HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))

Volgende wedstrijd:
ZV De Zaan BM1 - De Ham BM1
zondag 7 november 18:45
De Slag Zaandam

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZPB H&L Productions BM126
2ZVL-1886 Center BM126
3UZSC BM113
4Het Ravijn BM123
5ZPC AMERSFOORT BM123
6Polar Bears BM123
7ZV De Zaan BM110
8De Ham BM110
9VZV Njord BM110
10WIDEX GZC DONK BM120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
7 novZV De Zaan BM118:45De Ham BM1
21 novZV De Zaan BM117:30VZV Njord BM1
28 novZV De Zaan BM114:00ZVL-1886 Center BM1
12 decHet Ravijn BM114:00ZV De Zaan BM1
19 decZV De Zaan BM114:00Polar Bears BM1

Uitslagen

10 oktZPB H&L Productions BM111 - 4ZV De Zaan BM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPB H&L Productions BM122006301020
2ZVL-1886 Center BM122006281612
3UZSC BM1110031266
4Het Ravijn BM121013301614
5ZPC AMERSFOORT BM12101331229
6Polar Bears BM12101340328
7ZV De Zaan BM110010411-7
8De Ham BM110010617-11
9VZV Njord BM110010619-13
10WIDEX GZC DONK BM1200201553-38
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 15:00 De Ham BM1 - VZV Njord BM1De Crommenije
31 okt 15:30 WIDEX GZC DONK BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Groenhovenbad
31 okt 16:30 ZPB H&L Productions BM1 - Het Ravijn BM1Inge de Bruijn Zwembad
31 okt 18:15 UZSC BM1 - Polar Bears BM1De Krommerijn
7 nov 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - UZSC BM1Sportcomplex Amerena
7 nov 17:30 Polar Bears BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Peppel
7 nov 18:45 ZV De Zaan BM1 - De Ham BM1De Slag
7 nov 18:50 ZVL-1886 Center BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Zijl
14 nov 15:00 De Ham BM1 - Het Ravijn BM1De Crommenije
14 nov 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Inge de Bruijn Zwembad
14 nov 16:30 VZV Njord BM1 - ZVL-1886 Center BM1Zwembad Den Ekkerman
14 nov 16:45 UZSC BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Krommerijn
21 nov 16:30 Polar Bears BM1 - De Ham BM1De Peppel
21 nov 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZPB H&L Productions BM1Groenhovenbad
21 nov 17:30 ZVL-1886 Center BM1 - UZSC BM1De Zijl
21 nov 17:30 ZV De Zaan BM1 - VZV Njord BM1De Slag
28 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 - ZVL-1886 Center BM1De Slag
28 nov 14:15 ZPB H&L Productions BM1 - UZSC BM1Inge de Bruijn Zwembad
28 nov 14:45 De Ham BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Crommenije
28 nov 16:30 VZV Njord BM1 - Het Ravijn BM1Zwembad Den Ekkerman
12 dec 13:30 ZVL-1886 Center BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Zijl
12 dec 14:00 Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BM1Het Ravijn
12 dec 16:30 Polar Bears BM1 - VZV Njord BM1De Peppel
12 dec 17:40 WIDEX GZC DONK BM1 - De Ham BM1Groenhovenbad
19 dec 14:00 ZV De Zaan BM1 - Polar Bears BM1De Slag
19 dec 14:00 Het Ravijn BM1 - ZVL-1886 Center BM1Het Ravijn
19 dec 15:00 De Ham BM1 - UZSC BM1De Crommenije
19 dec 16:30 VZV Njord BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Zwembad Den Ekkerman
1 jan 00:00 UZSC BM1 - ZV De Zaan BM1De Krommerijn
9 jan 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - De Ham BM1Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 16:30 Polar Bears BM1 - Het Ravijn BM1De Peppel
9 jan 18:50 WIDEX GZC DONK BM1 - VZV Njord BM1Groenhovenbad
16 jan 14:45 Het Ravijn BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Het Ravijn
16 jan 16:30 VZV Njord BM1 - UZSC BM1Zwembad Den Ekkerman
16 jan 17:30 ZV De Zaan BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Slag
16 jan 17:30 ZVL-1886 Center BM1 - Polar Bears BM1De Zijl
23 jan 13:30 ZVL-1886 Center BM1 - De Ham BM1De Zijl
23 jan 14:00 Het Ravijn BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Het Ravijn
23 jan 16:20 VZV Njord BM1 - ZPB H&L Productions BM1Zwembad Den Ekkerman
23 jan 16:30 Polar Bears BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Peppel
