HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Z&PC De Gouwe H4 - LZ 1886 H4
zaterdag 21 april 20:10
De Sniep Waddinxveen

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquadraat (SG) H21954
2Alkemade H21947
3Z&PC De Gouwe H41936
4De Zijl Zwemsport H71932
5Katwijk H41927
6LZ 1886 H41924
7WZC (SG) H31924
8Waterpolo Residentie (SG) H21922
9BZ&PC H52021
10WZK Zwemmen H31915
11AZC H5191
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprZ&PC De Gouwe H420:10LZ 1886 H4

Uitslagen

14 aprLZ 1886 H43 - 7Alkemade H2
7 aprLZ 1886 H43 - 4WZK 3
17 maaLZ 1886 H43 - 1AZC H5
10 maaAquadraat (SG) H29 - 2LZ 1886 H4
17 febLZ 1886 H47 - 7BZ&PC H5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquadraat (SG) H2191801541879295
2Alkemade H21915224716110556
3Z&PC De Gouwe H41911353613010426
4De Zijl Zwemsport H71910273214111922
5Katwijk H419838271081062
6LZ 1886 H4197392492100-8
7WZC (SG) H319739241181135
8Waterpolo Residentie (SG) H219711122106135-29
9BZ&PC H520631121122138-16
10WZK Zwemmen H31943121593125-32
11AZC H5190118172193-121
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 20:30 WZK 3 - Z&PC De Gouwe H4 4 - 7
14 apr 20:00 Katwijk H4 - WZC (SG) H3 10 - 6
14 apr 18:05 AZC H5 - Waterpolo Residentie (SG) H2 4 - 17
14 apr 18:00 BZ&PC H5 - Aquadraat (SG) H2 5 - 10
14 apr 17:15 LZ 1886 H4 - Alkemade H2 3 - 7
7 apr 20:00 WZC (SG) H3 - BZ&PC H5 9 - 5
7 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 - Katwijk H4 3 - 2
7 apr 19:15 Z&PC De Gouwe H4 - AZC H5 10 - 3
7 apr 18:05 Aquadraat (SG) H2 - De Zijl Zwemsport H7 7 - 9
7 apr 17:50 LZ 1886 H4 - WZK 3 3 - 4
24 maa 20:10 Alkemade H2 - Aquadraat (SG) H2 5 - 7
24 maa 19:45 BZ&PC H5 - Waterpolo Residentie (SG) H2 11 - 3
24 maa 19:15 Katwijk H4 - Z&PC De Gouwe H4 1 - 6
24 maa 18:25 De Zijl Zwemsport H7 - WZC (SG) H3 7 - 9
17 maa 21:30 WZC (SG) H3 - Alkemade H2 3 - 4
17 maa 20:30 WZK 3 - Katwijk H4 1 - 7
17 maa 20:10 Waterpolo Residentie (SG) H2 - De Zijl Zwemsport H7 6 - 9
17 maa 19:35 Z&PC De Gouwe H4 - BZ&PC H5 6 - 6
17 maa 16:30 LZ 1886 H4 - AZC H5 3 - 1
10 maa 20:00 BZ&PC H5 - WZK 3 6 - 4
10 maa 19:50 Alkemade H2 - Waterpolo Residentie (SG) H2 9 - 7
10 maa 19:15 Katwijk H4 - AZC H5 9 - 5
10 maa 17:55 Aquadraat (SG) H2 - LZ 1886 H4 9 - 2
10 maa 17:25 De Zijl Zwemsport H7 - Z&PC De Gouwe H4 5 - 8
17 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 - WZC (SG) H3 4 - 10
17 feb 18:55 Z&PC De Gouwe H4 - Aquadraat (SG) H2 8 - 10
17 feb 18:30 Katwijk H4 - De Zijl Zwemsport H7 6 - 6
17 feb 17:40 LZ 1886 H4 - BZ&PC H5 7 - 7
17 feb 17:25 AZC H5 - Alkemade H2 5 - 11
11 feb 17:00 Z&PC De Gouwe H4 - Alkemade H2 7 - 12
11 feb 15:00 WZC (SG) H3 - Aquadraat (SG) H2 2 - 8
10 feb 21:30 AZC H5 - BZ&PC H5 5 - 9
10 feb 19:45 WZK 3 - De Zijl Zwemsport H7 10 - 3
10 feb 16:00 LZ 1886 H4 - Katwijk H4 6 - 3
3 feb 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 - LZ 1886 H4 4 - 1
3 feb 19:55 Alkemade H2 - Katwijk H4 11 - 6
3 feb 19:45 Aquadraat (SG) H2 - WZK 3 12 - 8
3 feb 19:15 WZC (SG) H3 - Z&PC De Gouwe H4 4 - 4
3 feb 18:00 De Zijl Zwemsport H7 - BZ&PC H5 9 - 4
28 jan 18:30 Z&PC De Gouwe H4 - Waterpolo Residentie (SG) H2 6 - 7
27 jan 20:30 WZK 3 - WZC (SG) H3 5 - 5
