HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
LZ 1886 DG1 - Z&PC Rotterdam DG1
zaterdag 21 april 16:20

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Zijl Zwemsport DG12160
2ZPB H&L Productions DG12157
3WIDEX GZC DONK DG12148
4MNC Dordrecht DG12148
5Waterpolo Residentie (SG) DG12139
6SVH DG12129
7AZC DG12128
8NieMo-Van Vliet (SG) DG12124
9De Kempvis DG12123
10ZVVS DG12110
11Z&PC Rotterdam DG1215
12LZ 1886 DG1210
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprLZ 1886 DG116:20Z&PC Rotterdam DG1

Uitslagen

14 aprZVVS DG110 - 2LZ 1886 DG1
7 aprLZ 1886 DG12 - 7SVH DG*1
24 maaLZ 1886 DG11 - 20De Zijl Zwemsport DG1
18 maaZPB H&L Productions DG125 - 1LZ 1886 DG1
10 maaLZ 1886 DG12 - 29Waterpolo Residentie DG*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Zijl Zwemsport DG12120016030135266
2ZPB H&L Productions DG12119025734538307
3WIDEX GZC DONK DG12116054823666170
4MNC Dordrecht DG12116054820959150
5Waterpolo Residentie (SG) DG12113083919513164
6SVH DG121921029107108-1
7AZC DG12110110281431358
8NieMo-Van Vliet (SG) DG12180132498163-65
9De Kempvis DG121721223105167-62
10ZVVS DG12131171058266-208
11Z&PC Rotterdam DG1211218565322-257
12LZ 1886 DG1210021026398-372
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 apr 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 - de Kempvis DG*1 9 - 4
15 apr 14:45 MNC Dordrecht DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 4 - 7
14 apr 16:40 NieMo-Van Vliet DG 1 - AZC DG*1 5 - 6
14 apr 16:05 De Zijl Zwemsport DG1 - SVH DG*1 1 - 7
14 apr 15:25 ZVVS DG1 - LZ 1886 DG1 10 - 2
14 apr 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - ZPB H&L Productions DG1 3 - 27
8 apr 17:40 Waterpolo Residentie DG*1 - Z&PC Rotterdam DG1 7 - 5
7 apr 16:50 de Kempvis DG*1 - NieMo-Van Vliet DG 1 5 - 2
7 apr 16:45 AZC DG*1 - MNC Dordrecht DG1 1 - 6
7 apr 16:20 LZ 1886 DG1 - SVH DG*1 2 - 7
7 apr 15:45 De Zijl Zwemsport DG1 - WIDEX GZC DONK DG1 5 - 3
7 apr 13:40 ZPB H&L Productions DG1 - ZVVS DG1 29 - 1
25 maa 17:35 NieMo-Van Vliet DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1 3 - 8
25 maa 16:45 MNC Dordrecht DG1 - de Kempvis DG*1 13 - 3
25 maa 15:50 Z&PC Rotterdam DG1 - AZC DG*1 6 - 19
24 maa 16:20 LZ 1886 DG1 - De Zijl Zwemsport DG1 1 - 20
24 maa 15:45 SVH DG*1 - ZPB H&L Productions DG1 0 - 11
24 maa 14:55 ZVVS DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 1 - 19
18 maa 18:45 de Kempvis DG*1 - Z&PC Rotterdam DG1 9 - 4
18 maa 16:50 ZPB H&L Productions DG1 - LZ 1886 DG1 25 - 1
18 maa 16:15 Waterpolo Residentie DG*1 - SVH DG*1 11 - 3
18 maa 15:45 WIDEX GZC DONK DG1 - MNC Dordrecht DG1 6 - 7
17 maa 16:30 De Zijl Zwemsport DG1 - NieMo-Van Vliet DG 1 13 - 0
17 maa 16:15 AZC DG*1 - ZVVS DG1 12 - 2
11 maa 14:55 NieMo-Van Vliet DG 1 - Waterpolo Residentie DG*1 4 - 12
10 maa 16:25 SVH DG*1 - AZC DG*1 4 - 1
10 maa 16:20 LZ 1886 DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 2 - 29