23 jan 17:30 ZV De Zaan BM1 - UZSC BM1De Slag
30 jan 14:00 ZV De Zaan BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Slag
30 jan 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-1886 Center BM1Sportcomplex Amerena
30 jan 16:15 UZSC BM1 - Het Ravijn BM1De Krommerijn
30 jan 17:10 WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1Groenhovenbad
6 feb 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Sportcomplex Amerena
6 feb 16:30 VZV Njord BM1 - De Ham BM1Zwembad Den Ekkerman
6 feb 16:30 Polar Bears BM1 - UZSC BM1De Peppel
6 feb 18:25 Het Ravijn BM1 - ZPB H&L Productions BM1Het Ravijn
13 feb 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZV De Zaan BM1Sportcomplex Amerena
20 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-1886 Center BM1Groenhovenbad
20 feb 15:00 De Ham BM1 - ZV De Zaan BM1De Crommenije
20 feb 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - Polar Bears BM1Inge de Bruijn Zwembad
20 feb 17:00 UZSC BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Krommerijn
20 maa 14:00 Het Ravijn BM1 - De Ham BM1Het Ravijn
20 maa 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZPB H&L Productions BM1Sportcomplex Amerena
20 maa 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 - UZSC BM1Groenhovenbad
20 maa 17:30 ZVL-1886 Center BM1 - VZV Njord BM1De Zijl
3 apr 15:00 De Ham BM1 - Polar Bears BM1De Crommenije
3 apr 16:30 VZV Njord BM1 - ZV De Zaan BM1Zwembad Den Ekkerman
3 apr 17:35 ZPB H&L Productions BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Inge de Bruijn Zwembad
3 apr 17:45 UZSC BM1 - ZVL-1886 Center BM1De Krommerijn
10 apr 13:30 ZVL-1886 Center BM1 - ZV De Zaan BM1De Zijl
10 apr 14:00 Het Ravijn BM1 - VZV Njord BM1Het Ravijn
10 apr 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - De Ham BM1Sportcomplex Amerena
10 apr 18:15 UZSC BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Krommerijn
1 mei 13:30 ZVL-1886 Center BM1 - Het Ravijn BM1De Zijl
1 mei 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - VZV Njord BM1Sportcomplex Amerena
1 mei 16:30 Polar Bears BM1 - ZV De Zaan BM1De Peppel
1 mei 18:30 UZSC BM1 - De Ham BM1De Krommerijn
15 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 - Het Ravijn BM1De Slag
15 mei 15:00 De Ham BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Crommenije
15 mei 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - ZVL-1886 Center BM1Inge de Bruijn Zwembad
15 mei 16:30 VZV Njord BM1 - Polar Bears BM1Zwembad Den Ekkerman
22 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Slag
22 mei 15:00 De Ham BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Crommenije
22 mei 16:30 VZV Njord BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Zwembad Den Ekkerman
22 mei 17:00 Het Ravijn BM1 - Polar Bears BM1Het Ravijn
29 mei 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Het Ravijn BM1Sportcomplex Amerena
29 mei 16:30 Polar Bears BM1 - ZVL-1886 Center BM1De Peppel
29 mei 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZV De Zaan BM1Groenhovenbad
29 mei 19:00 UZSC BM1 - VZV Njord BM1De Krommerijn
 
 
De Ham BM1
 
Het Ravijn B..
 
Polar Bears ..
 
Schoonderbee..
 
UZSC BM1
 
VZV Njord BM..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan B..
 
ZVL-1886 Cen..
 
De Ham BM1 14/113/428/1119/1231/1015/522/520/26 - 17
Het Ravijn BM120/3 22/516/16 - 1210/423/16/212/1219/12
Polar Bears BM121/119/1 23/16/212/1229 - 117/111/529/5
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM110/429/521 - 11 7/111/56/220/313/230/1
UZSC BM11/530/131/1020/2 29/514/1110/41/13/4
VZV Njord BM16/228/1115/519/1216/1 22/523/13/414/11
WIDEX GZC DONK BM112/124 - 2430/131/1020/39/1 21/1129/520/2
ZPB H&L Productions BM19/131/1020/214/1128/1119 - 63/4 11 - 415/5
ZV De Zaan BM17/1115/519/1222/523/121/1116/130/1 28/11
ZVL-1886 Center BM123/11/516/111 - 1021/1120/37/1112/1210/4