HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Sassenheim H3 - LZ 1886 H3
zaterdag 21 april 20:05
Wasbeek Sassenheim

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1AZC H62160
2Katwijk H52146
3De Zijl Zwemsport H62145
4OZV H22139
5De Reigers (SG) H42133
6De Plas H22132
7De Vliet (SG) H22132
8BZC H42128
9NZ&PC H12119
10AZL H12112
11Sassenheim H32111
12LZ 1886 H3218
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprSassenheim H320:05LZ 1886 H3

Uitslagen

14 aprLZ 1886 H33 - 7De Plas H2
7 aprLZ 1886 H31 - 7NZ&PC H1
25 maaDe Vliet (SG) H211 - 5LZ 1886 H3
17 maaLZ 1886 H32 - 14De Reigers (SG) H4
10 maaBZC H412 - 2LZ 1886 H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AZC H62120016023776161
2Katwijk H52114434618110081
3De Zijl Zwemsport H62115064516813137
4OZV H22113353919013456
5De Reigers (SG) H4211101033127132-5
6De Plas H22110293214912425
7De Vliet (SG) H221102932156162-6
8BZC H421911128134157-23
9NZ&PC H121611419122187-65
10AZL H12133151285135-50
11Sassenheim H32132161192187-95
12LZ 1886 H3212217884200-116
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:55 De Reigers (SG) H4 - AZL H1 7 - 3
14 apr 19:40 De Zijl Zwemsport H6 - De Vliet (SG) H2 9 - 7
14 apr 19:15 Katwijk H5 - OZV H2 5 - 8
14 apr 18:00 LZ 1886 H3 - De Plas H2 3 - 7
14 apr 17:30 NZ&PC H1 - Sassenheim H3 5 - 5
14 apr 17:20 AZC H6 - BZC H4 12 - 5
8 apr 15:40 De Vliet (SG) H2 - De Plas H2 9 - 8
7 apr 20:15 Sassenheim H3 - De Reigers (SG) H4 7 - 6
7 apr 19:10 BZC H4 - De Zijl Zwemsport H6 6 - 8
7 apr 19:10 OZV H2 - AZC H6 4 - 6
7 apr 19:00 AZL H1 - Katwijk H5 2 - 9
7 apr 17:05 LZ 1886 H3 - NZ&PC H1 1 - 7
25 maa 14:55 De Vliet (SG) H2 - LZ 1886 H3 11 - 5
24 maa 20:00 De Reigers (SG) H4 - NZ&PC H1 9 - 2
24 maa 19:45 De Plas H2 - BZC H4 8 - 9
24 maa 18:30 Katwijk H5 - Sassenheim H3 13 - 3
24 maa 16:55 De Zijl Zwemsport H6 - OZV H2 10 - 9
18 maa 17:00 Sassenheim H3 - AZC H6 3 - 18
17 maa 19:45 AZL H1 - De Zijl Zwemsport H6 5 - 7
17 maa 17:45 OZV H2 - De Plas H2 6 - 9
17 maa 17:00 BZC H4 - De Vliet (SG) H2 13 - 7
17 maa 16:00 NZ&PC H1 - Katwijk H5 3 - 9
17 maa 15:45 LZ 1886 H3 - De Reigers (SG) H4 2 - 14
11 maa 15:40 De Vliet (SG) H2 - OZV H2 11 - 3
10 maa 20:30 De Plas H2 - AZL H1 6 - 1
10 maa 18:55 De Zijl Zwemsport H6 - Sassenheim H3 5 - 4
10 maa 18:50 AZC H6 - NZ&PC H1 22 - 1
10 maa 18:30 BZC H4 - LZ 1886 H3 12 - 2
10 maa 18:30 Katwijk H5 - De Reigers (SG) H4 7 - 0
17 feb 19:45 AZL H1 - OZV H2 5 - 7
17 feb 19:10 De Reigers (SG) H4 - De Plas H2 4 - 10
17 feb 18:30 LZ 1886 H3 - AZC H6 1 - 11
17 feb 18:00 Sassenheim H3 - BZC H4 1 - 6
17 feb 17:45 Katwijk H5 - De Zijl Zwemsport H6 9 - 2
17 feb 16:45 NZ&PC H1 - De Vliet (SG) H2 8 - 12
11 feb 18:30 Sassenheim H3 - De Plas H2 5 - 7
10 feb 20:40 De Reigers (SG) H4 - AZC H6 4 - 13
10 feb 19:45 AZL H1 - De Vliet (SG) H2 6 - 6
10 feb 16:45 NZ&PC H1 - De Zijl Zwemsport H6 3 - 10
10 feb 15:15 LZ 1886 H3 - Katwijk H5 10 - 10
4 feb 15:40 De Vliet (SG) H2 - De Reigers (SG) H4 7 - 10
3 feb 20:30 AZL H1 - LZ 1886 H3 6 - 2
3 feb 18:45 De Zijl Zwemsport H6 - AZC H6 3 - 7
3 feb 18:30 OZV H2 - Sassenheim H3 16 - 5
3 feb 18:15 De Plas H2 - Katwijk H5 6 - 6
28 jan 17:00 Sassenheim H3 - AZL H1 5 - 5
27 jan 19:10 De Reigers (SG) H4 - BZC H4 6 - 3
27 jan 18:30 Katwijk H5 - De Vliet (SG) H2 11 - 1
27 jan 17:15 AZC H6 - De Plas H2 5 - 4
27 jan 16:45 NZ&PC H1 - OZV H2 0 - 7
