HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 AJ1 (Jongens-A <19)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Zijl Zwemsport AJ12266
2WIDEX GZC DONK AJ12260
3MNC Dordrecht AJ12249
4BZ&PC AJ12248
5De Kempvis /SCOM AJ 12246
6Wiekslag AJ12229
7De Linge/PCG (SG) AJ12228
8Aquadraat (SG) AJ 12225
9Z&PC Rotterdam AJ 12218
10WZC (SG) AJ1229
11Poseidon'56 AJ 1227
12SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1224
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprZ&PC Rotterdam AJ114 - 2Poseidon'56 AJ1
14 aprPoseidon'56 AJ13 - 15MNC Dordrecht AJ1
7 aprPoseidon'56 AJ15 - 3SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1
24 maaWZC (SG) AJ111 - 4Poseidon'56 AJ1
17 maaPoseidon'56 AJ16 - 6Wiekslag AJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Zijl Zwemsport AJ122220066423114309
2WIDEX GZC DONK AJ122200260320122198
3MNC Dordrecht AJ122161549258111147
4BZ&PC AJ122160648293163130
5De Kempvis /SCOM AJ 122151646325159166
6Wiekslag AJ122921129140205-65
7De Linge/PCG (SG) AJ122911228180290-110
8Aquadraat (SG) AJ 122811325183293-110
9Z&PC Rotterdam AJ 122601618169247-78
10WZC (SG) AJ12230199121271-150
11Poseidon'56 AJ 1222119789341-252
12SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ12221194124309-185
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 apr 16:00 MNC Dordrecht AJ1 - WZC (SG) AJ1 7 - 4
21 apr 19:00 MNC Dordrecht AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 15 - 1
21 apr 18:35 WZC (SG) AJ1 - De Kempvis AJ1 5 - 11
21 apr 17:50 BZ&PC AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 23 - 7
21 apr 16:30 WIDEX GZC DONK AJ1 - Wiekslag AJ1 9 - 3
21 apr 15:30 Aquadraat (SG) AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 5 - 31
21 apr 13:30 Z&PC Rotterdam AJ1 - Poseidon'56 AJ1 14 - 2
14 apr 18:45 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 12 - 9
14 apr 18:10 De Linge/PCG (SG) AJ1 - WZC (SG) AJ1 10 - 7
14 apr 18:00 De Zijl Zwemsport AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 13 - 9
14 apr 17:30 De Kempvis AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 33 - 2
14 apr 16:30 Poseidon'56 AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 3 - 15
14 apr 16:20 Wiekslag AJ1 - BZ&PC AJ1 3 - 9
8 apr 18:45 WIDEX GZC DONK AJ1 - De Kempvis AJ1 12 - 7
7 apr 19:05 WZC (SG) AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 3 - 16
7 apr 17:00 BZ&PC AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 7 - 10
7 apr 16:30 Poseidon'56 AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 5 - 3
7 apr 15:30 Aquadraat (SG) AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 9 - 8
7 apr 14:15 Z&PC Rotterdam AJ1 - Wiekslag AJ1 7 - 8
24 maa 19:05 WZC (SG) AJ1 - Poseidon'56 AJ1 11 - 4
24 maa 17:45 De Kempvis AJ1 - BZ&PC AJ1 15 - 9
24 maa 17:35 Wiekslag AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 10 - 7
24 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 4 - 17
24 maa 15:15 De Zijl Zwemsport AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 18 - 6
18 maa 17:15 WIDEX GZC DONK AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 10 - 5
17 maa 18:20 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 8 - 25
17 maa 17:15 Z&PC Rotterdam AJ1 - De Kempvis AJ1 5 - 12
17 maa 16:45 Poseidon'56 AJ1 - Wiekslag AJ1 6 - 6
17 maa 15:35 BZ&PC AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 18 - 5
10 maa 19:30 WZC (SG) AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 3 - 19
10 maa 16:20 De Kempvis AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 28 - 1
10 maa 16:15 Aquadraat (SG) AJ1 - Poseidon'56 AJ1 17 - 4
10 maa 16:00 De Linge/PCG (SG) AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 15 - 10
10 maa 15:45 De Zijl Zwemsport AJ1 - Wiekslag AJ1 17 - 1
17 feb 16:45 Poseidon'56 AJ1 - De Kempvis AJ1 3 - 21
17 feb 16:30 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - WZC (SG) AJ1 4 - 11
17 feb 16:15 BZ&PC AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 8 - 11
17 feb 15:50 Wiekslag AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 2 - 15
17 feb 15:45 Z&PC Rotterdam AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 10 - 7
10 feb 19:45 Poseidon'56 AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 5 - 16
10 feb 19:15 Z&PC Rotterdam AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 7 - 11
10 feb 18:15 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 9 - 10
10 feb 18:00 BZ&PC AJ1 - WZC (SG) AJ1 16 - 3
10 feb 17:45 WIDEX GZC DONK AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 23 - 7
10 feb 17:30 Wiekslag AJ1 - De Kempvis AJ1 5 - 7
4 feb 18:45 MNC Dordrecht AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 5 - 11
4 feb 18:00 WIDEX GZC DONK AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 11 - 5
3 feb 19:30 De Linge/PCG (SG) AJ1 - De Kempvis AJ1 11 - 12
3 feb 16:50 WZC (SG) AJ1 - Wiekslag AJ1 6 - 7
3 feb 15:45 BZ&PC AJ1 - Poseidon'56 AJ1 28 - 9
27 jan 18:50 De Kempvis AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 5 - 12
27 jan 17:00 Z&PC Rotterdam AJ1 - BZ&PC AJ1 9 - 10
27 jan 16:30 Poseidon'56 AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 6 - 12
27 jan 16:30 De Zijl Zwemsport AJ1 - WZC (SG) AJ1 21 - 4
27 jan 16:30 Wiekslag AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 11 - 9
27 jan 16:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 4 - 21
21 jan 16:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - BZ&PC AJ1 6 - 14
