HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

VZV H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
VZV H1 - MNC Dordrecht H1
zaterdag 6 november 21:05

Stand 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1BZ&PC H139
2MNC Dordrecht H139
3OZ&PC H137
4VZC H136
5De Linge/PCG (SG) H136
6BZC Brandenburg H136
7JAWS Amsterdam H133
8VZV H133
9Aqua-Novio'94 H133
10SWOL 1894 H131
11Het Y H130
12ZV Haerlem H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novVZV H121:05MNC Dordrecht H1
13 novSWOL 1894 H118:55VZV H1
20 novVZV H117:00Het Y H1
4 decVZV H115:30VZC H1
11 decVZV H120:35JAWS Amsterdam H1

Uitslagen

16 oktOZ&PC H116 - 12VZV H1
9 oktVZV H111 - 6Aqua-Novio'94 H1
2 oktBZ&PC H111 - 7VZV H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1BZ&PC H133009362115
2MNC Dordrecht H133009433013
3OZ&PC H13210740337
4VZC H13201636279
5De Linge/PCG (SG) H13201643367
6BZC Brandenburg H13201636333
7JAWS Amsterdam H13102326251
8VZV H1310233033-3
9Aqua-Novio'94 H1310232027-7
10SWOL 1894 H1301212736-9
11Het Y H1300302540-15
12ZV Haerlem H1300303354-21
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
6 nov 16:00 JAWS Amsterdam H1 - OZ&PC H1De Mirandabad
6 nov 18:50 VZC H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Vallei
6 nov 20:25 BZC Brandenburg H1 - BZ&PC H1Brandenburg
6 nov 20:50 Het Y H1 - SWOL 1894 H1Sportfondsenbad Oost
6 nov 21:05 VZV H1 - MNC Dordrecht H1De Heerenduinen
6 nov 21:25 ZV Haerlem H1 - Aqua-Novio'94 H1De Planeet
13 nov 17:40 Aqua-Novio'94 H1 - BZC Brandenburg H1Sportf.bad Nijmegen-West
13 nov 18:45 BZ&PC H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Kuil
13 nov 18:55 SWOL 1894 H1 - VZV H1De Vrolijkheid
13 nov 19:00 OZ&PC H1 - ZV Haerlem H1Vondersweijde
13 nov 19:45 MNC Dordrecht H1 - JAWS Amsterdam H1Sportboulevard
13 nov 21:05 Het Y H1 - VZC H1Sportfondsenbad Oost
20 nov 17:00 VZV H1 - Het Y H1De Heerenduinen
20 nov 17:45 JAWS Amsterdam H1 - SWOL 1894 H1De Mirandabad
20 nov 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - Aqua-Novio'94 H1Caribabad
20 nov 19:20 BZC Brandenburg H1 - OZ&PC H1Brandenburg
20 nov 19:45 VZC H1 - BZ&PC H1De Vallei
20 nov 20:20 ZV Haerlem H1 - MNC Dordrecht H1De Planeet
4 dec 15:30 VZV H1 - VZC H1De Heerenduinen
4 dec 18:45 MNC Dordrecht H1 - BZC Brandenburg H1Sportboulevard
4 dec 18:45 OZ&PC H1 - De Linge/PCG (SG) H1Vondersweijde
4 dec 19:10 SWOL 1894 H1 - ZV Haerlem H1De Vrolijkheid
4 dec 19:45 BZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1De Kuil
11 dec 18:50 VZC H1 - Aqua-Novio'94 H1De Vallei
11 dec 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - MNC Dordrecht H1Caribabad
11 dec 19:25 BZ&PC H1 - OZ&PC H1De Kuil
11 dec 19:40 BZC Brandenburg H1 - SWOL 1894 H1Brandenburg
11 dec 19:50 ZV Haerlem H1 - Het Y H1De Planeet
11 dec 20:35 VZV H1 - JAWS Amsterdam H1De Heerenduinen
18 dec 18:40 MNC Dordrecht H1 - OZ&PC H1Sportboulevard
18 dec 18:45 De Linge/PCG (SG) H1 - VZV H1Berenschot
18 dec 19:50 SWOL 1894 H1 - Aqua-Novio'94 H1De Vrolijkheid
18 dec 20:00 BZ&PC H1 - Het Y H1De Kuil
18 dec 20:10 BZC Brandenburg H1 - JAWS Amsterdam H1Brandenburg
18 dec 21:10 ZV Haerlem H1 - VZC H1De Planeet
15 jan 18:40 SWOL 1894 H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Vrolijkheid
15 jan 18:45 MNC Dordrecht H1 - BZ&PC H1Sportboulevard
15 jan 18:45 Aqua-Novio'94 H1 - OZ&PC H1Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 19:10 JAWS Amsterdam H1 - VZC H1De Mirandabad
15 jan 20:40 VZV H1 - ZV Haerlem H1De Heerenduinen
15 jan 20:50 Het Y H1 - BZC Brandenburg H1Sportfondsenbad Oost
22 jan 17:00 Aqua-Novio'94 H1 - MNC Dordrecht H1Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 19:30 OZ&PC H1 - VZC H1Vondersweijde
22 jan 19:50 BZ&PC H1 - SWOL 1894 H1De Kuil
22 jan 20:05 BZC Brandenburg H1 - VZV H1Brandenburg
22 jan 20:15 ZV Haerlem H1 - JAWS Amsterdam H1De Planeet
22 jan 20:30 De Linge/PCG (SG) H1 - Het Y H1Caribabad
29 jan 17:15 JAWS Amsterdam H1 - BZC Brandenburg H1De Mirandabad
29 jan 18:00 VZC H1 - ZV Haerlem H1De Vallei
29 jan 18:00 Aqua-Novio'94 H1 - SWOL 1894 H1Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 19:15 OZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1Vondersweijde
29 jan 19:30 VZV H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Heerenduinen
29 jan 20:45 Het Y H1 - BZ&PC H1Sportfondsenbad Oost
5 feb 18:50 VZV H1 - BZ&PC H1De Heerenduinen
5 feb 19:00 JAWS Amsterdam H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Mirandabad
5 feb 19:20 Het Y H1 - Aqua-Novio'94 H1Sportfondsenbad Oost