27 jan 20:00 BZ&PC H5 - Alkemade H2 4 - 11
27 jan 18:00 AZC H5 - Aquadraat (SG) H2 0 - 11
27 jan 17:15 LZ 1886 H4 - De Zijl Zwemsport H7 6 - 1
20 jan 20:30 LZ 1886 H4 - Z&PC De Gouwe H4 5 - 6
20 jan 20:30 WZK 3 - Waterpolo Residentie (SG) H2 4 - 7
20 jan 19:15 Katwijk H4 - Aquadraat (SG) H2 9 - 10
20 jan 18:10 De Zijl Zwemsport H7 - Alkemade H2 8 - 12
20 jan 18:00 AZC H5 - WZC (SG) H3 5 - 15
14 jan 15:45 Alkemade H2 - WZK 3 9 - 3
13 jan 20:15 WZC (SG) H3 - LZ 1886 H4 5 - 6
13 jan 20:00 BZ&PC H5 - Katwijk H4 3 - 6
13 jan 18:00 Aquadraat (SG) H2 - Waterpolo Residentie (SG) H2 7 - 3
16 dec 21:10 Z&PC De Gouwe H4 - WZK 3 10 - 5
16 dec 20:10 Waterpolo Residentie (SG) H2 - AZC H5 5 - 4
16 dec 19:55 Alkemade H2 - LZ 1886 H4 7 - 7
16 dec 17:55 Aquadraat (SG) H2 - BZ&PC H5 11 - 4
16 dec 17:35 WZC (SG) H3 - Katwijk H4 6 - 1
9 dec 20:00 BZ&PC H5 - WZC (SG) H3 2 - 9
9 dec 19:00 WZK 3 - LZ 1886 H4 3 - 5
9 dec 18:40 De Zijl Zwemsport H7 - Aquadraat (SG) H2 5 - 11
9 dec 18:30 Katwijk H4 - Waterpolo Residentie (SG) H2 4 - 8
9 dec 17:00 AZC H5 - Z&PC De Gouwe H4 5 - 12
26 nov 15:30 WZC (SG) H3 - De Zijl Zwemsport H7 3 - 9
25 nov 21:25 Aquadraat (SG) H2 - Alkemade H2 9 - 6
25 nov 20:45 Z&PC De Gouwe H4 - Katwijk H4 3 - 3
25 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 - BZ&PC H5 3 - 8
25 nov 19:00 WZK 3 - AZC H5 5 - 5
19 nov 15:40 Alkemade H2 - WZC (SG) H3 7 - 6
18 nov 20:00 De Zijl Zwemsport H7 - Waterpolo Residentie (SG) H2 10 - 2
18 nov 19:15 Katwijk H4 - WZK 3 5 - 3
18 nov 19:00 BZ&PC H5 - Z&PC De Gouwe H4 5 - 7
18 nov 18:15 AZC H5 - LZ 1886 H4 1 - 6
11 nov 19:45 WZK 3 - BZ&PC H5 7 - 5
11 nov 19:30 Z&PC De Gouwe H4 - De Zijl Zwemsport H7 7 - 5
11 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 - Alkemade H2 4 - 11
11 nov 19:00 AZC H5 - Katwijk H4 7 - 9
11 nov 18:00 LZ 1886 H4 - Aquadraat (SG) H2 4 - 9
4 nov 19:15 Katwijk H4 - LZ 1886 H4 6 - 4
4 nov 19:05 De Zijl Zwemsport H7 - WZK 3 7 - 3
4 nov 19:00 BZ&PC H5 - AZC H5 15 - 6
4 nov 17:45 Alkemade H2 - Z&PC De Gouwe H4 9 - 8
4 nov 17:15 Aquadraat (SG) H2 - WZC (SG) H3 10 - 7
28 okt 19:45 AZC H5 - De Zijl Zwemsport H7 2 - 12
28 okt 19:45 WZK 3 - Alkemade H2 4 - 7
28 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 - Aquadraat (SG) H2 4 - 11
28 okt 18:30 Katwijk H4 - BZ&PC H5 8 - 4
28 okt 18:00 LZ 1886 H4 - WZC (SG) H3 7 - 2
14 okt 18:05 AZC H5 - WZK 3 3 - 10
8 okt 15:00 Alkemade H2 - AZC H5 9 - 2
7 okt 20:00 BZ&PC H5 - LZ 1886 H4 8 - 4
7 okt 18:45 Aquadraat (SG) H2 - Z&PC De Gouwe H4 9 - 2
7 okt 18:10 De Zijl Zwemsport H7 - Katwijk H4 9 - 8
7 okt 16:20 WZC (SG) H3 - Waterpolo Residentie (SG) H2 10 - 8
1 okt 19:15 Z&PC De Gouwe H4 - WZC (SG) H3 6 - 2
30 sep 19:15 Katwijk H4 - Alkemade H2 5 - 5
30 sep 19:00 BZ&PC H5 - De Zijl Zwemsport H7 4 - 4
30 sep 19:00 WZK 3 - Aquadraat (SG) H2 5 - 14
30 sep 16:15 LZ 1886 H4 - Waterpolo Residentie (SG) H2 7 - 7
23 sep 20:10 Waterpolo Residentie (SG) H2 - Z&PC De Gouwe H4 4 - 7
23 sep 19:45 Aquadraat (SG) H2 - AZC H5 12 - 4
23 sep 19:40 De Zijl Zwemsport H7 - LZ 1886 H4 10 - 6
23 sep 17:50 WZC (SG) H3 - WZK 3 5 - 5
16 sep 19:50 Alkemade H2 - BZ&PC H5 9 - 7
16 sep 19:20 De Zijl Zwemsport H7 - AZC H5 13 - 5
 
