HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
LZ 1886 EG2 - AZC EG1
zaterdag 21 april 15:00

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1AZC EG11751
2ZDHC EG11745
3De Zijl Zwemsport EG31739
4Waterpolo Residentie (SG) EG 21728
5BZC EG 21827
6BZ&PC EG 21722
7LZ 1886 EG 21720
8WZC (SG) EG 31714
9Z&PC De Gouwe EG 3186
10Alkemade EG 2170
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprLZ 1886 EG215:00AZC EG1

Uitslagen

15 aprWaterpolo Residentie EG*28 - 9LZ 1886 EG2
7 aprLZ 1886 EG216 - 2Alkemade EG2
24 maaLZ 1886 EG210 - 4Z&PC de Gouwe EG*3
17 maaBZC EG210 - 5LZ 1886 EG2
10 maaLZ 1886 EG24 - 4WZC EG*3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AZC EG11717005131530285
2ZDHC EG11715024531157254
3De Zijl Zwemsport EG31713043919671125
4Waterpolo Residentie (SG) EG 21791728115137-22
5BZC EG 218909271331312
6BZ&PC EG 21781822144156-12
7LZ 1886 EG 21762920119156-37
8WZC (SG) EG 31742111496199-103
9Z&PC De Gouwe EG 3182016655242-187
10Alkemade EG 2170017040345-305
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 apr 16:15 Waterpolo Residentie EG*2 - LZ 1886 EG2 8 - 9
14 apr 18:30 ZDHC EG1 - BZ&PC EG2 18 - 1
14 apr 17:20 Z&PC de Gouwe EG*3 - Alkemade EG2 10 - 6
14 apr 15:50 AZC EG1 - BZC EG2 16 - 3
7 apr 18:25 WZC EG*3 - AZC EG1 0 - 28
7 apr 17:10 Z&PC de Gouwe EG*3 - De Zijl Zwemsport EG3 1 - 13
7 apr 15:20 BZC EG2 - Waterpolo Residentie EG*2 3 - 5
7 apr 15:00 LZ 1886 EG2 - Alkemade EG2 16 - 2
25 maa 16:15 Waterpolo Residentie EG*2 - WZC EG*3 10 - 3
24 maa 18:35 ZDHC EG1 - De Zijl Zwemsport EG3 7 - 3
24 maa 17:15 Alkemade EG2 - BZC EG2 2 - 13
24 maa 16:55 AZC EG1 - BZ&PC EG2 19 - 0
24 maa 15:00 LZ 1886 EG2 - Z&PC de Gouwe EG*3 10 - 4
17 maa 16:40 Z&PC de Gouwe EG*3 - ZDHC EG1 0 - 17
17 maa 16:20 WZC EG*3 - Alkemade EG2 13 - 3
17 maa 15:40 BZC EG2 - LZ 1886 EG2 10 - 5
17 maa 13:30 BZ&PC EG2 - Waterpolo Residentie EG*2 4 - 12
10 maa 17:00 Alkemade EG2 - BZ&PC EG2 3 - 15
10 maa 16:40 AZC EG1 - De Zijl Zwemsport EG3 12 - 1
10 maa 15:00 LZ 1886 EG2 - WZC EG*3 4 - 4
10 maa 14:55 BZC EG2 - Z&PC de Gouwe EG*3 17 - 4
3 maa 17:45 AZC EG1 - WZC EG*3 20 - 0
18 feb 16:15 Z&PC de Gouwe EG*3 - AZC EG1 0 - 24
17 feb 18:30 ZDHC EG1 - Alkemade EG2 21 - 1
17 feb 18:00 De Zijl Zwemsport EG3 - LZ 1886 EG2 10 - 4
17 feb 14:45 BZ&PC EG2 - WZC EG*3 13 - 4
10 feb 17:50 ZDHC EG1 - AZC EG1 5 - 6
10 feb 17:10 WZC EG*3 - BZC EG2 5 - 11
10 feb 16:30 BZ&PC EG2 - LZ 1886 EG2 8 - 8
10 feb 15:10 De Zijl Zwemsport EG3 - Waterpolo Residentie EG*2 18 - 3
4 feb 16:15 Waterpolo Residentie EG*2 - AZC EG1 1 - 12
3 feb 15:45 LZ 1886 EG2 - ZDHC EG1 5 - 18
3 feb 15:35 BZC EG2 - De Zijl Zwemsport EG3 0 - 8
3 feb 13:30 BZ&PC EG2 - Z&PC de Gouwe EG*3 11 - 2
27 jan 18:30 ZDHC EG1 - BZC EG2 15 - 5
27 jan 16:40 Z&PC de Gouwe EG*3 - Waterpolo Residentie EG*2 1 - 6
27 jan 15:05 AZC EG1 - Alkemade EG2 36 - 1
27 jan 14:25 De Zijl Zwemsport EG3 - WZC EG*3 20 - 1
21 jan 16:15 Waterpolo Residentie EG*2 - Alkemade EG2 15 - 2
20 jan 17:50 ZDHC EG1 - WZC EG*3 22 - 1
20 jan 15:30 De Zijl Zwemsport EG3 - BZ&PC EG2 10 - 4
20 jan 14:25 AZC EG1 - LZ 1886 EG2 13 - 3
14 jan 16:15 Waterpolo Residentie EG*2 - ZDHC EG1 5 - 17
13 jan 17:00 Alkemade EG2 - De Zijl Zwemsport EG3 1 - 21
13 jan 16:25 WZC EG*3 - Z&PC de Gouwe EG*3 11 - 7
13 jan 15:50 BZC EG2 - BZ&PC EG2 13 - 1
16 dec 17:00 Alkemade EG2 - Z&PC de Gouwe EG*3 2 - 14
16 dec 15:00 LZ 1886 EG2 - Waterpolo Residentie EG*2 5 - 11
16 dec 14:40 BZC EG2 - AZC EG1 2 - 16
9 dec 18:45 Waterpolo Residentie EG*2 - BZC EG2 7 - 5
9 dec 17:00 Alkemade EG2 - LZ 1886 EG2 7 - 17
9 dec 16:30 De Zijl Zwemsport EG3 - Z&PC de Gouwe EG*3 14 - 1
25 nov 17:10 Z&PC de Gouwe EG*3 - LZ 1886 EG2 3 - 10
25 nov 17:00 WZC EG*3 - Waterpolo Residentie EG*2 9 - 9
25 nov 15:10 De Zijl Zwemsport EG3 - ZDHC EG1 3 - 14
25 nov 14:35 BZC EG2 - Alkemade EG2 13 - 0
25 nov 14:15 BZ&PC EG2 - AZC EG1 3 - 14
19 nov 16:15 Waterpolo Residentie EG*2 - BZ&PC EG2 8 - 7
19 nov 14:15 Alkemade EG2 - WZC EG*3 5 - 17
18 nov 17:50 ZDHC EG1 - Z&PC de Gouwe EG*3 25 - 1
18 nov 15:00 LZ 1886 EG2 - BZC EG2 3 - 6
11 nov 16:40 Z&PC de Gouwe EG*3 - BZC EG2 3 - 10
11 nov 16:30 BZ&PC EG2 - Alkemade EG2 25 - 4
11 nov 15:10 De Zijl Zwemsport EG3 - AZC EG1 3 - 14
11 nov 14:45 WZC EG*3 - LZ 1886 EG2 3 - 10
4 nov 15:50 AZC EG1 - ZDHC EG1 11 - 7
4 nov 15:20 BZC EG2 - WZC EG*3 13 - 3
4 nov 15:00 LZ 1886 EG2 - BZ&PC EG2 5 - 13
28 okt 17:50 ZDHC EG1 - Waterpolo Residentie EG*2 17 - 2
28 okt 17:20 De Zijl Zwemsport EG3 - Alkemade EG2 28 - 0
28 okt 17:10 Z&PC de Gouwe EG*3 - WZC EG*3 2 - 12
28 okt 14:30 BZ&PC EG2 - BZC EG2 7 - 5
14 okt 15:00 BZ&PC EG2 - ZDHC EG1 7 - 23
7 okt 17:45 WZC EG*3 - BZ&PC EG2 7 - 9
7 okt 17:00 Alkemade EG2 - ZDHC EG1 1 - 39
7 okt 15:55 LZ 1886 EG2 - De Zijl Zwemsport EG3 2 - 13
7 okt 15:50 AZC EG1 - Z&PC de Gouwe EG*3 28 - 0
30 sep 18:00 De Zijl Zwemsport EG3 - BZC EG2 8 - 2
30 sep 17:50 ZDHC EG1 - LZ 1886 EG2 23 - 3
30 sep 16:40 Z&PC de Gouwe EG*3 - BZ&PC EG2 1 - 16
30 sep 16:25 AZC EG1 - Waterpolo Residentie EG*2 14 - 1
23 sep 18:45 Waterpolo Residentie EG*2 - Z&PC de Gouwe EG*3 10 - 1
23 sep 15:50 WZC EG*3 - De Zijl Zwemsport EG3 3 - 13
23 sep 15:05 BZC EG2 - ZDHC EG1 2 - 23
16 sep 18:45 Waterpolo Residentie EG*2 - De Zijl Zwemsport EG3 2 - 10
16 sep 17:00 Alkemade EG2 - AZC EG1 0 - 32
 
