HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-Tetteroo (SG) BM12264
2WIDEX GZC DONK BM12258
3ZV De Zaan BM12255
4UZSC BM12242
5Polar Bears BM12242
6Het Ravijn BM12237
7ZV De Zaan BM22225
8ZPC AMERSFOORT BM12220
9Polar Bears BM22216
10PSV BM12215
11De Ham BM12212
12ZVL-Tetteroo (SG) BM 2226
uitgebreide stand »

Uitslagen

29 aprPolar Bears BM113 - 5ZVL-Tetteroo (SG) BM2
22 aprZVL-Tetteroo (SG) BM26 - 24WIDEX GZC DONK BM1
15 aprUZSC BM118 - 4ZVL-Tetteroo (SG) BM2
8 aprZVL-Tetteroo (SG) BM210 - 8De Ham BM1
25 maaZVL-Tetteroo (SG) BM210 - 16PSV Waterpolo BM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-Tetteroo (SG) BM122211064360123237
2WIDEX GZC DONK BM122191258355162193
3ZV De Zaan BM122181355350105245
4UZSC BM122140842307173134
5Polar Bears BM12214084220617333
6Het Ravijn BM12212193729322766
7ZV De Zaan BM222811325160269-109
8ZPC AMERSFOORT BM122621420183297-114
9Polar Bears BM222511616160305-145
10PSV BM122501715129264-135
11De Ham BM122401812152332-180
12ZVL-Tetteroo (SG) BM 22220206131356-225
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 apr 18:00 UZSC BM1 - Het Ravijn BM1 9 - 12
29 apr 17:00 De Ham BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 10 - 21
29 apr 16:30 Polar Bears BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 13 - 5
29 apr 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - ZV De Zaan BM1 7 - 6
29 apr 15:00 PSV Waterpolo BM1 - Polar Bears BM2 9 - 6
29 apr 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZV De Zaan BCM2 22 - 6
22 apr 19:00 PSV Waterpolo BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 3 - 13
22 apr 18:30 ZV De Zaan BCM2 - UZSC BM1 5 - 16
22 apr 18:00 Het Ravijn BM1 - De Ham BM1 21 - 6
22 apr 16:30 Polar Bears BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 5 - 16
22 apr 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - WIDEX GZC DONK BM1 6 - 24
22 apr 10:45 ZV De Zaan BM1 - Polar Bears BM1 19 - 1
15 apr 18:30 De Ham BM1 - ZV De Zaan BCM2 3 - 6
15 apr 18:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZV De Zaan BM1 7 - 15
15 apr 17:00 UZSC BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 18 - 4
15 apr 16:30 Polar Bears BM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 11 - 7
15 apr 13:45 PSV Waterpolo BM1 - Het Ravijn BM1 4 - 16
8 apr 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 14 - 10
8 apr 16:31 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - De Ham BM1 10 - 8
8 apr 16:30 Polar Bears BM1 - Polar Bears BM2 7 - 6
8 apr 14:00 ZV De Zaan BCM2 - PSV Waterpolo BM1 8 - 7
8 apr 13:55 Het Ravijn BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 20 - 7
8 apr 12:30 ZV De Zaan BM1 - UZSC BM1 15 - 6
31 maa 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Polar Bears BM2 6 - 6
28 maa 19:00 Polar Bears BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 5 - 9
25 maa 17:25 WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1 9 - 8
25 maa 17:15 Polar Bears BM2 - Het Ravijn BM1 7 - 14
25 maa 17:10 UZSC BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 8 - 10
25 maa 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - PSV Waterpolo BM1 10 - 16
25 maa 13:30 De Ham BM1 - ZV De Zaan BM1 1 - 20
25 maa 13:00 ZV De Zaan BCM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 12 - 11
18 maa 18:15 ZV De Zaan BCM2 - Het Ravijn BM1 13 - 11
18 maa 18:10 WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM2 19 - 7
18 maa 16:45 ZV De Zaan BM1 - PSV Waterpolo BM1 15 - 2
18 maa 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 2 - 15
18 maa 16:30 Polar Bears BM1 - UZSC BM1 5 - 10
18 maa 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - De Ham BM1 24 - 1
11 maa 14:00 Het Ravijn BM1 - UZSC BM1 9 - 13
4 maa 18:30 UZSC BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 10 - 14
4 maa 17:00 De Ham BM1 - Polar Bears BM1 7 - 6
4 maa 16:30 Polar Bears BM2 - ZV De Zaan BCM2 4 - 8
4 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZV De Zaan BM1 8 - 18
4 maa 13:30 Het Ravijn BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 13 - 3
3 maa 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 28 - 3
25 feb 18:15 UZSC BM1 - Polar Bears BM2 19 - 4
25 feb 16:30 Polar Bears BM1 - PSV Waterpolo BM1 7 - 1
25 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 - De Ham BM1 11 - 5
25 feb 14:30 ZV De Zaan BM1 - Het Ravijn BM1 8 - 8
25 feb 10:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - ZV De Zaan BCM2 10 - 8
18 feb 16:30 Polar Bears BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 9 - 6
18 feb 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Polar Bears BM1 8 - 9
18 feb 14:00 PSV Waterpolo BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 5 - 16
18 feb 14:00 Het Ravijn BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 10 - 14
18 feb 13:30 De Ham BM1 - UZSC BM1 5 - 19
18 feb 12:30 ZV De Zaan BCM2 - ZV De Zaan BM1 2 - 14
11 feb 14:30 De Ham BM1 - Polar Bears BM2 14 - 9
4 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - ZV De Zaan BCM2 17 - 6