20 jan 19:50 De Linge/PCG (SG) AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 2 - 14
20 jan 19:15 De Kempvis AJ1 - WZC (SG) AJ1 20 - 5
20 jan 17:30 Wiekslag AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 6 - 12
20 jan 16:30 De Zijl Zwemsport AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 21 - 5
20 jan 16:30 Poseidon'56 AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 3 - 15
14 jan 16:30 De Kempvis AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 7 - 19
14 jan 15:40 WIDEX GZC DONK AJ1 - Poseidon'56 AJ1 25 - 4
13 jan 18:35 WZC (SG) AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 8 - 10
13 jan 18:15 MNC Dordrecht AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 16 - 5
13 jan 16:30 De Linge/PCG (SG) AJ1 - Wiekslag AJ1 8 - 8
13 jan 15:30 Aquadraat (SG) AJ1 - BZ&PC AJ1 5 - 23
17 dec 18:45 MNC Dordrecht AJ1 - Poseidon'56 AJ1 20 - 1
16 dec 18:45 Z&PC Rotterdam AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 8 - 5
16 dec 18:20 WZC (SG) AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 8 - 10
16 dec 17:20 WIDEX GZC DONK AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 6 - 13
16 dec 15:30 Aquadraat (SG) AJ1 - De Kempvis AJ1 9 - 19
9 dec 17:30 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - Poseidon'56 AJ1 11 - 6
9 dec 17:25 Wiekslag AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 10 - 6
9 dec 16:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 17 - 7
9 dec 15:45 De Kempvis AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 4 - 11
9 dec 14:30 De Zijl Zwemsport AJ1 - BZ&PC AJ1 17 - 8
2 dec 17:45 Aquadraat (SG) AJ1 - WZC (SG) AJ1 9 - 5
26 nov 17:15 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - Wiekslag AJ1 4 - 9
25 nov 19:45 Aquadraat (SG) AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 5 - 15
25 nov 17:30 Poseidon'56 AJ1 - WZC (SG) AJ1 9 - 6
25 nov 16:30 BZ&PC AJ1 - De Kempvis AJ1 13 - 9
25 nov 16:15 WIDEX GZC DONK AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 21 - 3
25 nov 13:30 Z&PC Rotterdam AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 4 - 20
18 nov 18:45 WZC (SG) AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 6 - 11
18 nov 18:10 De Linge/PCG (SG) AJ1 - BZ&PC AJ1 7 - 11
18 nov 17:35 Wiekslag AJ1 - Poseidon'56 AJ1 9 - 2
18 nov 17:15 De Kempvis AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 13 - 3
18 nov 17:10 De Zijl Zwemsport AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 20 - 1
11 nov 19:15 Z&PC Rotterdam AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 13 - 17
11 nov 18:05 BZ&PC AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 10 - 9
11 nov 17:30 Poseidon'56 AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 0 - 15
11 nov 16:40 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - De Kempvis AJ1 2 - 19
11 nov 14:30 Wiekslag AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 5 - 23
5 nov 18:30 MNC Dordrecht AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 17 - 4
4 nov 18:00 WZC (SG) AJ1 - BZ&PC AJ1 2 - 20
4 nov 17:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 10 - 7
4 nov 17:30 De Kempvis AJ1 - Wiekslag AJ1 17 - 2
4 nov 16:40 De Zijl Zwemsport AJ1 - Poseidon'56 AJ1 31 - 4
4 nov 15:30 Aquadraat (SG) AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 9 - 17
28 okt 19:55 De Zijl Zwemsport AJ1 - De Kempvis AJ1 18 - 8
28 okt 18:45 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 5 - 22
28 okt 17:30 Poseidon'56 AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 3 - 19
28 okt 17:15 Z&PC Rotterdam AJ1 - WZC (SG) AJ1 12 - 8
28 okt 16:50 BZ&PC AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 16 - 7
28 okt 16:10 Wiekslag AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 15 - 8
21 okt 15:35 MNC Dordrecht AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 11 - 2
14 okt 18:30 MNC Dordrecht AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 4 - 6
14 okt 16:30 BZ&PC AJ1 - Wiekslag AJ1 12 - 4
14 okt 15:30 Aquadraat (SG) AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 13 - 6
8 okt 15:30 MNC Dordrecht AJ1 - Wiekslag AJ1 7 - 1
7 okt 19:50 WZC (SG) AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 6 - 5
7 okt 19:50 De Linge/PCG (SG) AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 1 - 21
7 okt 17:30 De Kempvis AJ1 - Poseidon'56 AJ1 18 - 2
7 okt 16:30 WIDEX GZC DONK AJ1 - BZ&PC AJ1 11 - 6
7 okt 15:30 Aquadraat (SG) AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 13 - 3
30 sep 19:05 De Kempvis AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 34 - 4
30 sep 17:30 Poseidon'56 AJ1 - BZ&PC AJ1 2 - 16
30 sep 17:15 SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 8 - 8
30 sep 16:20 Z&PC Rotterdam AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 5 - 14
30 sep 16:15 De Zijl Zwemsport AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 15 - 8
30 sep 15:35 Wiekslag AJ1 - WZC (SG) AJ1 9 - 5
24 sep 16:15 MNC Dordrecht AJ1 - De Kempvis AJ1 6 - 6
23 sep 19:20 WZC (SG) AJ1 - De Zijl Zwemsport AJ1 3 - 21
23 sep 18:10 De Linge/PCG (SG) AJ1 - Poseidon'56 AJ1 13 - 6
23 sep 17:35 BZ&PC AJ1 - Z&PC Rotterdam AJ1 13 - 4
23 sep 17:10 WIDEX GZC DONK AJ1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 16 - 4
16 sep 19:45 MNC Dordrecht AJ1 - BZ&PC AJ1 8 - 3
16 sep 19:00 Aquadraat (SG) AJ1 - Wiekslag AJ1 9 - 6
16 sep 18:40 WIDEX GZC DONK AJ1 - WZC (SG) AJ1 20 - 2
16 sep 18:25 De Zijl Zwemsport AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 22 - 4
 