 
Alkemade EG ..
 
AZC EG1
 
BZ&PC EG 2
 
BZC EG 2
 
De Zijl Zwem..
 
LZ 1886 EG 2
 
Waterpolo Re..
 
WZC (SG) EG ..
 
Z&PC De Gouw..
 
ZDHC EG1
 
Alkemade EG 2 0 - 323 - 152 - 131 - 217 - 1721/45 - 172 - 141 - 39
AZC EG136 - 1 19 - 016 - 312 - 113 - 314 - 120 - 028 - 011 - 7
BZ&PC EG 225 - 43 - 14 7 - 521/48 - 84 - 1213 - 411 - 27 - 23
BZC EG 213 - 02 - 1613 - 1 0 - 810 - 53 - 513 - 317 - 42 - 23
De Zijl Zwemsport EG328 - 03 - 1410 - 48 - 2 10 - 418 - 320 - 114 - 13 - 14
LZ 1886 EG 216 - 221/45 - 133 - 62 - 13 5 - 114 - 410 - 45 - 18
Waterpolo Residentie (SG) EG 215 - 21 - 128 - 77 - 52 - 108 - 9 10 - 310 - 15 - 17
WZC (SG) EG 313 - 30 - 287 - 95 - 113 - 133 - 109 - 9 11 - 721/4
Z&PC De Gouwe EG 310 - 60 - 241 - 163 - 101 - 133 - 101 - 62 - 12 0 - 17
ZDHC EG121 - 15 - 618 - 115 - 57 - 323 - 317 - 222 - 125 - 1