HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
NieMo-Van Vliet 1 - ZVVS Da3
zaterdag 16 december 16:40
Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Kempvis Da1924
2ZPB H&L Productions Da31022
3WZC (SG) Da2918
4Sassenheim Da1916
5SVH Da1916
6Katwijk Da2915
7Wiekslag Da2915
8ZVVS Da3911
9d'ELFT Da1107
10Aquadraat (SG) Da196
11ZVVS Da296
12NieMo-Van Vliet (SG) Da196
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 decNieMo-Van Vliet 116:40ZVVS Da3
13 janNieMo-Van Vliet 116:45ZVVS Da2
20 janZPB H&L Productions Da319:00NieMo-Van Vliet 1
27 janWiekslag Da217:25NieMo-Van Vliet 1
3 febNieMo-Van Vliet 118:15WZC (SG) Da2

Uitslagen

9 decDe Kempvis Da112 - 5NieMo-Van Vliet 1
25 novNieMo-Van Vliet 14 - 5Aquadraat (SG) Da1
18 novd'ELFT Da16 - 14NieMo-Van Vliet 1
11 novSVH Da17 - 5NieMo-Van Vliet 1
4 novNieMo-Van Vliet 15 - 13Katwijk Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Kempvis Da1980124603228
2ZPB H&L Productions Da31071222866026
3WZC (SG) Da2960318533815
4Sassenheim Da195131651429
5SVH Da195131645450
6Katwijk Da2950415695613
7Wiekslag Da295041549445
8ZVVS Da39324112949-20
9d'ELFT Da11021775678-22
10Aquadraat (SG) Da1920764462-18
11ZVVS Da2920763453-19
12NieMo-Van Vliet (SG) Da1920764865-17
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 dec 16:40 NieMo-Van Vliet 1 - ZVVS Da3Polderbad
16 dec 16:40 Katwijk Da2 - ZPB H&L Productions Da3Aquamar
16 dec 18:00 d'ELFT Da1 - De Kempvis Da1Kerkpolder
16 dec 18:40 Aquadraat (SG) Da1 - SVH Da1De Does
16 dec 18:50 ZVVS Da2 - Wiekslag Da2De Kulk
16 dec 21:00 Sassenheim Da1 - WZC (SG) Da2Wasbeek
13 jan 16:25 Aquadraat (SG) Da1 - WZC (SG) Da2De Does
13 jan 16:45 NieMo-Van Vliet 1 - ZVVS Da2Polderbad
13 jan 19:00 d'ELFT Da1 - Sassenheim Da1Kerkpolder
13 jan 19:25 ZVVS Da3 - ZPB H&L Productions Da3De Kulk
13 jan 20:00 Katwijk Da2 - SVH Da1Aquamar
13 jan 20:15 De Kempvis Da1 - Wiekslag Da2Rivièrabad
20 jan 17:00 SVH Da1 - Sassenheim Da1Sportcomplex de Wilgenring
20 jan 18:25 De Kempvis Da1 - Aquadraat (SG) Da1Rivièrabad
20 jan 18:25 Wiekslag Da2 - Katwijk Da2Sportcentrum Blokweer
20 jan 19:00 ZPB H&L Productions Da3 - NieMo-Van Vliet 1Inge de Bruijn Zwembad
20 jan 19:10 ZVVS Da3 - d'ELFT Da1De Kulk
20 jan 20:15 WZC (SG) Da2 - ZVVS Da2De Veur
27 jan 15:35 SVH Da1 - De Kempvis Da1Sportcomplex de Wilgenring
27 jan 16:45 ZVVS Da3 - Aquadraat (SG) Da1De Kulk
27 jan 17:25 Wiekslag Da2 - NieMo-Van Vliet 1Sportcentrum Blokweer
27 jan 19:45 WZC (SG) Da2 - Katwijk Da2De Veur
27 jan 20:15 Sassenheim Da1 - ZVVS Da2Wasbeek
3 feb 17:55 Katwijk Da2 - Sassenheim Da1Aquamar
3 feb 18:00 d'ELFT Da1 - Wiekslag Da2Kerkpolder
3 feb 18:15 NieMo-Van Vliet 1 - WZC (SG) Da2Polderbad
3 feb 18:40 De Kempvis Da1 - ZVVS Da3Rivièrabad
3 feb 19:10 ZVVS Da2 - SVH Da1De Kulk
