HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17)

Volgende wedstrijd:
LZ 1886/de Zijl BJ1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1
zaterdag 3 februari 16:30
De Zijl Leiden

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Sassenheim BJ1922
2OZV BJ1821
3d'ELFT /Westland BJ921
4Z&PC De Gouwe BJ1915
5LZ 1886 BJ1911
6WZK Zwemmen BJ1910
7Waterpolo Residentie (SG) /DSZ BJ 186
8DES BJ 173
9Poseidon'56 BJ180
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 febLZ 1886/de Zijl BJ116:30DES/DSZ/ZDHC BJ*1
11 febSassenheim BJ*116:15LZ 1886/de Zijl BJ1
10 maaLZ 1886/de Zijl BJ119:10Waterpolo Residentie BJ*1
17 maaOZV BJ118:30LZ 1886/de Zijl BJ1
7 aprd'Elft BJ*115:00LZ 1886/de Zijl BJ1

Uitslagen

21 jande Gouwe BJ*110 - 3LZ 1886/de Zijl BJ1
13 janLZ 1886/de Zijl BJ19 - 9WZK BJ*1
16 decLZ 1886/de Zijl BJ110 - 2Poseidon'56 BJ1
9 decLZ 1886/de Zijl BJ15 - 11d'Elft BJ*1
18 novLZ 1886/de Zijl BJ18 - 10OZV BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Sassenheim BJ1971122844341
2OZV BJ1870121753837
3d'ELFT /Westland BJ970221724527
4Z&PC De Gouwe BJ1950415755223
5LZ 1886 BJ19324116566-1
6WZK Zwemmen BJ19315106580-15
7Waterpolo Residentie (SG) /DSZ BJ 1820663556-21
8DES BJ 1710633765-28
9Poseidon'56 BJ1810702386-63
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 15:45 Poseidon'56 BJ1 - de Gouwe BJ*1De Fakkel
27 jan 19:00 WZK BJ*1 - OZV BJ1Sterrenbad
28 jan 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - d'Elft BJ*1Overbosch
28 jan 19:15 Sassenheim BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1Wasbeek
3 feb 16:30 LZ 1886/de Zijl BJ1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1De Zijl
3 feb 19:15 OZV BJ1 - Sassenheim BJ*1H2O
3 feb 19:30 Waterpolo Residentie BJ*1 - Poseidon'56 BJ1Zuiderparkbad
10 feb 16:45 Poseidon'56 BJ1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1De Fakkel
10 feb 19:00 WZK BJ*1 - de Gouwe BJ*1Sterrenbad
11 feb 16:15 Sassenheim BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1Wasbeek
11 feb 18:25 Waterpolo Residentie BJ*1 - d'Elft BJ*1Zuiderparkbad
17 feb 19:00 WZK BJ*1 - d'Elft BJ*1Sterrenbad
18 feb 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - de Gouwe BJ*1Overbosch
18 feb 17:40 Waterpolo Residentie BJ*1 - OZV BJ1Zuiderparkbad
25 feb 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1Overbosch
10 maa 19:10 LZ 1886/de Zijl BJ1 - Waterpolo Residentie BJ*1De Zijl
11 maa 14:45 d'Elft BJ*1 - OZV BJ1Kerkpolder
11 maa 16:15 de Gouwe BJ*1 - Sassenheim BJ*1De Sniep
17 maa 18:30 OZV BJ1 - LZ 1886/de Zijl BJ1H2O
17 maa 19:00 WZK BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1Sterrenbad
24 maa 17:10 de Gouwe BJ*1 - OZV BJ1De Sniep
25 maa 14:00 d'Elft BJ*1 - Poseidon'56 BJ1Kerkpolder
25 maa 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - Sassenheim BJ*1Overbosch
7 apr 15:00 d'Elft BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1Kerkpolder
7 apr 19:00 Poseidon'56 BJ1 - WZK BJ*1De Fakkel
8 apr 16:55 Waterpolo Residentie BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1Zuiderparkbad
14 apr 18:15 Poseidon'56 BJ1 - LZ 1886/de Zijl BJ1De Fakkel
14 apr 19:00 WZK BJ*1 - Sassenheim BJ*1Sterrenbad
15 apr 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - OZV BJ1Overbosch
