HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 H1 (Heren)

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1MNC Dordrecht H52054
2BZC H12049
3Katwijk H32035
4Poseidon'56 H12030
5Z&PC Rotterdam H22030
6Z&PC De Gouwe H32029
7De Kempvis H22028
8De Linge/PCG (SG) H22026
9Waterpolo Residentie (SG) H12022
10De Vliet (SG) H12011
11Zwemvereniging Westland H2208
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprZ&PC De Gouwe H38 - 6Poseidon'56 H1
14 aprPoseidon'56 H15 - 7De Kempvis H2
7 aprPoseidon'56 H17 - 11MNC Dordrecht H5
25 maaDe Vliet (SG) H16 - 5Poseidon'56 H1
18 maaMNC Dordrecht H513 - 5Poseidon'56 H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1MNC Dordrecht H52018025417510966
2BZC H1201613491519457
3Katwijk H32011273512110714
4Poseidon'56 H120100103014413113
5Z&PC Rotterdam H220938301311256
6Z&PC De Gouwe H320929291421384
7De Kempvis H220911028132137-5
8De Linge/PCG (SG) H220821026107127-20
9Waterpolo Residentie (SG) H120711222138169-31
10De Vliet (SG) H120321511115168-53
11Zwemvereniging Westland H2202216886137-51
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 apr 16:25 De Vliet (SG) H1 - Waterpolo Residentie (SG) H1 9 - 10
21 apr 20:55 Z&PC De Gouwe H3 - Poseidon'56 H1 8 - 6
21 apr 18:45 De Kempvis H2 - De Linge/PCG (SG) H2 10 - 8
21 apr 18:15 BZC H1 - Katwijk H3 9 - 2
21 apr 15:55 Z&PC Rotterdam H2 - MNC Dordrecht H5 6 - 10
15 apr 19:15 MNC Dordrecht H5 - Z&PC De Gouwe H3 9 - 3
14 apr 20:25 Westland H2 - Z&PC Rotterdam H2 7 - 8
14 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - BZC H1 2 - 10
14 apr 19:05 De Linge/PCG (SG) H2 - De Vliet (SG) H1 6 - 4
14 apr 15:45 Poseidon'56 H1 - De Kempvis H2 5 - 7
8 apr 16:25 De Vliet (SG) H1 - De Kempvis H2 9 - 13
7 apr 20:00 Z&PC De Gouwe H3 - Westland H2 11 - 0
7 apr 17:40 BZC H1 - De Linge/PCG (SG) H2 8 - 0
7 apr 15:45 Poseidon'56 H1 - MNC Dordrecht H5 7 - 11
7 apr 15:10 Z&PC Rotterdam H2 - Katwijk H3 4 - 5
25 maa 15:40 De Vliet (SG) H1 - Poseidon'56 H1 6 - 5
24 maa 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H2 9 - 9
24 maa 20:15 Westland H2 - MNC Dordrecht H5 6 - 8
24 maa 20:15 De Kempvis H2 - BZC H1 4 - 8
24 maa 20:00 Katwijk H3 - Z&PC De Gouwe H3 6 - 4
18 maa 18:15 MNC Dordrecht H5 - Poseidon'56 H1 13 - 5
17 maa 20:55 BZC H1 - De Vliet (SG) H1 6 - 3
17 maa 18:50 Z&PC De Gouwe H3 - Waterpolo Residentie (SG) H1 13 - 9
17 maa 18:10 Z&PC Rotterdam H2 - De Linge/PCG (SG) H2 4 - 2
17 maa 17:45 MNC Dordrecht H5 - Katwijk H3 12 - 6
17 maa 17:40 Poseidon'56 H1 - Westland H2 10 - 3
10 maa 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H1 - MNC Dordrecht H5 7 - 8
10 maa 20:00 Katwijk H3 - Westland H2 6 - 2
10 maa 18:50 De Kempvis H2 - Z&PC Rotterdam H2 6 - 5
10 maa 16:55 De Linge/PCG (SG) H2 - Z&PC De Gouwe H3 8 - 3
18 feb 19:30 MNC Dordrecht H5 - De Vliet (SG) H1 13 - 2
17 feb 21:15 Westland H2 - De Kempvis H2 9 - 6
17 feb 19:15 Katwijk H3 - De Linge/PCG (SG) H2 4 - 1
17 feb 18:10 Z&PC De Gouwe H3 - BZC H1 7 - 4
17 feb 17:40 Poseidon'56 H1 - Waterpolo Residentie (SG) H1 7 - 9
11 feb 16:15 Z&PC De Gouwe H3 - De Kempvis H2 9 - 7
10 feb 20:45 Poseidon'56 H1 - Katwijk H3 7 - 6
10 feb 19:40 Westland H2 - Waterpolo Residentie (SG) H1 5 - 9
10 feb 18:30 Z&PC Rotterdam H2 - De Vliet (SG) H1 10 - 6
10 feb 17:45 MNC Dordrecht H5 - De Linge/PCG (SG) H2 6 - 5
4 feb 16:25 De Vliet (SG) H1 - Westland H2 7 - 7
3 feb 20:55 BZC H1 - MNC Dordrecht H5 10 - 6
3 feb 20:15 De Kempvis H2 - Katwijk H3 6 - 5
3 feb 20:15 Z&PC Rotterdam H2 - Poseidon'56 H1 8 - 7
3 feb 18:45 De Linge/PCG (SG) H2 - Waterpolo Residentie (SG) H1 15 - 12
28 jan 17:45 Z&PC De Gouwe H3 - Z&PC Rotterdam H2 6 - 8