10 maa 15:40 ZPB H&L Productions DG1 - De Zijl Zwemsport DG1 0 - 1
10 maa 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - WIDEX GZC DONK DG1 0 - 25
10 maa 14:40 ZVVS DG1 - de Kempvis DG*1 2 - 5
18 feb 17:15 MNC Dordrecht DG1 - ZVVS DG1 7 - 0
17 feb 18:40 De Zijl Zwemsport DG1 - Z&PC Rotterdam DG1 28 - 0
17 feb 16:45 de Kempvis DG*1 - ZPB H&L Productions DG1 2 - 16
17 feb 16:40 NieMo-Van Vliet DG 1 - SVH DG*1 5 - 3
17 feb 15:55 AZC DG*1 - Waterpolo Residentie DG*1 3 - 13
17 feb 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 - LZ 1886 DG1 25 - 0
11 feb 16:55 Waterpolo Residentie DG*1 - ZPB H&L Productions DG1 3 - 11
10 feb 18:15 NieMo-Van Vliet DG 1 - Z&PC Rotterdam DG1 7 - 3
10 feb 16:50 de Kempvis DG*1 - SVH DG*1 4 - 4
10 feb 16:30 AZC DG*1 - LZ 1886 DG1 9 - 2
10 feb 15:50 De Zijl Zwemsport DG1 - MNC Dordrecht DG1 6 - 1
10 feb 15:45 WIDEX GZC DONK DG1 - ZVVS DG1 21 - 0
4 feb 17:40 Waterpolo Residentie DG*1 - de Kempvis DG*1 10 - 7
4 feb 17:00 ZPB H&L Productions DG1 - WIDEX GZC DONK DG1 8 - 4
3 feb 17:00 AZC DG*1 - De Zijl Zwemsport DG1 2 - 13
3 feb 16:25 LZ 1886 DG1 - NieMo-Van Vliet DG 1 1 - 18
3 feb 16:10 ZVVS DG1 - Z&PC Rotterdam DG1 3 - 3
3 feb 15:45 SVH DG*1 - MNC Dordrecht DG1 2 - 6
28 jan 16:50 de Kempvis DG*1 - AZC DG*1 3 - 6
28 jan 15:10 Z&PC Rotterdam DG1 - SVH DG*1 3 - 12
28 jan 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 7 - 3
27 jan 16:40 NieMo-Van Vliet DG 1 - ZPB H&L Productions DG1 3 - 22
27 jan 16:20 De Zijl Zwemsport DG1 - ZVVS DG1 27 - 1
27 jan 14:45 MNC Dordrecht DG1 - LZ 1886 DG1 28 - 1
20 jan 17:35 De Zijl Zwemsport DG1 - de Kempvis DG*1 15 - 1
20 jan 16:10 ZVVS DG1 - SVH DG*1 0 - 8
20 jan 15:45 WIDEX GZC DONK DG1 - AZC DG*1 11 - 5
20 jan 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - LZ 1886 DG1 16 - 3
20 jan 13:45 MNC Dordrecht DG1 - ZPB H&L Productions DG1 3 - 5
14 jan 17:40 Waterpolo Residentie DG*1 - De Zijl Zwemsport DG1 4 - 15
14 jan 17:30 ZPB H&L Productions DG1 - AZC DG*1 9 - 0
13 jan 16:25 ZVVS DG1 - NieMo-Van Vliet DG 1 2 - 8
13 jan 16:00 LZ 1886 DG1 - de Kempvis DG*1 1 - 13
13 jan 15:45 SVH DG*1 - WIDEX GZC DONK DG1 3 - 6
13 jan 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - MNC Dordrecht DG1 1 - 17
17 dec 16:15 Waterpolo Residentie DG*1 - MNC Dordrecht DG1 2 - 9
16 dec 16:30 de Kempvis DG*1 - WIDEX GZC DONK DG1 2 - 11
16 dec 16:20 LZ 1886 DG1 - ZVVS DG1 3 - 15
16 dec 15:45 SVH DG*1 - De Zijl Zwemsport DG1 1 - 9
16 dec 15:35 AZC DG*1 - NieMo-Van Vliet DG 1 8 - 2
16 dec 14:20 ZPB H&L Productions DG1 - Z&PC Rotterdam DG1 32 - 1
9 dec 16:25 SVH DG*1 - LZ 1886 DG1 9 - 0
9 dec 16:00 ZVVS DG1 - ZPB H&L Productions DG1 1 - 27
9 dec 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 2 - 21
9 dec 14:30 MNC Dordrecht DG1 - AZC DG*1 10 - 4
9 dec 13:25 NieMo-Van Vliet DG 1 - de Kempvis DG*1 3 - 1
2 dec 17:00 MNC Dordrecht DG1 - WIDEX GZC DONK DG1 4 - 8
