HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames)

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Alkemade Da12261
2Z&PC Rotterdam Da22251
3ZPS Da12241
4BZ&PC Da22239
5Poseidon'56 Da12237
6ZVL-Tetteroo (SG) Da62237
7MNC Dordrecht Da32234
8SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da12231
9De Linge/PCG (SG) Da12222
10ZPC Numansdorp Da12221
11Katwijk Da32210
12De Kempvis Da2225
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprZVL-Tetteroo (SG) Da611 - 8De Kempvis Da2
14 aprDe Linge/PCG (SG) Da15 - 4ZVL-Tetteroo (SG) Da6
7 aprZVL-Tetteroo (SG) Da63 - 6Alkemade Da1
24 maaZVL-Tetteroo (SG) Da68 - 6Poseidon'56 Da1
17 maaZPC Numansdorp Da15 - 7ZVL-Tetteroo (SG) Da6
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Alkemade Da12220116120095105
2Z&PC Rotterdam Da222170551235134101
3ZPS Da12213274114412717
4BZ&PC Da22212373915511342
5Poseidon'56 Da12212193715612927
6ZVL-Tetteroo (SG) Da6221219371391327
7MNC Dordrecht Da32211110341451369
8SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1221011131136142-6
9De Linge/PCG (SG) Da122711422113140-27
10ZPC Numansdorp Da122701521122179-57
11Katwijk Da32231181072176-104
12De Kempvis Da2221219597211-114
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 19:40 Alkemade Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 5
21 apr 18:55 Z&PC Rotterdam Da2 - Poseidon'56 Da1 10 - 7
21 apr 18:15 ZPC Numansdorp Da1 - MNC Dordrecht Da3 5 - 12
21 apr 17:10 Katwijk Da3 - ZPS Da1 5 - 9
21 apr 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - De Kempvis Da2 11 - 8
21 apr 16:15 BZ&PC Da2 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 8 - 5
14 apr 19:40 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 3 - 10
14 apr 19:15 De Kempvis Da2 - ZPC Numansdorp Da1 8 - 9
14 apr 19:00 MNC Dordrecht Da3 - Katwijk Da3 13 - 2
14 apr 18:00 ZPS Da1 - BZ&PC Da2 13 - 7
14 apr 17:30 Poseidon'56 Da1 - Alkemade Da1 7 - 8
14 apr 17:25 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 5 - 4
7 apr 19:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - Alkemade Da1 3 - 6
7 apr 18:55 Z&PC Rotterdam Da2 - ZPS Da1 5 - 3
7 apr 18:15 Poseidon'56 Da1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 3 - 1
7 apr 18:00 BZ&PC Da2 - MNC Dordrecht Da3 7 - 7
7 apr 16:00 ZPC Numansdorp Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 6 - 7
7 apr 15:55 Katwijk Da3 - De Kempvis Da2 6 - 4
24 maa 19:30 De Kempvis Da2 - BZ&PC Da2 3 - 3
24 maa 19:25 Alkemade Da1 - ZPC Numansdorp Da1 12 - 1
24 maa 19:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - Poseidon'56 Da1 8 - 6
24 maa 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - Katwijk Da3 6 - 3
24 maa 18:00 ZPS Da1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 8 - 4
18 maa 17:30 MNC Dordrecht Da3 - BZ&PC Da2 7 - 5
17 maa 20:45 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da3 4 - 8
17 maa 19:15 Poseidon'56 Da1 - ZPS Da1 7 - 7
17 maa 18:15 ZPC Numansdorp Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 5 - 7
17 maa 17:15 BZ&PC Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1 4 - 4
17 maa 15:55 Katwijk Da3 - Alkemade Da1 2 - 9
17 maa 15:00 Z&PC Rotterdam Da2 - De Kempvis Da2 17 - 4
10 maa 19:55 De Linge/PCG (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 5 - 11
10 maa 19:05 Alkemade Da1 - BZ&PC Da2 9 - 5
10 maa 18:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - Katwijk Da3 4 - 4
10 maa 17:15 De Kempvis Da2 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 1 - 5
10 maa 16:00 ZPC Numansdorp Da1 - Poseidon'56 Da1 6 - 9
3 maa 17:15 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - Alkemade Da1 6 - 10
17 feb 20:00 Poseidon'56 Da1 - De Kempvis Da2 17 - 3
17 feb 19:40 Z&PC Rotterdam Da2 - ZPC Numansdorp Da1 14 - 2
17 feb 19:40 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 7 - 10
17 feb 18:00 BZ&PC Da2 - Katwijk Da3 8 - 4
17 feb 18:00 ZPS Da1 - Alkemade Da1 2 - 9
17 feb 17:45 MNC Dordrecht Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1 6 - 4
10 feb 19:45 BZ&PC Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 4 - 8
10 feb 19:15 Katwijk Da3 - ZPC Numansdorp Da1 5 - 2
10 feb 19:10 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 8 - 9
10 feb 18:00 ZPS Da1 - De Kempvis Da2 8 - 4
10 feb 17:30 Poseidon'56 Da1 - MNC Dordrecht Da3 2 - 7
10 feb 17:00 Z&PC Rotterdam Da2 - Alkemade Da1 6 - 9
4 feb 15:40 Alkemade Da1 - MNC Dordrecht Da3 8 - 1
3 feb 20:25 De Linge/PCG (SG) Da1 - De Kempvis Da2 13 - 0
3 feb 17:10 Katwijk Da3 - Z&PC Rotterdam Da2 1 - 10
3 feb 17:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - ZPS Da1 6 - 4
3 feb 16:45 BZ&PC Da2 - Poseidon'56 Da1 8 - 7
3 feb 16:00 ZPC Numansdorp Da1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 6 - 9
27 jan 20:30 Poseidon'56 Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 9 - 2
27 jan 19:45 De Kempvis Da2 - Alkemade Da1 4 - 10
