HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 H3 (Heren)

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1AZC H62263
2ZVL-1886 H62248
3Katwijk H52247
4OZV H22242
5De Reigers (SG) H42233
6De Plas H22232
7De Vliet (SG) H22232
8BZC H42229
9NZ&PC H12219
10AZL H12215
11Sassenheim H32214
12LZ 1886 H3228
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprSassenheim H39 - 4LZ 1886 H3
14 aprLZ 1886 H33 - 7De Plas H2
7 aprLZ 1886 H31 - 7NZ&PC H1
25 maaDe Vliet (SG) H211 - 5LZ 1886 H3
17 maaLZ 1886 H32 - 14De Reigers (SG) H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AZC H62221016325080170
2ZVL-1886 H62216064817413638
3Katwijk H52214534718710681
4OZV H22214354219913861
5De Reigers (SG) H4221101133131141-10
6De Plas H222102103215413024
7De Vliet (SG) H2221021032160175-15
8BZC H422921129140163-23
9NZ&PC H122611519126192-66
10AZL H12243151590139-49
11Sassenheim H322421614101191-90
12LZ 1886 H3222218888209-121
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 apr 15:40 De Vliet (SG) H2 - AZC H6 4 - 13
21 apr 20:05 Sassenheim H3 - LZ 1886 H3 9 - 4
21 apr 19:45 De Plas H2 - ZVL-1886 H6 5 - 6
21 apr 19:45 AZL H1 - NZ&PC H1 5 - 4
21 apr 19:00 BZC H4 - Katwijk H5 6 - 6
21 apr 18:30 OZV H2 - De Reigers (SG) H4 9 - 4
14 apr 19:55 De Reigers (SG) H4 - AZL H1 7 - 3
14 apr 19:40 ZVL-1886 H6 - De Vliet (SG) H2 9 - 7
14 apr 19:15 Katwijk H5 - OZV H2 5 - 8
14 apr 18:00 LZ 1886 H3 - De Plas H2 3 - 7
14 apr 17:30 NZ&PC H1 - Sassenheim H3 5 - 5
14 apr 17:20 AZC H6 - BZC H4 12 - 5
8 apr 15:40 De Vliet (SG) H2 - De Plas H2 9 - 8
7 apr 20:15 Sassenheim H3 - De Reigers (SG) H4 7 - 6
7 apr 19:10 BZC H4 - ZVL-1886 H6 6 - 8
7 apr 19:10 OZV H2 - AZC H6 4 - 6
7 apr 19:00 AZL H1 - Katwijk H5 2 - 9
7 apr 17:05 LZ 1886 H3 - NZ&PC H1 1 - 7
25 maa 14:55 De Vliet (SG) H2 - LZ 1886 H3 11 - 5
24 maa 20:00 De Reigers (SG) H4 - NZ&PC H1 9 - 2
24 maa 19:45 De Plas H2 - BZC H4 8 - 9
24 maa 18:30 Katwijk H5 - Sassenheim H3 13 - 3
24 maa 16:55 ZVL-1886 H6 - OZV H2 10 - 9
18 maa 17:00 Sassenheim H3 - AZC H6 3 - 18
17 maa 19:45 AZL H1 - ZVL-1886 H6 5 - 7
17 maa 17:45 OZV H2 - De Plas H2 6 - 9
17 maa 17:00 BZC H4 - De Vliet (SG) H2 13 - 7
17 maa 16:00 NZ&PC H1 - Katwijk H5 3 - 9
17 maa 15:45 LZ 1886 H3 - De Reigers (SG) H4 2 - 14
11 maa 15:40 De Vliet (SG) H2 - OZV H2 11 - 3
10 maa 20:30 De Plas H2 - AZL H1 6 - 1
10 maa 18:55 ZVL-1886 H6 - Sassenheim H3 5 - 4
10 maa 18:50 AZC H6 - NZ&PC H1 22 - 1
10 maa 18:30 BZC H4 - LZ 1886 H3 12 - 2
10 maa 18:30 Katwijk H5 - De Reigers (SG) H4 7 - 0
17 feb 19:45 AZL H1 - OZV H2 5 - 7
17 feb 19:10 De Reigers (SG) H4 - De Plas H2 4 - 10
17 feb 18:30 LZ 1886 H3 - AZC H6 1 - 11
17 feb 18:00 Sassenheim H3 - BZC H4 1 - 6
17 feb 17:45 Katwijk H5 - ZVL-1886 H6 9 - 2
17 feb 16:45 NZ&PC H1 - De Vliet (SG) H2 8 - 12
11 feb 18:30 Sassenheim H3 - De Plas H2 5 - 7
10 feb 20:40 De Reigers (SG) H4 - AZC H6 4 - 13
10 feb 19:45 AZL H1 - De Vliet (SG) H2 6 - 6
10 feb 16:45 NZ&PC H1 - ZVL-1886 H6 3 - 10
10 feb 15:15 LZ 1886 H3 - Katwijk H5 10 - 10
4 feb 15:40 De Vliet (SG) H2 - De Reigers (SG) H4 7 - 10
3 feb 20:30 AZL H1 - LZ 1886 H3 6 - 2
3 feb 18:45 ZVL-1886 H6 - AZC H6 3 - 7
3 feb 18:30 OZV H2 - Sassenheim H3 16 - 5
3 feb 18:15 De Plas H2 - Katwijk H5 6 - 6
28 jan 17:00 Sassenheim H3 - AZL H1 5 - 5
27 jan 19:10 De Reigers (SG) H4 - BZC H4 6 - 3
27 jan 18:30 Katwijk H5 - De Vliet (SG) H2 11 - 1
