HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Waterpolo Den Haag (SG) Da22259
2ZVL-Tetteroo (SG) Da52252
3ZVL-Tetteroo (SG) Da72245
4Z&PC Rotterdam Da32242
5WIDEX GZC DONK Da42141
6NieMo-Van Vliet (SG) Da22233
7Aquadraat (SG) Da22231
8ZVVS Da42222
9De Vliet (SG) Da12220
10MNC Dordrecht Da42118
11De Reigers (SG) Da12212
12WZC (SG) Da3225
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprZ&PC Rotterdam Da35 - 5ZVL-Tetteroo (SG) Da5
14 aprZVL-Tetteroo (SG) Da55 - 5WIDEX GZC DONK Da4
7 aprZVL-Tetteroo (SG) Da76 - 5ZVL-Tetteroo (SG) Da5
24 maaNieMo-Van Vliet (SG) Da22 - 4ZVL-Tetteroo (SG) Da5
17 maaZVL-Tetteroo (SG) Da59 - 4MNC Dordrecht Da4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Waterpolo Den Haag (SG) Da22219215917976103
2ZVL-Tetteroo (SG) Da5221642521397564
3ZVL-Tetteroo (SG) Da72215074516710562
4Z&PC Rotterdam Da32213364215811741
5WIDEX GZC DONK Da4211425411319932
6NieMo-Van Vliet (SG) Da2221101133121124-3
7Aquadraat (SG) Da2221011131109113-4
8ZVVS Da422711422129147-18
9De Vliet (SG) Da122621420127183-56
10MNC Dordrecht Da42160151889128-39
11De Reigers (SG) Da12233161279161-82
12WZC (SG) Da3221219569169-100
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 20:15 De Reigers (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4 5 - 4
21 apr 19:40 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 5 - 5
21 apr 19:40 De Vliet (SG) Da1 - ZVVS Da4 7 - 6
21 apr 19:30 WZC (SG) Da3 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 2 - 8
21 apr 17:25 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 3 - 2
21 apr 17:10 Aquadraat (SG) Da2 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 8 - 5
15 apr 17:45 MNC Dordrecht Da4 - Aquadraat (SG) Da2 9 - 7
14 apr 20:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - WZC (SG) Da3 12 - 3
14 apr 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - WIDEX GZC DONK Da4 5 - 5
14 apr 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - De Vliet (SG) Da1 9 - 5
14 apr 17:40 ZVVS Da4 - De Reigers (SG) Da1 5 - 6
14 apr 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 5
8 apr 17:15 WIDEX GZC DONK Da4 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 5 - 2
7 apr 19:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 6 - 5
7 apr 19:40 Z&PC Rotterdam Da3 - MNC Dordrecht Da4 6 - 3
7 apr 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 1 - 16
7 apr 18:55 De Vliet (SG) Da1 - WZC (SG) Da3 6 - 2
7 apr 17:20 Aquadraat (SG) Da2 - ZVVS Da4 15 - 8
24 maa 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 5 - 11
24 maa 18:45 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 2 - 4
24 maa 18:40 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 4 - 12
24 maa 16:50 WZC (SG) Da3 - De Reigers (SG) Da1 4 - 4
24 maa 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da2 3 - 1
18 maa 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVVS Da4 10 - 3
17 maa 21:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 4 - 8
17 maa 20:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - MNC Dordrecht Da4 9 - 4
17 maa 20:15 De Reigers (SG) Da1 - De Vliet (SG) Da1 9 - 9
17 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 2 - 8
13 maa 21:15 WZC (SG) Da3 - De Vliet (SG) Da1 4 - 5
10 maa 20:25 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 6 - 11
10 maa 18:55 De Vliet (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 5 - 7
10 maa 17:15 WZC (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da3 3 - 5
10 maa 16:55 ZVVS Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 1 - 4
10 maa 15:40 WIDEX GZC DONK Da4 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 5
9 maa 20:40 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da2 6 - 4
24 feb 15:15 MNC Dordrecht Da4 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 3 - 4
18 feb 18:45 MNC Dordrecht Da4 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 5 - 7
18 feb 17:00 WIDEX GZC DONK Da4 - De Reigers (SG) Da1 3 - 2
17 feb 20:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - ZVVS Da4 7 - 9
17 feb 20:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - De Vliet (SG) Da1 7 - 5
17 feb 18:55 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da2 5 - 3
17 feb 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - WZC (SG) Da3 6 - 2
10 feb 18:40 WIDEX GZC DONK Da4 - WZC (SG) Da3 8 - 7
10 feb 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - De Reigers (SG) Da1 5 - 2
10 feb 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - ZVVS Da4 4 - 3
10 feb 17:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - MNC Dordrecht Da4 6 - 2
10 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 4
10 feb 16:15 Z&PC Rotterdam Da3 - De Vliet (SG) Da1 13 - 3
3 feb 20:45 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 4 - 5
3 feb 20:00 WZC (SG) Da3 - MNC Dordrecht Da4 3 - 5
3 feb 19:40 De Vliet (SG) Da1 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 5 - 12
3 feb 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 6 - 8
3 feb 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVVS Da4 10 - 3
28 jan 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 7 - 7
28 jan 14:25 ZVVS Da4 - WZC (SG) Da3 1 - 1
27 jan 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - De Reigers (SG) Da1 9 - 1
27 jan 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 2 - 5
27 jan 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Aquadraat (SG) Da2 10 - 1