27 jan 18:50 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - Katwijk Da3 10 - 4
27 jan 18:00 ZPS Da1 - ZPC Numansdorp Da1 6 - 5
27 jan 17:55 Z&PC Rotterdam Da2 - BZ&PC Da2 7 - 5
27 jan 16:15 MNC Dordrecht Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 3 - 6
21 jan 17:20 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - BZ&PC Da2 8 - 7
20 jan 21:15 Poseidon'56 Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 6 - 13
20 jan 18:45 ZPS Da1 - Katwijk Da3 10 - 4
20 jan 17:40 De Kempvis Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 8 - 12
20 jan 17:35 De Linge/PCG (SG) Da1 - Alkemade Da1 4 - 12
20 jan 16:00 MNC Dordrecht Da3 - ZPC Numansdorp Da1 4 - 6
13 jan 21:20 Alkemade Da1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 8 - 2
13 jan 20:25 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZPS Da1 4 - 6
13 jan 20:15 ZPC Numansdorp Da1 - BZ&PC Da2 5 - 13
13 jan 19:30 De Kempvis Da2 - MNC Dordrecht Da3 4 - 7
13 jan 19:15 Katwijk Da3 - Poseidon'56 Da1 0 - 7
13 jan 16:40 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - Z&PC Rotterdam Da2 5 - 12
6 jan 17:00 BZ&PC Da2 - ZPS Da1 5 - 6
17 dec 15:00 Alkemade Da1 - Poseidon'56 Da1 9 - 7
16 dec 19:45 ZPC Numansdorp Da1 - De Kempvis Da2 7 - 3
16 dec 18:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 3
16 dec 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 11 - 13
16 dec 15:55 Katwijk Da3 - MNC Dordrecht Da3 2 - 11
9 dec 20:50 Alkemade Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 5 - 3
9 dec 20:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 3 - 5
9 dec 20:40 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1 5 - 8
9 dec 18:00 ZPS Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 6 - 14
9 dec 16:40 De Kempvis Da2 - Katwijk Da3 3 - 7
2 dec 18:30 MNC Dordrecht Da3 - Z&PC Rotterdam Da2 8 - 7
25 nov 19:40 Z&PC Rotterdam Da2 - MNC Dordrecht Da3 12 - 9
25 nov 18:30 Poseidon'56 Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 7 - 5
25 nov 17:10 Katwijk Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1 2 - 4
25 nov 16:00 ZPC Numansdorp Da1 - Alkemade Da1 5 - 12
25 nov 15:00 BZ&PC Da2 - De Kempvis Da2 15 - 2
18 nov 19:10 Alkemade Da1 - Katwijk Da3 10 - 2
18 nov 19:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - ZPC Numansdorp Da1 7 - 8
18 nov 19:00 De Kempvis Da2 - Z&PC Rotterdam Da2 11 - 16
18 nov 18:00 ZPS Da1 - Poseidon'56 Da1 3 - 5
18 nov 17:25 De Linge/PCG (SG) Da1 - BZ&PC Da2 4 - 6
11 nov 19:55 Poseidon'56 Da1 - ZPC Numansdorp Da1 9 - 8
11 nov 19:50 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - De Kempvis Da2 4 - 4
11 nov 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1 14 - 7
11 nov 18:00 ZPS Da1 - MNC Dordrecht Da3 9 - 6
11 nov 17:15 BZ&PC Da2 - Alkemade Da1 8 - 3
11 nov 15:55 Katwijk Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 3 - 8
4 nov 20:10 De Linge/PCG (SG) Da1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 5 - 6
4 nov 19:20 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - BZ&PC Da2 3 - 5
4 nov 19:15 De Kempvis Da2 - ZPS Da1 5 - 6
4 nov 18:30 Alkemade Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 9 - 6
4 nov 16:00 ZPC Numansdorp Da1 - Katwijk Da3 7 - 4
28 okt 19:15 Poseidon'56 Da1 - Katwijk Da3 9 - 5
28 okt 18:30 MNC Dordrecht Da3 - De Kempvis Da2 6 - 2
28 okt 18:00 ZPS Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 4
28 okt 16:00 BZ&PC Da2 - ZPC Numansdorp Da1 9 - 1
28 okt 15:45 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 12 - 2
21 okt 16:30 MNC Dordrecht Da3 - ZPS Da1 2 - 7
14 okt 20:15 MNC Dordrecht Da3 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 4 - 10
7 okt 19:50 Alkemade Da1 - ZPS Da1 5 - 5
7 okt 19:45 ZPC Numansdorp Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 9 - 11
7 okt 19:15 De Kempvis Da2 - Poseidon'56 Da1 2 - 8
7 okt 19:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da3 6 - 9
7 okt 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 2 - 6
7 okt 17:05 Katwijk Da3 - BZ&PC Da2 1 - 10
30 sep 21:30 De Kempvis Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1 6 - 3
30 sep 20:45 Poseidon'56 Da1 - BZ&PC Da2 3 - 5
30 sep 19:40 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 9 - 6
30 sep 18:45 ZPS Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 7 - 10
30 sep 17:30 MNC Dordrecht Da3 - Alkemade Da1 3 - 9
30 sep 17:15 Z&PC Rotterdam Da2 - Katwijk Da3 14 - 2
23 sep 17:25 De Linge/PCG (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1 6 - 2
23 sep 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 - MNC Dordrecht Da3 8 - 4
23 sep 16:45 Katwijk Da3 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 4 - 8
23 sep 16:00 BZ&PC Da2 - Z&PC Rotterdam Da2 8 - 3
23 sep 16:00 ZPC Numansdorp Da1 - ZPS Da1 8 - 6
16 sep 20:40 MNC Dordrecht Da3 - Poseidon'56 Da1 8 - 11
16 sep 20:35 Alkemade Da1 - De Kempvis Da2 21 - 8
16 sep 17:15 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - ZPS Da1 3 - 6
 