27 jan 17:15 AZC H6 - De Plas H2 5 - 4
27 jan 16:45 NZ&PC H1 - OZV H2 0 - 7
27 jan 16:30 LZ 1886 H3 - ZVL-1886 H6 2 - 10
20 jan 19:55 De Reigers (SG) H4 - OZV H2 5 - 10
20 jan 19:45 LZ 1886 H3 - Sassenheim H3 6 - 11
20 jan 18:30 Katwijk H5 - BZC H4 7 - 3
20 jan 18:20 ZVL-1886 H6 - De Plas H2 11 - 6
20 jan 16:00 NZ&PC H1 - AZL H1 7 - 6
14 jan 15:40 De Vliet (SG) H2 - Sassenheim H3 16 - 5
13 jan 19:45 De Plas H2 - NZ&PC H1 9 - 13
13 jan 19:30 BZC H4 - AZL H1 4 - 3
13 jan 19:10 OZV H2 - LZ 1886 H3 9 - 7
13 jan 18:10 ZVL-1886 H6 - De Reigers (SG) H4 8 - 3
13 jan 18:00 AZC H6 - Katwijk H5 10 - 3
17 dec 15:40 De Vliet (SG) H2 - ZVL-1886 H6 9 - 11
16 dec 20:25 AZL H1 - De Reigers (SG) H4 2 - 5
16 dec 19:00 De Plas H2 - LZ 1886 H3 13 - 5
16 dec 18:45 Sassenheim H3 - NZ&PC H1 3 - 8
16 dec 18:25 BZC H4 - AZC H6 5 - 11
16 dec 18:25 OZV H2 - Katwijk H5 7 - 7
9 dec 19:45 De Plas H2 - De Vliet (SG) H2 8 - 2
9 dec 18:30 De Reigers (SG) H4 - Sassenheim H3 10 - 4
9 dec 17:55 ZVL-1886 H6 - BZC H4 9 - 4
9 dec 17:45 Katwijk H5 - AZL H1 10 - 2
9 dec 16:15 AZC H6 - OZV H2 12 - 7
9 dec 15:15 NZ&PC H1 - LZ 1886 H3 11 - 5
26 nov 17:30 AZL H1 - AZC H6 6 - 9
25 nov 19:55 OZV H2 - ZVL-1886 H6 11 - 3
25 nov 19:20 LZ 1886 H3 - De Vliet (SG) H2 1 - 4
25 nov 17:15 Sassenheim H3 - Katwijk H5 3 - 10
25 nov 16:00 NZ&PC H1 - De Reigers (SG) H4 4 - 9
24 nov 19:30 BZC H4 - De Plas H2 7 - 7
18 nov 20:10 De Vliet (SG) H2 - BZC H4 9 - 7
18 nov 20:00 De Reigers (SG) H4 - LZ 1886 H3 6 - 7
18 nov 19:45 De Plas H2 - OZV H2 5 - 10
18 nov 19:15 ZVL-1886 H6 - AZL H1 6 - 3
18 nov 18:30 Katwijk H5 - NZ&PC H1 10 - 5
18 nov 17:30 AZC H6 - Sassenheim H3 14 - 3
11 nov 21:05 Sassenheim H3 - ZVL-1886 H6 3 - 7
11 nov 20:00 De Reigers (SG) H4 - Katwijk H5 1 - 13
11 nov 19:55 OZV H2 - De Vliet (SG) H2 10 - 10
11 nov 19:45 AZL H1 - De Plas H2 0 - 4
11 nov 18:45 LZ 1886 H3 - BZC H4 4 - 5
11 nov 16:00 NZ&PC H1 - AZC H6 1 - 10
5 nov 14:10 De Vliet (SG) H2 - AZL H1 8 - 2
4 nov 20:40 BZC H4 - OZV H2 9 - 15
4 nov 19:45 De Plas H2 - Sassenheim H3 11 - 4
4 nov 18:30 Katwijk H5 - LZ 1886 H3 6 - 6
4 nov 18:20 ZVL-1886 H6 - NZ&PC H1 8 - 7
4 nov 17:15 AZC H6 - De Reigers (SG) H4 13 - 2
28 okt 20:00 De Reigers (SG) H4 - ZVL-1886 H6 7 - 5
28 okt 19:45 AZL H1 - BZC H4 7 - 4
28 okt 18:45 LZ 1886 H3 - OZV H2 4 - 9
28 okt 17:55 Sassenheim H3 - De Vliet (SG) H2 8 - 3
28 okt 17:45 Katwijk H5 - AZC H6 8 - 4
28 okt 16:45 NZ&PC H1 - De Plas H2 7 - 6
21 okt 19:45 BZC H4 - NZ&PC H1 11 - 6
14 okt 19:40 De Vliet (SG) H2 - Katwijk H5 2 - 11
14 okt 17:20 AZC H6 - AZL H1 15 - 4
8 okt 15:40 De Vliet (SG) H2 - NZ&PC H1 13 - 9
7 okt 19:10 OZV H2 - AZL H1 5 - 5
7 okt 19:00 De Plas H2 - De Reigers (SG) H4 2 - 3
7 okt 17:25 ZVL-1886 H6 - Katwijk H5 12 - 13
7 okt 17:15 AZC H6 - LZ 1886 H3 15 - 0
7 okt 16:45 BZC H4 - Sassenheim H3 4 - 2
1 okt 17:00 Sassenheim H3 - OZV H2 5 - 10
30 sep 20:00 De Reigers (SG) H4 - De Vliet (SG) H2 5 - 6
30 sep 19:30 AZC H6 - ZVL-1886 H6 8 - 6
30 sep 18:30 Katwijk H5 - De Plas H2 4 - 10
30 sep 17:00 LZ 1886 H3 - AZL H1 6 - 5
30 sep 15:15 NZ&PC H1 - BZC H4 8 - 9
23 sep 21:00 BZC H4 - De Reigers (SG) H4 4 - 11
23 sep 20:30 AZL H1 - Sassenheim H3 7 - 3
23 sep 19:55 OZV H2 - NZ&PC H1 13 - 7
23 sep 19:45 De Plas H2 - AZC H6 3 - 10
23 sep 18:55 ZVL-1886 H6 - LZ 1886 H3 18 - 5
16 sep 18:25 OZV H2 - BZC H4 14 - 4
16 sep 17:45 AZC H6 - De Vliet (SG) H2 12 - 3
 
