HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 (Jongens-C <15)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1d'ELFT CJ12157
2Waterpolo Residentie (SG) CJ 21954
3Zwemvereniging Westland CJ12143
4BZC CJ12031
5NieMo-Van Vliet (SG) CJ12024
6BZ&PC CJ12119
7ZVVS CJ1218
8SVH CJ2211
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprBZC/de Lansingh CJ15 - 7NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1
14 aprd'ELFT CJ19 - 3NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1
7 aprWaterpolo Residentie CJ*27 - 1NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1
24 maaNieMo-Van Vliet (SG) CJ*17 - 4BZ&PC CJ*1
17 maad'ELFT CJ18 - 4NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1d'ELFT CJ12119025723962177
2Waterpolo Residentie (SG) CJ 21918015425857201
3Zwemvereniging Westland CJ12114164320488116
4BZC CJ12011183119011674
5NieMo-Van Vliet (SG) CJ1209011241291290
6BZ&PC CJ121611419138163-25
7ZVVS CJ1212217852192-140
8SVH CJ2210120131434-403
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 19:00 BZC/de Lansingh CJ1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 5 - 7
21 apr 18:45 Waterpolo Residentie CJ*2 - d'ELFT CJ1 5 - 3
21 apr 18:00 SVH CJ2 - ZVVS CJ*1 4 - 4
14 apr 16:55 Westland CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*2 2 - 5
14 apr 16:10 ZVVS CJ*1 - SVH CJ2 7 - 0
14 apr 15:30 d'ELFT CJ1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 9 - 3
14 apr 15:00 BZ&PC CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 8 - 15
7 apr 18:45 Waterpolo Residentie CJ*2 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 7 - 1
7 apr 18:30 BZC/de Lansingh CJ1 - ZVVS CJ*1 12 - 4
7 apr 16:25 SVH CJ2 - BZ&PC CJ*1 1 - 22
7 apr 14:15 d'ELFT CJ1 - Westland CJ*1 10 - 1
24 maa 18:45 SVH CJ2 - BZC/de Lansingh CJ1 2 - 19
24 maa 17:15 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - BZ&PC CJ*1 7 - 4
24 maa 16:40 Westland CJ*1 - d'ELFT CJ1 2 - 10
24 maa 15:40 ZVVS CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*2 2 - 13
18 maa 17:45 Waterpolo Residentie CJ*2 - ZVVS CJ*1 13 - 1
17 maa 19:15 BZC/de Lansingh CJ1 - SVH CJ2 25 - 3
17 maa 14:50 BZ&PC CJ*1 - Westland CJ*1 2 - 4
17 maa 14:40 d'ELFT CJ1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 8 - 4
10 maa 18:05 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - Westland CJ*1 3 - 6
10 maa 17:55 SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ*2 0 - 40
10 maa 17:00 BZ&PC CJ*1 - d'ELFT CJ1 4 - 11
10 maa 15:25 ZVVS CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 1 - 6
18 feb 15:15 d'ELFT CJ1 - BZ&PC CJ*1 8 - 2
17 feb 18:55 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - ZVVS CJ*1 9 - 3
17 feb 18:45 Waterpolo Residentie CJ*2 - BZC/de Lansingh CJ1 12 - 4
17 feb 15:55 Westland CJ*1 - SVH CJ2 27 - 3
11 feb 17:40 Waterpolo Residentie CJ*2 - SVH CJ2 33 - 1
10 feb 17:25 Westland CJ*1 - BZ&PC CJ*1 7 - 5
10 feb 15:25 d'ELFT CJ1 - ZVVS CJ*1 10 - 0
10 feb 15:15 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 5 - 14
4 feb 18:25 Waterpolo Residentie CJ*2 - Westland CJ*1 5 - 4
3 feb 18:45 SVH CJ2 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 4 - 20
3 feb 17:00 BZC/de Lansingh CJ1 - d'ELFT CJ1 6 - 12
3 feb 16:55 ZVVS CJ*1 - BZ&PC CJ*1 2 - 9
27 jan 18:45 Westland CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 8 - 3
