HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15)

Volgende wedstrijd:
Alkemade CM1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2
zaterdag 21 april 17:15
De Tweesprong Roelofarendsveen

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1WZC (SG) CM 11545
2ZVL-Tetteroo (SG) CM 21430
3Zwemvereniging Westland CM11527
4Alkemade CM11415
5d'ELFT CM11515
6BZC /ZPS/Lansingh CM 1150
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprAlkemade CM117:15ZVL-Tetteroo (SG) CM2

Uitslagen

14 aprZVL-Tetteroo (SG) CM26 - 7d'Elft CM*1
7 aprBZC/de Lansingh CM*15 - 9ZVL-Tetteroo (SG) CM2
24 maaZVL-Tetteroo (SG) CM28 - 4d'Elft CM*1
10 maaZVL-Tetteroo (SG) CM23 - 9WZC (SG) CM1
17 febZVL-Tetteroo (SG) CM217 - 3BZC/de Lansingh CM*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WZC (SG) CM 11515004517656120
2ZVL-Tetteroo (SG) CM 2141004301206555
3Zwemvereniging Westland CM115906271071052
4Alkemade CM1145091588102-14
5d'ELFT CM1155010156495-31
6BZC /ZPS/Lansingh CM 1150015054186-132
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 apr 17:15 Alkemade CM1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2De Tweesprong
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 16:50 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - d'Elft CM*1 6 - 7
7 apr 19:15 BZC/de Lansingh CM*1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 5 - 9
7 apr 13:30 d'Elft CM*1 - Alkemade CM1 4 - 5
24 maa 17:55 Alkemade CM1 - BZC/de Lansingh CM*1 12 - 3
24 maa 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - d'Elft CM*1 8 - 4
24 maa 15:55 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - WZC (SG) CM1 4 - 11
17 maa 16:15 BZC/de Lansingh CM*1 - d'Elft CM*1 3 - 7
11 maa 14:00 d'Elft CM*1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 7 - 7
10 maa 20:00 BZC/de Lansingh CM*1 - Alkemade CM1 4 - 7
10 maa 18:25 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - WZC (SG) CM1 3 - 9
4 maa 15:40 Alkemade CM1 - d'Elft CM*1 6 - 3
17 feb 19:25 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - BZC/de Lansingh CM*1 17 - 3
17 feb 18:45 WZC (SG) CM1 - d'Elft CM*1 9 - 2
17 feb 16:40 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - Alkemade CM1 7 - 4
10 feb 18:10 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - d'Elft CM*1 4 - 3
10 feb 17:50 WZC (SG) CM1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 11 - 3
3 feb 18:25 Alkemade CM1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 4 - 4
3 feb 17:45 BZC/de Lansingh CM*1 - WZC (SG) CM1 4 - 20
3 feb 16:30 d'Elft CM*1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 5 - 6
27 jan 19:30 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - BZC/de Lansingh CM*1 19 - 5
27 jan 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - Alkemade CM1 8 - 5
27 jan 15:30 WZC (SG) CM1 - d'Elft CM*1 8 - 1
21 jan 15:45 WZC (SG) CM1 - d'Elft CM*1 9 - 2
20 jan 16:25 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - BZC/de Lansingh CM*1 21 - 5
20 jan 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - Alkemade CM1 10 - 4
13 jan 19:50 Alkemade CM1 - WZC (SG) CM1 7 - 9
13 jan 16:00 d'Elft CM*1 - BZC/de Lansingh CM*1 10 - 3
13 jan 15:55 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 7 - 1
16 dec 19:45 BZC/de Lansingh CM*1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 2 - 14
16 dec 18:25 Alkemade CM1 - WZC (SG) CM1 5 - 8
16 dec 14:15 d'Elft CM*1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 1 - 13
9 dec 18:30 WZC (SG) CM1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 5 - 3
9 dec 16:10 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - BZC/de Lansingh CM*1 16 - 1
2 dec 15:15 d'Elft CM*1 - WZC (SG) CM1 1 - 11
26 nov 16:15 WZC (SG) CM1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 12 - 3
25 nov 15:15 BZC/de Lansingh CM*1 - Alkemade CM1 6 - 9
18 nov 19:30 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - WZC (SG) CM1 5 - 16
18 nov 18:25 Alkemade CM1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 7 - 7
18 nov 13:00 d'Elft CM*1 - BZC/de Lansingh CM*1 4 - 2
11 nov 19:30 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 5 - 7
11 nov 16:45 WZC (SG) CM1 - BZC/de Lansingh CM*1 18 - 3
5 nov 18:25 Alkemade CM1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 8 - 12
4 nov 17:30 BZC/de Lansingh CM*1 - d'Elft CM*1 2 - 9
4 nov 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - WZC (SG) CM1 6 - 7
28 okt 19:30 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 3 - 10
21 okt 18:15 WZC (SG) CM1 - Alkemade CM1 11 - 5
7 okt 19:05 Alkemade CM1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 4 - 9
7 okt 18:30 BZC/de Lansingh CM*1 - WZC (SG) CM1 5 - 12
30 sep 19:30 ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - d'Elft CM*1 6 - 4
30 sep 14:45 WZC (SG) CM1 - BZC/de Lansingh CM*1 15 - 3
23 sep 15:45 BZC/de Lansingh CM*1 - ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 7 - 9
23 sep 15:00 d'Elft CM*1 - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 3 - 5
16 sep 15:00 d'Elft CM*1 - Alkemade CM1 8 - 7
 
 
Alkemade CM1
 
BZC /ZPS/Lan..
 
d'ELFT CM1
 
WZC (SG) CM ..
 
ZVL-Tetteroo..
 
Zwemverenigi..
 
Alkemade CM1 12 - 36 - 37 - 94 - 48 - 12
BZC /ZPS/Lansingh CM 14 - 7 3 - 74 - 205 - 92 - 14
d'ELFT CM14 - 510 - 3 1 - 111 - 137 - 7
WZC (SG) CM 111 - 518 - 39 - 2 11 - 35 - 3
ZVL-Tetteroo (SG) CM 28 - 517 - 36 - 73 - 9 7 - 1
Zwemvereniging Westland CM17 - 419 - 54 - 34 - 115 - 7