HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Aquadraat (SG) Da2
zaterdag 27 januari 17:50
De Zijl Leiden

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-Tetteroo (SG) Da51231
2Waterpolo Den Haag (SG) Da21231
3ZVL-Tetteroo (SG) Da71227
4WIDEX GZC DONK Da41327
5Z&PC Rotterdam Da31225
6Aquadraat (SG) Da21319
7ZVVS Da41218
8De Vliet (SG) Da11110
9MNC Dordrecht Da4129
10NieMo-Van Vliet (SG) Da2119
11De Reigers (SG) Da1124
12WZC (SG) Da3123
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janZVL-Tetteroo (SG) Da517:50Aquadraat (SG) Da2
3 febDe Reigers (SG) Da120:45ZVL-Tetteroo (SG) Da5
10 febZVL-Tetteroo (SG) Da516:45Waterpolo Den Haag (SG) Da2
17 febZVL-Tetteroo (SG) Da520:00De Vliet (SG) Da1
10 maaZVVS Da416:55ZVL-Tetteroo (SG) Da5

Uitslagen

20 janZVL-Tetteroo (SG) Da56 - 7Z&PC Rotterdam Da3
13 janWZC (SG) Da32 - 5ZVL-Tetteroo (SG) Da5
16 decWIDEX GZC DONK Da44 - 7ZVL-Tetteroo (SG) Da5
9 decZVL-Tetteroo (SG) Da54 - 1ZVL-Tetteroo (SG) Da7
2 decMNC Dordrecht Da42 - 7ZVL-Tetteroo (SG) Da5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-Tetteroo (SG) Da512101131813843
2Waterpolo Den Haag (SG) Da2121011311044757
3ZVL-Tetteroo (SG) Da71290327985345
4WIDEX GZC DONK Da41390427866620
5Z&PC Rotterdam Da31281325926527
6Aquadraat (SG) Da213616195860-2
7ZVVS Da41260618867115
8De Vliet (SG) Da111317106993-24
9MNC Dordrecht Da41230994478-34
10NieMo-Van Vliet (SG) Da21130895580-25
11De Reigers (SG) Da112111043990-51
12WZC (SG) Da3121011338109-71
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 17:00 MNC Dordrecht Da4 - De Vliet (SG) Da1Sportboulevard
27 jan 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Aquadraat (SG) Da2De Zijl
27 jan 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Vijf Meibad
27 jan 18:10 NieMo-Van Vliet 2 - De Reigers (SG) Da1Polderbad
28 jan 14:25 ZVVS Da4 - WZC (SG) Da3De Kulk
28 jan 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 - Z&PC Rotterdam Da3Groenhovenbad
3 feb 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVVS Da4Hofbad
3 feb 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 feb 19:40 De Vliet (SG) Da1 - NieMo-Van Vliet 2Sportcentrum Forum Kwadraat
3 feb 20:00 WZC (SG) Da3 - MNC Dordrecht Da4De Veur
3 feb 20:45 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5Overbosch
10 feb 16:15 Z&PC Rotterdam Da3 - De Vliet (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Vijf Meibad
10 feb 17:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - MNC Dordrecht Da4Vijf Meibad
10 feb 17:30 NieMo-Van Vliet 2 - ZVVS Da4Polderbad
10 feb 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - De Reigers (SG) Da1De Does
10 feb 18:40 WIDEX GZC DONK Da4 - WZC (SG) Da3Groenhovenbad
17 feb 18:10 NieMo-Van Vliet 2 - WZC (SG) Da3Polderbad
17 feb 18:55 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 feb 20:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - De Vliet (SG) Da1Vijf Meibad
17 feb 20:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - ZVVS Da4Vijf Meibad
18 feb 17:00 WIDEX GZC DONK Da4 - De Reigers (SG) Da1Groenhovenbad
18 feb 18:45 MNC Dordrecht Da4 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Sportboulevard
24 feb 15:15 MNC Dordrecht Da4 - NieMo-Van Vliet 2Sportboulevard
24 feb 19:00 WZC (SG) Da3 - De Vliet (SG) Da1De Veur
9 maa 20:40 NieMo-Van Vliet 2 - Aquadraat (SG) Da2Polderbad
10 maa 15:40 WIDEX GZC DONK Da4 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Groenhovenbad
10 maa 16:55 ZVVS Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5De Kulk
10 maa 17:15 WZC (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da3De Veur
10 maa 18:55 De Vliet (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2Sportcentrum Forum Kwadraat
10 maa 20:25 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7De Waterthor
17 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 maa 20:15 De Reigers (SG) Da1 - De Vliet (SG) Da1De Waterthor
17 maa 20:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - MNC Dordrecht Da4De Zijl
17 maa 21:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - NieMo-Van Vliet 2De Zijl
18 maa 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVVS Da4Groenhovenbad
24 maa 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da2Hofbad
24 maa 16:50 WZC (SG) Da3 - De Reigers (SG) Da1De Veur
24 maa 18:40 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da3De Kulk
24 maa 18:45 NieMo-Van Vliet 2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5Polderbad
24 maa 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7Sportcentrum Forum Kwadraat
25 maa 18:15 MNC Dordrecht Da4 - WIDEX GZC DONK Da4Sportboulevard
7 apr 17:20 Aquadraat (SG) Da2 - ZVVS Da4De Does
7 apr 18:55 De Vliet (SG) Da1 - WZC (SG) Da3Sportcentrum Forum Kwadraat
7 apr 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2De Waterthor
7 apr 19:40 Z&PC Rotterdam Da3 - MNC Dordrecht Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 apr 19:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5De Zijl
8 apr 17:15 WIDEX GZC DONK Da4 - NieMo-Van Vliet 2Groenhovenbad
14 apr 17:25 NieMo-Van Vliet 2 - Z&PC Rotterdam Da3Polderbad
14 apr 17:40 ZVVS Da4 - De Reigers (SG) Da1De Kulk
14 apr 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - De Vliet (SG) Da1Hofbad
14 apr 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - WIDEX GZC DONK Da4Vijf Meibad
14 apr 20:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - WZC (SG) Da3Vijf Meibad
15 apr 17:45 MNC Dordrecht Da4 - Aquadraat (SG) Da2Sportboulevard
21 apr 17:10 Aquadraat (SG) Da2 - NieMo-Van Vliet 2De Does
21 apr 17:25 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7Groenhovenbad
