HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)

Volgende wedstrijd:
Polar Bears BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1
zondag 22 april 16:30
De Peppel Ede gld

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-Tetteroo (SG) BM12058
2ZV De Zaan BM12052
3WIDEX GZC DONK BM12052
4UZSC BM12039
5Polar Bears BM12039
6Het Ravijn BM12031
7ZV De Zaan BM22025
8Polar Bears BM22016
9ZPC AMERSFOORT BM12014
10PSV BM12012
11De Ham BM12012
12ZVL-Tetteroo (SG) BM 2206
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
22 aprPolar Bears BM216:30ZVL-Tetteroo (SG) BM1
29 aprZVL-Tetteroo (SG) BM115:15ZV De Zaan BM1

Uitslagen

8 aprZVL-Tetteroo (SG) BM114 - 10WIDEX GZC DONK BM1
28 maaPolar Bears BM15 - 9ZVL-Tetteroo (SG) BM1
25 maaUZSC BM18 - 10ZVL-Tetteroo (SG) BM1
18 maaZVL-Tetteroo (SG) BM124 - 1De Ham BM1
3 maaZVL-Tetteroo (SG) BM128 - 3Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-Tetteroo (SG) BM120191058337112225
2ZV De Zaan BM12017125232597228
3WIDEX GZC DONK BM120171252309150159
4UZSC BM120130739282156126
5Polar Bears BM12013073919214943
6Het Ravijn BM12010193126021248
7ZV De Zaan BM220811125149231-82
8Polar Bears BM220511416149280-131
9ZPC AMERSFOORT BM120421414149284-135
10PSV BM120401612117245-128
11De Ham BM120401612136290-154
12ZVL-Tetteroo (SG) BM 22020186120319-199
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 apr 18:30 De Ham BM1 - ZV De Zaan BM2 3 - 6
15 apr 18:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZV De Zaan BM1 7 - 15
15 apr 17:00 UZSC BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 18 - 4
15 apr 16:30 Polar Bears BM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 11 - 7
15 apr 13:45 PSV Waterpolo BM1 - Het Ravijn BM1 4 - 16
8 apr 18:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 14 - 10
8 apr 16:31 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - De Ham BM1 10 - 8
8 apr 16:30 Polar Bears BM1 - Polar Bears BM2 7 - 6
8 apr 14:00 ZV De Zaan BM2 - PSV Waterpolo BM1 8 - 7
8 apr 13:55 Het Ravijn BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 20 - 7
8 apr 12:30 ZV De Zaan BM1 - UZSC BM1 15 - 6
31 maa 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Polar Bears BM2 6 - 6
28 maa 19:00 Polar Bears BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 5 - 9
25 maa 17:25 WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1 9 - 8
25 maa 17:15 Polar Bears BM2 - Het Ravijn BM1 7 - 14
25 maa 17:10 UZSC BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 8 - 10
25 maa 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - PSV Waterpolo BM1 10 - 16
25 maa 13:30 De Ham BM1 - ZV De Zaan BM1 1 - 20
25 maa 13:00 ZV De Zaan BM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 12 - 11
18 maa 18:15 ZV De Zaan BM2 - Het Ravijn BM1 13 - 11
18 maa 18:10 WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM2 19 - 7
18 maa 16:45 ZV De Zaan BM1 - PSV Waterpolo BM1 15 - 2
18 maa 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 2 - 15
18 maa 16:30 Polar Bears BM1 - UZSC BM1 5 - 10
18 maa 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - De Ham BM1 24 - 1
11 maa 14:00 Het Ravijn BM1 - UZSC BM1 9 - 13
4 maa 18:30 UZSC BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 10 - 14
4 maa 17:00 De Ham BM1 - Polar Bears BM1 7 - 6
4 maa 16:30 Polar Bears BM2 - ZV De Zaan BM2 4 - 8
4 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZV De Zaan BM1 8 - 18
4 maa 13:30 Het Ravijn BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 13 - 3
3 maa 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 28 - 3
25 feb 18:15 UZSC BM1 - Polar Bears BM2 19 - 4
25 feb 16:30 Polar Bears BM1 - PSV Waterpolo BM1 7 - 1
25 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 - De Ham BM1 11 - 5
25 feb 14:30 ZV De Zaan BM1 - Het Ravijn BM1 8 - 8
25 feb 10:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - ZV De Zaan BM2 10 - 8
18 feb 16:30 Polar Bears BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 9 - 6
18 feb 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Polar Bears BM1 8 - 9
18 feb 14:00 PSV Waterpolo BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 5 - 16
18 feb 14:00 Het Ravijn BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 10 - 14
18 feb 13:30 De Ham BM1 - UZSC BM1 5 - 19
18 feb 12:30 ZV De Zaan BM2 - ZV De Zaan BM1 2 - 14
11 feb 14:30 De Ham BM1 - Polar Bears BM2 14 - 9
4 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - ZV De Zaan BM2 17 - 6
4 feb 16:40 UZSC BM1 - PSV Waterpolo BM1 14 - 4
4 feb 16:30 Polar Bears BM1 - Het Ravijn BM1 10 - 9
4 feb 15:00 ZV De Zaan BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 17 - 4
4 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 16 - 5