27 jan 21:15 Poseidon'56 H1 - De Linge/PCG (SG) H2 7 - 8
27 jan 21:00 Westland H2 - BZC H1 3 - 4
27 jan 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - De Kempvis H2 4 - 6
27 jan 19:15 Katwijk H3 - De Vliet (SG) H1 10 - 6
20 jan 20:45 De Linge/PCG (SG) H2 - De Kempvis H2 2 - 8
20 jan 20:00 Katwijk H3 - BZC H1 6 - 8
20 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H1 - De Vliet (SG) H1 5 - 4
20 jan 18:15 MNC Dordrecht H5 - Z&PC Rotterdam H2 10 - 5
20 jan 17:30 Poseidon'56 H1 - Z&PC De Gouwe H3 8 - 7
14 jan 16:25 De Vliet (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H3 6 - 8
13 jan 21:05 De Kempvis H2 - MNC Dordrecht H5 7 - 10
13 jan 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H1 - Katwijk H3 5 - 9
13 jan 18:00 BZC H1 - Z&PC Rotterdam H2 6 - 4
13 jan 17:25 De Linge/PCG (SG) H2 - Westland H2 4 - 3
21 dec 19:45 BZC H1 - Poseidon'56 H1 6 - 8
16 dec 20:55 De Vliet (SG) H1 - De Linge/PCG (SG) H2 8 - 5
16 dec 19:40 Z&PC Rotterdam H2 - Westland H2 7 - 4
16 dec 18:55 Z&PC De Gouwe H3 - MNC Dordrecht H5 8 - 10
16 dec 18:45 De Kempvis H2 - Poseidon'56 H1 3 - 7
16 dec 16:55 BZC H1 - Waterpolo Residentie (SG) H1 16 - 8
9 dec 19:15 Katwijk H3 - Z&PC Rotterdam H2 7 - 5
9 dec 18:55 Westland H2 - Z&PC De Gouwe H3 4 - 7
9 dec 18:15 De Kempvis H2 - De Vliet (SG) H1 11 - 4
9 dec 16:00 De Linge/PCG (SG) H2 - BZC H1 5 - 7
26 nov 15:25 MNC Dordrecht H5 - Westland H2 3 - 0
25 nov 20:00 Z&PC De Gouwe H3 - Katwijk H3 5 - 5
25 nov 19:15 Poseidon'56 H1 - De Vliet (SG) H1 8 - 7
25 nov 19:10 BZC H1 - De Kempvis H2 8 - 7
25 nov 15:10 Z&PC Rotterdam H2 - Waterpolo Residentie (SG) H1 5 - 4
18 nov 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H3 7 - 14
18 nov 20:55 De Vliet (SG) H1 - BZC H1 7 - 10
18 nov 20:00 Katwijk H3 - MNC Dordrecht H5 5 - 6
18 nov 19:45 Westland H2 - Poseidon'56 H1 4 - 10
18 nov 19:05 De Linge/PCG (SG) H2 - Z&PC Rotterdam H2 6 - 6
12 nov 16:00 Z&PC Rotterdam H2 - De Kempvis H2 13 - 8
11 nov 21:15 Westland H2 - Katwijk H3 3 - 9
11 nov 20:15 Z&PC De Gouwe H3 - De Linge/PCG (SG) H2 9 - 4
11 nov 18:25 Poseidon'56 H1 - BZC H1 3 - 4
11 nov 17:30 MNC Dordrecht H5 - Waterpolo Residentie (SG) H1 10 - 9
5 nov 14:55 De Vliet (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H2 5 - 4
4 nov 20:00 Katwijk H3 - Poseidon'56 H1 5 - 6
4 nov 20:00 De Kempvis H2 - Z&PC De Gouwe H3 6 - 5
4 nov 19:25 De Linge/PCG (SG) H2 - MNC Dordrecht H5 7 - 3
28 okt 20:45 MNC Dordrecht H5 - De Kempvis H2 7 - 3
28 okt 20:30 Westland H2 - De Linge/PCG (SG) H2 6 - 7
28 okt 19:15 Katwijk H3 - Waterpolo Residentie (SG) H1 5 - 2
28 okt 19:10 Z&PC De Gouwe H3 - De Vliet (SG) H1 7 - 7
28 okt 18:10 Z&PC Rotterdam H2 - BZC H1 3 - 3
8 okt 16:25 De Vliet (SG) H1 - MNC Dordrecht H5 4 - 10
7 okt 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H1 - Poseidon'56 H1 6 - 14
7 okt 20:45 De Linge/PCG (SG) H2 - Katwijk H3 5 - 5
7 okt 20:30 BZC H1 - Z&PC De Gouwe H3 12 - 4
7 okt 20:00 De Kempvis H2 - Westland H2 4 - 4
30 sep 21:30 Poseidon'56 H1 - Z&PC Rotterdam H2 10 - 5
30 sep 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - De Linge/PCG (SG) H2 10 - 4
30 sep 20:15 Westland H2 - De Vliet (SG) H1 13 - 5
30 sep 20:00 Katwijk H3 - De Kempvis H2 8 - 5
30 sep 16:45 MNC Dordrecht H5 - BZC H1 10 - 4
23 sep 20:10 De Vliet (SG) H1 - Katwijk H3 6 - 7
23 sep 19:30 BZC H1 - Westland H2 8 - 2
23 sep 19:05 De Linge/PCG (SG) H2 - Poseidon'56 H1 5 - 4
23 sep 18:50 De Kempvis H2 - Waterpolo Residentie (SG) H1 5 - 7
23 sep 18:00 Z&PC Rotterdam H2 - Z&PC De Gouwe H3 12 - 4
16 sep 20:10 Waterpolo Residentie (SG) H1 - Westland H2 4 - 1
 
