HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
NieMo-Van Vliet DG*2 - MNC Dordrecht DG3
zaterdag 13 januari 16:00
Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Wiekslag DG1927
2MNC Dordrecht DG3716
3ZPB H&L Productions DG3716
4SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG2712
5d'ELFT DG279
6WIDEX GZC DONK DG279
7ZPB H&L Productions DG 487
8De Kempvis DG275
9NieMo-Van Vliet (SG) DG 274
10SVH DG280
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
13 janNieMo-Van Vliet DG*216:00MNC Dordrecht DG3
20 janZPB H&L Productions DG414:10NieMo-Van Vliet DG*2
27 jand'ELFT DG213:40NieMo-Van Vliet DG*2
3 febNieMo-Van Vliet DG*216:00SCOM/de Zeehond DG*2
10 febZPB DG*316:00NieMo-Van Vliet DG*2

Uitslagen

25 novNieMo-Van Vliet DG*210 - 7SVH DG2
11 novWIDEX GZC DONK DG25 - 2NieMo-Van Vliet DG*2
5 novNieMo-Van Vliet DG*23 - 13ZPB DG*3
28 oktMNC Dordrecht DG328 - 2NieMo-Van Vliet DG*2
8 oktNieMo-Van Vliet DG*26 - 6De Kempvis DG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Wiekslag DG199002716214148
2MNC Dordrecht DG3751116831667
3ZPB H&L Productions DG3751116603921
4SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG274031263594
5d'ELFT DG2730494663-17
6WIDEX GZC DONK DG2730493661-25
7ZPB H&L Productions DG 4821573686-50
8De Kempvis DG2712451765-48
9NieMo-Van Vliet (SG) DG 2721444282-40
10SVH DG2800802686-60
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 dec 12:40 ZPB DG*3 - ZPB H&L Productions DG4Inge de Bruijn Zwembad
16 dec 14:15 SVH DG2 - WIDEX GZC DONK DG2Sportcomplex de Wilgenring
16 dec 15:45 De Kempvis DG2 - SCOM/de Zeehond DG*2Rivièrabad
16 dec 18:30 MNC Dordrecht DG3 - d'ELFT DG2Sportboulevard
13 jan 15:00 SVH DG2 - SCOM/de Zeehond DG*2Sportcomplex de Wilgenring
13 jan 16:00 NieMo-Van Vliet DG*2 - MNC Dordrecht DG3Polderbad
13 jan 17:25 Wiekslag DG*1 - De Kempvis DG2Sportcentrum Blokweer
14 jan 18:20 ZPB DG*3 - WIDEX GZC DONK DG2Inge de Bruijn Zwembad
20 jan 14:10 ZPB H&L Productions DG4 - NieMo-Van Vliet DG*2Inge de Bruijn Zwembad
20 jan 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 - De Kempvis DG2Groenhovenbad
21 jan 13:45 d'ELFT DG2 - ZPB DG*3Kerkpolder
21 jan 14:10 SCOM/de Zeehond DG*2 - MNC Dordrecht DG3De Rozenburcht
27 jan 13:40 d'ELFT DG2 - NieMo-Van Vliet DG*2Kerkpolder
27 jan 14:55 SCOM/de Zeehond DG*2 - ZPB DG*3De Rozenburcht
28 jan 16:05 De Kempvis DG2 - MNC Dordrecht DG3Rivièrabad
3 feb 15:00 SVH DG2 - ZPB H&L Productions DG4Sportcomplex de Wilgenring
3 feb 15:30 ZPB DG*3 - De Kempvis DG2Inge de Bruijn Zwembad
3 feb 16:00 NieMo-Van Vliet DG*2 - SCOM/de Zeehond DG*2Polderbad