28 jan 19:00 PSV Waterpolo BM1 - De Ham BM1 13 - 6
28 jan 16:30 Polar Bears BM2 - ZV De Zaan BM1 4 - 22
28 jan 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - UZSC BM1 9 - 15
28 jan 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 1 - 20
28 jan 14:00 Het Ravijn BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 8 - 17
28 jan 12:30 ZV De Zaan BM2 - Polar Bears BM1 8 - 9
24 jan 18:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Polar Bears BM1 14 - 4
21 jan 16:30 Polar Bears BM2 - PSV Waterpolo BM1 17 - 13
21 jan 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Polar Bears BM1 4 - 14
21 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - De Ham BM1 12 - 11
21 jan 14:30 ZV De Zaan BM2 - WIDEX GZC DONK BM1 5 - 17
21 jan 13:00 ZV De Zaan BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 7 - 10
14 jan 18:15 ZV De Zaan BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 9 - 11
14 jan 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - UZSC BM1 7 - 21
14 jan 16:45 ZV De Zaan BM2 - De Ham BM1 14 - 7
14 jan 13:30 Het Ravijn BM1 - PSV Waterpolo BM1 15 - 5
7 jan 15:00 PSV Waterpolo BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 4 - 14
17 dec 17:40 UZSC BM1 - ZV De Zaan BM2 20 - 5
17 dec 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 30 - 5
17 dec 16:30 Polar Bears BM1 - ZV De Zaan BM1 5 - 13
17 dec 15:30 De Ham BM1 - Het Ravijn BM1 12 - 17
17 dec 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Polar Bears BM2 20 - 2
17 dec 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - PSV Waterpolo BM1 7 - 2
26 nov 18:15 PSV Waterpolo BM1 - ZV De Zaan BM2 6 - 5
26 nov 17:00 De Ham BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 13 - 7
26 nov 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 10 - 10
26 nov 16:30 Polar Bears BM2 - Polar Bears BM1 6 - 15
26 nov 16:15 UZSC BM1 - ZV De Zaan BM1 9 - 10
26 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Het Ravijn BM1 11 - 22
19 nov 19:00 Het Ravijn BM1 - Polar Bears BM2 16 - 5
19 nov 18:45 Polar Bears BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 8 - 9
19 nov 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - UZSC BM1 17 - 11
19 nov 14:30 ZV De Zaan BM1 - De Ham BM1 17 - 3
19 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZV De Zaan BM2 6 - 6
19 nov 14:10 PSV Waterpolo BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 13 - 5
12 nov 18:30 Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BM2 19 - 10
12 nov 17:15 UZSC BM1 - Polar Bears BM1 5 - 8
12 nov 17:00 De Ham BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 2 - 23
12 nov 16:30 Polar Bears BM2 - WIDEX GZC DONK BM1 8 - 21
12 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 16 - 8
12 nov 12:30 PSV Waterpolo BM1 - ZV De Zaan BM1 0 - 20
5 nov 19:30 WIDEX GZC DONK BM1 - UZSC BM1 14 - 9
5 nov 16:30 Polar Bears BM1 - De Ham BM1 11 - 6
5 nov 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - PSV Waterpolo BM1 16 - 2
5 nov 14:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Het Ravijn BM1 11 - 18
5 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 21 - 1
5 nov 12:30 ZV De Zaan BM2 - Polar Bears BM2 8 - 7
29 okt 18:15 De Ham BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 5 - 23
29 okt 16:30 Polar Bears BM2 - UZSC BM1 2 - 19
29 okt 16:00 ZV De Zaan BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 11 - 8
29 okt 15:45 PSV Waterpolo BM1 - Polar Bears BM1 5 - 14
29 okt 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 5 - 13
29 okt 14:25 Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BM1 7 - 13
15 okt 15:15 Het Ravijn BM1 - Polar Bears BM1 8 - 14
8 okt 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - Het Ravijn BM1 19 - 10
8 okt 16:30 Polar Bears BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 18 - 7
8 okt 16:30 WIDEX GZC DONK BM1 - PSV Waterpolo BM1 20 - 0
8 okt 16:15 UZSC BM1 - De Ham BM1 19 - 7
8 okt 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Polar Bears BM2 7 - 12
8 okt 14:00 ZV De Zaan BM1 - ZV De Zaan BM2 18 - 2
1 okt 17:30 ZV De Zaan BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 7 - 22
1 okt 16:30 Polar Bears BM2 - De Ham BM1 20 - 10
1 okt 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - ZV De Zaan BM1 4 - 24
1 okt 15:00 PSV Waterpolo BM1 - UZSC BM1 6 - 10
1 okt 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 4 - 19
24 sep 18:30 UZSC BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 27 - 1
24 sep 18:00 WIDEX GZC DONK BM1 - Het Ravijn BM1 16 - 10
24 sep 17:00 De Ham BM1 - PSV Waterpolo BM1 10 - 9
24 sep 16:30 Polar Bears BM1 - ZV De Zaan BM2 15 - 5
24 sep 16:00 ZV De Zaan BM1 - Polar Bears BM2 29 - 3
24 sep 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 23 - 4
 