27 jan 16:30 LZ 1886 H3 - De Zijl Zwemsport H6 2 - 10
20 jan 19:55 De Reigers (SG) H4 - OZV H2 5 - 10
20 jan 19:45 LZ 1886 H3 - Sassenheim H3 6 - 11
20 jan 18:30 Katwijk H5 - BZC H4 7 - 3
20 jan 18:20 De Zijl Zwemsport H6 - De Plas H2 11 - 6
20 jan 16:00 NZ&PC H1 - AZL H1 7 - 6
14 jan 15:40 De Vliet (SG) H2 - Sassenheim H3 16 - 5
13 jan 19:45 De Plas H2 - NZ&PC H1 9 - 13
13 jan 19:30 BZC H4 - AZL H1 4 - 3
13 jan 19:10 OZV H2 - LZ 1886 H3 9 - 7
13 jan 18:10 De Zijl Zwemsport H6 - De Reigers (SG) H4 8 - 3
13 jan 18:00 AZC H6 - Katwijk H5 10 - 3
17 dec 15:40 De Vliet (SG) H2 - De Zijl Zwemsport H6 9 - 11
16 dec 20:25 AZL H1 - De Reigers (SG) H4 2 - 5
16 dec 19:00 De Plas H2 - LZ 1886 H3 13 - 5
16 dec 18:45 Sassenheim H3 - NZ&PC H1 3 - 8
16 dec 18:25 BZC H4 - AZC H6 5 - 11
16 dec 18:25 OZV H2 - Katwijk H5 7 - 7
9 dec 19:45 De Plas H2 - De Vliet (SG) H2 8 - 2
9 dec 18:30 De Reigers (SG) H4 - Sassenheim H3 10 - 4
9 dec 17:55 De Zijl Zwemsport H6 - BZC H4 9 - 4
9 dec 17:45 Katwijk H5 - AZL H1 10 - 2
9 dec 16:15 AZC H6 - OZV H2 12 - 7
9 dec 15:15 NZ&PC H1 - LZ 1886 H3 11 - 5
26 nov 17:30 AZL H1 - AZC H6 6 - 9
25 nov 19:55 OZV H2 - De Zijl Zwemsport H6 11 - 3
25 nov 19:20 LZ 1886 H3 - De Vliet (SG) H2 1 - 4
25 nov 17:15 Sassenheim H3 - Katwijk H5 3 - 10
25 nov 16:00 NZ&PC H1 - De Reigers (SG) H4 4 - 9
24 nov 19:30 BZC H4 - De Plas H2 7 - 7
18 nov 20:10 De Vliet (SG) H2 - BZC H4 9 - 7
18 nov 20:00 De Reigers (SG) H4 - LZ 1886 H3 6 - 7
18 nov 19:45 De Plas H2 - OZV H2 5 - 10
18 nov 19:15 De Zijl Zwemsport H6 - AZL H1 6 - 3
18 nov 18:30 Katwijk H5 - NZ&PC H1 10 - 5
18 nov 17:30 AZC H6 - Sassenheim H3 14 - 3
11 nov 21:05 Sassenheim H3 - De Zijl Zwemsport H6 3 - 7
11 nov 20:00 De Reigers (SG) H4 - Katwijk H5 1 - 13
11 nov 19:55 OZV H2 - De Vliet (SG) H2 10 - 10
11 nov 19:45 AZL H1 - De Plas H2 0 - 4
11 nov 18:45 LZ 1886 H3 - BZC H4 4 - 5
11 nov 16:00 NZ&PC H1 - AZC H6 1 - 10
5 nov 14:10 De Vliet (SG) H2 - AZL H1 8 - 2
4 nov 20:40 BZC H4 - OZV H2 9 - 15
4 nov 19:45 De Plas H2 - Sassenheim H3 11 - 4
4 nov 18:30 Katwijk H5 - LZ 1886 H3 6 - 6
4 nov 18:20 De Zijl Zwemsport H6 - NZ&PC H1 8 - 7
4 nov 17:15 AZC H6 - De Reigers (SG) H4 13 - 2
28 okt 20:00 De Reigers (SG) H4 - De Zijl Zwemsport H6 7 - 5
28 okt 19:45 AZL H1 - BZC H4 7 - 4
28 okt 18:45 LZ 1886 H3 - OZV H2 4 - 9
28 okt 17:55 Sassenheim H3 - De Vliet (SG) H2 8 - 3
28 okt 17:45 Katwijk H5 - AZC H6 8 - 4
28 okt 16:45 NZ&PC H1 - De Plas H2 7 - 6
21 okt 19:45 BZC H4 - NZ&PC H1 11 - 6
14 okt 19:40 De Vliet (SG) H2 - Katwijk H5 2 - 11
14 okt 17:20 AZC H6 - AZL H1 15 - 4
8 okt 15:40 De Vliet (SG) H2 - NZ&PC H1 13 - 9
7 okt 19:10 OZV H2 - AZL H1 5 - 5
7 okt 19:00 De Plas H2 - De Reigers (SG) H4 2 - 3
7 okt 17:25 De Zijl Zwemsport H6 - Katwijk H5 12 - 13
7 okt 17:15 AZC H6 - LZ 1886 H3 15 - 0
7 okt 16:45 BZC H4 - Sassenheim H3 4 - 2
1 okt 17:00 Sassenheim H3 - OZV H2 5 - 10
30 sep 20:00 De Reigers (SG) H4 - De Vliet (SG) H2 5 - 6
30 sep 19:30 AZC H6 - De Zijl Zwemsport H6 8 - 6
30 sep 18:30 Katwijk H5 - De Plas H2 4 - 10
30 sep 17:00 LZ 1886 H3 - AZL H1 6 - 5
30 sep 15:15 NZ&PC H1 - BZC H4 8 - 9
23 sep 21:00 BZC H4 - De Reigers (SG) H4 4 - 11
23 sep 20:30 AZL H1 - Sassenheim H3 7 - 3
23 sep 19:55 OZV H2 - NZ&PC H1 13 - 7
23 sep 19:45 De Plas H2 - AZC H6 3 - 10
23 sep 18:55 De Zijl Zwemsport H6 - LZ 1886 H3 18 - 5
16 sep 18:25 OZV H2 - BZC H4 14 - 4
16 sep 17:45 AZC H6 - De Vliet (SG) H2 12 - 3
 