4 feb 16:40 UZSC BM1 - PSV Waterpolo BM1 14 - 4
4 feb 16:30 Polar Bears BM1 - Het Ravijn BM1 10 - 9
4 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 16 - 5
4 feb 15:00 ZV De Zaan BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 17 - 4
28 jan 19:00 PSV Waterpolo BM1 - De Ham BM1 13 - 6
28 jan 16:30 Polar Bears BM2 - ZV De Zaan BM1 4 - 22
28 jan 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - UZSC BM1 9 - 15
28 jan 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 1 - 20
28 jan 14:00 Het Ravijn BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 8 - 17
28 jan 12:30 ZV De Zaan BCM2 - Polar Bears BM1 8 - 9
24 jan 18:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Polar Bears BM1 14 - 4
21 jan 16:30 Polar Bears BM2 - PSV Waterpolo BM1 17 - 13
21 jan 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Polar Bears BM1 4 - 14
21 jan 14:30 ZV De Zaan BCM2 - WIDEX GZC DONK BM1 5 - 17
21 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - De Ham BM1 12 - 11
21 jan 13:00 ZV De Zaan BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 7 - 10
14 jan 18:15 ZV De Zaan BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 9 - 11
14 jan 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - UZSC BM1 7 - 21
14 jan 16:45 ZV De Zaan BCM2 - De Ham BM1 14 - 7
14 jan 13:30 Het Ravijn BM1 - PSV Waterpolo BM1 15 - 5
7 jan 15:00 PSV Waterpolo BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 4 - 14
17 dec 17:40 UZSC BM1 - ZV De Zaan BCM2 20 - 5
17 dec 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 30 - 5
17 dec 16:30 Polar Bears BM1 - ZV De Zaan BM1 5 - 13
17 dec 15:30 De Ham BM1 - Het Ravijn BM1 12 - 17
17 dec 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Polar Bears BM2 20 - 2
17 dec 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - PSV Waterpolo BM1 7 - 2
26 nov 18:15 PSV Waterpolo BM1 - ZV De Zaan BCM2 6 - 5
26 nov 17:00 De Ham BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 13 - 7
26 nov 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 10 - 10
26 nov 16:30 Polar Bears BM2 - Polar Bears BM1 6 - 15
26 nov 16:15 UZSC BM1 - ZV De Zaan BM1 9 - 10
26 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Het Ravijn BM1 11 - 22
19 nov 19:00 Het Ravijn BM1 - Polar Bears BM2 16 - 5
19 nov 18:45 Polar Bears BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 8 - 9
19 nov 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - UZSC BM1 17 - 11
19 nov 14:30 ZV De Zaan BM1 - De Ham BM1 17 - 3
19 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZV De Zaan BCM2 6 - 6
19 nov 14:10 PSV Waterpolo BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 13 - 5
12 nov 18:30 Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BCM2 19 - 10
12 nov 17:15 UZSC BM1 - Polar Bears BM1 5 - 8
12 nov 17:00 De Ham BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 2 - 23
12 nov 16:30 Polar Bears BM2 - WIDEX GZC DONK BM1 8 - 21
12 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 16 - 8
12 nov 12:30 PSV Waterpolo BM1 - ZV De Zaan BM1 0 - 20
5 nov 19:30 WIDEX GZC DONK BM1 - UZSC BM1 14 - 9
5 nov 16:30 Polar Bears BM1 - De Ham BM1 11 - 6
5 nov 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - PSV Waterpolo BM1 16 - 2
5 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 21 - 1
5 nov 14:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Het Ravijn BM1 11 - 18
5 nov 12:30 ZV De Zaan BCM2 - Polar Bears BM2 8 - 7
29 okt 18:15 De Ham BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 5 - 23
29 okt 16:30 Polar Bears BM2 - UZSC BM1 2 - 19
29 okt 16:00 ZV De Zaan BCM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 11 - 8
29 okt 15:45 PSV Waterpolo BM1 - Polar Bears BM1 5 - 14
29 okt 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 5 - 13
29 okt 14:25 Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BM1 7 - 13
15 okt 15:15 Het Ravijn BM1 - Polar Bears BM1 8 - 14
8 okt 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Het Ravijn BM1 19 - 10
8 okt 16:30 Polar Bears BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 18 - 7
8 okt 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 - PSV Waterpolo BM1 20 - 0
8 okt 16:15 UZSC BM1 - De Ham BM1 19 - 7
8 okt 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Polar Bears BM2 7 - 12
8 okt 14:00 ZV De Zaan BM1 - ZV De Zaan BCM2 18 - 2
1 okt 17:30 ZV De Zaan BCM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 7 - 22
1 okt 16:30 Polar Bears BM2 - De Ham BM1 20 - 10
1 okt 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - ZV De Zaan BM1 4 - 24
1 okt 15:00 PSV Waterpolo BM1 - UZSC BM1 6 - 10
1 okt 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 4 - 19
24 sep 18:30 UZSC BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 27 - 1
24 sep 18:00 WIDEX GZC DONK BM1 - Het Ravijn BM1 16 - 10
24 sep 17:00 De Ham BM1 - PSV Waterpolo BM1 10 - 9
24 sep 16:30 Polar Bears BM1 - ZV De Zaan BCM2 15 - 5
24 sep 16:00 ZV De Zaan BM1 - Polar Bears BM2 29 - 3
24 sep 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 23 - 4
 
