HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17)

Volgende wedstrijd:
AZC/OZV BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3
zaterdag 10 februari 17:15
AquaRijn Alphen aan den rijn

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-Tetteroo (SG) BM31131
2Katwijk BM11025
3BZ&PC BM1818
4Sassenheim BM 11115
5De Vliet (SG) BM1119
6AZC BM1117
7Waterpolo Residentie (SG) BM1101
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
10 febAZC/OZV BM117:15ZVL-Tetteroo (SG) BM3
17 febZVL-Tetteroo (SG) BM314:30Waterpolo Residentie (SG) BM1
10 maaZVL-Tetteroo (SG) BM317:05BZ&PC BM1
17 maaBZ&PC BM116:30ZVL-Tetteroo (SG) BM3
24 maaZVL-Tetteroo (SG) BM314:30Katwijk BM1

Uitslagen

20 janZVL-Tetteroo (SG) BM315 - 2Sassenheim BM1
13 janKatwijk BM13 - 10ZVL-Tetteroo (SG) BM3
16 decde Vliet/AZL BM*12 - 18ZVL-Tetteroo (SG) BM3
25 novKatwijk BM17 - 7ZVL-Tetteroo (SG) BM3
18 novZVL-Tetteroo (SG) BM321 - 2AZC/OZV BM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-Tetteroo (SG) BM31110103118432152
2Katwijk BM110811251113378
3BZ&PC BM1860218753540
4Sassenheim BM 1115061550103-53
5De Vliet (SG) BM111308941103-62
6AZC BM111218749116-67
7Waterpolo Residentie (SG) BM110019140128-88
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 17:00 AZC/OZV BM1 - Katwijk BM1H2O
28 jan 16:15 Sassenheim BM1 - BZ&PC BM1Wasbeek
28 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - de Vliet/AZL BM*1Zuiderparkbad
3 feb 14:55 BZ&PC BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1De Kuil
3 feb 16:25 Katwijk BM1 - Sassenheim BM1Aquamar
10 feb 17:15 AZC/OZV BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3AquaRijn
10 feb 19:00 BZ&PC BM1 - de Vliet/AZL BM*1De Kuil
11 feb 17:45 Sassenheim BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Wasbeek
17 feb 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Vijf Meibad
17 feb 17:00 AZC/OZV BM1 - de Vliet/AZL BM*1H2O
17 feb 17:15 BZ&PC BM1 - Katwijk BM1De Kuil
10 maa 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - BZ&PC BM1Vijf Meibad
10 maa 18:10 de Vliet/AZL BM*1 - Katwijk BM1Sportcentrum Forum Kwadraat
11 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - AZC/OZV BM1Zuiderparkbad
17 maa 16:30 BZ&PC BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3De Kuil
17 maa 18:45 Sassenheim BM1 - Katwijk BM1Wasbeek
24 maa 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - Katwijk BM1De Zijl
25 maa 16:55 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - BZ&PC BM1Zuiderparkbad
7 apr 15:10 Katwijk BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Aquamar
7 apr 18:10 de Vliet/AZL BM*1 - BZ&PC BM1Sportcentrum Forum Kwadraat
8 apr 17:00 Sassenheim BM1 - AZC/OZV BM1Wasbeek
14 apr 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - de Vliet/AZL BM*1Vijf Meibad
14 apr 17:00 AZC/OZV BM1 - Sassenheim BM1H2O
14 apr 18:30 Katwijk BM1 - BZ&PC BM1Aquamar
21 apr 17:05 BZ&PC BM1 - AZC/OZV BM1De Kuil
21 apr 18:55 de Vliet/AZL BM*1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Sportcentrum Forum Kwadraat
22 apr 18:30 Sassenheim BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3Wasbeek
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 jan 17:40 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - de Vliet/AZL BM*1 5 - 6
20 jan 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - Sassenheim BM1 15 - 2
20 jan 15:45 AZC/OZV BM1 - BZ&PC BM1 3 - 15
14 jan 18:25 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - AZC/OZV BM1 4 - 11
13 jan 18:30 Katwijk BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 3 - 10
13 jan 18:10 de Vliet/AZL BM*1 - Sassenheim BM1 7 - 3
17 dec 19:00 Sassenheim BM1 - AZC/OZV BM1 7 - 4
16 dec 17:55 de Vliet/AZL BM*1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 2 - 18
16 dec 15:10 Katwijk BM1 - BZ&PC BM1 4 - 2
9 dec 20:55 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - Katwijk BM1 1 - 13
9 dec 17:00 AZC/OZV BM1 - de Vliet/AZL BM*1 2 - 3
9 dec 16:15 BZ&PC BM1 - Sassenheim BM1 12 - 0
26 nov 17:45 Sassenheim BM1 - de Vliet/AZL BM*1 7 - 6
25 nov 16:25 Katwijk BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 7 - 7
25 nov 15:45 BZ&PC BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1 11 - 2
18 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - Sassenheim BM1 4 - 8
18 nov 18:20 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - AZC/OZV BM1 21 - 2
11 nov 18:45 Sassenheim BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 2 - 20
11 nov 18:15 AZC/OZV BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1 10 - 10
11 nov 15:10 Katwijk BM1 - de Vliet/AZL BM*1 15 - 3
4 nov 19:40 de Vliet/AZL BM*1 - BZ&PC BM1 5 - 6
4 nov 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - AZC/OZV BM1 17 - 0
28 okt 18:40 Sassenheim BM1 - de Vliet/AZL BM*1 8 - 4
28 okt 16:45 AZC/OZV BM1 - Katwijk BM1 1 - 7
28 okt 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - Waterpolo Residentie (SG) BM1 27 - 5
15 okt 17:45 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - Sassenheim BM1 7 - 8
14 okt 18:10 de Vliet/AZL BM*1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 2 - 19
7 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - Katwijk BM1 0 - 17
7 okt 18:10 de Vliet/AZL BM*1 - AZC/OZV BM1 1 - 6
7 okt 15:55 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 - BZ&PC BM1 13 - 5
1 okt 16:15 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM3 2 - 17
30 sep 19:30 Sassenheim BM1 - Katwijk BM1 2 - 9
23 sep 16:45 BZ&PC BM1 - Sassenheim BM1 15 - 3
23 sep 16:00 Katwijk BM1 - AZC/OZV BM1 22 - 5
16 sep 18:15 BZ&PC BM1 - AZC/OZV BM1 9 - 5
16 sep 17:00 Katwijk BM1 - de Vliet/AZL BM*1 14 - 2
 
 
AZC BM1
 
BZ&PC BM1
 
De Vliet (SG..
 
Katwijk BM1
 
Sassenheim B..
 
Waterpolo Re..
 
ZVL-Tetteroo..
 
AZC BM1 3 - 152 - 31 - 714/410 - 1010/2
BZ&PC BM19 - 5 10/217/212 - 011 - 217/3
De Vliet (SG) BM11 - 65 - 6 10/37 - 321/42 - 18
Katwijk BM122 - 54 - 215 - 3 3/27/43 - 10
Sassenheim BM 17 - 428/17 - 62 - 9 11/22 - 20
Waterpolo Residentie (SG) BM14 - 1125/35 - 61 - 134 - 8 2 - 17
ZVL-Tetteroo (SG) BM321 - 213 - 514/424/315 - 227 - 5