5 feb 19:40 SWOL 1894 H1 - OZ&PC H1De Vrolijkheid
5 feb 19:50 VZC H1 - MNC Dordrecht H1De Vallei
5 feb 20:20 ZV Haerlem H1 - BZC Brandenburg H1De Planeet
19 feb 15:45 Aqua-Novio'94 H1 - VZV H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 feb 18:30 BZ&PC H1 - JAWS Amsterdam H1De Kuil
19 feb 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - ZV Haerlem H1Caribabad
19 feb 19:00 MNC Dordrecht H1 - SWOL 1894 H1Sportboulevard
19 feb 19:10 OZ&PC H1 - Het Y H1Vondersweijde
19 feb 19:10 BZC Brandenburg H1 - VZC H1Brandenburg
5 maa 19:00 MNC Dordrecht H1 - De Linge/PCG (SG) H1Sportboulevard
12 maa 18:15 JAWS Amsterdam H1 - Aqua-Novio'94 H1De Mirandabad
12 maa 18:45 VZC H1 - SWOL 1894 H1De Vallei
12 maa 19:20 BZC Brandenburg H1 - De Linge/PCG (SG) H1Brandenburg
12 maa 20:20 ZV Haerlem H1 - BZ&PC H1De Planeet
12 maa 20:40 VZV H1 - OZ&PC H1De Heerenduinen
12 maa 20:50 Het Y H1 - MNC Dordrecht H1Sportfondsenbad Oost
19 maa 18:55 Het Y H1 - JAWS Amsterdam H1Sportfondsenbad Oost
26 maa 17:30 Aqua-Novio'94 H1 - ZV Haerlem H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 18:00 SWOL 1894 H1 - Het Y H1De Vrolijkheid
26 maa 19:00 MNC Dordrecht H1 - VZV H1Sportboulevard
26 maa 19:10 OZ&PC H1 - JAWS Amsterdam H1Vondersweijde
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) H1 - VZC H1Berenschot
26 maa 19:50 BZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1De Kuil
2 apr 19:00 JAWS Amsterdam H1 - MNC Dordrecht H1De Mirandabad
2 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - BZ&PC H1Caribabad
2 apr 19:20 BZC Brandenburg H1 - Aqua-Novio'94 H1Brandenburg
2 apr 19:50 VZC H1 - Het Y H1De Vallei
2 apr 20:20 ZV Haerlem H1 - OZ&PC H1De Planeet
2 apr 21:00 VZV H1 - SWOL 1894 H1De Heerenduinen
9 apr 18:05 OZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1Vondersweijde
9 apr 18:30 MNC Dordrecht H1 - ZV Haerlem H1Sportboulevard
9 apr 18:45 Aqua-Novio'94 H1 - De Linge/PCG (SG) H1Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 18:55 Het Y H1 - VZV H1Sportfondsenbad Oost
9 apr 19:30 SWOL 1894 H1 - JAWS Amsterdam H1De Vrolijkheid
9 apr 19:40 BZ&PC H1 - VZC H1De Kuil
23 apr 17:15 JAWS Amsterdam H1 - Het Y H1De Mirandabad
23 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - OZ&PC H1Caribabad
23 apr 19:50 VZC H1 - VZV H1De Vallei
23 apr 20:00 Aqua-Novio'94 H1 - BZ&PC H1Sportf.bad Nijmegen-West
23 apr 20:20 ZV Haerlem H1 - SWOL 1894 H1De Planeet
23 apr 21:20 BZC Brandenburg H1 - MNC Dordrecht H1Brandenburg
14 mei 13:30 Aqua-Novio'94 H1 - VZC H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
14 mei 17:15 JAWS Amsterdam H1 - VZV H1De Mirandabad
14 mei 18:15 Het Y H1 - ZV Haerlem H1Sportfondsenbad Oost
14 mei 18:55 SWOL 1894 H1 - BZC Brandenburg H1De Vrolijkheid
14 mei 19:15 OZ&PC H1 - BZ&PC H1Vondersweijde
21 mei 18:50 VZC H1 - JAWS Amsterdam H1De Vallei
21 mei 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - SWOL 1894 H1Caribabad
21 mei 19:00 OZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1Vondersweijde
21 mei 19:40 BZC Brandenburg H1 - Het Y H1Brandenburg
21 mei 19:45 BZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1De Kuil
21 mei 19:50 ZV Haerlem H1 - VZV H1De Planeet
28 mei 17:15 JAWS Amsterdam H1 - ZV Haerlem H1De Mirandabad
28 mei 18:00 MNC Dordrecht H1 - Aqua-Novio'94 H1Sportboulevard
28 mei 18:15 SWOL 1894 H1 - BZ&PC H1De Vrolijkheid
28 mei 18:50 VZC H1 - OZ&PC H1De Vallei
28 mei 19:00 Het Y H1 - De Linge/PCG (SG) H1Sportfondsenbad Oost
28 mei 19:40 VZV H1 - BZC Brandenburg H1De Heerenduinen
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 okt 15:30 Aqua-Novio'94 H1 - JAWS Amsterdam H1 3 - 9
16 okt 19:10 OZ&PC H1 - VZV H1 16 - 12
16 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - BZC Brandenburg H1 8 - 10
16 okt 18:40 MNC Dordrecht H1 - Het Y H1 17 - 9
16 okt 18:30 BZ&PC H1 - ZV Haerlem H1 17 - 9
16 okt 18:30 SWOL 1894 H1 - VZC H1 5 - 10
9 okt 21:05 ZV Haerlem H1 - De Linge/PCG (SG) H1 14 - 21
9 okt 20:30 JAWS Amsterdam H1 - BZ&PC H1 5 - 8
9 okt 20:15 VZV H1 - Aqua-Novio'94 H1 11 - 6
9 okt 19:50 Het Y H1 - OZ&PC H1 9 - 12
9 okt 19:45 VZC H1 - BZC Brandenburg H1 15 - 10
9 okt 18:55 SWOL 1894 H1 - MNC Dordrecht H1 10 - 14
2 okt 20:50 MNC Dordrecht H1 - VZC H1 12 - 11
2 okt 20:35 BZ&PC H1 - VZV H1 11 - 7
2 okt 20:25 BZC Brandenburg H1 - ZV Haerlem H1 16 - 10
2 okt 19:10 Aqua-Novio'94 H1 - Het Y H1 11 - 7
2 okt 19:00 OZ&PC H1 - SWOL 1894 H1 12 - 12
2 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - JAWS Amsterdam H1 14 - 12
 
