HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - WIDEX GZC DONK Da3
zaterdag 27 januari 19:25
De Zijl Leiden

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Ham Da21030
2ZVL-Tetteroo (SG) Da41019
3Wiekslag Da11118
4ZVL-Tetteroo (SG) Da31016
5ZV Haerlem Da21015
6Z&PC De Gouwe Da21015
7DAW Da11113
8Z&PC Rotterdam Da11010
9BZC Da1109
10WIDEX GZC DONK Da3109
11MNC Dordrecht Da2107
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janZVL-Tetteroo (SG) Da419:25WIDEX GZC DONK Da3
3 febZ&PC Rotterdam Da117:15ZVL-Tetteroo (SG) Da4
17 febZVL-Tetteroo (SG) Da416:00Z&PC De Gouwe Da2
24 febZV Haerlem Da218:10ZVL-Tetteroo (SG) Da4
3 maaZVL-Tetteroo (SG) Da415:45De Ham Da2

Uitslagen

20 janZVL-Tetteroo (SG) Da410 - 6ZVL-Tetteroo (SG) Da3
16 decDAW Da12 - 10ZVL-Tetteroo (SG) Da4
9 decWiekslag Da13 - 5ZVL-Tetteroo (SG) Da4
25 novZVL-Tetteroo (SG) Da413 - 5MNC Dordrecht Da2
11 novZVL-Tetteroo (SG) Da49 - 2BZC Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Ham Da2101000301414299
2ZVL-Tetteroo (SG) Da41061319705020
3Wiekslag Da1115331849436
4ZVL-Tetteroo (SG) Da310514165469-15
5ZV Haerlem Da210505154249-7
6Z&PC De Gouwe Da210505154755-8
7DAW Da111416133971-32
8Z&PC Rotterdam Da110316106568-3
9BZC Da11030794665-19
10WIDEX GZC DONK Da31030795771-14
11MNC Dordrecht Da21031675784-27
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da1De Zijl
27 jan 18:40 Z&PC De Gouwe Da2 - DAW Da1De Sniep
27 jan 19:00 Wiekslag Da1 - ZV Haerlem Da2Sportcentrum Blokweer
27 jan 19:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - WIDEX GZC DONK Da3De Zijl
27 jan 20:30 De Ham Da2 - MNC Dordrecht Da2De Crommenije
3 feb 17:15 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 feb 18:15 ZV Haerlem Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3De Planeet
3 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC De Gouwe Da2Groenhovenbad
3 feb 19:15 BZC Da1 - Wiekslag Da1De Hofstee
3 feb 20:10 DAW Da1 - De Ham Da2Sportcomplex Hoornsevaart
17 feb 16:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - Z&PC De Gouwe Da2Vijf Meibad
17 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - BZC Da1Vijf Meibad
17 feb 17:55 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV Haerlem Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 feb 18:15 Wiekslag Da1 - MNC Dordrecht Da2Sportcentrum Blokweer
17 feb 18:30 De Ham Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Crommenije
24 feb 16:00 MNC Dordrecht Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3Sportboulevard
24 feb 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 - De Ham Da2De Sniep
24 feb 18:10 ZV Haerlem Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4De Planeet
24 feb 19:00 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1De Hofstee
3 maa 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - De Ham Da2Vijf Meibad
3 maa 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - DAW Da1Vijf Meibad
3 maa 17:55 Wiekslag Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Sportcentrum Blokweer
4 maa 15:30 Z&PC Rotterdam Da1 - MNC Dordrecht Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 maa 20:00 BZC Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4De Hofstee
10 maa 16:25 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3Groenhovenbad
10 maa 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 - Wiekslag Da1De Sniep
10 maa 18:55 DAW Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Sportcomplex Hoornsevaart
17 maa 18:30 Wiekslag Da1 - De Ham Da2Sportcentrum Blokweer
17 maa 18:55 Z&PC Rotterdam Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 maa 18:55 ZV Haerlem Da2 - DAW Da1De Planeet
17 maa 19:15 BZC Da1 - MNC Dordrecht Da2De Hofstee
17 maa 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - Z&PC De Gouwe Da2De Zijl
24 maa 19:30 DAW Da1 - BZC Da1Sportcomplex Hoornsevaart
24 maa 20:15 WIDEX GZC DONK Da3 - ZV Haerlem Da2Groenhovenbad
24 maa 20:20 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Sniep
24 maa 21:15 De Ham Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3De Crommenije
25 maa 19:00 MNC Dordrecht Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4Sportboulevard
7 apr 16:45 BZC Da1 - WIDEX GZC DONK Da3De Hofstee
7 apr 17:55 Z&PC Rotterdam Da1 - De Ham Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 apr 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - Wiekslag Da1De Zijl
7 apr 18:15 ZV Haerlem Da2 - Z&PC De Gouwe Da2De Planeet
7 apr 19:15 MNC Dordrecht Da2 - DAW Da1Sportboulevard
14 apr 16:15 WIDEX GZC DONK Da3 - MNC Dordrecht Da2Groenhovenbad
14 apr 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - DAW Da1Vijf Meibad
14 apr 18:05 Wiekslag Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3Sportcentrum Blokweer
14 apr 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1De Sniep
14 apr 19:45 De Ham Da2 - ZV Haerlem Da2De Crommenije
21 apr 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4Vijf Meibad
21 apr 17:55 Z&PC Rotterdam Da1 - Wiekslag Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 apr 19:45 BZC Da1 - De Ham Da2De Hofstee
21 apr 19:55 MNC Dordrecht Da2 - Z&PC De Gouwe Da2Sportboulevard
21 apr 20:00 DAW Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Sportcomplex Hoornsevaart
28 apr 20:25 ZV Haerlem Da2 - BZC Da1De Planeet
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 jan 20:15 Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 4 - 3
20 jan 19:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 10 - 6
20 jan 18:15 De Ham Da2 - BZC Da1 11 - 2
20 jan 18:05 Z&PC De Gouwe Da2 - MNC Dordrecht Da2 10 - 7
20 jan 17:45 WIDEX GZC DONK Da3 - DAW Da1 3 - 4
16 dec 19:35 DAW Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 2 - 10
16 dec 19:15 MNC Dordrecht Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 7 - 5
16 dec 18:15 ZV Haerlem Da2 - De Ham Da2 1 - 11
16 dec 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - Wiekslag Da1 4 - 4
16 dec 16:00 BZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 6 - 1
9 dec 19:10 Wiekslag Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 3 - 5
9 dec 18:50 DAW Da1 - MNC Dordrecht Da2 8 - 7
9 dec 18:30 De Ham Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 15 - 6
9 dec 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV Haerlem Da2 1 - 4
9 dec 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 - BZC Da1 5 - 7
2 dec 20:00 DAW Da1 - Wiekslag Da1 1 - 3
25 nov 19:40 ZV Haerlem Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 9 - 5
25 nov 18:15 BZC Da1 - DAW Da1 5 - 7
25 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 7 - 8
25 nov 16:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - MNC Dordrecht Da2 13 - 5
25 nov 16:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - De Ham Da2 3 - 20
19 nov 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC Rotterdam Da1 8 - 7
18 nov 20:30 De Ham Da2 - Wiekslag Da1 12 - 6
18 nov 18:45 DAW Da1 - ZV Haerlem Da2 1 - 8
18 nov 18:10 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 3 - 5
12 nov 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 - DAW Da1 8 - 4
11 nov 20:45 Wiekslag Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 6 - 2
11 nov 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - WIDEX GZC DONK Da3 6 - 9
11 nov 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - BZC Da1 9 - 2
5 nov 19:25 MNC Dordrecht Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 4 - 9
4 nov 19:15 WIDEX GZC DONK Da3 - Wiekslag Da1 3 - 7
4 nov 18:30 De Ham Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 11 - 5
4 nov 18:15 BZC Da1 - ZV Haerlem Da2 5 - 6
4 nov 18:00 DAW Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 4 - 1
28 okt 20:10 Wiekslag Da1 - DAW Da1 2 - 2
28 okt 18:55 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1 9 - 5
28 okt 18:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - MNC Dordrecht Da2 7 - 6
28 okt 18:35 De Ham Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 5
28 okt 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - ZV Haerlem Da2 6 - 3
21 okt 17:15 MNC Dordrecht Da2 - ZV Haerlem Da2 5 - 2
14 okt 21:00 MNC Dordrecht Da2 - BZC Da1 6 - 5
8 okt 16:25 MNC Dordrecht Da2 - Wiekslag Da1 5 - 5
7 okt 21:15 BZC Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 4 - 7
7 okt 18:40 WIDEX GZC DONK Da3 - De Ham Da2 7 - 14
7 okt 18:20 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 5 - 3
7 okt 18:15 ZV Haerlem Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 6 - 4
30 sep 20:10 Z&PC De Gouwe Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 6 - 4
30 sep 20:00 De Ham Da2 - DAW Da1 18 - 2
30 sep 19:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - Z&PC Rotterdam Da1 5 - 5
30 sep 18:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - ZV Haerlem Da2 6 - 2
30 sep 18:05 Wiekslag Da1 - BZC Da1 4 - 5
24 sep 17:10 MNC Dordrecht Da2 - De Ham Da2 5 - 20
24 sep 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 8 - 4
23 sep 20:55 DAW Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 4 - 6
23 sep 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 7 - 9
23 sep 18:15 ZV Haerlem Da2 - Wiekslag Da1 1 - 5
 
