HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenTeamsTeam

PSV H3 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Reserve 2e divisie D

  Team Gespeeld Punten
1De Treffers H226
2VZV Njord H226
3De IJsselmeeuwen H236
4ENC Arnhem (SG) H235
5Polar Bears H434
6ZPC AMERSFOORT H534
7PSV H323
8Schuurman BZC H323
9Livo H230
10SBC2000 H230
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H519:20PSV H3
13 novDe Treffers H220:15PSV H3
18 decPSV H320:05Schuurman BZC H3
8 janPolar Bears H418:30PSV H3
15 janENC Arnhem (SG) H216:40PSV H3

Uitslagen

16 oktPSV H36 - 14VZV Njord H2
2 oktPSV H315 - 4SBC2000 H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Treffers H222006301317
2VZV Njord H22200625169
3De IJsselmeeuwen H2320162628-2
4ENC Arnhem (SG) H231205301713
5Polar Bears H43111430246
6ZPC AMERSFOORT H53111429254
7PSV H32101321183
8Schuurman BZC H3210131214-2
9Livo H2300301334-21
10SBC2000 H2300301744-27
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
6 nov 19:20 SBC2000 H2 - Polar Bears H4Zwembad de Wisselaar
6 nov 19:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - PSV H3Sportcomplex Amerena
6 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 - ENC Arnhem (SG) H2De IJsselslag
6 nov 20:15 VZV Njord H2 - De Treffers H2Zwembad Den Ekkerman
7 nov 17:35 Schuurman BZC H3 - Livo H2t Timpke
13 nov 16:15 De IJsselmeeuwen H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De IJsselslag
13 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) H2 - Schuurman BZC H3Valkenhuizen
13 nov 18:05 Livo H2 - SBC2000 H2t Walfort
13 nov 20:15 De Treffers H2 - PSV H3Combibad Kwekkelstijn
20 nov 19:20 SBC2000 H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad de Wisselaar
20 nov 19:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De Treffers H2Sportcomplex Amerena
20 nov 19:55 VZV Njord H2 - Polar Bears H4Zwembad Den Ekkerman
21 nov 16:45 Schuurman BZC H3 - De IJsselmeeuwen H2t Timpke
4 dec 18:05 Livo H2 - VZV Njord H2t Walfort
4 dec 18:20 Schuurman BZC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5t Timpke
11 dec 18:15 De Treffers H2 - Polar Bears H4Combibad Kwekkelstijn
11 dec 19:20 SBC2000 H2 - Schuurman BZC H3Zwembad de Wisselaar
11 dec 19:45 VZV Njord H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad Den Ekkerman
18 dec 19:00 VZV Njord H2 - SBC2000 H2Zwembad Den Ekkerman
18 dec 20:05 PSV H3 - Schuurman BZC H3De Tongelreep
18 dec 21:15 De Treffers H2 - De IJsselmeeuwen H2Combibad Kwekkelstijn
19 dec 16:45 Polar Bears H4 - Livo H2De Peppel
8 jan 18:30 Polar Bears H4 - PSV H3De Peppel
15 jan 16:40 ENC Arnhem (SG) H2 - PSV H3Valkenhuizen
15 jan 18:05 Livo H2 - De Treffers H2t Walfort
15 jan 18:50 De IJsselmeeuwen H2 - VZV Njord H2De IJsselslag
15 jan 19:20 SBC2000 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Zwembad de Wisselaar
16 jan 19:30 PSV H3 - Livo H2De Tongelreep
22 jan 18:00 VZV Njord H2 - Schuurman BZC H3Zwembad Den Ekkerman
22 jan 19:45 De Treffers H2 - ENC Arnhem (SG) H2Combibad Kwekkelstijn
23 jan 20:30 PSV H3 - De IJsselmeeuwen H2De Tongelreep
23 jan 20:30 Polar Bears H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Peppel
29 jan 17:30 Schuurman BZC H3 - PSV H3t Timpke
29 jan 18:05 Livo H2 - Polar Bears H4t Walfort
29 jan 18:45 De IJsselmeeuwen H2 - De Treffers H2De IJsselslag
29 jan 19:20 SBC2000 H2 - VZV Njord H2Zwembad de Wisselaar