 
Alkemade Da1
 
BZ&PC Da2
 
De Kempvis D..
 
De Linge/PCG..
 
Katwijk Da3
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
SCOM/De Zeeh..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC Numansdo..
 
ZPS Da1
 
ZVL-Tetteroo..
 
Alkemade Da1 9 - 521 - 87 - 510 - 28 - 19 - 78 - 29 - 612 - 15 - 55 - 3
BZ&PC Da28 - 3 15 - 24 - 48 - 47 - 78 - 78 - 58 - 39 - 15 - 64 - 8
De Kempvis Da24 - 103 - 3 6 - 33 - 74 - 72 - 81 - 511 - 168 - 95 - 68 - 12
De Linge/PCG (SG) Da14 - 124 - 613 - 0 6 - 36 - 96 - 25 - 65 - 113 - 54 - 65 - 4
Katwijk Da32 - 91 - 106 - 42 - 4 2 - 110 - 74 - 81 - 105 - 25 - 93 - 8
MNC Dordrecht Da33 - 97 - 56 - 26 - 413 - 2 8 - 114 - 108 - 74 - 62 - 73 - 6
Poseidon'56 Da17 - 83 - 517 - 39 - 29 - 52 - 7 3 - 16 - 139 - 87 - 77 - 5
SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da16 - 108 - 74 - 48 - 910 - 44 - 85 - 8 3 - 109 - 63 - 67 - 10
Z&PC Rotterdam Da26 - 97 - 517 - 414 - 714 - 212 - 910 - 711 - 13 14 - 25 - 312 - 2
ZPC Numansdorp Da15 - 125 - 137 - 36 - 77 - 45 - 126 - 96 - 99 - 11 8 - 65 - 7
ZPS Da12 - 913 - 78 - 47 - 410 - 49 - 63 - 58 - 46 - 146 - 5 7 - 10
ZVL-Tetteroo (SG) Da63 - 63 - 511 - 87 - 34 - 48 - 48 - 62 - 65 - 127 - 86 - 4