26 nov 17:40 Waterpolo Residentie DG*1 - ZVVS DG1 11 - 1
26 nov 16:50 de Kempvis DG*1 - MNC Dordrecht DG1 1 - 10
25 nov 16:35 AZC DG*1 - Z&PC Rotterdam DG1 12 - 1
25 nov 15:50 De Zijl Zwemsport DG1 - LZ 1886 DG1 26 - 0
25 nov 12:50 ZPB H&L Productions DG1 - SVH DG*1 7 - 1
19 nov 16:55 NieMo-Van Vliet DG 1 - De Zijl Zwemsport DG1 1 - 10
18 nov 16:25 SVH DG*1 - Waterpolo Residentie DG*1 4 - 5
18 nov 16:20 LZ 1886 DG1 - ZPB H&L Productions DG1 0 - 31
18 nov 15:25 ZVVS DG1 - AZC DG*1 1 - 8
18 nov 14:10 Z&PC Rotterdam DG1 - de Kempvis DG*1 5 - 5
12 nov 17:40 Waterpolo Residentie DG*1 - LZ 1886 DG1 20 - 2
11 nov 18:45 de Kempvis DG*1 - ZVVS DG1 6 - 4
11 nov 16:45 NieMo-Van Vliet DG 1 - MNC Dordrecht DG1 3 - 5
11 nov 16:00 AZC DG*1 - SVH DG*1 5 - 5
11 nov 15:50 De Zijl Zwemsport DG1 - ZPB H&L Productions DG1 5 - 3
5 nov 15:30 MNC Dordrecht DG1 - De Zijl Zwemsport DG1 1 - 8
4 nov 16:25 SVH DG*1 - de Kempvis DG*1 8 - 3
4 nov 16:20 LZ 1886 DG1 - AZC DG*1 0 - 20
4 nov 16:15 ZVVS DG1 - WIDEX GZC DONK DG1 0 - 19
4 nov 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - NieMo-Van Vliet DG 1 4 - 6
29 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 - SVH DG*1 11 - 1
28 okt 18:30 de Kempvis DG*1 - LZ 1886 DG1 18 - 1
28 okt 17:45 MNC Dordrecht DG1 - Z&PC Rotterdam DG1 18 - 0
28 okt 16:40 NieMo-Van Vliet DG 1 - ZVVS DG1 10 - 3
28 okt 16:00 AZC DG*1 - ZPB H&L Productions DG1 5 - 12
28 okt 15:45 De Zijl Zwemsport DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 17 - 2
21 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 - De Zijl Zwemsport DG1 2 - 8
14 okt 18:15 de Kempvis DG*1 - Waterpolo Residentie DG*1 2 - 9
14 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 - NieMo-Van Vliet DG 1 10 - 2
8 okt 16:15 Waterpolo Residentie DG*1 - AZC DG*1 3 - 5
7 okt 17:15 LZ 1886 DG1 - WIDEX GZC DONK DG1 1 - 26
7 okt 15:45 SVH DG*1 - NieMo-Van Vliet DG 1 9 - 4
7 okt 15:40 ZPB H&L Productions DG1 - de Kempvis DG*1 25 - 1
7 okt 15:30 ZVVS DG1 - MNC Dordrecht DG1 0 - 12
7 okt 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - De Zijl Zwemsport DG1 1 - 33
30 sep 18:40 De Zijl Zwemsport DG1 - AZC DG*1 17 - 3
30 sep 16:45 NieMo-Van Vliet DG 1 - LZ 1886 DG1 11 - 3
30 sep 15:15 MNC Dordrecht DG1 - SVH DG*1 14 - 1
30 sep 15:00 WIDEX GZC DONK DG1 - ZPB H&L Productions DG1 1 - 5
30 sep 14:50 Z&PC Rotterdam DG1 - ZVVS DG1 5 - 10
24 sep 16:55 Waterpolo Residentie DG*1 - WIDEX GZC DONK DG1 3 - 10
23 sep 16:30 LZ 1886 DG1 - MNC Dordrecht DG1 0 - 22
23 sep 16:20 ZPB H&L Productions DG1 - NieMo-Van Vliet DG 1 23 - 1
23 sep 16:00 AZC DG*1 - de Kempvis DG*1 9 - 10
23 sep 15:00 SVH DG*1 - Z&PC Rotterdam DG1 15 - 0
23 sep 14:40 ZVVS DG1 - De Zijl Zwemsport DG1 1 - 24
17 sep 14:30 MNC Dordrecht DG1 - NieMo-Van Vliet DG 1 12 - 0
16 sep 16:25 WIDEX GZC DONK DG1 - Z&PC Rotterdam DG1 13 - 2
16 sep 12:50 ZPB H&L Productions DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 17 - 1
 