15 apr 16:15 de Gouwe BJ*1 - d'Elft BJ*1De Sniep
21 apr 16:15 LZ 1886/de Zijl BJ1 - de Gouwe BJ*1De Zijl
22 apr 18:25 Waterpolo Residentie BJ*1 - WZK BJ*1Zuiderparkbad
22 apr 19:15 Sassenheim BJ*1 - Poseidon'56 BJ1Wasbeek
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 jan 17:00 de Gouwe BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 10 - 3
20 jan 19:45 WZK BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 4 - 11
20 jan 15:45 Poseidon'56 BJ1 - Sassenheim BJ*1 2 - 11
13 jan 20:15 Waterpolo Residentie BJ*1 - de Gouwe BJ*1 1 - 18
13 jan 16:45 d'Elft BJ*1 - Sassenheim BJ*1 5 - 10
13 jan 16:45 LZ 1886/de Zijl BJ1 - WZK BJ*1 9 - 9
16 dec 18:00 Sassenheim BJ*1 - WZK BJ*1 10 - 3
16 dec 17:40 OZV BJ1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 12 - 5
16 dec 17:05 LZ 1886/de Zijl BJ1 - Poseidon'56 BJ1 10 - 2
16 dec 15:00 d'Elft BJ*1 - de Gouwe BJ*1 6 - 5
9 dec 18:15 WZK BJ*1 - Poseidon'56 BJ1 8 - 9
9 dec 15:25 LZ 1886/de Zijl BJ1 - d'Elft BJ*1 5 - 11
25 nov 19:10 OZV BJ1 - de Gouwe BJ*1 11 - 2
25 nov 18:00 Sassenheim BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 11 - 4
25 nov 16:45 Poseidon'56 BJ1 - d'Elft BJ*1 3 - 17
19 nov 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - WZK BJ*1 6 - 9
18 nov 17:45 LZ 1886/de Zijl BJ1 - OZV BJ1 8 - 10
18 nov 16:40 de Gouwe BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 8 - 5
11 nov 18:45 Waterpolo Residentie BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 3 - 6
11 nov 18:25 OZV BJ1 - d'Elft BJ*1 4 - 3
11 nov 17:15 Sassenheim BJ*1 - de Gouwe BJ*1 13 - 6
5 nov 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - Poseidon'56 BJ1 8 - 7
4 nov 17:50 LZ 1886/de Zijl BJ1 - Sassenheim BJ*1 7 - 7
4 nov 17:25 de Gouwe BJ*1 - WZK BJ*1 6 - 8
29 okt 17:00 Sassenheim BJ*1 - d'Elft BJ*1 1 - 6
28 okt 19:00 WZK BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 9 - 8
28 okt 16:45 Poseidon'56 BJ1 - OZV BJ1 0 - 13
7 okt 18:25 OZV BJ1 - Waterpolo Residentie BJ*1 4 - 1
7 okt 18:00 d'Elft BJ*1 - WZK BJ*1 9 - 8
7 okt 16:40 de Gouwe BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 9 - 5
1 okt 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 5 - 9
30 sep 18:45 Sassenheim BJ*1 - OZV BJ1 12 - 9
30 sep 16:45 Poseidon'56 BJ1 - Waterpolo Residentie BJ*1 0 - 8
24 sep 18:25 Waterpolo Residentie BJ*1 - Sassenheim BJ*1 1 - 9
23 sep 19:10 OZV BJ1 - WZK BJ*1 12 - 7
23 sep 17:25 de Gouwe BJ*1 - Poseidon'56 BJ1 11 - 0
23 sep 15:45 d'Elft BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 8 - 4
16 sep 16:30 d'Elft BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 7 - 5
 
 
d'ELFT /West..
 
DES BJ 1
 
LZ 1886 BJ1
 
OZV BJ1
 
Poseidon'56 ..
 
Sassenheim B..
 
Waterpolo Re..
 
WZK Zwemmen ..
 
Z&PC De Gouw..
 
d'ELFT /Westland BJ 8 - 47/411/325/35 - 107 - 59 - 86 - 5
DES BJ 128/1 5 - 915/48 - 725/325/26 - 918/2
LZ 1886 BJ15 - 113/2 8 - 1010 - 27 - 710/39 - 921/4
OZV BJ14 - 312 - 517/3 ?3/24 - 112 - 711 - 2
Poseidon'56 BJ13 - 1710/214/40 - 13 2 - 110 - 87/427/1
Sassenheim BJ11 - 611 - 411/212 - 922/4 28/110 - 313 - 6
Waterpolo Residentie (SG) /DSZ BJ 111/28/43 - 618/23/21 - 9 22/41 - 18
WZK Zwemmen BJ117/217/39 - 827/18 - 914/44 - 11 10/2
Z&PC De Gouwe BJ115/49 - 510 - 324/311 - 011/38 - 56 - 8