HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
LZ 1886 EG1 - ZVVS EG*1
zaterdag 21 april 15:40

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Zijl Zwemsport EG11545
2ZPB H&L Productions EG11539
3MNC Dordrecht EG11636
4De Kempvis EG11627
5ZVVS EG11521
6Z&PC De Gouwe EG11518
7WZC (SG) EG11615
8LZ 1886 EG1156
9WIDEX GZC DONK EG1150
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprLZ 1886 EG115:40ZVVS EG*1

Uitslagen

14 aprZPB H&L Productions EG114 - 0LZ 1886 EG1
7 aprLZ 1886 EG111 - 1WIDEX GZC DONK EG1
24 maaLZ 1886 EG10 - 7de Kempvis EG*1
17 maaMNC Dordrecht EG118 - 2LZ 1886 EG1
10 maaLZ 1886 EG14 - 9WZC (SG) EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Zijl Zwemsport EG11515004520930179
2ZPB H&L Productions EG11513023918943146
3MNC Dordrecht EG11612043615042108
4De Kempvis EG11690727936726
5ZVVS EG11570821938310
6Z&PC De Gouwe EG115609187894-16
7WZC (SG) EG11650111541135-94
8LZ 1886 EG1152013645176-131
9WIDEX GZC DONK EG1150015024252-228
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 - de Kempvis EG*1 2 - 1
14 apr 14:45 ZVVS EG*1 - MNC Dordrecht EG1 1 - 6
14 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG1 - LZ 1886 EG1 14 - 0
7 apr 17:45 WZC (SG) EG1 - ZVVS EG*1 0 - 9
7 apr 15:40 LZ 1886 EG1 - WIDEX GZC DONK EG1 11 - 1
7 apr 14:45 MNC Dordrecht EG1 - ZPB H&L Productions EG1 4 - 5
25 maa 16:30 WIDEX GZC DONK EG1 - MNC Dordrecht EG1 0 - 21
24 maa 15:40 LZ 1886 EG1 - de Kempvis EG*1 0 - 7
24 maa 14:15 ZVVS EG*1 - De Zijl Zwemsport EG1 1 - 12
24 maa 12:40 ZPB H&L Productions EG1 - WZC (SG) EG1 14 - 0
17 maa 19:20 de Kempvis EG*1 - ZVVS EG*1 6 - 3
17 maa 15:50 De Zijl Zwemsport EG1 - ZPB H&L Productions EG1 9 - 3
17 maa 15:40 WZC (SG) EG1 - WIDEX GZC DONK EG1 10 - 2
17 maa 14:45 MNC Dordrecht EG1 - LZ 1886 EG1 18 - 2
10 maa 15:40 LZ 1886 EG1 - WZC (SG) EG1 4 - 9
10 maa 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 - De Zijl Zwemsport EG1 1 - 15
10 maa 14:00 ZVVS EG*1 - Z&PC De Gouwe EG1 5 - 1
10 maa 13:20 ZPB H&L Productions EG1 - de Kempvis EG*1 7 - 1
18 feb 17:35 Z&PC De Gouwe EG1 - LZ 1886 EG1 5 - 2
17 feb 14:35 de Kempvis EG*1 - MNC Dordrecht EG1 0 - 5
10 feb 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 - ZPB H&L Productions EG1 3 - 15
10 feb 16:30 WZC (SG) EG1 - MNC Dordrecht EG1 0 - 12
10 feb 14:40 de Kempvis EG*1 - WIDEX GZC DONK EG1 16 - 0
10 feb 14:30 De Zijl Zwemsport EG1 - LZ 1886 EG1 16 - 1
3 feb 15:30 WZC (SG) EG1 - de Kempvis EG*1 0 - 7
3 feb 14:25 De Zijl Zwemsport EG1 - Z&PC De Gouwe EG1 12 - 2
3 feb 13:20 ZPB H&L Productions EG1 - ZVVS EG*1 11 - 4
28 jan 14:40 de Kempvis EG*1 - De Zijl Zwemsport EG1 2 - 7
28 jan 13:00 ZVVS EG*1 - WIDEX GZC DONK EG1 19 - 0
27 jan 18:00 Z&PC De Gouwe EG1 - WZC (SG) EG1 4 - 2
20 jan 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 - De Zijl Zwemsport EG1 1 - 7
20 jan 15:30 ZVVS EG*1 - LZ 1886 EG1 12 - 1
20 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 - WIDEX GZC DONK EG1 29 - 1
13 jan 15:45 WZC (SG) EG1 - ZVVS EG*1 2 - 4
13 jan 15:20 LZ 1886 EG1 - de Kempvis EG*1 1 - 5
13 jan 14:45 MNC Dordrecht EG1 - De Zijl Zwemsport EG1 2 - 9
16 dec 17:45 MNC Dordrecht EG1 - ZVVS EG*1 8 - 2
16 dec 15:40 LZ 1886 EG1 - ZPB H&L Productions EG1 1 - 23
16 dec 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 - WZC (SG) EG1 5 - 16
16 dec 14:20 de Kempvis EG*1 - Z&PC De Gouwe EG1 8 - 4
9 dec 16:40 Z&PC De Gouwe EG1 - LZ 1886 EG1 13 - 1
9 dec 15:20 ZVVS EG*1 - WZC (SG) EG1 9 - 1
9 dec 14:00 ZPB H&L Productions EG1 - MNC Dordrecht EG1 9 - 2
26 nov 14:50 WZC (SG) EG1 - ZPB H&L Productions EG1 1 - 14
26 nov 14:45 MNC Dordrecht EG1 - WIDEX GZC DONK EG1 16 - 1
25 nov 14:30 De Zijl Zwemsport EG1 - ZVVS EG*1 14 - 4
19 nov 17:30 WIDEX GZC DONK EG1 - Z&PC De Gouwe EG1 4 - 13
18 nov 16:00 WIDEX GZC DONK EG1 - WZC (SG) EG1 4 - 6
18 nov 15:40 LZ 1886 EG1 - MNC Dordrecht EG1 0 - 16
18 nov 14:45 ZVVS EG*1 - de Kempvis EG*1 1 - 5
18 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG1 - De Zijl Zwemsport EG1 6 - 8
12 nov 16:15 Z&PC De Gouwe EG1 - ZVVS EG*1 4 - 7
12 nov 15:05 de Kempvis EG*1 - ZPB H&L Productions EG1 5 - 12
11 nov 16:05 WZC (SG) EG1 - LZ 1886 EG1 8 - 5
11 nov 14:30 De Zijl Zwemsport EG1 - WIDEX GZC DONK EG1 36 - 0
5 nov 14:00 MNC Dordrecht EG1 - WZC (SG) EG1 16 - 0
4 nov 17:00 WIDEX GZC DONK EG1 - de Kempvis EG*1 4 - 15
4 nov 15:40 LZ 1886 EG1 - De Zijl Zwemsport EG1 0 - 24
4 nov 13:20 ZPB H&L Productions EG1 - Z&PC De Gouwe EG1 15 - 1
28 okt 18:30 Z&PC De Gouwe EG1 - WIDEX GZC DONK EG1 22 - 2
28 okt 18:00 De Zijl Zwemsport EG1 - MNC Dordrecht EG1 9 - 4
28 okt 16:20 de Kempvis EG*1 - LZ 1886 EG1 11 - 2
14 okt 13:30 MNC Dordrecht EG1 - ZPB H&L Productions EG1 6 - 7
8 okt 14:45 MNC Dordrecht EG1 - de Kempvis EG*1 2 - 0
7 okt 17:05 WZC (SG) EG1 - De Zijl Zwemsport EG1 0 - 13
7 okt 16:35 LZ 1886 EG1 - Z&PC De Gouwe EG1 5 - 12
7 okt 14:50 ZVVS EG*1 - WIDEX GZC DONK EG1 30 - 0
1 okt 13:00 ZVVS EG*1 - ZPB H&L Productions EG1 3 - 12
30 sep 18:00 Z&PC De Gouwe EG1 - MNC Dordrecht EG1 4 - 8
30 sep 17:40 de Kempvis EG*1 - WZC (SG) EG1 7 - 0
30 sep 15:35 SVH EG1 - De Zijl Zwemsport EG1 0 - 28
23 sep 16:30 De Zijl Zwemsport EG1 - de Kempvis EG*1 17 - 4
23 sep 16:30 WZC (SG) EG1 - Z&PC De Gouwe EG1 3 - 2
23 sep 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 - ZVVS EG*1 2 - 13
23 sep 14:00 ZPB H&L Productions EG1 - SVH EG1 20 - 3
16 sep 17:00 MNC Dordrecht EG1 - Z&PC De Gouwe EG1 10 - 0
16 sep 16:30 De Zijl Zwemsport EG1 - WZC (SG) EG1 13 - 1
16 sep 15:00 WIDEX GZC DONK EG1 - LZ 1886 EG1 2 - 10
 