27 jan 15:30 BZ&PC CJ*1 - SVH CJ2 21 - 3
27 jan 15:10 d'ELFT CJ1 - ZVVS CJ*1 15 - 0
21 jan 14:30 d'ELFT CJ1 - Waterpolo Residentie CJ*2 9 - 7
20 jan 17:10 Westland CJ*1 - BZ&PC CJ*1 8 - 3
20 jan 16:55 ZVVS CJ*1 - SVH CJ2 10 - 3
13 jan 18:00 SVH CJ2 - d'ELFT CJ1 1 - 23
13 jan 17:10 ZVVS CJ*1 - Westland CJ*1 1 - 13
13 jan 16:15 BZ&PC CJ*1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 9 - 3
17 dec 17:45 Waterpolo Residentie CJ*2 - Westland CJ*1 11 - 3
16 dec 19:00 BZC/de Lansingh CJ1 - BZ&PC CJ*1 16 - 3
16 dec 18:00 SVH CJ2 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 1 - 19
9 dec 17:55 SVH CJ2 - d'ELFT CJ1 1 - 23
9 dec 17:00 BZ&PC CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 4 - 10
9 dec 16:45 ZVVS CJ*1 - Westland CJ*1 0 - 17
9 dec 14:10 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*2 3 - 9
26 nov 18:25 Waterpolo Residentie CJ*2 - BZ&PC CJ*1 18 - 4
25 nov 18:00 d'ELFT CJ1 - Westland CJ*1 7 - 6
25 nov 16:00 BZC/de Lansingh CJ1 - SVH CJ2 14 - 1
18 nov 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - d'ELFT CJ1 1 - 12
18 nov 16:10 ZVVS CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*2 1 - 13
18 nov 15:45 Westland CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 10 - 10
12 nov 16:55 Waterpolo Residentie CJ*2 - SVH CJ2 21 - 0
11 nov 17:30 ZVVS CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 3 - 10
11 nov 15:55 Westland CJ*1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 10 - 2
11 nov 15:10 d'ELFT CJ1 - BZ&PC CJ*1 10 - 4
4 nov 17:55 SVH CJ2 - Westland CJ*1 0 - 25
4 nov 17:00 ZVVS CJ*1 - d'ELFT CJ1 1 - 15
4 nov 16:45 BZC/de Lansingh CJ1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 7 - 3
28 okt 18:45 Waterpolo Residentie CJ*2 - BZC/de Lansingh CJ1 12 - 6
28 okt 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - BZ&PC CJ*1 7 - 5
28 okt 15:55 Westland CJ*1 - ZVVS CJ*1 14 - 1
28 okt 14:45 d'ELFT CJ1 - SVH CJ2 24 - 2
14 okt 15:45 BZ&PC CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*2 1 - 14
7 okt 19:15 BZC/de Lansingh CJ1 - d'ELFT CJ1 2 - 6
7 okt 17:15 SVH CJ2 - Westland CJ*1 0 - 23
7 okt 17:00 BZ&PC CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*2 6 - 13
7 okt 16:15 ZVVS CJ*1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 2 - 3
30 sep 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - SVH CJ2 19 - 1
30 sep 14:30 BZ&PC CJ*1 - ZVVS CJ*1 2 - 2
24 sep 17:40 Waterpolo Residentie CJ*2 - d'ELFT CJ1 7 - 6
23 sep 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 - ZVVS CJ*1 6 - 3
23 sep 17:15 SVH CJ2 - BZ&PC CJ*1 0 - 15
23 sep 16:30 BZC/de Lansingh CJ1 - Westland CJ*1 3 - 4
16 sep 19:00 BZ&PC CJ*1 - ZVVS CJ*1 5 - 4
16 sep 15:45 d'ELFT CJ1 - BZC/de Lansingh CJ1 8 - 3
16 sep 15:15 Westland CJ*1 - NieMo-Van Vliet (SG) CJ*1 10 - 4
 
 
BZ&PC CJ1
 
BZC CJ1
 
d'ELFT CJ1
 
NieMo-Van Vl..
 
SVH CJ2
 
Waterpolo Re..
 
ZVVS CJ1
 
Zwemverenigi..
 
BZ&PC CJ1 8 - 154 - 119 - 321 - 31 - 142 - 22 - 4
BZC CJ116 - 3 6 - 125 - 725 - 3?12 - 43 - 4
d'ELFT CJ18 - 28 - 3 9 - 324 - 29 - 710 - 010 - 1
NieMo-Van Vliet (SG) CJ17 - 45 - 141 - 12 19 - 13 - 99 - 33 - 6
SVH CJ21 - 222 - 191 - 234 - 20 0 - 404 - 40 - 25
Waterpolo Residentie (SG) CJ 218 - 412 - 45 - 37 - 133 - 1 13 - 15 - 4
ZVVS CJ12 - 91 - 61 - 152 - 37 - 02 - 13 1 - 13
Zwemvereniging Westland CJ17 - 58 - 32 - 1010 - 227 - 32 - 514 - 1