HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)

Stand 2e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1De Duck DG 12260
2MNC Dordrecht DG22255
3ZPB H&L Productions DG22251
4SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG12147
5De Linge/PCG (SG) DG12247
6Zwemvereniging Westland DG12240
7De Kempvis DG32223
8SVH DG 32220
9Wiekslag DG22218
10ZVS DG 12214
11ZPB H&L Productions DG52212
12Poseidon'56 /Spartaan DG 121-3
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprDe Kempvis DG313 - 2Poseidon DG*1
14 aprPoseidon DG*13 - 10SVH DG*3
7 aprPoseidon DG*11 - 14SCOM/de Zeehond DG*1
24 maaWiekslag DG26 - 2Poseidon DG*1
17 maaPoseidon DG*10 - 21Westland DG*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Duck DG 12220026029890208
2MNC Dordrecht DG22218135527039231
3ZPB H&L Productions DG22217055128654232
4SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG12115244719658138
5De Linge/PCG (SG) DG12215254724289153
6Zwemvereniging Westland DG122131840224122102
7De Kempvis DG322721323102204-102
8SVH DG 32262142098215-117
9Wiekslag DG22260161885310-225
10ZVS DG 12242161474214-140
11ZPB H&L Productions DG52240181269303-234
12Poseidon'56 /Spartaan DG 1210021-342288-246
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 16:45 ZVS DG*1 - MNC Dordrecht DG2 1 - 5
21 apr 15:45 De Kempvis DG3 - Poseidon DG*1 13 - 2
21 apr 15:30 Wiekslag DG2 - ZPB DG*5 6 - 4
21 apr 14:15 SVH DG*3 - de Linge/PCG DG*1 4 - 8
21 apr 13:30 ZPB H&L Productions DG*2 - SCOM/de Zeehond DG*1 3 - 4
20 apr 19:35 de Duck DG*1 - Westland DG*1 8 - 3
15 apr 14:00 MNC Dordrecht DG2 - de Duck DG*1 3 - 4
14 apr 16:10 Westland DG*1 - ZPB H&L Productions DG*2 2 - 15
14 apr 15:25 SCOM/de Zeehond DG*1 - De Kempvis DG3 16 - 0
14 apr 15:10 de Linge/PCG DG*1 - Wiekslag DG2 15 - 2
14 apr 15:00 Poseidon DG*1 - SVH DG*3 3 - 10
14 apr 14:50 ZPB DG*5 - ZVS DG*1 1 - 9
7 apr 18:15 ZVS DG*1 - de Linge/PCG DG*1 2 - 14
7 apr 15:55 Wiekslag DG2 - SVH DG*3 8 - 4
7 apr 15:20 De Kempvis DG3 - Westland DG*1 3 - 12
7 apr 15:00 Poseidon DG*1 - SCOM/de Zeehond DG*1 1 - 14
7 apr 12:00 ZPB H&L Productions DG*2 - MNC Dordrecht DG2 1 - 0
6 apr 19:35 de Duck DG*1 - ZPB DG*5 15 - 1
25 maa 16:00 MNC Dordrecht DG2 - De Kempvis DG3 13 - 1
24 maa 18:10 de Linge/PCG DG*1 - de Duck DG*1 4 - 13
24 maa 16:05 Wiekslag DG2 - Poseidon DG*1 6 - 2
24 maa 15:10 Westland DG*1 - SCOM/de Zeehond DG*1 3 - 4
24 maa 14:50 ZPB DG*5 - ZPB H&L Productions DG*2 2 - 17
24 maa 14:15 SVH DG*3 - ZVS DG*1 4 - 3
18 maa 18:00 De Kempvis DG3 - ZPB DG*5 8 - 4
17 maa 16:45 ZVS DG*1 - Wiekslag DG2 9 - 4
17 maa 16:00 Poseidon DG*1 - Westland DG*1 0 - 21
17 maa 14:40 SCOM/de Zeehond DG*1 - MNC Dordrecht DG2 1 - 3
