HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand 4e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Wave Da1822
2SVH Da2821
3Z&PC Rotterdam Da5719
4Waterpolo Residentie (SG) Da2715
5Alkemade Da279
6NieMo-Van Vliet (SG) Da389
7Aquadraat (SG) Da385
8NZ&PC Da184
9Wiekslag Da363
10Poseidon'56 Da271
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
13 janRotterdam/Ragnar 516:20NieMo-Van Vliet 3
27 janNieMo-Van Vliet 318:55Aquadraat (SG) Da3
4 febSVH Da215:00NieMo-Van Vliet 3
10 febNieMo-Van Vliet 316:00Waterpolo Residentie (SG) Da2
17 febNieMo-Van Vliet 319:40Alkemade Da2

Uitslagen

25 novNZ&PC Da14 - 11NieMo-Van Vliet 3
18 novNieMo-Van Vliet 37 - 2Poseidon'56 Da2
11 novNieMo-Van Vliet 34 - 9Wave Da1
4 novAquadraat (SG) Da38 - 9NieMo-Van Vliet 3
28 oktNieMo-Van Vliet 33 - 5Rotterdam/Ragnar 5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Wave Da1871022802258
2SVH Da2870121522230
3Z&PC Rotterdam Da5761019731657
4Waterpolo Residentie (SG) Da275021546397
5Alkemade Da27304940400
6NieMo-Van Vliet (SG) Da3830594448-4
7Aquadraat (SG) Da3812553559-24
8NZ&PC Da1811642980-51
9Wiekslag Da3610531135-24
10Poseidon'56 Da2701612271-49
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 dec 16:25 Aquadraat (SG) Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da2De Does
16 dec 16:30 SVH Da2 - Rotterdam/Ragnar 5Sportcomplex de Wilgenring
16 dec 17:30 Wiekslag Da3 - NZ&PC Da1Sportcentrum Blokweer
17 dec 14:15 Alkemade Da2 - Poseidon'56 Da2De Tweesprong
13 jan 16:20 Rotterdam/Ragnar 5 - NieMo-Van Vliet 3Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 jan 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Wave Da1Zuiderparkbad
13 jan 20:15 SVH Da2 - Wiekslag Da3Sportcomplex de Wilgenring
13 jan 20:35 Alkemade Da2 - NZ&PC Da1De Tweesprong
20 jan 19:00 Wave Da1 - Aquadraat (SG) Da3Kerkpolder
20 jan 19:20 Rotterdam/Ragnar 5 - Alkemade Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 jan 20:30 Poseidon'56 Da2 - Wiekslag Da3De Fakkel
21 jan 16:55 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - SVH Da2Zuiderparkbad
27 jan 18:10 Wave Da1 - SVH Da2Kerkpolder
27 jan 18:55 NieMo-Van Vliet 3 - Aquadraat (SG) Da3Polderbad
27 jan 19:45 Poseidon'56 Da2 - Rotterdam/Ragnar 5De Fakkel
27 jan 21:00 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Alkemade Da2Zuiderparkbad
3 feb 14:15 Rotterdam/Ragnar 5 - Waterpolo Residentie (SG) Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 feb 19:00 Aquadraat (SG) Da3 - NZ&PC Da1De Does
4 feb 14:55 Alkemade Da2 - Wave Da1De Tweesprong
4 feb 15:00 SVH Da2 - NieMo-Van Vliet 3Sportcomplex de Wilgenring
10 feb 15:15 NZ&PC Da1 - Rotterdam/Ragnar 5Binnenzee
10 feb 16:00 NieMo-Van Vliet 3 - Waterpolo Residentie (SG) Da2Polderbad
10 feb 19:00 Poseidon'56 Da2 - Wave Da1De Fakkel
10 feb 20:45 Wiekslag Da3 - Alkemade Da2Sportcentrum Blokweer
17 feb 16:45 Wiekslag Da3 - Aquadraat (SG) Da3Sportcentrum Blokweer
17 feb 18:15 NZ&PC Da1 - SVH Da2Binnenzee
17 feb 19:00 Wave Da1 - Rotterdam/Ragnar 5Kerkpolder
17 feb 19:15 Poseidon'56 Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2De Fakkel
17 feb 19:40 NieMo-Van Vliet 3 - Alkemade Da2Polderbad
10 maa 17:05 Rotterdam/Ragnar 5 - Wiekslag Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 maa 17:10 Aquadraat (SG) Da3 - Poseidon'56 Da2De Does
10 maa 18:30 Wave Da1 - NieMo-Van Vliet 3Kerkpolder
10 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - NZ&PC Da1Zuiderparkbad
17 maa 15:15 NZ&PC Da1 - Wave Da1Binnenzee
17 maa 18:30 Poseidon'56 Da2 - NieMo-Van Vliet 3De Fakkel
17 maa 20:35 Wiekslag Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da2Sportcentrum Blokweer
24 maa 18:30 NieMo-Van Vliet 3 - NZ&PC Da1Polderbad
24 maa 18:40 Alkemade Da2 - Aquadraat (SG) Da3De Tweesprong
24 maa 19:15 Wave Da1 - Wiekslag Da3Kerkpolder
25 maa 15:00 SVH Da2 - Poseidon'56 Da2Sportcomplex de Wilgenring
7 apr 17:25 Wiekslag Da3 - NieMo-Van Vliet 3Sportcentrum Blokweer
7 apr 17:30 Poseidon'56 Da2 - NZ&PC Da1De Fakkel
7 apr 18:50 Aquadraat (SG) Da3 - Rotterdam/Ragnar 5De Does
8 apr 15:00 SVH Da2 - Alkemade Da2Sportcomplex de Wilgenring
14 apr 17:50 Rotterdam/Ragnar 5 - SVH Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 apr 18:15 NZ&PC Da1 - Wiekslag Da3Binnenzee
14 apr 21:15 Poseidon'56 Da2 - Alkemade Da2De Fakkel
15 apr 16:55 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Aquadraat (SG) Da3Zuiderparkbad
21 apr 13:50 Alkemade Da2 - Rotterdam/Ragnar 5De Tweesprong
21 apr 16:15 Wiekslag Da3 - Poseidon'56 Da2Sportcentrum Blokweer
21 apr 16:25 Aquadraat (SG) Da3 - Wave Da1De Does
21 apr 20:15 SVH Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2Sportcomplex de Wilgenring
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 20:05 Alkemade Da2 - SVH Da2 5 - 6
9 dec 19:20 Rotterdam/Ragnar 5 - Aquadraat (SG) Da3 15 - 2
9 dec 16:00 NZ&PC Da1 - Poseidon'56 Da2 6 - 4
2 dec 17:00 Aquadraat (SG) Da3 - SVH Da2 2 - 5
25 nov 21:30 Poseidon'56 Da2 - SVH Da2 0 - 13
25 nov 16:45 NZ&PC Da1 - NieMo-Van Vliet 3 4 - 11
25 nov 16:15 Wiekslag Da3 - Wave Da1 1 - 8
19 nov 17:40 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Wiekslag Da3 7 - 3
18 nov 19:00 Wave Da1 - NZ&PC Da1 12 - 0
18 nov 18:55 NieMo-Van Vliet 3 - Poseidon'56 Da2 7 - 2
18 nov 17:10 SVH Da2 - Aquadraat (SG) Da3 4 - 0
11 nov 19:10 Poseidon'56 Da2 - Aquadraat (SG) Da3 11 - 11
11 nov 16:10 Wiekslag Da3 - Rotterdam/Ragnar 5 0 - 10
11 nov 16:00 NieMo-Van Vliet 3 - Wave Da1 4 - 9
11 nov 15:15 NZ&PC Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 5 - 7
4 nov 20:10 Alkemade Da2 - Wiekslag Da3 2 - 5
4 nov 19:20 Rotterdam/Ragnar 5 - NZ&PC Da1 22 - 2
4 nov 18:55 Aquadraat (SG) Da3 - NieMo-Van Vliet 3 8 - 9
4 nov 18:45 Wave Da1 - Poseidon'56 Da2 16 - 0
28 okt 18:35 Wiekslag Da3 - SVH Da2 2 - 5
28 okt 18:30 Wave Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 13 - 6
28 okt 18:10 NieMo-Van Vliet 3 - Rotterdam/Ragnar 5 3 - 5
28 okt 17:30 NZ&PC Da1 - Alkemade Da2 4 - 8
15 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - NieMo-Van Vliet 3 6 - 2
14 okt 16:25 Aquadraat (SG) Da3 - Alkemade Da2 2 - 8
8 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Poseidon'56 Da2 8 - 3
8 okt 15:45 Alkemade Da2 - NieMo-Van Vliet 3 6 - 2
7 okt 19:30 SVH Da2 - NZ&PC Da1 9 - 1
7 okt 18:00 Aquadraat (SG) Da3 - Wiekslag Da3 3 - 0
7 okt 17:05 Rotterdam/Ragnar 5 - Wave Da1 4 - 4
1 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 3 - 7
30 sep 20:10 Wave Da1 - Alkemade Da2 12 - 5
30 sep 19:00 NieMo-Van Vliet 3 - SVH Da2 6 - 8
30 sep 16:00 NZ&PC Da1 - Aquadraat (SG) Da3 7 - 7
23 sep 15:45 SVH Da2 - Wave Da1 2 - 6
23 sep 14:15 Rotterdam/Ragnar 5 - Poseidon'56 Da2 10 - 2
16 sep 21:20 Alkemade Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 6 - 9
 