21 apr 19:30 WZC (SG) Da3 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2De Veur
21 apr 19:40 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 apr 19:40 De Vliet (SG) Da1 - ZVVS Da4Sportcentrum Forum Kwadraat
21 apr 20:15 De Reigers (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4De Waterthor
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 jan 16:55 MNC Dordrecht Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 8
20 jan 21:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 5
20 jan 18:25 ZVVS Da4 - De Vliet (SG) Da1 7 - 8
20 jan 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Z&PC Rotterdam Da3 6 - 7
20 jan 16:45 MNC Dordrecht Da4 - De Reigers (SG) Da1 4 - 1
20 jan 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WZC (SG) Da3 10 - 3
13 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 2 - 1
13 jan 18:55 De Vliet (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 9
13 jan 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - NieMo-Van Vliet 2 12 - 4
13 jan 17:55 ZVVS Da4 - MNC Dordrecht Da4 7 - 1
13 jan 17:50 WZC (SG) Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 2 - 5
13 jan 17:15 Aquadraat (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 3 - 7
16 dec 20:15 De Reigers (SG) Da1 - ZVVS Da4 4 - 13
16 dec 18:40 De Vliet (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 9
16 dec 17:10 Aquadraat (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 10 - 2
16 dec 16:50 WZC (SG) Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 1 - 18
16 dec 16:25 WIDEX GZC DONK Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 4 - 7
16 dec 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - NieMo-Van Vliet 2 7 - 4
9 dec 18:15 ZVVS Da4 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 5
9 dec 16:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 4 - 1
9 dec 15:40 NieMo-Van Vliet 2 - WIDEX GZC DONK Da4 4 - 5
9 dec 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - De Reigers (SG) Da1 10 - 1
2 dec 20:00 MNC Dordrecht Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 2 - 7
2 dec 20:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 4
2 dec 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - WZC (SG) Da3 7 - 4
25 nov 20:40 Aquadraat (SG) Da2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 3 - 5
25 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 - WZC (SG) Da3 3 - 4
25 nov 18:55 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVVS Da4 7 - 6
25 nov 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - De Vliet (SG) Da1 9 - 8
25 nov 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - NieMo-Van Vliet 2 6 - 3
19 nov 17:40 NieMo-Van Vliet 2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 6 - 4
18 nov 18:40 De Vliet (SG) Da1 - De Reigers (SG) Da1 7 - 7
18 nov 17:15 WZC (SG) Da3 - Aquadraat (SG) Da2 2 - 5
18 nov 16:55 ZVVS Da4 - WIDEX GZC DONK Da4 7 - 9
11 nov 18:15 NieMo-Van Vliet 2 - MNC Dordrecht Da4 4 - 7
11 nov 17:45 Z&PC Rotterdam Da3 - WZC (SG) Da3 11 - 2
11 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da2 - De Vliet (SG) Da1 7 - 6
11 nov 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - De Reigers (SG) Da1 9 - 2
11 nov 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - ZVVS Da4 5 - 3
4 nov 20:25 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 8 - 19
4 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 5
4 nov 17:45 ZVVS Da4 - NieMo-Van Vliet 2 8 - 6
4 nov 17:15 WZC (SG) Da3 - WIDEX GZC DONK Da4 3 - 14
4 nov 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 3 - 3
29 okt 17:30 MNC Dordrecht Da4 - ZVVS Da4 4 - 10
29 okt 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 - De Vliet (SG) Da1 8 - 2
28 okt 18:55 NieMo-Van Vliet 2 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 4 - 13
28 okt 17:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - Aquadraat (SG) Da2 7 - 1
28 okt 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - WZC (SG) Da3 13 - 3
28 okt 15:00 Z&PC Rotterdam Da3 - De Reigers (SG) Da1 11 - 6
21 okt 15:45 WIDEX GZC DONK Da4 - MNC Dordrecht Da4 5 - 3
14 okt 19:25 MNC Dordrecht Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 3 - 10
14 okt 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - WIDEX GZC DONK Da4 14 - 6
7 okt 19:30 De Reigers (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 3 - 8
7 okt 19:05 WZC (SG) Da3 - NieMo-Van Vliet 2 4 - 5
7 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 5 - 8
7 okt 17:45 ZVVS Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 4 - 10
7 okt 17:15 Aquadraat (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 3 - 3
1 okt 13:40 ZVVS Da4 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 7 - 6
30 sep 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - Z&PC Rotterdam Da3 10 - 8
30 sep 19:00 MNC Dordrecht Da4 - WZC (SG) Da3 8 - 4
30 sep 18:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - De Reigers (SG) Da1 9 - 1
30 sep 18:15 NieMo-Van Vliet 2 - De Vliet (SG) Da1 6 - 9
30 sep 17:45 WIDEX GZC DONK Da4 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 2
23 sep 19:30 De Reigers (SG) Da1 - NieMo-Van Vliet 2 5 - 9
23 sep 19:00 Aquadraat (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 4 - 8
23 sep 18:40 De Vliet (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da4 6 - 4
23 sep 18:35 WZC (SG) Da3 - ZVVS Da4 6 - 10
23 sep 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - WIDEX GZC DONK Da4 6 - 5
23 sep 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 8 - 7
16 sep 20:45 Aquadraat (SG) Da2 - WIDEX GZC DONK Da4 3 - 4
16 sep 15:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da4 6 - 1
 
