HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15)

Volgende wedstrijd:
Sassenheim CJ1 - LZ 86/de Zijl CJ 1
zondag 22 april 17:00
Wasbeek Sassenheim

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1LZ 1886 CJ11540
2WIDEX GZC DONK CJ21531
3WZK Zwemmen CJ11530
4Sassenheim CJ11525
5AZL CJ11524
6Waterpolo Residentie (SG) CJ 11521
7De Plas CJ11620
8DSZ CJ 1157
9Aquadraat (SG) CJ 1153
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
22 aprSassenheim CJ117:00LZ 86/de Zijl CJ 1

Uitslagen

14 aprLZ 86/de Zijl CJ 15 - 2de Plas CJ*1
7 aprLZ 86/de Zijl CJ 120 - 1Aquadraat CJ*1
24 maaWZK CJ 111 - 3LZ 86/de Zijl CJ 1
17 maaLZ 86/de Zijl CJ 115 - 3DSZ/DES/ZDHC CJ1
17 febLZ 86/de Zijl CJ 17 - 4Waterpolo Residentie CJ*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1LZ 1886 CJ1151311401487078
2WIDEX GZC DONK CJ2151014311406971
3WZK Zwemmen CJ1151005301206951
4Sassenheim CJ11581625975938
5AZL CJ115807241229527
6Waterpolo Residentie (SG) CJ 1157082195950
7De Plas CJ1166282092114-22
8DSZ CJ 1152112774167-93
9Aquadraat (SG) CJ 1151014354204-150
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - AZL/de Vliet CJ*1 12 - 11
14 apr 17:00 Aquadraat CJ*1 - Sassenheim CJ1 2 - 20
14 apr 16:30 LZ 86/de Zijl CJ 1 - de Plas CJ*1 5 - 2
7 apr 18:00 Sassenheim CJ1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 9 - 4
7 apr 16:30 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Aquadraat CJ*1 20 - 1
7 apr 15:45 Widex GZC DONK CJ*2 - Waterpolo Residentie CJ*1 2 - 9
6 apr 19:45 WZK CJ 1 - de Plas CJ*1 16 - 2
24 maa 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Aquadraat CJ*1 13 - 6
24 maa 19:30 Waterpolo Residentie CJ*1 - AZL/de Vliet CJ*1 10 - 4
24 maa 18:15 WZK CJ 1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 11 - 3
17 maa 18:00 Sassenheim CJ1 - Waterpolo Residentie CJ*1 5 - 6
17 maa 15:00 LZ 86/de Zijl CJ 1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 15 - 3
10 maa 19:45 WZK CJ 1 - Widex GZC DONK CJ*2 7 - 3
10 maa 18:45 Waterpolo Residentie CJ*1 - Aquadraat CJ*1 11 - 3
10 maa 17:30 de Plas CJ*1 - AZL/de Vliet CJ*1 4 - 9
17 feb 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - de Plas CJ*1 4 - 4
17 feb 19:00 AZL/de Vliet CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 9 - 3
17 feb 17:00 Aquadraat CJ*1 - WZK CJ 1 1 - 13
17 feb 15:15 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Waterpolo Residentie CJ*1 7 - 4
11 feb 17:00 Sassenheim CJ1 - de Plas CJ*1 8 - 2
10 feb 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Waterpolo Residentie CJ*1 4 - 11
10 feb 19:00 AZL/de Vliet CJ*1 - WZK CJ 1 8 - 5
4 feb 16:00 AZL/de Vliet CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 6 - 10
3 feb 18:55 WZK CJ 1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 9 - 6
3 feb 17:00 Widex GZC DONK CJ*2 - Sassenheim CJ1 3 - 1
28 jan 17:45 Sassenheim CJ1 - AZL/de Vliet CJ*1 5 - 7
27 jan 18:45 Waterpolo Residentie CJ*1 - de Plas CJ*1 7 - 9
20 jan 19:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 2 - 25
20 jan 19:00 WZK CJ 1 - Waterpolo Residentie CJ*1 7 - 1
20 jan 16:15 Aquadraat CJ*1 - AZL/de Vliet CJ*1 4 - 16
20 jan 15:45 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Sassenheim CJ1 4 - 3
14 jan 17:40 WZK CJ 1 - Sassenheim CJ1 4 - 1
13 jan 17:30 de Plas CJ*1 - Aquadraat CJ*1 7 - 3
13 jan 15:00 Widex GZC DONK CJ*2 - LZ 86/de Zijl CJ 1 5 - 5
16 dec 17:30 de Plas CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 6 - 11
16 dec 17:15 Sassenheim CJ1 - Aquadraat CJ*1 13 - 1
16 dec 17:10 AZL/de Vliet CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 14 - 3
9 dec 20:10 Waterpolo Residentie CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 4 - 11
9 dec 17:45 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - Sassenheim CJ1 7 - 9
9 dec 17:30 de Plas CJ*1 - WZK CJ 1 6 - 0
9 dec 17:00 Aquadraat CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 2 - 15
2 dec 15:30 Aquadraat CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 3 - 15
26 nov 16:00 AZL/de Vliet CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*1 9 - 0
25 nov 19:00 Aquadraat CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 6 - 4
25 nov 17:50 LZ 86/de Zijl CJ 1 - WZK CJ 1 10 - 5
18 nov 19:15 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 5 - 13
18 nov 18:45 Waterpolo Residentie CJ*1 - Sassenheim CJ1 2 - 6
18 nov 17:30 de Plas CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 4 - 12
11 nov 19:00 AZL/de Vliet CJ*1 - de Plas CJ*1 9 - 2
11 nov 16:15 Aquadraat CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*1 7 - 15
4 nov 18:55 WZK CJ 1 - AZL/de Vliet CJ*1 8 - 6
4 nov 17:30 de Plas CJ*1 - Sassenheim CJ1 5 - 5
29 okt 17:45 Sassenheim CJ1 - WZK CJ 1 5 - 3
28 okt 17:00 Aquadraat CJ*1 - de Plas CJ*1 7 - 10
28 okt 15:45 LZ 86/de Zijl CJ 1 - Widex GZC DONK CJ*2 11 - 4
15 okt 15:45 Widex GZC DONK CJ*2 - de Plas CJ*1 12 - 6
8 okt 18:30 Waterpolo Residentie CJ*1 - LZ 86/de Zijl CJ 1 5 - 8
7 okt 18:55 WZK CJ 1 - Aquadraat CJ*1 14 - 7
7 okt 17:30 de Plas CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 14 - 2
7 okt 15:00 Widex GZC DONK CJ*2 - AZL/de Vliet CJ*1 13 - 2
30 sep 18:30 DSZ/DES/ZDHC CJ1 - WZK CJ 1 1 - 15
30 sep 18:00 Sassenheim CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 2 - 5
30 sep 15:30 LZ 86/de Zijl CJ 1 - AZL/de Vliet CJ*1 11 - 8
24 sep 17:30 AZL/de Vliet CJ*1 - Sassenheim CJ1 4 - 5
23 sep 17:30 de Plas CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*1 9 - 4
23 sep 15:40 Widex GZC DONK CJ*2 - Aquadraat CJ*1 18 - 1
16 sep 19:25 Waterpolo Residentie CJ*1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 6 - 4
16 sep 17:10 Widex GZC DONK CJ*2 - WZK CJ 1 9 - 3
 
