HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

Orca H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Orca H1 - VZ&PC H1
zaterdag 6 november 18:00
De Blauwe Golf Leeuwarden

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1Zwemvereniging Utrecht H139
2HZC de Robben H126
3VZ&PC H126
4Livo H136
5SGHA H134
6WSG ESTA (SG) H134
7ENC Arnhem (SG) H134
8WS Twente H133
9Orca H133
10DraGor (SG) H132
11De Mors H131
12EZC H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novOrca H118:00VZ&PC H1
13 novHZC de Robben H118:45Orca H1
20 novOrca H120:00Livo H1
4 decENC Arnhem (SG) H115:35Orca H1
11 decOrca H118:00EZC H1

Uitslagen

16 oktDe Mors H113 - 14Orca H1
9 oktOrca H110 - 13Zwemvereniging Utrecht H1
2 oktWS Twente H115 - 9Orca H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zwemvereniging Utrecht H133009412714
2HZC de Robben H122006522032
3VZ&PC H122006261214
4Livo H13201632266
5SGHA H13111424231
6WSG ESTA (SG) H1311143639-3
7ENC Arnhem (SG) H1311143144-13
8WS Twente H1310233637-1
9Orca H1310233341-8
10DraGor (SG) H1302123439-5
11De Mors H1301213842-4
12EZC H1300302457-33
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 19:30 HZC de Robben H1 - SGHA H1De Lieberg
6 nov 18:00 Orca H1 - VZ&PC H1De Blauwe Golf
6 nov 19:00 SGHA H1 - Livo H1Sportstad Heerenveen BV
6 nov 19:00 WS Twente H1 - De Mors H1Twentebad
6 nov 19:30 EZC H1 - ENC Arnhem (SG) H1Het Slagman
6 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Aquarena
6 nov 20:15 DraGor (SG) H1 - HZC de Robben H1De Welle
13 nov 16:30 VZ&PC H1 - WS Twente H1De Stamper
13 nov 18:00 De Mors H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Koerbelt
13 nov 18:20 ENC Arnhem (SG) H1 - SGHA H1Valkenhuizen
13 nov 18:45 HZC de Robben H1 - Orca H1De Lieberg
13 nov 19:30 EZC H1 - WSG ESTA (SG) H1Het Slagman
13 nov 19:55 Livo H1 - DraGor (SG) H1t Walfort
20 nov 19:00 WS Twente H1 - HZC de Robben H1Twentebad
20 nov 19:15 SGHA H1 - EZC H1Sportstad Heerenveen BV
20 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - De Mors H1Aquarena
20 nov 19:45 ENC Arnhem (SG) H1 - DraGor (SG) H1Valkenhuizen
20 nov 20:00 Orca H1 - Livo H1De Blauwe Golf
20 nov 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - VZ&PC H1De Kwakel
27 nov 15:45 VZ&PC H1 - De Mors H1De Stamper
4 dec 15:35 ENC Arnhem (SG) H1 - Orca H1Valkenhuizen
4 dec 18:15 SGHA H1 - WSG ESTA (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
4 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - HZC de Robben H1De Kwakel
4 dec 19:30 EZC H1 - DraGor (SG) H1Het Slagman
4 dec 19:55 Livo H1 - WS Twente H1t Walfort
11 dec 18:00 Orca H1 - EZC H1De Blauwe Golf
11 dec 18:15 WS Twente H1 - ENC Arnhem (SG) H1Twentebad
11 dec 19:45 De Mors H1 - HZC de Robben H1De Koerbelt
11 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - VZ&PC H1Aquarena
11 dec 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - Livo H1De Kwakel
18 dec 17:30 VZ&PC H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Stamper
18 dec 18:15 De Mors H1 - EZC H1De Koerbelt
18 dec 19:00 WS Twente H1 - DraGor (SG) H1Twentebad
18 dec 19:30 Livo H1 - HZC de Robben H1t Walfort
18 dec 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - SGHA H1De Kwakel
18 dec 21:30 Orca H1 - WSG ESTA (SG) H1De Blauwe Golf
8 jan 17:45 VZ&PC H1 - DraGor (SG) H1De Stamper
15 jan 18:30 ENC Arnhem (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Valkenhuizen
15 jan 19:30 HZC de Robben H1 - VZ&PC H1De Lieberg
15 jan 19:30 EZC H1 - WS Twente H1Het Slagman
15 jan 19:55 Livo H1 - De Mors H1t Walfort
15 jan 20:15 DraGor (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1De Welle
15 jan 21:00 SGHA H1 - Orca H1Sportstad Heerenveen BV
22 jan 18:00 De Mors H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Koerbelt
22 jan 19:00 WS Twente H1 - SGHA H1Twentebad
22 jan 20:00 HZC de Robben H1 - WSG ESTA (SG) H1De Lieberg
22 jan 20:15 DraGor (SG) H1 - Orca H1De Welle
22 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - EZC H1De Kwakel
29 jan 18:00 SGHA H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Sportstad Heerenveen BV
29 jan 19:30 EZC H1 - De Mors H1Het Slagman
29 jan 19:30 HZC de Robben H1 - Livo H1De Lieberg
29 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Orca H1Aquarena
5 feb 19:30 EZC H1 - VZ&PC H1Het Slagman
5 feb 19:40 ENC Arnhem (SG) H1 - HZC de Robben H1Valkenhuizen
5 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Livo H1Aquarena
5 feb 21:15 SGHA H1 - De Mors H1Sportstad Heerenveen BV
