30 BZC H1 - De Warande H1De Hofstee
15 jan 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - De Kempvis H1De Hoge Devel B.V.
15 jan 20:15 SBC2000 H1 - Zwemvereniging Westland H1Zwembad de Wisselaar
15 jan 20:30 WZK Zwemmen H1 - Wave H1Sterrenbad
15 jan 21:15 De Reigers (SG) H1 - OZV H1De Waterthor
15 jan 21:15 Z&PC De Gouwe H1 - WZC (SG) H1De Sniep
22 jan 19:00 OZV H1 - WZK Zwemmen H1H2O
22 jan 19:30 De Kempvis H1 - De Reigers (SG) H1Rivièrabad
22 jan 20:25 WZC (SG) H1 - ZZ&PC De Devel H1De Veur
22 jan 21:00 Wave H1 - SBC2000 H1Kerkpolder
22 jan 21:10 BZC H1 - Zwemvereniging Westland H1De Hofstee
23 jan 17:00 De Warande H1 - Z&PC De Gouwe H1De Warande
29 jan 19:40 ZZ&PC De Devel H1 - De Warande H1De Hoge Devel B.V.
29 jan 19:45 WZK Zwemmen H1 - De Kempvis H1Sterrenbad
29 jan 20:15 SBC2000 H1 - OZV H1Zwembad de Wisselaar
29 jan 20:20 Z&PC De Gouwe H1 - BZC H1De Sniep
29 jan 20:40 Zwemvereniging Westland H1 - Wave H1Zwembad Maesemunde
29 jan 21:15 De Reigers (SG) H1 - WZC (SG) H1De Waterthor
5 feb 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - Z&PC De Gouwe H1Zwembad Maesemunde
5 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - BZC H1De Hoge Devel B.V.
5 feb 20:15 SBC2000 H1 - De Kempvis H1Zwembad de Wisselaar
5 feb 20:30 WZK Zwemmen H1 - WZC (SG) H1Sterrenbad
5 feb 21:15 De Reigers (SG) H1 - De Warande H1De Waterthor
12 feb 18:30 De Kempvis H1 - Wave H1Rivièrabad
19 feb 16:00 De Warande H1 - WZK Zwemmen H1De Warande
19 feb 18:15 Z&PC De Gouwe H1 - ZZ&PC De Devel H1De Sniep
19 feb 18:55 BZC H1 - De Reigers (SG) H1De Hofstee
19 feb 19:45 OZV H1 - Zwemvereniging Westland H1H2O
19 feb 20:50 WZC (SG) H1 - SBC2000 H1De Veur
12 maa 19:15 Zwemvereniging Westland H1 - ZZ&PC De Devel H1Zwembad Maesemunde
12 maa 19:20 SBC2000 H1 - De Warande H1Zwembad de Wisselaar
12 maa 19:45 OZV H1 - De Kempvis H1H2O
12 maa 20:15 Wave H1 - WZC (SG) H1Kerkpolder
12 maa 20:30 WZK Zwemmen H1 - BZC H1Sterrenbad
12 maa 21:15 De Reigers (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1De Waterthor
19 maa 19:00 OZV H1 - De Reigers (SG) H1H2O
26 maa 17:55 BZC H1 - SBC2000 H1De Hofstee
26 maa 19:00 De Warande H1 - Wave H1De Warande
26 maa 20:00 De Kempvis H1 - Zwemvereniging Westland H1Rivièrabad
26 maa 20:10 ZZ&PC De Devel H1 - De Reigers (SG) H1De Hoge Devel B.V.
26 maa 20:20 Z&PC De Gouwe H1 - WZK Zwemmen H1De Sniep
26 maa 20:45 WZC (SG) H1 - OZV H1De Veur
2 apr 15:00 De Kempvis H1 - WZC (SG) H1Rivièrabad
2 apr 18:15 OZV H1 - De Warande H1H2O
2 apr 19:45 WZK Zwemmen H1 - ZZ&PC De Devel H1Sterrenbad
2 apr 20:15 SBC2000 H1 - Z&PC De Gouwe H1Zwembad de Wisselaar
2 apr 20:40 Zwemvereniging Westland H1 - De Reigers (SG) H1Zwembad Maesemunde
2 apr 21:00 Wave H1 - BZC H1Kerkpolder
9 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H1 - Wave H1De Sniep
9 apr 19:15 BZC H1 - OZV H1De Hofstee
9 apr 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - SBC2000 H1De Hoge Devel B.V.
9 apr 21:05 WZC (SG) H1 - Zwemvereniging Westland H1De Veur
9 apr 21:15 De Reigers (SG) H1 - WZK Zwemmen H1De Waterthor
9 apr 21:40 De Warande H1 - De Kempvis H1De Warande
23 apr 15:55 De Kempvis H1 - BZC H1Rivièrabad
23 apr 18:30 WZC (SG) H1 - De Warande H1De Veur
23 apr 19:30 OZV H1 - Z&PC De Gouwe H1H2O
23 apr 20:15 SBC2000 H1 - De Reigers (SG) H1Zwembad de Wisselaar
23 apr 20:30 WZK Zwemmen H1 - Zwemvereniging Westland H1Sterrenbad
23 apr 21:00 Wave H1 - ZZ&PC De Devel H1Kerkpolder
14 mei 18:30 De Warande H1 - Zwemvereniging Westland H1De Warande
14 mei 19:05 Z&PC De Gouwe H1 - De Kempvis H1De Sniep
14 mei 19:45 De Reigers (SG) H1 - Wave H1De Waterthor
14 mei 19:55 BZC H1 - WZC (SG) H1De Hofstee
14 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 - SBC2000 H1Sterrenbad
14 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - OZV H1De Hoge Devel B.V.
21 mei 15:00 De Kempvis H1 - ZZ&PC De Devel H1Rivièrabad
21 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 - SBC2000 H1Zwembad Maesemunde
21 mei 18:30 De Warande H1 - BZC H1De Warande
21 mei 20:00 Wave H1 - WZK Zwemmen H1Kerkpolder
21 mei 20:45 WZC (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1De Veur
28 mei 14:30 SBC2000 H1 - Wave H1Zwembad de Wisselaar
28 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 - BZC H1Zwembad Maesemunde
28 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - WZC (SG) H1De Hoge Devel B.V.
28 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 - OZV H1Sterrenbad
28 mei 20:45 De Reigers (SG) H1 - De Kempvis H1De Waterthor
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - Zwemvereniging Westland H1 10 - 8
16 okt 18:55 BZC H1 - WZK Zwemmen H1 9 - 14
16 okt 18:45 Z&PC De Gouwe H1 - De Reigers (SG) H1 17 - 5
16 okt 16:00 De Warande H1 - SBC2000 H1 19 - 9
9 okt 21:15 De Reigers (SG) H1 - BZC H1 2 - 3
9 okt 21:00 Wave H1 - De Kempvis H1 10 - 9
9 okt 20:30 WZK Zwemmen H1 - De Warande H1 9 - 10
9 okt 20:15 SBC2000 H1 - WZC (SG) H1 12 - 14
9 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - OZV H1 6 - 11
9 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 19
2 okt 20:25 OZV H1 - Wave H1 4 - 3
2 okt 20:00 De Warande H1 - De Reigers (SG) H1 14 - 4
2 okt 19:40 BZC H1 - ZZ&PC De Devel H1 5 - 9
2 okt 19:25 De Kempvis H1 - SBC2000 H1 14 - 9
2 okt 19:20 WZC (SG) H1 - WZK Zwemmen H1 17 - 3
2 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H1 - Zwemvereniging Westland H1 23 - 1
18 sep 20:10 De Kempvis H1 - OZV H1 15 - 9
 