16 maa 19:35 de Duck DG*1 - SVH DG*3 12 - 3
10 maa 18:15 ZVS DG*1 - Poseidon DG*1 6 - 1
10 maa 16:45 Wiekslag DG2 - de Duck DG*1 2 - 27
10 maa 15:15 de Linge/PCG DG*1 - De Kempvis DG3 15 - 1
10 maa 14:55 SVH DG*3 - ZPB H&L Productions DG*2 0 - 20
10 maa 14:50 ZPB DG*5 - SCOM/de Zeehond DG*1 0 - 11
17 feb 17:00 MNC Dordrecht DG2 - de Linge/PCG DG*1 7 - 2
17 feb 16:05 SCOM/de Zeehond DG*1 - Wiekslag DG2 16 - 0
17 feb 16:00 ZPB H&L Productions DG*2 - de Duck DG*1 10 - 14
17 feb 16:00 Poseidon DG*1 - ZPB DG*5 4 - 6
17 feb 15:15 De Kempvis DG3 - ZVS DG*1 7 - 3
17 feb 15:10 Westland DG*1 - SVH DG*3 17 - 1
10 feb 16:50 ZPB H&L Productions DG*2 - Wiekslag DG2 28 - 2
10 feb 16:40 Westland DG*1 - ZPB DG*5 20 - 3
10 feb 16:00 Poseidon DG*1 - MNC Dordrecht DG2 0 - 25
10 feb 15:20 SCOM/de Zeehond DG*1 - de Linge/PCG DG*1 5 - 8
10 feb 15:20 De Kempvis DG3 - SVH DG*3 6 - 5
9 feb 19:35 de Duck DG*1 - ZVS DG*1 18 - 3
3 feb 18:15 ZVS DG*1 - SCOM/de Zeehond DG*1 1 - 4
3 feb 17:15 Wiekslag DG2 - Westland DG*1 0 - 13
3 feb 16:30 de Linge/PCG DG*1 - ZPB DG*5 17 - 1
3 feb 14:40 ZPB H&L Productions DG*2 - Poseidon DG*1 17 - 0
3 feb 14:15 SVH DG*3 - MNC Dordrecht DG2 3 - 12
2 feb 19:35 de Duck DG*1 - De Kempvis DG3 16 - 1
28 jan 15:20 De Kempvis DG3 - ZPB H&L Productions DG*2 0 - 11
27 jan 18:00 Westland DG*1 - ZVS DG*1 17 - 3
27 jan 15:00 Poseidon DG*1 - de Linge/PCG DG*1 1 - 15
27 jan 14:40 SCOM/de Zeehond DG*1 - de Duck DG*1 8 - 6
27 jan 14:00 MNC Dordrecht DG2 - Wiekslag DG2 18 - 1
20 jan 16:05 de Linge/PCG DG*1 - SVH DG*3 13 - 0
20 jan 15:40 Westland DG*1 - de Duck DG*1 3 - 15
20 jan 15:00 Poseidon DG*1 - De Kempvis DG3 4 - 6
20 jan 14:40 SCOM/de Zeehond DG*1 - ZPB H&L Productions DG*2 1 - 3
20 jan 13:20 ZPB DG*5 - Wiekslag DG2 12 - 7
20 jan 13:00 MNC Dordrecht DG2 - ZVS DG*1 12 - 2
14 jan 16:40 ZPB DG*5 - MNC Dordrecht DG2 0 - 24
13 jan 18:45 ZVS DG*1 - ZPB H&L Productions DG*2 1 - 18
13 jan 16:40 Wiekslag DG2 - De Kempvis DG3 6 - 5
13 jan 15:00 de Linge/PCG DG*1 - Westland DG*1 12 - 4
13 jan 14:15 SVH DG*3 - SCOM/de Zeehond DG*1 3 - 4
12 jan 19:35 de Duck DG*1 - Poseidon DG*1 17 - 4
22 dec 19:35 de Duck DG*1 - MNC Dordrecht DG2 6 - 5
16 dec 19:00 ZVS DG*1 - ZPB DG*5 5 - 9
16 dec 16:45 Wiekslag DG2 - de Linge/PCG DG*1 2 - 17
16 dec 15:00 De Kempvis DG3 - SCOM/de Zeehond DG*1 2 - 14
16 dec 15:00 SVH DG*3 - Poseidon DG*1 9 - 1
16 dec 13:30 ZPB H&L Productions DG*2 - Westland DG*1 8 - 1
9 dec 16:40 Westland DG*1 - De Kempvis DG3 8 - 4
9 dec 15:15 de Linge/PCG DG*1 - ZVS DG*1 18 - 1
9 dec 14:55 SVH DG*3 - Wiekslag DG2 9 - 5
9 dec 14:40 ZPB DG*5 - de Duck DG*1 2 - 18