 
AZC H6
 
AZL H1
 
BZC H4
 
De Plas H2
 
De Reigers (..
 
De Vliet (SG..
 
De Zijl Zwem..
 
Katwijk H5
 
LZ 1886 H3
 
NZ&PC H1
 
OZV H2
 
Sassenheim H..
 
AZC H6 15 - 412 - 55 - 413 - 212 - 38 - 610 - 315 - 022 - 112 - 714 - 3
AZL H16 - 9 7 - 40 - 42 - 56 - 65 - 72 - 96 - 221/45 - 77 - 3
BZC H45 - 114 - 3 7 - 74 - 1113 - 76 - 821/412 - 211 - 69 - 154 - 2
De Plas H23 - 106 - 18 - 9 2 - 38 - 221/46 - 613 - 59 - 135 - 1011 - 4
De Reigers (SG) H44 - 137 - 36 - 34 - 10 5 - 67 - 51 - 136 - 79 - 25 - 1010 - 4
De Vliet (SG) H222/48 - 29 - 79 - 87 - 10 9 - 112 - 1111 - 513 - 911 - 316 - 5
De Zijl Zwemsport H63 - 76 - 39 - 411 - 68 - 39 - 7 12 - 1318 - 58 - 710 - 95 - 4
Katwijk H58 - 410 - 27 - 34 - 107 - 011 - 19 - 2 6 - 610 - 55 - 813 - 3
LZ 1886 H31 - 116 - 54 - 53 - 72 - 141 - 42 - 1010 - 10 1 - 74 - 96 - 11
NZ&PC H11 - 107 - 68 - 97 - 64 - 98 - 123 - 103 - 911 - 5 0 - 75 - 5
OZV H24 - 65 - 514 - 46 - 921/410 - 1011 - 37 - 79 - 713 - 7 16 - 5
Sassenheim H33 - 185 - 51 - 65 - 77 - 68 - 33 - 73 - 1021/43 - 85 - 10