3 feb 18:00 Wiekslag DG*1 - d'ELFT DG2Sportcentrum Blokweer
4 feb 16:30 MNC Dordrecht DG3 - WIDEX GZC DONK DG2Sportboulevard
10 feb 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 - ZPB H&L Productions DG4Groenhovenbad
10 feb 16:00 ZPB DG*3 - NieMo-Van Vliet DG*2Inge de Bruijn Zwembad
10 feb 16:05 De Kempvis DG2 - SVH DG2Rivièrabad
11 feb 14:00 MNC Dordrecht DG3 - Wiekslag DG*1Sportboulevard
17 feb 15:20 SCOM/de Zeehond DG*2 - Wiekslag DG*1Hoogvliet
17 feb 16:00 De Kempvis DG2 - NieMo-Van Vliet DG*2Rivièrabad
18 feb 13:45 d'ELFT DG2 - SVH DG2Kerkpolder
18 feb 16:30 MNC Dordrecht DG3 - ZPB DG*3Sportboulevard
10 maa 14:00 ZPB H&L Productions DG4 - d'ELFT DG2Inge de Bruijn Zwembad
10 maa 15:40 SVH DG2 - MNC Dordrecht DG3Sportcomplex de Wilgenring
10 maa 17:20 NieMo-Van Vliet DG*2 - WIDEX GZC DONK DG2Polderbad
10 maa 17:30 Wiekslag DG*1 - ZPB DG*3Sportcentrum Blokweer
17 maa 16:00 NieMo-Van Vliet DG*2 - Wiekslag DG*1Polderbad
17 maa 16:05 SCOM/de Zeehond DG*2 - ZPB H&L Productions DG4De Rozenburcht
18 maa 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 - d'ELFT DG2Groenhovenbad
18 maa 16:00 ZPB DG*3 - SVH DG2Inge de Bruijn Zwembad
24 maa 15:00 SVH DG2 - NieMo-Van Vliet DG*2Sportcomplex de Wilgenring
24 maa 15:40 ZPB H&L Productions DG4 - De Kempvis DG2Inge de Bruijn Zwembad
24 maa 16:50 Wiekslag DG*1 - WIDEX GZC DONK DG2Sportcentrum Blokweer
25 maa 13:15 d'ELFT DG2 - SCOM/de Zeehond DG*2Kerkpolder
7 apr 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 - SCOM/de Zeehond DG*2Groenhovenbad
7 apr 15:30 MNC Dordrecht DG3 - ZPB H&L Productions DG4Sportboulevard
7 apr 16:05 De Kempvis DG2 - d'ELFT DG2Rivièrabad
7 apr 16:40 Wiekslag DG*1 - SVH DG2Sportcentrum Blokweer
14 apr 14:00 d'ELFT DG2 - MNC Dordrecht DG3Kerkpolder
14 apr 14:00 ZPB H&L Productions DG4 - ZPB DG*3Inge de Bruijn Zwembad
14 apr 14:00 Wiekslag DG*1 - NieMo-Van Vliet DG*2Sportcentrum Blokweer
14 apr 14:40 SCOM/de Zeehond DG*2 - De Kempvis DG2Hoogvliet
15 apr 15:45 WIDEX GZC DONK DG2 - SVH DG2Groenhovenbad
21 apr 12:40 ZPB DG*3 - d'ELFT DG2Inge de Bruijn Zwembad
21 apr 14:30 MNC Dordrecht DG3 - SCOM/de Zeehond DG*2Sportboulevard
21 apr 16:30 De Kempvis DG2 - WIDEX GZC DONK DG2Rivièrabad
21 apr 16:40 NieMo-Van Vliet DG*2 - ZPB H&L Productions DG4Polderbad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 15:40 SVH DG2 - Wiekslag DG*1 2 - 14
9 dec 15:30 ZPB H&L Productions DG4 - MNC Dordrecht DG3 7 - 11
9 dec 15:20 SCOM/de Zeehond DG*2 - WIDEX GZC DONK DG2 8 - 9
9 dec 14:10 d'ELFT DG2 - De Kempvis DG2 8 - 2
2 dec 12:00 ZPB H&L Productions DG4 - Wiekslag DG*1 1 - 21