 
Aqua-Novio'9..
 
BZ&PC H1
 
BZC Brandenb..
 
De Linge/PCG..
 
Het Y H1
 
JAWS Amsterd..
 
MNC Dordrech..
 
OZ&PC H1
 
SWOL 1894 H1
 
VZC H1
 
VZV H1
 
ZV Haerlem H..
 
Aqua-Novio'94 H1 23/413/119/411 - 73 - 922/115/129/114/519/226/3
BZ&PC H14/12 26/313/1118/1219/221/511/1222/19/411 - 717 - 9
BZC Brandenburg H12/46/11 12/321/518/1223/420/1111/1219/222/116 - 10
De Linge/PCG (SG) H120/112/48 - 10 22/114 - 1211/1223/421/526/318/1219/2
Het Y H15/229/115/128/5 19/312/39 - 126/1113/119/414/5
JAWS Amsterdam H112/35 - 829/15/223/4 2/46/1120/1115/114/528/5
MNC Dordrecht H128/515/14/125/317 - 913/11 18/1219/212 - 1126/39/4
OZ&PC H121/514/59/44/1219/226/329/1 12 - 1222/116 - 1213/11
SWOL 1894 H118/1228/514/515/126/39/410 - 145/2 5 - 1013/114/12
VZC H111/1220/1115 - 106/112/421/55/228/512/3 23/429/1
VZV H111 - 65/228/529/120/1111/126/1112/32/44/12 15/1
ZV Haerlem H16/1112/35/214 - 2111/1222/120/112/423/418/1221/5