 
Aquadraat (S..
 
AZL CJ1
 
De Plas CJ1
 
DSZ CJ 1
 
LZ 1886 CJ1
 
Sassenheim C..
 
Waterpolo Re..
 
WIDEX GZC DO..
 
WZK Zwemmen ..
 
Aquadraat (SG) CJ 1 4 - 167 - 106 - 42 - 152 - 207 - 153 - 151 - 13
AZL CJ121/4 9 - 214 - 36 - 104 - 59 - 09 - 38 - 5
De Plas CJ17 - 34 - 9 14 - 26 - 115 - 59 - 44 - 126 - 0
DSZ CJ 113 - 612 - 114 - 4 5 - 137 - 94 - 112 - 251 - 15
LZ 1886 CJ120 - 111 - 85 - 215 - 3 4 - 37 - 411 - 410 - 5
Sassenheim CJ113 - 15 - 78 - 29 - 422/4 5 - 62 - 55 - 3
Waterpolo Residentie (SG) CJ 111 - 310 - 47 - 96 - 45 - 82 - 6 4 - 1121/4
WIDEX GZC DONK CJ218 - 113 - 212 - 621/45 - 53 - 12 - 9 9 - 3
WZK Zwemmen CJ114 - 78 - 616 - 29 - 611 - 34 - 17 - 17 - 3