3 feb 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - ZPB H&L Productions Da3De Does
10 feb 15:40 SVH Da1 - ZPB H&L Productions Da3Sportcomplex de Wilgenring
10 feb 18:25 Wiekslag Da2 - ZVVS Da3Sportcentrum Blokweer
10 feb 18:45 Sassenheim Da1 - Aquadraat (SG) Da1Wasbeek
10 feb 19:05 ZVVS Da2 - d'ELFT Da1De Kulk
10 feb 19:20 WZC (SG) Da2 - De Kempvis Da1De Veur
10 feb 20:00 Katwijk Da2 - NieMo-Van Vliet 1Aquamar
17 feb 15:35 SVH Da1 - ZVVS Da3Sportcomplex de Wilgenring
17 feb 18:05 ZVVS Da2 - Katwijk Da2De Kulk
17 feb 19:30 WZC (SG) Da2 - d'ELFT Da1De Veur
17 feb 20:10 ZPB H&L Productions Da3 - De Kempvis Da1Inge de Bruijn Zwembad
17 feb 20:15 Sassenheim Da1 - NieMo-Van Vliet 1Wasbeek
17 feb 20:25 Wiekslag Da2 - Aquadraat (SG) Da1Sportcentrum Blokweer
10 maa 14:45 d'ELFT Da1 - Katwijk Da2Kerkpolder
10 maa 18:00 De Kempvis Da1 - Sassenheim Da1Rivièrabad
10 maa 18:40 Aquadraat (SG) Da1 - ZVVS Da2De Does
10 maa 19:10 ZVVS Da3 - WZC (SG) Da2De Kulk
10 maa 20:05 ZPB H&L Productions Da3 - Wiekslag Da2Inge de Bruijn Zwembad
11 maa 16:15 NieMo-Van Vliet 1 - SVH Da1Polderbad
17 maa 16:25 SVH Da1 - Wiekslag Da2Sportcomplex de Wilgenring
17 maa 16:40 Katwijk Da2 - Aquadraat (SG) Da1Aquamar
17 maa 18:00 ZVVS Da2 - De Kempvis Da1De Kulk
17 maa 18:15 NieMo-Van Vliet 1 - d'ELFT Da1Polderbad
17 maa 19:30 Sassenheim Da1 - ZVVS Da3Wasbeek
17 maa 19:45 WZC (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Veur
24 maa 14:45 d'ELFT Da1 - SVH Da1Kerkpolder
24 maa 18:30 Wiekslag Da2 - WZC (SG) Da2Sportcentrum Blokweer
24 maa 18:40 De Kempvis Da1 - Katwijk Da2Rivièrabad
24 maa 19:25 ZVVS Da3 - ZVVS Da2De Kulk
24 maa 19:50 ZPB H&L Productions Da3 - Sassenheim Da1Inge de Bruijn Zwembad
24 maa 21:15 Aquadraat (SG) Da1 - NieMo-Van Vliet 1De Does
7 apr 16:40 Katwijk Da2 - ZVVS Da3Aquamar
7 apr 16:45 NieMo-Van Vliet 1 - De Kempvis Da1Polderbad
7 apr 17:10 SVH Da1 - WZC (SG) Da2Sportcomplex de Wilgenring
7 apr 18:00 d'ELFT Da1 - Aquadraat (SG) Da1Kerkpolder
7 apr 18:15 ZVVS Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Kulk
8 apr 17:45 Sassenheim Da1 - Wiekslag Da2Wasbeek
14 apr 16:20 SVH Da1 - Aquadraat (SG) Da1Sportcomplex de Wilgenring
14 apr 17:00 WZC (SG) Da2 - Sassenheim Da1De Veur
14 apr 17:15 Wiekslag Da2 - ZVVS Da2Sportcentrum Blokweer
14 apr 18:10 ZPB H&L Productions Da3 - Katwijk Da2Inge de Bruijn Zwembad
14 apr 18:25 De Kempvis Da1 - d'ELFT Da1Rivièrabad
14 apr 19:10 ZVVS Da3 - NieMo-Van Vliet 1De Kulk
21 apr 17:15 Sassenheim Da1 - SVH Da1Wasbeek
21 apr 17:25 NieMo-Van Vliet 1 - ZPB H&L Productions Da3Polderbad
21 apr 17:55 Katwijk Da2 - Wiekslag Da2Aquamar
21 apr 18:00 d'ELFT Da1 - ZVVS Da3Kerkpolder
21 apr 18:10 ZVVS Da2 - WZC (SG) Da2De Kulk
21 apr 18:40 Aquadraat (SG) Da1 - De Kempvis Da1De Does
