HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Ham Da21955
2ZVL-Tetteroo (SG) Da41944
3ZVL-Tetteroo (SG) Da31937
4Wiekslag Da11926
5ZV Haerlem Da21925
6Z&PC De Gouwe Da21925
7Z&PC Rotterdam Da11922
8BZC Da11820
9DAW Da11917
10WIDEX GZC DONK Da31916
11MNC Dordrecht Da21912
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprZVL-Tetteroo (SG) Da317:50ZVL-Tetteroo (SG) Da4

Uitslagen

14 aprWiekslag Da12 - 10ZVL-Tetteroo (SG) Da3
24 maaDe Ham Da212 - 0ZVL-Tetteroo (SG) Da3
17 maaZVL-Tetteroo (SG) Da311 - 3Z&PC De Gouwe Da2
10 maaWIDEX GZC DONK Da35 - 10ZVL-Tetteroo (SG) Da3
3 maaZVL-Tetteroo (SG) Da39 - 3DAW Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Ham Da21918105526377186
2ZVL-Tetteroo (SG) Da4191423441358451
3ZVL-Tetteroo (SG) Da3191216371161115
4Wiekslag Da119757268692-6
5ZV Haerlem Da21981102585106-21
6Z&PC De Gouwe Da21981102588119-31
7Z&PC Rotterdam Da119711122119135-16
8BZC Da11862102081102-21
9DAW Da11952121773134-61
10WIDEX GZC DONK Da319511316103129-26
11MNC Dordrecht Da21943121294154-60
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:45 De Ham Da2 - ZV Haerlem Da2 11 - 4
14 apr 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1 4 - 6
14 apr 18:05 Wiekslag Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 2 - 10
14 apr 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - DAW Da1 6 - 3
14 apr 16:15 WIDEX GZC DONK Da3 - MNC Dordrecht Da2 6 - 3
7 apr 19:15 MNC Dordrecht Da2 - DAW Da1 5 - 5
7 apr 18:15 ZV Haerlem Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 5 - 5
7 apr 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - Wiekslag Da1 5 - 3
7 apr 17:55 Z&PC Rotterdam Da1 - De Ham Da2 4 - 14
7 apr 16:45 BZC Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 2 - 2
3 apr 21:00 ZV Haerlem Da2 - MNC Dordrecht Da2 8 - 4
25 maa 18:15 MNC Dordrecht Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 4 - 10
24 maa 21:15 De Ham Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 12 - 0
24 maa 20:20 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 6 - 5
24 maa 20:15 WIDEX GZC DONK Da3 - ZV Haerlem Da2 4 - 6
24 maa 19:30 DAW Da1 - BZC Da1 3 - 7
17 maa 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - Z&PC De Gouwe Da2 11 - 3
17 maa 19:15 BZC Da1 - MNC Dordrecht Da2 3 - 4
17 maa 18:55 Z&PC Rotterdam Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 8 - 6
17 maa 18:55 ZV Haerlem Da2 - DAW Da1 7 - 3
17 maa 18:30 Wiekslag Da1 - De Ham Da2 4 - 14
10 maa 18:55 DAW Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 7 - 4
10 maa 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 - Wiekslag Da1 7 - 6
10 maa 16:25 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 5 - 10
9 maa 20:00 BZC Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 2 - 8
4 maa 15:30 Z&PC Rotterdam Da1 - MNC Dordrecht Da2 8 - 7
3 maa 17:55 Wiekslag Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 5 - 2
3 maa 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - DAW Da1 9 - 3
3 maa 16:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - De Ham Da2 6 - 6
24 feb 19:00 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 6 - 4
24 feb 18:10 ZV Haerlem Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 2 - 8
24 feb 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 - De Ham Da2 4 - 10
24 feb 16:00 MNC Dordrecht Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 4 - 5
17 feb 18:30 De Ham Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 16 - 6
17 feb 18:15 Wiekslag Da1 - MNC Dordrecht Da2 5 - 5
17 feb 17:55 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV Haerlem Da2 10 - 7
17 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - BZC Da1 8 - 5
17 feb 16:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - Z&PC De Gouwe Da2 7 - 4
3 feb 20:10 DAW Da1 - De Ham Da2 6 - 19
3 feb 19:15 BZC Da1 - Wiekslag Da1 4 - 4
3 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC De Gouwe Da2 10 - 2
3 feb 18:15 ZV Haerlem Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 2 - 4
3 feb 17:15 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 5 - 9
27 jan 20:30 De Ham Da2 - MNC Dordrecht Da2 20 - 1
27 jan 19:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - WIDEX GZC DONK Da3 6 - 5
27 jan 19:00 Wiekslag Da1 - ZV Haerlem Da2 8 - 2
27 jan 18:40 Z&PC De Gouwe Da2 - DAW Da1 6 - 4
27 jan 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da1 5 - 6
20 jan 20:15 Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 4 - 3
20 jan 19:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 10 - 6
20 jan 18:15 De Ham Da2 - BZC Da1 11 - 2
20 jan 18:05 Z&PC De Gouwe Da2 - MNC Dordrecht Da2 10 - 7
20 jan 17:45 WIDEX GZC DONK Da3 - DAW Da1 3 - 4
16 dec 19:35 DAW Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 2 - 10
16 dec 19:15 MNC Dordrecht Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 7 - 5
16 dec 18:15 ZV Haerlem Da2 - De Ham Da2 1 - 11
16 dec 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - Wiekslag Da1 4 - 4
16 dec 16:00 BZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 6 - 1
9 dec 19:10 Wiekslag Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 3 - 5
9 dec 18:50 DAW Da1 - MNC Dordrecht Da2 8 - 7
9 dec 18:30 De Ham Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 15 - 6
9 dec 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV Haerlem Da2 1 - 4
9 dec 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 - BZC Da1 5 - 7
2 dec 20:00 DAW Da1 - Wiekslag Da1 1 - 3
25 nov 19:40 ZV Haerlem Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 9 - 5
25 nov 18:15 BZC Da1 - DAW Da1 5 - 7
25 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 7 - 8
25 nov 16:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - MNC Dordrecht Da2 13 - 5
25 nov 16:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - De Ham Da2 3 - 20
19 nov 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC Rotterdam Da1 8 - 7
18 nov 20:30 De Ham Da2 - Wiekslag Da1 12 - 6
18 nov 18:45 DAW Da1 - ZV Haerlem Da2 1 - 8
18 nov 18:10 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 3 - 5
12 nov 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 - DAW Da1 8 - 4
11 nov 20:45 Wiekslag Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 6 - 2
11 nov 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - WIDEX GZC DONK Da3 6 - 9
11 nov 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - BZC Da1 9 - 2
5 nov 19:25 MNC Dordrecht Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 4 - 9
4 nov 19:15 WIDEX GZC DONK Da3 - Wiekslag Da1 3 - 7
4 nov 18:30 De Ham Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 11 - 5
4 nov 18:15 BZC Da1 - ZV Haerlem Da2 5 - 6
4 nov 18:00 DAW Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 4 - 1
28 okt 20:10 Wiekslag Da1 - DAW Da1 2 - 2
28 okt 18:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - MNC Dordrecht Da2 7 - 6
28 okt 18:55 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1 9 - 5
28 okt 18:35 De Ham Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 5
28 okt 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - ZV Haerlem Da2 6 - 3
21 okt 17:15 MNC Dordrecht Da2 - ZV Haerlem Da2 5 - 2
14 okt 21:00 MNC Dordrecht Da2 - BZC Da1 6 - 5
8 okt 16:25 MNC Dordrecht Da2 - Wiekslag Da1 5 - 5
7 okt 21:15 BZC Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 4 - 7
7 okt 18:40 WIDEX GZC DONK Da3 - De Ham Da2 7 - 14
7 okt 18:20 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 5 - 3
7 okt 18:15 ZV Haerlem Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 6 - 4
30 sep 20:10 Z&PC De Gouwe Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 6 - 4
30 sep 20:00 De Ham Da2 - DAW Da1 18 - 2
30 sep 19:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - Z&PC Rotterdam Da1 5 - 5
30 sep 18:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - ZV Haerlem Da2 6 - 2
30 sep 18:05 Wiekslag Da1 - BZC Da1 4 - 5
24 sep 17:10 MNC Dordrecht Da2 - De Ham Da2 5 - 20
24 sep 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 8 - 4
23 sep 20:55 DAW Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 4 - 6
23 sep 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 7 - 9
23 sep 18:15 ZV Haerlem Da2 - Wiekslag Da1 1 - 5
 