 
BZC H1
 
De Kempvis H..
 
De Linge/PCG..
 
De Vliet (SG..
 
Katwijk H3
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
Waterpolo Re..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
Zwemverenigi..
 
BZC H1 8 - 78 - 06 - 39 - 210 - 66 - 816 - 812 - 46 - 48 - 2
De Kempvis H24 - 8 10 - 811 - 46 - 57 - 103 - 75 - 76 - 56 - 54 - 4
De Linge/PCG (SG) H25 - 72 - 8 6 - 45 - 57 - 35 - 415 - 128 - 36 - 64 - 3
De Vliet (SG) H17 - 109 - 138 - 5 6 - 74 - 106 - 59 - 106 - 85 - 47 - 7
Katwijk H36 - 88 - 54 - 110 - 6 5 - 65 - 65 - 26 - 47 - 56 - 2
MNC Dordrecht H510 - 47 - 36 - 513 - 212 - 6 13 - 510 - 99 - 310 - 53 - 0
Poseidon'56 H13 - 45 - 77 - 88 - 77 - 67 - 11 7 - 98 - 710 - 510 - 3
Waterpolo Residentie (SG) H12 - 104 - 610 - 45 - 45 - 97 - 86 - 14 7 - 149 - 94 - 1
Z&PC De Gouwe H37 - 49 - 79 - 47 - 75 - 58 - 108 - 613 - 9 6 - 811 - 0
Z&PC Rotterdam H23 - 313 - 84 - 210 - 64 - 56 - 108 - 75 - 412 - 4 7 - 4
Zwemvereniging Westland H23 - 49 - 66 - 713 - 53 - 96 - 84 - 105 - 94 - 77 - 8