 
Alkemade Da2
 
Aquadraat (S..
 
NieMo-Van Vl..
 
NZ&PC Da1
 
Poseidon'56 ..
 
SVH Da2
 
Waterpolo Re..
 
Wave Da1
 
Wiekslag Da3
 
Z&PC Rotterd..
 
Alkemade Da2 24/36 - 213/117/125 - 66 - 94/22 - 521/4
Aquadraat (SG) Da32 - 8 8 - 93/210/32 - 516/1221/43 - 07/4
NieMo-Van Vliet (SG) Da317/227/1 24/37 - 26 - 810/24 - 9?3 - 5
NZ&PC Da14 - 87 - 74 - 11 6 - 417/25 - 717/314/410/2
Poseidon'56 Da214/411 - 1117/37/4 0 - 1317/210/220/127/1
SVH Da28/44 - 04/29 - 125/3 21/42 - 613/116/12
Waterpolo Residentie (SG) Da227/115/46 - 210/38 - 321/1 13/17 - 33 - 7
Wave Da112 - 520/110/312 - 016 - 027/113 - 6 24/317/2
Wiekslag Da310/217/27/416/1221/42 - 517/31 - 8 0 - 10
Z&PC Rotterdam Da520/115 - 213/122 - 210 - 214/43/24 - 410/3