6 feb 17:30 Orca H1 - WS Twente H1De Blauwe Golf
12 feb 16:50 ENC Arnhem (SG) H1 - VZ&PC H1Valkenhuizen
12 feb 19:30 EZC H1 - HZC de Robben H1Het Slagman
12 feb 20:15 DraGor (SG) H1 - WS Twente H1De Welle
19 feb 18:30 De Mors H1 - DraGor (SG) H1De Koerbelt
19 feb 19:00 WS Twente H1 - WSG ESTA (SG) H1Twentebad
19 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - Orca H1De Kwakel
19 feb 19:35 Livo H1 - ENC Arnhem (SG) H1t Walfort
26 feb 20:00 DraGor (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Welle
5 maa 18:15 SGHA H1 - VZ&PC H1Sportstad Heerenveen BV
5 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - DraGor (SG) H1Aquarena
12 maa 17:00 Orca H1 - De Mors H1De Blauwe Golf
12 maa 18:00 SGHA H1 - HZC de Robben H1Sportstad Heerenveen BV
12 maa 18:15 WS Twente H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Twentebad
12 maa 19:30 EZC H1 - Livo H1Het Slagman
12 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1Aquarena
12 maa 20:15 DraGor (SG) H1 - VZ&PC H1De Welle
19 maa 16:45 VZ&PC H1 - Livo H1De Stamper
19 maa 19:30 HZC de Robben H1 - De Mors H1De Lieberg
19 maa 19:30 Orca H1 - DraGor (SG) H1De Blauwe Golf
19 maa 19:30 EZC H1 - SGHA H1Het Slagman
26 maa 17:30 VZ&PC H1 - Orca H1De Stamper
26 maa 18:45 ENC Arnhem (SG) H1 - EZC H1Valkenhuizen
26 maa 19:00 De Mors H1 - WS Twente H1De Koerbelt
26 maa 19:30 HZC de Robben H1 - DraGor (SG) H1De Lieberg
26 maa 19:55 Livo H1 - SGHA H1t Walfort
26 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - WSG ESTA (SG) H1De Kwakel
2 apr 18:45 Orca H1 - HZC de Robben H1De Blauwe Golf
2 apr 19:00 SGHA H1 - ENC Arnhem (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
2 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - EZC H1Aquarena
2 apr 19:45 WS Twente H1 - VZ&PC H1Twentebad
2 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - De Mors H1De Kwakel
2 apr 20:15 DraGor (SG) H1 - Livo H1De Welle
9 apr 19:00 De Mors H1 - WSG ESTA (SG) H1De Koerbelt
9 apr 19:00 VZ&PC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Stamper
9 apr 19:40 HZC de Robben H1 - WS Twente H1De Lieberg
9 apr 19:55 Livo H1 - Orca H1t Walfort
9 apr 21:15 DraGor (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Welle
23 apr 17:45 Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Blauwe Golf
23 apr 18:15 De Mors H1 - VZ&PC H1De Koerbelt
23 apr 19:00 WS Twente H1 - Livo H1Twentebad
23 apr 19:30 HZC de Robben H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Lieberg
23 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - SGHA H1Aquarena
23 apr 20:15 DraGor (SG) H1 - EZC H1De Welle
14 mei 16:20 ENC Arnhem (SG) H1 - WS Twente H1Valkenhuizen
14 mei 17:30 VZ&PC H1 - WSG ESTA (SG) H1De Stamper
14 mei 18:15 SGHA H1 - DraGor (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
14 mei 19:30 EZC H1 - Orca H1Het Slagman
14 mei 19:55 Livo H1 - Zwemvereniging Utrecht H1t Walfort
21 mei 15:15 VZ&PC H1 - HZC de Robben H1De Stamper
21 mei 17:30 Orca H1 - SGHA H1De Blauwe Golf
21 mei 18:30 De Mors H1 - Livo H1De Koerbelt
21 mei 19:00 WS Twente H1 - EZC H1Twentebad
21 mei 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Kwakel
28 mei 16:20 ENC Arnhem (SG) H1 - De Mors H1Valkenhuizen
28 mei 18:15 SGHA H1 - WS Twente H1Sportstad Heerenveen BV
28 mei 18:55 Livo H1 - VZ&PC H1t Walfort
28 mei 19:30 EZC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Het Slagman
28 mei 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - HZC de Robben H1Aquarena
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 20:00 DraGor (SG) H1 - SGHA H1 8 - 8
16 okt 19:55 Livo H1 - EZC H1 10 - 7
16 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - WS Twente H1 14 - 8
16 okt 18:30 De Mors H1 - Orca H1 13 - 14
16 okt 16:20 ENC Arnhem (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1 12 - 12
9 okt 21:30 DraGor (SG) H1 - De Mors H1 17 - 17
9 okt 20:45 Orca H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 10 - 13
9 okt 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - WS Twente H1 14 - 13
9 okt 19:40 ENC Arnhem (SG) H1 - Livo H1 9 - 8
9 okt 19:30 HZC de Robben H1 - EZC H1 28 - 10
9 okt 15:00 VZ&PC H1 - SGHA H1 7 - 5
2 okt 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - DraGor (SG) H1 14 - 9
2 okt 20:10 Livo H1 - WSG ESTA (SG) H1 14 - 10
2 okt 19:45 WS Twente H1 - Orca H1 15 - 9
2 okt 19:30 HZC de Robben H1 - ENC Arnhem (SG) H1 24 - 10
2 okt 18:15 De Mors H1 - SGHA H1 8 - 11
2 okt 17:30 VZ&PC H1 - EZC H1 19 - 7
 