 
BZC Da1
 
DAW Da1
 
De Ham Da2
 
MNC Dordrech..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVL-Tetteroo..
 
BZC Da1 5 - 721/43 - 42 - 24 - 46 - 16 - 45 - 64 - 72 - 8
DAW Da13 - 7 6 - 198 - 721/41 - 34 - 67 - 41 - 84 - 12 - 10
De Ham Da211 - 218 - 2 20 - 116 - 612 - 69 - 515 - 611 - 412 - 011 - 5
MNC Dordrecht Da26 - 55 - 55 - 20 7 - 55 - 521/44 - 95 - 24 - 54 - 10
WIDEX GZC DONK Da35 - 73 - 47 - 146 - 3 3 - 710 - 28 - 74 - 65 - 108 - 4
Wiekslag Da14 - 52 - 24 - 145 - 55 - 2 6 - 24 - 38 - 22 - 103 - 5
Z&PC De Gouwe Da24 - 66 - 44 - 1010 - 76 - 47 - 6 6 - 51 - 43 - 55 - 3
Z&PC Rotterdam Da19 - 58 - 44 - 148 - 78 - 621/47 - 8 10 - 77 - 95 - 9
ZV Haerlem Da228/47 - 31 - 118 - 49 - 51 - 55 - 56 - 4 2 - 42 - 8
ZVL-Tetteroo (SG) Da38 - 59 - 33 - 207 - 66 - 94 - 411 - 35 - 66 - 2 21/4
ZVL-Tetteroo (SG) Da49 - 26 - 36 - 613 - 56 - 55 - 37 - 45 - 56 - 310 - 6