5 feb 18:15 Livo H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5t Walfort
5 feb 18:25 Schuurman BZC H3 - De Treffers H2t Timpke
5 feb 19:20 SBC2000 H2 - PSV H3Zwembad de Wisselaar
5 feb 21:40 ENC Arnhem (SG) H2 - Polar Bears H4Valkenhuizen
19 feb 17:45 Livo H2 - ENC Arnhem (SG) H2t Walfort
19 feb 17:45 VZV Njord H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Zwembad Den Ekkerman
19 feb 18:30 De Treffers H2 - SBC2000 H2Combibad Kwekkelstijn
19 feb 18:45 Polar Bears H4 - De IJsselmeeuwen H2De Peppel
12 maa 18:30 De IJsselmeeuwen H2 - Livo H2De IJsselslag
12 maa 18:40 Schuurman BZC H3 - Polar Bears H4t Timpke
12 maa 19:25 VZV Njord H2 - PSV H3Zwembad Den Ekkerman
12 maa 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - ENC Arnhem (SG) H2Sportcomplex Amerena
26 maa 16:30 Polar Bears H4 - SBC2000 H2De Peppel
26 maa 16:55 ENC Arnhem (SG) H2 - De IJsselmeeuwen H2Valkenhuizen
26 maa 18:05 Livo H2 - Schuurman BZC H3t Walfort
26 maa 18:40 PSV H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Tongelreep
26 maa 20:15 De Treffers H2 - VZV Njord H2Combibad Kwekkelstijn
2 apr 18:00 Schuurman BZC H3 - ENC Arnhem (SG) H2t Timpke
2 apr 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De IJsselmeeuwen H2Sportcomplex Amerena
2 apr 18:30 PSV H3 - De Treffers H2De Tongelreep
2 apr 19:20 SBC2000 H2 - Livo H2Zwembad de Wisselaar
9 apr 17:00 Polar Bears H4 - VZV Njord H2De Peppel
9 apr 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 - SBC2000 H2Valkenhuizen
9 apr 17:20 De IJsselmeeuwen H2 - Schuurman BZC H3De IJsselslag
9 apr 21:30 De Treffers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Combibad Kwekkelstijn
23 apr 15:10 PSV H3 - Polar Bears H4De Tongelreep
23 apr 19:20 SBC2000 H2 - De IJsselmeeuwen H2Zwembad de Wisselaar
23 apr 19:30 VZV Njord H2 - Livo H2Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Schuurman BZC H3Sportcomplex Amerena
30 apr 17:30 Schuurman BZC H3 - VZV Njord H2t Timpke
7 mei 17:30 Schuurman BZC H3 - SBC2000 H2t Timpke
14 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - VZV Njord H2Valkenhuizen
14 mei 17:00 Polar Bears H4 - De Treffers H2De Peppel
14 mei 18:05 Livo H2 - PSV H3t Walfort
21 mei 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - SBC2000 H2Sportcomplex Amerena
21 mei 18:15 VZV Njord H2 - De IJsselmeeuwen H2Zwembad Den Ekkerman
21 mei 19:30 De Treffers H2 - Livo H2Combibad Kwekkelstijn
22 mei 21:00 PSV H3 - ENC Arnhem (SG) H2De Tongelreep
28 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - De Treffers H2Valkenhuizen
28 mei 16:15 De IJsselmeeuwen H2 - PSV H3De IJsselslag
29 mei 15:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Polar Bears H4Sportcomplex Amerena
 
 
De IJsselmee..
 
De Treffers ..
 
ENC Arnhem (..
 
Livo H2
 
Polar Bears ..
 
PSV H3
 
SBC2000 H2
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
VZV Njord H2
 
De IJsselmeeuwen H2 29/16/1112/38 - 1828/510 - 513/119/415/1
De Treffers H218/12 22/121/511/1213/1119/29/411 - 526/3
ENC Arnhem (SG) H226/328/5 14 - 15/215/19/47 - 713/1114/5
Livo H25 - 815/119/2 29/114/513/115/226/34/12
Polar Bears H419/214/59 - 919/12 8/126/323/13 - 79/4
PSV H323/12/422/516/123/4 15 - 426/318/126 - 14
SBC2000 H223/48 - 1920/112/46/115/2 15/111/1229/1
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H52/420/1112/312 - 729/56/1121/5 23/410 - 11
Schuurman BZC H321/115/22/47/1112/329/17/54/12 30/4
VZV Njord H221/56/1111/1223/420/1112/318/1219/222/1