 
De Mors H1
 
DraGor (SG) ..
 
ENC Arnhem (..
 
EZC H1
 
HZC de Robbe..
 
Livo H1
 
Orca H1
 
SGHA H1
 
VZ&PC H1
 
WS Twente H1
 
WSG ESTA (SG..
 
Zwemverenigi..
 
De Mors H1 19/222/118/1211/1221/513 - 148 - 1123/426/39/413/11
DraGor (SG) H117 - 17 9/423/46/112/422/18 - 812/312/215/126/2
ENC Arnhem (SG) H128/520/11 26/35/29 - 84/1213/1112/214/512 - 1215/1
EZC H129/14/126/11 12/212/314/519/35/215/113/1128/5
HZC de Robben H119/326/324 - 1028 - 10 29/113/1130/1015/19/422/123/4
Livo H115/113/1119/210 - 718/12 9/426/328/54/1214 - 1014/5
Orca H112/319/323/411/122/420/11 21/56/116/218/1210 - 13
SGHA H15/214/52/420/1112/36/1115/1 5/328/54/1229/1
VZ&PC H127/118/118/1219 - 721/519/326/37 - 5 13/1114/59/4
WS Twente H16/1118/1211/1221/520/1123/415 - 922/12/4 19/212/3
WSG ESTA (SG) H120/115/312/32/428/55/229/123/411/1214 - 13 6/11
Zwemvereniging Utrecht H12/414 - 921/522/14/1211/1219/218/1220/1114 - 826/3