 
BZC H1
 
De Kempvis H..
 
De Reigers (..
 
De Warande H..
 
OZV H1
 
SBC2000 H1
 
Wave H1
 
WZC (SG) H1
 
WZK Zwemmen ..
 
Z&PC De Gouw..
 
Zwemverenigi..
 
ZZ&PC De Dev..
 
BZC H1 4/1219/215/19/426/313/1114/59 - 1418/1222/15 - 9
De Kempvis H123/4 22/120/1115 - 914 - 912/22/418/1211/1226/321/5
De Reigers (SG) H12 - 328/5 5/215/14/1214/529/19/412/313/116/11
De Warande H121/59/414 - 4 13/1119 - 926/34/1219/223/114/518/12
OZV H120/1112/319/32/4 27/114 - 36/1122/123/419/211/12
SBC2000 H16/115/223/412/329/1 28/512 - 1411/122/415/120/11
Wave H12/410 - 911/126/1130/1022/1 12/321/520/1118/1223/4
WZC (SG) H111/1213/1118/1223/426/319/223/10 17 - 321/59/422/1
WZK Zwemmen H112/329/120/119 - 1028/514/515/15/2 6/1123/42/4
Z&PC De Gouwe H129/114/517 - 523/104/1213/119/415/126/3 23 - 119/2
Zwemvereniging Westland H128/56/112/411/126 - 1121/529/120/114/125/2 12/3
ZZ&PC De Devel H15/215/126/329/114/59/44/1228/513/1110 - 1910 - 8