 
BZC Da1
 
DAW Da1
 
De Ham Da2
 
MNC Dordrech..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVL-Tetteroo..
 
ZVL-Tetteroo..
 
BZC Da1 5 - 721/417/37/43/26 - 124/25 - 64 - 79/3
DAW Da124/3 3/28 - 721/41 - 34 - 610/31 - 84 - 12 - 10
De Ham Da211 - 218 - 2 27/117/212 - 69 - 515 - 614/424/311 - 5
MNC Dordrecht Da26 - 57/45 - 20 7 - 55 - 521/44 - 95 - 224/225/3
WIDEX GZC DONK Da35 - 73 - 47 - 1414/4 3 - 73/28 - 724/310/38 - 4
Wiekslag Da14 - 52 - 217/317/23/3 6 - 24 - 327/114/43 - 5
Z&PC De Gouwe Da214/427/124/210 - 76 - 410/3 24/31 - 43 - 55 - 3
Z&PC Rotterdam Da19 - 58 - 47/44/317/321/47 - 8 17/27 - 93/2
ZV Haerlem Da228/417/31 - 11?9 - 51 - 57/46 - 4 3/224/2
ZVL-Tetteroo (SG) Da317/23/33 - 207 - 66 - 94 - 417/327/16 - 2 21/4
ZVL-Tetteroo (SG) Da49 - 214/43/313 - 527/17/417/25 - 56 - 310 - 6