HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17)

Volgende wedstrijd:
LZ 1886/de Zijl BJ1 - de Gouwe BJ*1
zaterdag 21 april 16:15
De Zijl Leiden

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1OZV BJ11542
2Sassenheim BJ11537
3d'ELFT /Westland BJ1634
4Z&PC De Gouwe BJ11524
5LZ 1886 BJ11520
6WZK Zwemmen BJ11519
7Waterpolo Residentie (SG) /DSZ BJ 11514
8DES BJ 1164
9Poseidon'56 BJ1143
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprLZ 1886/de Zijl BJ116:15de Gouwe BJ*1

Uitslagen

14 aprPoseidon BJ*17 - 15LZ 1886/de Zijl BJ1
7 aprd'Elft BJ*17 - 3LZ 1886/de Zijl BJ1
17 maaOZV BJ14 - 2LZ 1886/de Zijl BJ1
10 maaLZ 1886/de Zijl BJ18 - 2Waterpolo Residentie BJ*1
11 febSassenheim BJ*19 - 4LZ 1886/de Zijl BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1OZV BJ1151401421276661
2Sassenheim BJ1151212371317259
3d'ELFT /Westland BJ161114341268046
4Z&PC De Gouwe BJ115807241138528
5LZ 1886 BJ115627201061033
6WZK Zwemmen BJ11561819104119-15
7Waterpolo Residentie (SG) /DSZ BJ 115429147690-14
8DES BJ 1161114475138-63
9Poseidon'56 BJ1142012337142-105
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 apr 16:15 de Gouwe BJ*1 - d'Elft BJ*1 7 - 2
15 apr 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - OZV BJ1 6 - 13
14 apr 19:00 WZK BJ*1 - Sassenheim BJ*1 6 - 8
14 apr 18:15 Poseidon BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 7 - 15
8 apr 16:55 Waterpolo Residentie BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 4 - 4
7 apr 19:00 Poseidon BJ*1 - WZK BJ*1 2 - 9
7 apr 15:00 d'Elft BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 7 - 3
25 maa 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - Sassenheim BJ*1 3 - 11
25 maa 14:00 d'Elft BJ*1 - Poseidon BJ*1 12 - 1
24 maa 17:10 de Gouwe BJ*1 - OZV BJ1 7 - 8
17 maa 19:00 WZK BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 6 - 4
17 maa 18:30 OZV BJ1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 4 - 2
11 maa 16:15 de Gouwe BJ*1 - Sassenheim BJ*1 4 - 9
11 maa 14:45 d'Elft BJ*1 - OZV BJ1 6 - 7
10 maa 19:10 LZ 1886/de Zijl BJ1 - Waterpolo Residentie BJ*1 8 - 2
25 feb 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 2 - 11
18 feb 17:40 Waterpolo Residentie BJ*1 - OZV BJ1 2 - 6
18 feb 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - de Gouwe BJ*1 3 - 7
17 feb 19:00 WZK BJ*1 - d'Elft BJ*1 5 - 12
11 feb 18:25 Waterpolo Residentie BJ*1 - d'Elft BJ*1 6 - 6
11 feb 16:15 Sassenheim BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 9 - 4
10 feb 19:00 WZK BJ*1 - de Gouwe BJ*1 11 - 5
10 feb 16:45 Poseidon BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 3 - 2
3 feb 19:30 Waterpolo Residentie BJ*1 - Poseidon BJ*1 10 - 1
3 feb 19:15 OZV BJ1 - Sassenheim BJ*1 6 - 3
3 feb 16:30 LZ 1886/de Zijl BJ1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 9 - 8
28 jan 19:15 Sassenheim BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 7 - 6
28 jan 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - d'Elft BJ*1 6 - 9
27 jan 19:00 WZK BJ*1 - OZV BJ1 2 - 8
27 jan 15:45 Poseidon BJ*1 - de Gouwe BJ*1 0 - 8
21 jan 17:00 de Gouwe BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 10 - 3
20 jan 19:45 WZK BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 4 - 11
20 jan 15:45 Poseidon BJ*1 - Sassenheim BJ*1 2 - 11
13 jan 20:15 Waterpolo Residentie BJ*1 - de Gouwe BJ*1 1 - 18
13 jan 16:45 d'Elft BJ*1 - Sassenheim BJ*1 5 - 10
13 jan 16:45 LZ 1886/de Zijl BJ1 - WZK BJ*1 9 - 9
16 dec 18:00 Sassenheim BJ*1 - WZK BJ*1 10 - 3
16 dec 17:40 OZV BJ1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 12 - 5
16 dec 17:05 LZ 1886/de Zijl BJ1 - Poseidon BJ*1 10 - 2
16 dec 15:00 d'Elft BJ*1 - de Gouwe BJ*1 6 - 5
9 dec 18:15 WZK BJ*1 - Poseidon BJ*1 8 - 9
9 dec 15:25 LZ 1886/de Zijl BJ1 - d'Elft BJ*1 5 - 11
25 nov 19:10 OZV BJ1 - de Gouwe BJ*1 11 - 2
25 nov 18:00 Sassenheim BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 11 - 4
25 nov 16:45 Poseidon BJ*1 - d'Elft BJ*1 3 - 17
19 nov 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - WZK BJ*1 6 - 9
18 nov 17:45 LZ 1886/de Zijl BJ1 - OZV BJ1 8 - 10
18 nov 16:40 de Gouwe BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 8 - 5
11 nov 18:45 Waterpolo Residentie BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 3 - 6
11 nov 18:25 OZV BJ1 - d'Elft BJ*1 4 - 3
11 nov 17:15 Sassenheim BJ*1 - de Gouwe BJ*1 13 - 6
5 nov 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - Poseidon BJ*1 8 - 7
4 nov 17:50 LZ 1886/de Zijl BJ1 - Sassenheim BJ*1 7 - 7
4 nov 17:25 de Gouwe BJ*1 - WZK BJ*1 6 - 8
29 okt 17:00 Sassenheim BJ*1 - d'Elft BJ*1 1 - 6
28 okt 19:00 WZK BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 9 - 8
28 okt 16:45 Poseidon BJ*1 - OZV BJ1 0 - 13
7 okt 18:25 OZV BJ1 - Waterpolo Residentie BJ*1 4 - 1
7 okt 18:00 d'Elft BJ*1 - WZK BJ*1 9 - 8
7 okt 16:40 de Gouwe BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 9 - 5
1 okt 15:45 DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - LZ 1886/de Zijl BJ1 5 - 9
30 sep 18:45 Sassenheim BJ*1 - OZV BJ1 12 - 9
30 sep 16:45 Poseidon BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 0 - 8
24 sep 18:25 Waterpolo Residentie BJ*1 - Sassenheim BJ*1 1 - 9
23 sep 19:10 OZV BJ1 - WZK BJ*1 12 - 7
23 sep 17:25 de Gouwe BJ*1 - Poseidon BJ*1 11 - 0
23 sep 15:45 d'Elft BJ*1 - DES/DSZ/ZDHC BJ*1 8 - 4
16 sep 16:30 d'Elft BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 7 - 5
 