26 nov 16:05 De Kempvis DG2 - ZPB H&L Productions DG4 3 - 3
25 nov 16:00 NieMo-Van Vliet DG*2 - SVH DG2 10 - 7
25 nov 15:20 SCOM/de Zeehond DG*2 - d'ELFT DG2 9 - 3
19 nov 14:15 d'ELFT DG2 - WIDEX GZC DONK DG2 7 - 6
18 nov 15:40 SVH DG2 - ZPB DG*3 5 - 13
18 nov 14:40 ZPB H&L Productions DG4 - SCOM/de Zeehond DG*2 7 - 8
11 nov 15:15 MNC Dordrecht DG3 - SVH DG2 13 - 0
11 nov 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 - NieMo-Van Vliet DG*2 5 - 2
11 nov 13:40 d'ELFT DG2 - ZPB H&L Productions DG4 6 - 7
11 nov 12:00 ZPB DG*3 - Wiekslag DG*1 3 - 10
5 nov 15:35 NieMo-Van Vliet DG*2 - ZPB DG*3 3 - 13
4 nov 17:15 Wiekslag DG*1 - MNC Dordrecht DG3 4 - 3
4 nov 15:40 SVH DG2 - De Kempvis DG2 2 - 3
4 nov 14:50 ZPB H&L Productions DG4 - WIDEX GZC DONK DG2 3 - 6
28 okt 17:45 De Kempvis DG2 - Wiekslag DG*1 0 - 24
28 okt 17:00 MNC Dordrecht DG3 - NieMo-Van Vliet DG*2 28 - 2
28 okt 14:15 SCOM/de Zeehond DG*2 - SVH DG2 15 - 4
15 okt 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 - Wiekslag DG*1 2 - 22
14 okt 17:30 De Kempvis DG2 - ZPB DG*3 3 - 5
8 okt 16:55 NieMo-Van Vliet DG*2 - De Kempvis DG2 6 - 6
7 okt 17:05 Wiekslag DG*1 - SCOM/de Zeehond DG*2 16 - 2
7 okt 15:00 SVH DG2 - d'ELFT DG2 1 - 10
7 okt 14:00 ZPB DG*3 - MNC Dordrecht DG3 2 - 2
30 sep 17:10 d'ELFT DG2 - Wiekslag DG*1 1 - 25
30 sep 15:45 WIDEX GZC DONK DG2 - MNC Dordrecht DG3 1 - 9
30 sep 15:20 SCOM/de Zeehond DG*2 - NieMo-Van Vliet DG*2 12 - 6
30 sep 12:00 ZPB H&L Productions DG4 - SVH DG2 8 - 5
24 sep 14:45 MNC Dordrecht DG3 - De Kempvis DG2 17 - 0
23 sep 16:40 NieMo-Van Vliet DG*2 - d'ELFT DG2 13 - 11
23 sep 14:40 ZPB DG*3 - SCOM/de Zeehond DG*2 14 - 9
16 sep 17:45 Wiekslag DG*1 - ZPB H&L Productions DG4 26 - 0
16 sep 15:40 WIDEX GZC DONK DG2 - ZPB DG*3 7 - 10
 
 
De Kempvis D..
 
d'ELFT DG2
 
MNC Dordrech..
 
NieMo-Van Vl..
 
SCOM/De Zeeh..
 
SVH DG2
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag DG1
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPB H&L Prod..
 
De Kempvis DG2 7/428/117/216/1210/221/40 - 243 - 33 - 5
d'ELFT DG28 - 2 14/427/125/318/27 - 61 - 256 - 721/1
MNC Dordrecht DG317 - 016/12 28 - 221/413 - 04/211/27/418/2
NieMo-Van Vliet (SG) DG 26 - 613 - 1113/1 3/210 - 710/317/321/43 - 13
SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG214/49 - 321/112 - 6 15 - 48 - 917/217/327/1
SVH DG22 - 31 - 1010/324/313/1 16/122 - 143/25 - 13
WIDEX GZC DONK DG220/118/31 - 95 - 27/415/4 2 - 2210/27 - 10
Wiekslag DG113/13/24 - 314/416 - 27/424/3 26 - 010/3
ZPB H&L Productions DG 424/310/37 - 1120/17 - 88 - 53 - 61 - 21 14/4
ZPB H&L Productions DG33/221/42 - 210/214 - 918/314/13 - 1016/12