 
Aquadraat (S..
 
BZ&PC AJ1
 
De Kempvis /..
 
De Linge/PCG..
 
De Zijl Zwem..
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
SCOM/De Zeeh..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag AJ1
 
WZC (SG) AJ1
 
Z&PC Rotterd..
 
Aquadraat (SG) AJ 1 5 - 239 - 199 - 85 - 315 - 1517 - 413 - 69 - 179 - 69 - 513 - 3
BZ&PC AJ116 - 7 13 - 918 - 57 - 1010 - 928 - 923 - 78 - 1112 - 416 - 313 - 4
De Kempvis /SCOM AJ 133 - 215 - 9 34 - 47 - 195 - 1218 - 228 - 14 - 1117 - 220 - 513 - 3
De Linge/PCG (SG) AJ117 - 77 - 1111 - 12 1 - 212 - 1413 - 610 - 74 - 178 - 810 - 715 - 10
De Zijl Zwemsport AJ121 - 517 - 818 - 822 - 4 15 - 831 - 420 - 113 - 917 - 121 - 418 - 6
MNC Dordrecht AJ111 - 28 - 36 - 615 - 15 - 11 20 - 116 - 54 - 67 - 17 - 417 - 4
Poseidon'56 AJ 10 - 152 - 163 - 216 - 125 - 163 - 15 5 - 33 - 196 - 69 - 63 - 15
SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ18 - 86 - 142 - 199 - 108 - 255 - 2211 - 6 4 - 214 - 94 - 1112 - 9
WIDEX GZC DONK AJ123 - 711 - 612 - 721 - 36 - 1310 - 525 - 416 - 4 9 - 320 - 211 - 5
Wiekslag AJ111 - 93 - 95 - 715 - 85 - 232 - 159 - 210 - 76 - 12 9 - 510 - 6
WZC (SG) AJ16 - 112 - 205 - 118 - 103 - 213 - 1611 - 46 - 53 - 196 - 7 8 - 10
Z&PC Rotterdam AJ 110 - 79 - 105 - 1213 - 174 - 207 - 1114 - 28 - 55 - 147 - 812 - 8