 
De Ham BM1
 
Het Ravijn B..
 
Polar Bears ..
 
Polar Bears ..
 
PSV BM1
 
UZSC BM1
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZV De Zaan B..
 
ZV De Zaan B..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVL-Tetteroo..
 
De Ham BM1 12 - 177 - 614 - 910 - 95 - 195 - 2310 - 211 - 203 - 613 - 72 - 23
Het Ravijn BM121 - 6 8 - 1416 - 515 - 59 - 138 - 1720 - 77 - 1319 - 1013 - 310 - 14
Polar Bears BM111 - 610 - 9 7 - 67 - 15 - 108 - 918 - 75 - 1315 - 513 - 55 - 9
Polar Bears BM220 - 107 - 146 - 15 17 - 132 - 198 - 2111 - 74 - 224 - 89 - 65 - 16
PSV BM113 - 64 - 165 - 149 - 6 6 - 105 - 163 - 130 - 206 - 513 - 54 - 14
UZSC BM119 - 79 - 125 - 819 - 414 - 4 10 - 1427 - 19 - 1020 - 518 - 48 - 10
WIDEX GZC DONK BM111 - 516 - 109 - 819 - 720 - 014 - 9 16 - 57 - 1522 - 630 - 510 - 10
ZPC AMERSFOORT BM112 - 1111 - 228 - 96 - 67 - 29 - 154 - 19 8 - 186 - 616 - 85 - 13
ZV De Zaan BM117 - 38 - 819 - 129 - 315 - 215 - 69 - 1121 - 1 18 - 217 - 47 - 10
ZV De Zaan BM214 - 713 - 118 - 98 - 78 - 75 - 165 - 1712 - 112 - 14 11 - 87 - 22
ZVL-Tetteroo (SG) BM 210 - 811 - 184 - 147 - 1210 - 167 - 216 - 242 - 154 - 2410 - 8 1 - 20
ZVL-Tetteroo (SG) BM124 - 119 - 1014 - 420 - 216 - 217 - 1114 - 1028 - 37 - 617 - 623 - 4