 
AZC H6
 
AZL H1
 
BZC H4
 
De Plas H2
 
De Reigers (..
 
De Vliet (SG..
 
Katwijk H5
 
LZ 1886 H3
 
NZ&PC H1
 
OZV H2
 
Sassenheim H..
 
ZVL-1886 H6
 
AZC H6 15 - 412 - 55 - 413 - 212 - 310 - 315 - 022 - 112 - 714 - 38 - 6
AZL H16 - 9 7 - 40 - 42 - 56 - 62 - 96 - 25 - 45 - 77 - 35 - 7
BZC H45 - 114 - 3 7 - 74 - 1113 - 76 - 612 - 211 - 69 - 154 - 26 - 8
De Plas H23 - 106 - 18 - 9 2 - 38 - 26 - 613 - 59 - 135 - 1011 - 45 - 6
De Reigers (SG) H44 - 137 - 36 - 34 - 10 5 - 61 - 136 - 79 - 25 - 1010 - 47 - 5
De Vliet (SG) H24 - 138 - 29 - 79 - 87 - 10 2 - 1111 - 513 - 911 - 316 - 59 - 11
Katwijk H58 - 410 - 27 - 34 - 107 - 011 - 1 6 - 610 - 55 - 813 - 39 - 2
LZ 1886 H31 - 116 - 54 - 53 - 72 - 141 - 410 - 10 1 - 74 - 96 - 112 - 10
NZ&PC H11 - 107 - 68 - 97 - 64 - 98 - 123 - 911 - 5 0 - 75 - 53 - 10
OZV H24 - 65 - 514 - 46 - 99 - 410 - 107 - 79 - 713 - 7 16 - 511 - 3
Sassenheim H33 - 185 - 51 - 65 - 77 - 68 - 33 - 109 - 43 - 85 - 10 3 - 7
ZVL-1886 H63 - 76 - 39 - 411 - 68 - 39 - 712 - 1318 - 58 - 710 - 95 - 4