 
AZC DG1
 
De Kempvis D..
 
De Zijl Zwem..
 
LZ 1886 DG1
 
MNC Dordrech..
 
NieMo-Van Vl..
 
SVH DG1
 
Waterpolo Re..
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVVS DG1
 
AZC DG1 9 - 102 - 139 - 21 - 68 - 25 - 53 - 1321/412 - 15 - 1212 - 2
De Kempvis DG13 - 6 21/418 - 11 - 105 - 24 - 42 - 92 - 119 - 42 - 166 - 4
De Zijl Zwemsport DG117 - 315 - 1 26 - 06 - 113 - 01 - 717 - 25 - 328 - 05 - 327 - 1
LZ 1886 DG10 - 201 - 131 - 20 0 - 221 - 182 - 72 - 291 - 2621/40 - 313 - 15
MNC Dordrecht DG110 - 413 - 31 - 828 - 1 12 - 014 - 14 - 74 - 818 - 03 - 57 - 0
NieMo-Van Vliet (SG) DG15 - 63 - 11 - 1011 - 33 - 5 5 - 34 - 123 - 87 - 33 - 2210 - 3
SVH DG14 - 18 - 31 - 99 - 02 - 69 - 4 4 - 53 - 615 - 00 - 1121/4
Waterpolo Residentie (SG) DG13 - 510 - 74 - 1520 - 22 - 922/411 - 3 3 - 107 - 53 - 1111 - 1
WIDEX GZC DONK DG111 - 59 - 42 - 825 - 06 - 710 - 211 - 17 - 3 13 - 21 - 521 - 0
Z&PC Rotterdam DG16 - 195 - 51 - 3316 - 31 - 174 - 63 - 122 - 210 - 25 3 - 275 - 10
ZPB H&L Productions DG19 - 025 - 10 - 125 - 121/423 - 17 - 117 - 18 - 432 - 1 29 - 1
ZVVS DG11 - 82 - 51 - 2410 - 20 - 122 - 80 - 81 - 190 - 193 - 31 - 27