HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - UZSC Da3
zaterdag 27 januari 19:00

Stand Reserve divisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-Tetteroo (SG) Da2718
2WIDEX GZC DONK Da2718
3UZSC Da2715
4Het Ravijn Da2712
5Polar Bears Da279
6ZPB H&L Productions Da274
7UZSC Da374
8ZV De Zaan Da273
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janZVL-Tetteroo (SG) Da219:00UZSC Da3
2 febPolar Bears Da220:45ZVL-Tetteroo (SG) Da2
17 febZVL-Tetteroo (SG) Da220:25UZSC Da2
24 febWIDEX GZC DONK Da217:00ZVL-Tetteroo (SG) Da2
3 maaZVL-Tetteroo (SG) Da217:40ZPB H&L Productions Da2

Uitslagen

16 decZVL-Tetteroo (SG) Da214 - 7Polar Bears Da2
25 novZV De Zaan Da26 - 8ZVL-Tetteroo (SG) Da2
18 novZVL-Tetteroo (SG) Da29 - 4Het Ravijn Da2
11 novZPB H&L Productions Da23 - 8ZVL-Tetteroo (SG) Da2
4 novZVL-Tetteroo (SG) Da213 - 10WIDEX GZC DONK Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-Tetteroo (SG) Da2760118704624
2WIDEX GZC DONK Da2760118755421
3UZSC Da2750215817110
4Het Ravijn Da27403126170-9
5Polar Bears Da2730496372-9
6ZPB H&L Productions Da2711545364-11
7UZSC Da3711545974-15
8ZV De Zaan Da2710635263-11
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 15:30 ZV De Zaan Da2 - WIDEX GZC DONK Da2De Slag
27 jan 16:50 Het Ravijn Da2 - Polar Bears Da2Het Ravijn
27 jan 19:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - UZSC Da3Vijf Meibad
28 jan 16:15 ZPB H&L Productions Da2 - UZSC Da2Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 20:45 Polar Bears Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2De Peppel
3 feb 17:45 WIDEX GZC DONK Da2 - ZPB H&L Productions Da2Groenhovenbad
3 feb 17:55 UZSC Da2 - Het Ravijn Da2De Krommerijn
3 feb 19:30 UZSC Da3 - ZV De Zaan Da2De Krommerijn
17 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 - ZPB H&L Productions Da2De Slag
17 feb 15:55 Het Ravijn Da2 - WIDEX GZC DONK Da2Het Ravijn
17 feb 20:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - UZSC Da2De Zijl
17 feb 21:00 UZSC Da3 - Polar Bears Da2De Krommerijn
24 feb 14:45 Polar Bears Da2 - ZV De Zaan Da2De Peppel
24 feb 15:15 ZPB H&L Productions Da2 - Het Ravijn Da2Inge de Bruijn Zwembad
24 feb 17:00 WIDEX GZC DONK Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2Groenhovenbad
3 maa 14:30 ZV De Zaan Da2 - Het Ravijn Da2De Slag
3 maa 16:00 UZSC Da3 - WIDEX GZC DONK Da2De Krommerijn
3 maa 16:15 Polar Bears Da2 - UZSC Da2De Peppel
3 maa 17:40 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da2Vijf Meibad
10 maa 21:45 UZSC Da2 - UZSC Da3De Krommerijn
17 maa 15:30 Het Ravijn Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2Het Ravijn
17 maa 16:15 WIDEX GZC DONK Da2 - Polar Bears Da2Groenhovenbad
17 maa 16:15 ZPB H&L Productions Da2 - UZSC Da3Inge de Bruijn Zwembad
17 maa 16:40 ZV De Zaan Da2 - UZSC Da2De Slag
24 maa 16:15 Polar Bears Da2 - ZPB H&L Productions Da2De Peppel
24 maa 17:15 UZSC Da2 - WIDEX GZC DONK Da2De Krommerijn
24 maa 18:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - ZV De Zaan Da2Vijf Meibad
25 maa 18:40 UZSC Da3 - Het Ravijn Da2De Krommerijn
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 dec 18:50 ZV De Zaan Da2 - UZSC Da3 9 - 8
16 dec 16:15 ZPB H&L Productions Da2 - WIDEX GZC DONK Da2 7 - 9
16 dec 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - Polar Bears Da2 14 - 7
16 dec 14:25 Het Ravijn Da2 - UZSC Da2 13 - 12
25 nov 18:15 Het Ravijn Da2 - UZSC Da3 12 - 11
25 nov 17:10 WIDEX GZC DONK Da2 - UZSC Da2 12 - 10
25 nov 16:30 ZV De Zaan Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 6 - 8
25 nov 15:35 ZPB H&L Productions Da2 - Polar Bears Da2 7 - 9
19 nov 19:00 UZSC Da3 - ZPB H&L Productions Da2 12 - 12
18 nov 17:15 UZSC Da2 - ZV De Zaan Da2 12 - 10
18 nov 17:00 Polar Bears Da2 - WIDEX GZC DONK Da2 10 - 12
18 nov 16:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - Het Ravijn Da2 9 - 4
11 nov 18:45 Het Ravijn Da2 - ZV De Zaan Da2 11 - 9
11 nov 18:15 WIDEX GZC DONK Da2 - UZSC Da3 13 - 4
11 nov 17:00 UZSC Da2 - Polar Bears Da2 14 - 8
11 nov 16:25 ZPB H&L Productions Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 3 - 8
4 nov 18:25 UZSC Da3 - UZSC Da2 8 - 11
4 nov 17:25 ZV De Zaan Da2 - Polar Bears Da2 8 - 10
4 nov 16:20 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 - WIDEX GZC DONK Da2 13 - 10
4 nov 14:55 Het Ravijn Da2 - ZPB H&L Productions Da2 10 - 6
28 okt 17:30 UZSC Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 10 - 9
28 okt 17:00 WIDEX GZC DONK Da2 - Het Ravijn Da2 12 - 4
28 okt 16:30 Polar Bears Da2 - UZSC Da3 8 - 10
28 okt 16:25 ZPB H&L Productions Da2 - ZV De Zaan Da2 7 - 4
7 okt 21:05 Polar Bears Da2 - Het Ravijn Da2 11 - 7
7 okt 17:25 WIDEX GZC DONK Da2 - ZV De Zaan Da2 7 - 6
7 okt 17:00 UZSC Da2 - ZPB H&L Productions Da2 12 - 11
7 okt 15:30 UZSC Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 6 - 9
 
 
Het Ravijn D..
 
Polar Bears ..
 
UZSC Da2
 
UZSC Da3
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan D..
 
ZVL-Tetteroo..
 
Het Ravijn Da2 27/113 - 1212 - 1117/210 - 611 - 917/3
Polar Bears Da211 - 7 3/38 - 1010 - 1224/324/22/2
UZSC Da23/214 - 8 10/324/312 - 1112 - 1010 - 9
UZSC Da325/317/28 - 11 3/312 - 123/26 - 9
WIDEX GZC DONK Da212 - 417/312 - 1013 - 4 3/27 - 624/2
ZPB H&L Productions Da224/27 - 928/117/37 - 9 7 - 43 - 8
ZV De Zaan Da23/38 - 1017/39 - 827/117/2 6 - 8
ZVL-Tetteroo (SG) Da29 - 414 - 717/227/113 - 103/324/3