27 jan 17:00 MNC Dordrecht Da4 - De Vliet (SG) Da1 10 - 3
21 jan 16:55 MNC Dordrecht Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 8
20 jan 21:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 5
20 jan 18:25 ZVVS Da4 - De Vliet (SG) Da1 7 - 8
20 jan 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Z&PC Rotterdam Da3 6 - 7
20 jan 16:45 MNC Dordrecht Da4 - De Reigers (SG) Da1 4 - 1
20 jan 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WZC (SG) Da3 10 - 3
13 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 2 - 1
13 jan 18:55 De Vliet (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 9
13 jan 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 12 - 4
13 jan 17:55 ZVVS Da4 - MNC Dordrecht Da4 7 - 1
13 jan 17:50 WZC (SG) Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 2 - 5
13 jan 17:15 Aquadraat (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 3 - 7
16 dec 20:15 De Reigers (SG) Da1 - ZVVS Da4 4 - 13
16 dec 18:40 De Vliet (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 9
16 dec 17:10 Aquadraat (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 10 - 2
16 dec 16:50 WZC (SG) Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 1 - 18
16 dec 16:25 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 4 - 7
16 dec 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 7 - 4
9 dec 18:15 ZVVS Da4 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 5
9 dec 16:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 4 - 1
9 dec 15:40 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - WIDEX GZC DONK Da4 4 - 5
9 dec 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - De Reigers (SG) Da1 10 - 1
2 dec 20:00 MNC Dordrecht Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 2 - 7
2 dec 20:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 4
2 dec 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - WZC (SG) Da3 7 - 4
25 nov 20:40 Aquadraat (SG) Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 3 - 5
25 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 - WZC (SG) Da3 3 - 4
25 nov 18:55 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVVS Da4 7 - 6
25 nov 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - De Vliet (SG) Da1 9 - 8
25 nov 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 6 - 3
19 nov 17:40 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 6 - 4
18 nov 18:40 De Vliet (SG) Da1 - De Reigers (SG) Da1 7 - 7
18 nov 17:15 WZC (SG) Da3 - Aquadraat (SG) Da2 2 - 5
18 nov 16:55 ZVVS Da4 - WIDEX GZC DONK Da4 7 - 9
11 nov 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 4 - 7
11 nov 17:45 Z&PC Rotterdam Da3 - WZC (SG) Da3 11 - 2
11 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - De Vliet (SG) Da1 7 - 6
11 nov 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - De Reigers (SG) Da1 9 - 2
11 nov 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - ZVVS Da4 5 - 3
4 nov 20:25 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 19
4 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 5
4 nov 17:45 ZVVS Da4 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 8 - 6
4 nov 17:15 WZC (SG) Da3 - WIDEX GZC DONK Da4 3 - 14
4 nov 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 3 - 3
29 okt 17:30 MNC Dordrecht Da4 - ZVVS Da4 4 - 10
29 okt 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 - De Vliet (SG) Da1 8 - 2
28 okt 18:55 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 13
28 okt 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - Aquadraat (SG) Da2 7 - 1
28 okt 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - WZC (SG) Da3 13 - 3
28 okt 15:00 Z&PC Rotterdam Da3 - De Reigers (SG) Da1 11 - 6
21 okt 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 - MNC Dordrecht Da4 5 - 3
14 okt 19:25 MNC Dordrecht Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 3 - 10
14 okt 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WIDEX GZC DONK Da4 14 - 6
7 okt 19:30 De Reigers (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 3 - 8
7 okt 19:05 WZC (SG) Da3 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 4 - 5
7 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 5 - 8
7 okt 17:45 ZVVS Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 4 - 10
7 okt 17:15 Aquadraat (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 3 - 3
1 okt 13:40 ZVVS Da4 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 7 - 6
30 sep 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - Z&PC Rotterdam Da3 10 - 8
30 sep 19:00 MNC Dordrecht Da4 - WZC (SG) Da3 8 - 4
30 sep 18:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - De Reigers (SG) Da1 9 - 1
30 sep 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) Da2 - De Vliet (SG) Da1 6 - 9
30 sep 17:45 WIDEX GZC DONK Da4 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 2
23 sep 19:30 De Reigers (SG) Da1 - NieMo-Van Vliet (SG) Da2 5 - 9
23 sep 19:00 Aquadraat (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 4 - 8
23 sep 18:40 De Vliet (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4 6 - 4
23 sep 18:35 WZC (SG) Da3 - ZVVS Da4 6 - 10
23 sep 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 5
23 sep 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 8 - 7
16 sep 20:45 Aquadraat (SG) Da2 - WIDEX GZC DONK Da4 3 - 4
16 sep 15:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 6 - 1
 