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 20:30 ZVVS Da3 - Katwijk Da2 4 - 11
9 dec 19:15 WZC (SG) Da2 - SVH Da1 5 - 2
9 dec 19:15 Aquadraat (SG) Da1 - d'ELFT Da1 7 - 8
9 dec 18:20 Wiekslag Da2 - Sassenheim Da1 6 - 3
9 dec 18:00 ZPB H&L Productions Da3 - ZVVS Da2 9 - 4
9 dec 17:25 De Kempvis Da1 - NieMo-Van Vliet 1 12 - 5
26 nov 19:15 Sassenheim Da1 - ZPB H&L Productions Da3 8 - 3
25 nov 18:15 NieMo-Van Vliet 1 - Aquadraat (SG) Da1 4 - 5
25 nov 17:55 ZVVS Da2 - ZVVS Da3 3 - 4
25 nov 17:55 Katwijk Da2 - De Kempvis Da1 4 - 6
25 nov 17:50 SVH Da1 - d'ELFT Da1 6 - 5
25 nov 17:40 WZC (SG) Da2 - Wiekslag Da2 7 - 2
18 nov 20:35 ZPB H&L Productions Da3 - WZC (SG) Da2 8 - 6
18 nov 19:10 ZVVS Da3 - Sassenheim Da1 5 - 5
18 nov 18:30 Wiekslag Da2 - SVH Da1 4 - 5
18 nov 18:10 De Kempvis Da1 - ZVVS Da2 7 - 3
18 nov 15:15 d'ELFT Da1 - NieMo-Van Vliet 1 6 - 14
12 nov 15:15 ZVVS Da2 - Aquadraat (SG) Da1 3 - 5
11 nov 19:30 Sassenheim Da1 - De Kempvis Da1 4 - 7
11 nov 18:15 WZC (SG) Da2 - ZVVS Da3 4 - 0
11 nov 17:40 Wiekslag Da2 - ZPB H&L Productions Da3 7 - 6
11 nov 16:40 Katwijk Da2 - d'ELFT Da1 6 - 3
11 nov 16:20 SVH Da1 - NieMo-Van Vliet 1 7 - 5
4 nov 20:45 ZVVS Da3 - Wiekslag Da2 6 - 5
4 nov 19:50 ZPB H&L Productions Da3 - SVH Da1 9 - 7
4 nov 19:15 NieMo-Van Vliet 1 - Katwijk Da2 5 - 13
4 nov 18:25 De Kempvis Da1 - WZC (SG) Da2 5 - 1
4 nov 16:25 Aquadraat (SG) Da1 - Sassenheim Da1 2 - 7
4 nov 15:15 d'ELFT Da1 - ZVVS Da2 10 - 3
29 okt 19:15 Sassenheim Da1 - d'ELFT Da1 4 - 2
28 okt 20:00 WZC (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da1 11 - 4
28 okt 19:20 Wiekslag Da2 - De Kempvis Da1 3 - 7
28 okt 18:35 ZVVS Da2 - NieMo-Van Vliet 1 5 - 3
28 okt 16:15 SVH Da1 - Katwijk Da2 8 - 7
28 okt 15:20 ZPB H&L Productions Da3 - ZVVS Da3 12 - 1
14 okt 17:10 Aquadraat (SG) Da1 - Katwijk Da2 7 - 8
7 okt 20:00 ZVVS Da3 - SVH Da1 2 - 2
7 okt 19:30 d'ELFT Da1 - WZC (SG) Da2 4 - 6
7 okt 18:25 De Kempvis Da1 - ZPB H&L Productions Da3 7 - 8
7 okt 18:15 NieMo-Van Vliet 1 - Sassenheim Da1 6 - 2
7 okt 17:50 Katwijk Da2 - ZVVS Da2 5 - 6
7 okt 16:25 Aquadraat (SG) Da1 - Wiekslag Da2 4 - 5
1 okt 15:10 ZVVS Da3 - De Kempvis Da1 0 - 4
30 sep 20:15 Sassenheim Da1 - Katwijk Da2 12 - 7
30 sep 17:55 WZC (SG) Da2 - NieMo-Van Vliet 1 8 - 5
30 sep 17:50 ZPB H&L Productions Da3 - Aquadraat (SG) Da1 9 - 7
30 sep 17:45 SVH Da1 - ZVVS Da2 4 - 3
30 sep 16:30 Wiekslag Da2 - d'ELFT Da1 10 - 5
23 sep 18:00 De Kempvis Da1 - SVH Da1 5 - 4
23 sep 18:00 d'ELFT Da1 - ZPB H&L Productions Da3 8 - 8
23 sep 16:55 ZVVS Da2 - Sassenheim Da1 4 - 6
16 sep 19:55 Aquadraat (SG) Da1 - ZVVS Da3 3 - 7
16 sep 17:45 Katwijk Da2 - WZC (SG) Da2 8 - 5
16 sep 16:00 NieMo-Van Vliet 1 - Wiekslag Da2 1 - 7
16 sep 15:20 ZPB H&L Productions Da3 - d'ELFT Da1 14 - 5
 