 
De Ham BM1
 
Het Ravijn B..
 
Polar Bears ..
 
Polar Bears ..
 
PSV BM1
 
UZSC BM1
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZV De Zaan B..
 
ZV De Zaan B..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVL-Tetteroo..
 
De Ham BM1 12 - 177 - 614 - 910 - 95 - 195 - 2329/41 - 203 - 613 - 72 - 23
Het Ravijn BM122/4 8 - 1416 - 515 - 59 - 138 - 1720 - 77 - 1319 - 1013 - 310 - 14
Polar Bears BM111 - 610 - 9 7 - 67 - 15 - 108 - 918 - 75 - 1315 - 529/45 - 9
Polar Bears BM220 - 107 - 146 - 15 17 - 132 - 198 - 2111 - 74 - 224 - 89 - 622/4
PSV BM113 - 64 - 165 - 1429/4 6 - 105 - 1622/40 - 206 - 513 - 54 - 14
UZSC BM119 - 729/45 - 819 - 414 - 4 10 - 1427 - 19 - 1020 - 518 - 48 - 10
WIDEX GZC DONK BM111 - 516 - 109 - 819 - 720 - 014 - 9 16 - 57 - 1529/430 - 510 - 10
ZPC AMERSFOORT BM112 - 1111 - 228 - 96 - 67 - 29 - 154 - 19 8 - 186 - 616 - 85 - 13
ZV De Zaan BM117 - 38 - 822/429 - 315 - 215 - 69 - 1121 - 1 18 - 217 - 47 - 10
ZV De Zaan BM214 - 713 - 118 - 98 - 78 - 722/45 - 1712 - 112 - 14 11 - 87 - 22
ZVL-Tetteroo (SG) BM 210 - 811 - 184 - 147 - 1210 - 167 - 2122/42 - 154 - 2410 - 8 1 - 20
ZVL-Tetteroo (SG) BM124 - 119 - 1014 - 420 - 216 - 217 - 1114 - 1028 - 329/417 - 623 - 4