 
De Kempvis E..
 
De Zijl Zwem..
 
LZ 1886 EG1
 
MNC Dordrech..
 
WIDEX GZC DO..
 
WZC (SG) EG1
 
Z&PC De Gouw..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVVS EG1
 
De Kempvis EG1 2 - 711 - 20 - 516 - 07 - 08 - 45 - 126 - 3
De Zijl Zwemsport EG117 - 4 16 - 19 - 436 - 013 - 112 - 29 - 314 - 4
LZ 1886 EG10 - 70 - 24 0 - 1611 - 14 - 95 - 121 - 2321/4
MNC Dordrecht EG12 - 02 - 918 - 2 16 - 116 - 010 - 04 - 58 - 2
WIDEX GZC DONK EG14 - 151 - 152 - 100 - 21 5 - 164 - 1322/42 - 13
WZC (SG) EG10 - 70 - 138 - 50 - 1210 - 2 3 - 21 - 140 - 9
Z&PC De Gouwe EG12 - 11 - 75 - 24 - 822 - 24 - 2 3 - 154 - 7
ZPB H&L Productions EG17 - 16 - 814 - 09 - 229 - 114 - 015 - 1 11 - 4
ZVVS EG11 - 51 - 1212 - 11 - 619 - 09 - 15 - 13 - 12