HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15)

Volgende wedstrijd:
AZL/de Vliet CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1
zondag 4 februari 16:00
De Fluit Leidschendam

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1WIDEX GZC DONK CJ21128
2LZ 1886 CJ1922
3Sassenheim CJ1916
4De Plas CJ11016
5WZK Zwemmen CJ1915
6AZL CJ1812
7Waterpolo Residentie (SG) CJ 186
8Aquadraat (SG) CJ 1103
9DSZ CJ 180
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
4 febAZL/de Vliet CJ*116:00LZ 86/de Zijl CJ 1
17 febLZ 86/de Zijl CJ 115:15Waterpolo Residentie CJ*1
17 maaLZ 86/de Zijl CJ 115:00DSZ/DES/ZDHC CJ1
24 maaWZK CJ 118:15LZ 86/de Zijl CJ 1
7 aprLZ 86/de Zijl CJ 116:30Aquadraat CJ*1

Uitslagen

20 janLZ 86/de Zijl CJ 14 - 3Sassenheim CJ1
13 janWidex GZC DONK CJ*25 - 5LZ 86/de Zijl CJ 1
16 decde Plas CJ*16 - 11LZ 86/de Zijl CJ 1
9 decAquadraat CJ*12 - 15LZ 86/de Zijl CJ 1
25 novLZ 86/de Zijl CJ 110 - 5WZK CJ 1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WIDEX GZC DONK CJ211911281294386
2LZ 1886 CJ1981022884345
3Sassenheim CJ1951316493514
4De Plas CJ1105141669654
5WZK Zwemmen CJ1950415594613
6AZL CJ1840412684622
7Waterpolo Residentie (SG) CJ 1820663761-24
8Aquadraat (SG) CJ 110109341127-86
9DSZ CJ 18008028102-74
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 18:45 Waterpolo Residentie CJ*1 - de Plas CJ*1Zuiderparkbad
28 jan 17:45 Sassenheim CJ1 - AZL/de Vliet CJ*1Wasbeek
3 feb 17:00 Widex GZC DONK CJ*2 - Sassenheim CJ1Groenhovenbad
3 feb 18:55 WZK CJ 1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1Sterrenbad
4 feb 16:00 AZL/de Vliet CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1De Fluit
10 feb 19:00 AZL/de Vliet CJ*1 - WZK CJ 1De Fluit
10 feb 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Waterpolo Residentie CJ*1De Waterthor
11 feb 17:00 Sassenheim CJ1 - de Plas CJ*1Wasbeek
17 feb 15:15 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Waterpolo Residentie CJ*1Vijf Meibad
17 feb 17:00 Aquadraat CJ*1 - WZK CJ 1De Does
17 feb 19:00 AZL/de Vliet CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2De Fluit
17 feb 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - de Plas CJ*1De Waterthor
10 maa 17:30 de Plas CJ*1 - AZL/de Vliet CJ*1De Wel
10 maa 18:45 Waterpolo Residentie CJ*1 - Aquadraat CJ*1Zuiderparkbad
10 maa 18:55 WZK CJ 1 - Widex GZC DONK CJ*2Sterrenbad
17 maa 15:00 LZ 86/de Zijl CJ 1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1Vijf Meibad
17 maa 18:00 Sassenheim CJ1 - Waterpolo Residentie CJ*1Wasbeek
24 maa 18:15 WZK CJ 1 - LZ 86/de Zijl CJ 1Sterrenbad
24 maa 19:30 Waterpolo Residentie CJ*1 - AZL/de Vliet CJ*1Zuiderparkbad
24 maa 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Aquadraat CJ*1De Waterthor
7 apr 15:45 Widex GZC DONK CJ*2 - Waterpolo Residentie CJ*1Groenhovenbad
7 apr 16:30 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Aquadraat CJ*1De Zijl
7 apr 18:00 Sassenheim CJ1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1Wasbeek
7 apr 19:40 WZK CJ 1 - de Plas CJ*1Sterrenbad
14 apr 16:30 LZ 86/de Zijl CJ 1 - de Plas CJ*1De Zijl
14 apr 17:00 Aquadraat CJ*1 - Sassenheim CJ1De Does
14 apr 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - AZL/de Vliet CJ*1De Waterthor
21 apr 15:00 Widex GZC DONK CJ*2 - DSZ/DES/ZDHC CJ1Groenhovenbad
21 apr 18:10 AZL/de Vliet CJ*1 - Aquadraat CJ*1Sportcentrum Forum Kwadraat
21 apr 19:30 Waterpolo Residentie CJ*1 - WZK CJ 1Zuiderparkbad
22 apr 17:00 Sassenheim CJ1 - LZ 86/de Zijl CJ 1Wasbeek