9 dec 13:45 MNC Dordrecht DG2 - ZPB H&L Productions DG*2 5 - 2
2 dec 12:50 ZPB H&L Productions DG*2 - de Linge/PCG DG*1 6 - 3
26 nov 15:20 De Kempvis DG3 - MNC Dordrecht DG2 2 - 12
25 nov 18:15 ZVS DG*1 - SVH DG*3 8 - 8
25 nov 16:05 SCOM/de Zeehond DG*1 - Westland DG*1 5 - 6
25 nov 16:00 Poseidon DG*1 - Wiekslag DG2 4 - 7
25 nov 12:00 ZPB H&L Productions DG*2 - ZPB DG*5 23 - 1
24 nov 19:35 de Duck DG*1 - de Linge/PCG DG*1 9 - 5
18 nov 16:05 Wiekslag DG2 - ZVS DG*1 11 - 4
18 nov 15:30 ZPB DG*5 - De Kempvis DG3 6 - 10
18 nov 15:10 de Linge/PCG DG*1 - ZPB H&L Productions DG*2 4 - 3
18 nov 15:00 Westland DG*1 - Poseidon DG*1 24 - 2
18 nov 14:55 SVH DG*3 - de Duck DG*1 3 - 12
11 nov 18:00 De Kempvis DG3 - de Linge/PCG DG*1 4 - 13
11 nov 16:45 Poseidon DG*1 - ZVS DG*1 2 - 8
11 nov 15:10 Westland DG*1 - MNC Dordrecht DG2 1 - 10
11 nov 14:40 SCOM/de Zeehond DG*1 - ZPB DG*5 11 - 3
11 nov 12:50 ZPB H&L Productions DG*2 - SVH DG*3 23 - 0
10 nov 19:35 de Duck DG*1 - Wiekslag DG2 19 - 5
5 nov 14:45 MNC Dordrecht DG2 - Poseidon DG*1 22 - 0
4 nov 18:15 ZVS DG*1 - de Duck DG*1 1 - 20
4 nov 16:30 Wiekslag DG2 - ZPB H&L Productions DG*2 0 - 19
4 nov 15:30 de Linge/PCG DG*1 - SCOM/de Zeehond DG*1 3 - 3
4 nov 14:55 SVH DG*3 - De Kempvis DG3 5 - 5
4 nov 14:00 ZPB DG*5 - Westland DG*1 0 - 21
29 okt 17:00 ZPB H&L Productions DG*2 - ZVS DG*1 13 - 0
29 okt 16:00 MNC Dordrecht DG2 - ZPB DG*5 29 - 1
28 okt 17:00 De Kempvis DG3 - Wiekslag DG2 13 - 4
28 okt 16:00 Poseidon DG*1 - de Duck DG*1 2 - 16
28 okt 15:10 Westland DG*1 - de Linge/PCG DG*1 11 - 11
28 okt 14:40 SCOM/de Zeehond DG*1 - SVH DG*3 18 - 1
21 okt 13:20 MNC Dordrecht DG2 - Westland DG*1 10 - 0
14 okt 14:15 MNC Dordrecht DG2 - SCOM/de Zeehond DG*1 2 - 2
7 okt 18:15 ZVS DG*1 - De Kempvis DG3 3 - 3
7 okt 16:50 de Linge/PCG DG*1 - MNC Dordrecht DG2 5 - 6
7 okt 16:20 Wiekslag DG2 - SCOM/de Zeehond DG*1 0 - 26
7 okt 14:50 ZPB DG*5 - Poseidon DG*1 6 - 5
7 okt 14:15 SVH DG*3 - Westland DG*1 5 - 9
6 okt 19:35 de Duck DG*1 - ZPB H&L Productions DG*2 12 - 4
1 okt 18:55 De Kempvis DG3 - de Duck DG*1 7 - 12
30 sep 18:40 Westland DG*1 - Wiekslag DG2 21 - 3
30 sep 16:05 SCOM/de Zeehond DG*1 - ZVS DG*1 18 - 1
30 sep 16:00 Poseidon DG*1 - ZPB H&L Productions DG*2 1 - 22
30 sep 14:30 MNC Dordrecht DG2 - SVH DG*3 22 - 0
30 sep 12:50 ZPB DG*5 - de Linge/PCG DG*1 1 - 22
23 sep 18:15 ZVS DG*1 - Westland DG*1 0 - 7
23 sep 15:30 ZPB H&L Productions DG*2 - De Kempvis DG3 20 - 1
23 sep 15:10 de Linge/PCG DG*1 - Poseidon DG*1 18 - 3
23 sep 14:15 SVH DG*3 - ZPB DG*5 10 - 3
22 sep 19:35 de Duck DG*1 - SCOM/de Zeehond DG*1 9 - 11
16 sep 17:00 Wiekslag DG2 - MNC Dordrecht DG2 4 - 25
16 sep 12:00 ZPB DG*5 - SVH DG*3 3 - 11
 