 
d'ELFT /West..
 
DES BJ 1
 
LZ 1886 BJ1
 
OZV BJ1
 
Poseidon'56 ..
 
Sassenheim B..
 
Waterpolo Re..
 
WZK Zwemmen ..
 
Z&PC De Gouw..
 
d'ELFT /Westland BJ 8 - 47 - 36 - 712 - 15 - 107 - 59 - 86 - 5
DES BJ 16 - 9 5 - 96 - 138 - 73 - 112 - 116 - 93 - 7
LZ 1886 BJ15 - 119 - 8 8 - 1010 - 27 - 78 - 29 - 921/4
OZV BJ14 - 312 - 54 - 2 ?6 - 34 - 112 - 711 - 2
Poseidon'56 BJ13 - 173 - 27 - 150 - 13 2 - 110 - 82 - 90 - 8
Sassenheim BJ11 - 611 - 49 - 412 - 922/4 7 - 610 - 313 - 6
Waterpolo Residentie (SG) /DSZ BJ 16 - 64 - 43 - 62 - 610 - 11 - 9 22/41 - 18
WZK Zwemmen BJ15 - 126 - 49 - 82 - 88 - 96 - 84 - 11 11 - 5
Z&PC De Gouwe BJ17 - 29 - 510 - 37 - 811 - 04 - 98 - 56 - 8