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 jan 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 2 - 25
20 jan 19:00 WZK CJ 1 - Waterpolo Residentie CJ*1 7 - 1
20 jan 16:15 Aquadraat CJ*1 - AZL/de Vliet CJ*1 4 - 16
20 jan 15:45 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Sassenheim CJ1 4 - 3
14 jan 17:40 WZK CJ 1 - Sassenheim CJ1 4 - 1
13 jan 17:30 de Plas CJ*1 - Aquadraat CJ*1 7 - 3
13 jan 15:00 Widex GZC DONK CJ*2 - LZ 86/de Zijl CJ 1 5 - 5
16 dec 17:30 de Plas CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 6 - 11
16 dec 17:15 Sassenheim CJ1 - Aquadraat CJ*1 13 - 1
16 dec 17:10 AZL/de Vliet CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 14 - 3
9 dec 20:10 Waterpolo Residentie CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 4 - 11
9 dec 17:45 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Sassenheim CJ1 7 - 9
9 dec 17:30 de Plas CJ*1 - WZK CJ 1 6 - 0
9 dec 17:00 Aquadraat CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 2 - 15
2 dec 15:30 Aquadraat CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 3 - 15
26 nov 16:00 AZL/de Vliet CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*1 9 - 0
25 nov 19:00 Aquadraat CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 6 - 4
25 nov 17:50 LZ 86/de Zijl CJ 1 - WZK CJ 1 10 - 5
18 nov 19:15 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 5 - 13
18 nov 18:45 Waterpolo Residentie CJ*1 - Sassenheim CJ1 2 - 6
18 nov 17:30 de Plas CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 4 - 12
11 nov 19:00 AZL/de Vliet CJ*1 - de Plas CJ*1 9 - 2
11 nov 16:15 Aquadraat CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*1 7 - 15
4 nov 18:55 WZK CJ 1 - AZL/de Vliet CJ*1 8 - 6
4 nov 17:30 de Plas CJ*1 - Sassenheim CJ1 5 - 5
29 okt 17:45 Sassenheim CJ1 - WZK CJ 1 5 - 3
28 okt 17:00 Aquadraat CJ*1 - de Plas CJ*1 7 - 10
28 okt 15:45 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Widex GZC DONK CJ*2 11 - 4
15 okt 15:45 Widex GZC DONK CJ*2 - de Plas CJ*1 12 - 6
8 okt 18:30 Waterpolo Residentie CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 5 - 8
7 okt 18:55 WZK CJ 1 - Aquadraat CJ*1 14 - 7
7 okt 17:30 de Plas CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 14 - 2
7 okt 15:00 Widex GZC DONK CJ*2 - AZL/de Vliet CJ*1 13 - 2
30 sep 18:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - WZK CJ 1 1 - 15
30 sep 18:00 Sassenheim CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 2 - 5
30 sep 15:30 LZ 86/de Zijl CJ 1 - AZL/de Vliet CJ*1 11 - 8
24 sep 17:30 AZL/de Vliet CJ*1 - Sassenheim CJ1 4 - 5
23 sep 17:30 de Plas CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*1 9 - 4
23 sep 15:40 Widex GZC DONK CJ*2 - Aquadraat CJ*1 18 - 1
16 sep 19:25 Waterpolo Residentie CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 6 - 4
16 sep 17:10 Widex GZC DONK CJ*2 - WZK CJ 1 9 - 3
 
 
Aquadraat (S..
 
AZL CJ1
 
De Plas CJ1
 
DSZ CJ 1
 
LZ 1886 CJ1
 
Sassenheim C..
 
Waterpolo Re..
 
WIDEX GZC DO..
 
WZK Zwemmen ..
 
Aquadraat (SG) CJ 1 4 - 167 - 106 - 42 - 1514/47 - 153 - 1517/2
AZL CJ121/4 9 - 214 - 34/24 - 59 - 017/210/2
De Plas CJ17 - 310/3 14 - 26 - 115 - 59 - 44 - 126 - 0
DSZ CJ 124/314/417/2 5 - 137 - 910/22 - 251 - 15
LZ 1886 CJ17/411 - 814/417/3 4 - 317/211 - 410 - 5
Sassenheim CJ113 - 128/111/27/422/4 17/32 - 55 - 3
Waterpolo Residentie (SG) CJ 110/324/327/16 - 45 - 82 - 6 4 - 1121/4
WIDEX GZC DONK CJ218 - 113 - 212 - 621/45 - 53/27/4 9 - 3
WZK Zwemmen CJ114 - 78 - 67/43/224/34 - 17 - 110/3