 
Aquadraat (S..
 
De Reigers (..
 
De Vliet (SG..
 
MNC Dordrech..
 
NieMo-Van Vl..
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
WZC (SG) Da3
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da2 5 - 27 - 610 - 28 - 53 - 53 - 47 - 43 - 34 - 83 - 715 - 8
De Reigers (SG) Da14 - 5 9 - 95 - 45 - 91 - 163 - 83 - 42 - 14 - 56 - 114 - 13
De Vliet (SG) Da15 - 77 - 7 6 - 45 - 124 - 96 - 96 - 28 - 195 - 85 - 117 - 6
MNC Dordrecht Da49 - 74 - 110 - 3 3 - 45 - 7?8 - 45 - 82 - 73 - 104 - 10
NieMo-Van Vliet (SG) Da26 - 49 - 16 - 94 - 7 4 - 134 - 56 - 28 - 52 - 46 - 44 - 3
Waterpolo Den Haag (SG) Da23 - 110 - 19 - 56 - 112 - 4 14 - 610 - 38 - 43 - 38 - 710 - 3
WIDEX GZC DONK Da44 - 23 - 28 - 25 - 35 - 24 - 5 8 - 77 - 74 - 73 - 210 - 3
WZC (SG) Da32 - 54 - 44 - 53 - 54 - 52 - 83 - 14 3 - 52 - 51 - 186 - 10
Z&PC Rotterdam Da35 - 311 - 613 - 36 - 37 - 42 - 86 - 511 - 2 5 - 56 - 87 - 6
ZVL-Tetteroo (SG) Da510 - 19 - 17 - 59 - 46 - 34 - 45 - 513 - 36 - 7 4 - 15 - 3
ZVL-Tetteroo (SG) Da77 - 19 - 29 - 86 - 24 - 82 - 56 - 512 - 310 - 86 - 5 7 - 9
ZVVS Da44 - 55 - 67 - 87 - 18 - 67 - 67 - 91 - 14 - 121 - 44 - 10