 
Aquadraat (S..
 
De Kempvis D..
 
d'ELFT Da1
 
Katwijk Da2
 
NieMo-Van Vl..
 
Sassenheim D..
 
SVH Da1
 
Wiekslag Da2
 
WZC (SG) Da2
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVVS Da2
 
ZVVS Da3
 
Aquadraat (SG) Da1 21/47 - 87 - 824/32 - 716/124 - 513/13/210/33 - 7
De Kempvis Da120/1 14/424/312 - 510/35 - 413/15 - 17 - 87 - 33/2
d'ELFT Da17/416/12 10/36 - 1413/124/33/24 - 68 - 810 - 321/4
Katwijk Da217/34 - 66 - 3 10/23/213/121/48 - 516/125 - 67/4
NieMo-Van Vliet (SG) Da14 - 57/417/35 - 13 6 - 211/31 - 73/221/413/116/12
Sassenheim Da110/24 - 74 - 212 - 717/2 21/48/416/128 - 327/117/3
SVH Da114/427/16 - 58 - 77 - 520/1 17/37/410/24 - 317/2
Wiekslag Da217/23 - 710 - 520/127/16 - 34 - 5 24/37 - 614/410/2
WZC (SG) Da211 - 410/217/227/18 - 514/45 - 27 - 2 17/320/14 - 0
ZPB H&L Productions Da39 - 717/214 - 514/420/124/39 - 710/38 - 6 9 - 412 - 1
ZVVS Da23 - 517/310/217/25 - 34 - 63/216/1221/47/4 3 - 4
ZVVS Da327/10 - 420/14 - 1114/45 - 52 - 26 - 510/313/124/3