 
Alkemade H2
 
Aquadraat (S..
 
AZC H5
 
BZ&PC H5
 
De Zijl Zwem..
 
Katwijk H4
 
LZ 1886 H4
 
Waterpolo Re..
 
WZC (SG) H3
 
WZK Zwemmen ..
 
Z&PC De Gouw..
 
Alkemade H2 5 - 79 - 29 - 721/411 - 67 - 79 - 77 - 69 - 39 - 8
Aquadraat (SG) H29 - 6 12 - 411 - 47 - 921/49 - 27 - 310 - 712 - 89 - 2
AZC H55 - 110 - 11 5 - 92 - 127 - 91 - 64 - 175 - 153 - 105 - 12
BZ&PC H54 - 115 - 1015 - 6 4 - 43 - 68 - 411 - 32 - 96 - 45 - 7
De Zijl Zwemsport H78 - 125 - 1113 - 59 - 4 9 - 810 - 610 - 27 - 97 - 35 - 8
Katwijk H45 - 59 - 109 - 58 - 46 - 6 6 - 44 - 810 - 65 - 31 - 6
LZ 1886 H43 - 74 - 93 - 17 - 76 - 16 - 3 7 - 77 - 23 - 45 - 6
Waterpolo Residentie (SG) H24 - 114 - 115 - 43 - 86 - 93 - 24 - 1 4 - 1021/44 - 7
WZC (SG) H33 - 42 - 821/49 - 53 - 96 - 15 - 610 - 8 5 - 54 - 4
WZK Zwemmen H34 - 75 - 145 - 57 - 510 - 31 - 73 - 54 - 75 - 5 4 - 7
Z&PC De Gouwe H47 - 128 - 1010 - 36 - 67 - 53 - 321/46 - 76 - 210 - 5