 
Aquadraat (S..
 
De Reigers (..
 
De Vliet (SG..
 
MNC Dordrech..
 
NieMo-Van Vl..
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
WZC (SG) Da3
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da2 10/27 - 610 - 221/43 - 53 - 47 - 43 - 34 - 83 - 77/4
De Reigers (SG) Da14 - 5 17/321/45 - 97/43 - 83 - 42 - 13/210/34 - 13
De Vliet (SG) Da110/37 - 7 6 - 43/24 - 96 - 97/48 - 195 - 824/321/4
MNC Dordrecht Da415/44 - 127/1 24/218/225/38 - 45 - 82 - 73 - 104 - 10
NieMo-Van Vliet (SG) Da29/327/16 - 94 - 7 4 - 134 - 517/214/424/36 - 410/2
Waterpolo Den Haag (SG) Da224/310 - 114/46 - 112 - 4 14 - 610 - 38 - 43 - 38 - 73/2
WIDEX GZC DONK Da44 - 218/28 - 25 - 38/410/3 10/228/14 - 721/418/3
WZC (SG) Da32 - 524/324/23/24 - 521/43 - 14 10/32 - 51 - 186 - 10
Z&PC Rotterdam Da317/211 - 610/27/47 - 417/36 - 511 - 2 21/43/27 - 6
ZVL-Tetteroo (SG) Da527/19 - 117/217/36 - 310/214/413 - 36 - 7 4 - 15 - 3
ZVL-Tetteroo (SG) Da77 - 19 - 29 - 810/217/327/16 - 514/410 - 87/4 17/2
ZVVS Da44 - 514/47 - 87 - 18 - 67 - 67 - 928/124/310/34 - 10