 
De Duck DG 1
 
De Kempvis D..
 
De Linge/PCG..
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
SCOM/De Zeeh..
 
SVH DG 3
 
Wiekslag DG2
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVS DG 1
 
Zwemverenigi..
 
De Duck DG 1 16 - 19 - 56 - 517 - 49 - 1112 - 319 - 512 - 415 - 118 - 38 - 3
De Kempvis DG37 - 12 4 - 132 - 1213 - 22 - 146 - 513 - 40 - 118 - 47 - 33 - 12
De Linge/PCG (SG) DG14 - 1315 - 1 5 - 618 - 33 - 313 - 015 - 24 - 317 - 118 - 112 - 4
MNC Dordrecht DG23 - 413 - 17 - 2 22 - 02 - 222 - 018 - 15 - 229 - 112 - 210 - 0
Poseidon'56 /Spartaan DG 12 - 164 - 61 - 150 - 25 1 - 143 - 104 - 71 - 224 - 62 - 80 - 21
SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG18 - 616 - 05 - 81 - 3? 18 - 116 - 01 - 311 - 318 - 15 - 6
SVH DG 33 - 125 - 54 - 83 - 129 - 13 - 4 9 - 50 - 2010 - 34 - 35 - 9
Wiekslag DG22 - 276 - 52 - 174 - 256 - 20 - 268 - 4 0 - 196 - 411 - 40 - 13
ZPB H&L Productions DG210 - 1420 - 16 - 31 - 017 - 03 - 423 - 028 - 2 23 - 113 - 08 - 1
ZPB H&L Productions DG52 - 186 - 101 - 220 - 246 - 50 - 113 - 1112 - 72 - 17 1 - 90 - 21
ZVS DG 11 - 203 - 32 - 141 - 56 - 11 - 48 - 89 - 41 - 185 - 9 0 - 7
Zwemvereniging Westland DG13 - 158 - 411 - 111 - 1024 - 23 - 417 - 121 - 32 - 1520 - 317 - 3