HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Zijl Zwemsport H3 - LZ 1886 H2
zaterdag 21 april 18:05
De Zijl Leiden

Stand Reserve 2e klasse 2A

  Team Gespeeld Punten
1De Zijl Zwemsport H31952
2Waterpolo Den Haag (SG) H21951
3ZV Haerlem H21935
4AZC H41933
5WIDEX GZC DONK H51925
6ZPB H&L Productions H32024
7BZ&PC H31923
8Het Y H31921
9LZ 1886 H21917
10Wiekslag H21916
11Zwemvereniging Utrecht H21910
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprDe Zijl Zwemsport H318:05LZ 1886 H2

Uitslagen

14 aprLZ 1886 H213 - 8Zwemvereniging Utrecht H2
7 aprLZ 1886 H27 - 8Wiekslag H2
17 maaLZ 1886 H28 - 8WIDEX GZC DONK H5
10 maaZV Haerlem H215 - 3LZ 1886 H2
3 maaLZ 1886 H29 - 13Het Y H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Zijl Zwemsport H319171152253143110
2Waterpolo Den Haag (SG) H219170251235125110
3ZV Haerlem H21911263519515540
4AZC H419103633211214-3
5WIDEX GZC DONK H519811025134168-34
6ZPB H&L Productions H320731024172185-13
7BZ&PC H319721023163168-5
8Het Y H319701221141177-36
9LZ 1886 H219521217163193-30
10Wiekslag H219511316126173-47
11Zwemvereniging Utrecht H219311510120212-92
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:50 ZPB H&L Productions H3 - ZV Haerlem H2 8 - 10
14 apr 19:00 Wiekslag H2 - De Zijl Zwemsport H3 4 - 9
14 apr 18:45 LZ 1886 H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 13 - 8
14 apr 18:30 Het Y H3 - AZC H4 10 - 19
14 apr 18:30 WIDEX GZC DONK H5 - BZ&PC H3 7 - 5
7 apr 19:15 ZV Haerlem H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 8 - 14
7 apr 18:45 BZ&PC H3 - Het Y H3 4 - 11
7 apr 18:35 LZ 1886 H2 - Wiekslag H2 7 - 8
7 apr 18:15 AZC H4 - ZPB H&L Productions H3 11 - 8
7 apr 17:15 De Zijl Zwemsport H3 - WIDEX GZC DONK H5 10 - 8
24 maa 20:40 ZPB H&L Productions H3 - BZ&PC H3 8 - 6
24 maa 19:25 Het Y H3 - De Zijl Zwemsport H3 8 - 17
24 maa 18:00 WIDEX GZC DONK H5 - Wiekslag H2 5 - 3
24 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 - ZV Haerlem H2 7 - 12
24 maa 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - AZC H4 20 - 8
17 maa 18:30 De Zijl Zwemsport H3 - ZPB H&L Productions H3 9 - 9
17 maa 18:00 BZ&PC H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 7 - 15
17 maa 17:45 AZC H4 - Zwemvereniging Utrecht H2 12 - 11
17 maa 17:30 Wiekslag H2 - Het Y H3 7 - 6
17 maa 17:15 LZ 1886 H2 - WIDEX GZC DONK H5 8 - 8
10 maa 19:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - De Zijl Zwemsport H3 14 - 9
10 maa 19:00 ZPB H&L Productions H3 - Wiekslag H2 12 - 6
10 maa 18:50 Het Y H3 - WIDEX GZC DONK H5 5 - 4
10 maa 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - BZ&PC H3 9 - 5
10 maa 18:15 ZV Haerlem H2 - LZ 1886 H2 15 - 3
3 maa 20:40 LZ 1886 H2 - Het Y H3 9 - 13
3 maa 20:00 Wiekslag H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 4 - 9
3 maa 19:00 De Zijl Zwemsport H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 14 - 7
3 maa 18:30 AZC H4 - ZV Haerlem H2 10 - 10
3 maa 17:45 WIDEX GZC DONK H5 - ZPB H&L Productions H3 10 - 7
24 feb 21:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H5 13 - 3
24 feb 19:30 AZC H4 - LZ 1886 H2 15 - 9
24 feb 19:10 ZV Haerlem H2 - BZ&PC H3 10 - 8
24 feb 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - Wiekslag H2 12 - 7
24 feb 13:55 ZPB H&L Productions H3 - Het Y H3 9 - 4
17 feb 21:35 De Zijl Zwemsport H3 - ZV Haerlem H2 9 - 6
17 feb 21:30 Het Y H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 6 - 10
17 feb 19:15 LZ 1886 H2 - ZPB H&L Productions H3 13 - 7
17 feb 18:45 BZ&PC H3 - AZC H4 9 - 11
17 feb 18:30 WIDEX GZC DONK H5 - Zwemvereniging Utrecht H2 10 - 7
3 feb 19:15 ZV Haerlem H2 - Wiekslag H2 12 - 9
3 feb 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - Het Y H3 8 - 5
3 feb 17:45 AZC H4 - De Zijl Zwemsport H3 13 - 21
3 feb 17:30 BZ&PC H3 - LZ 1886 H2 10 - 6
3 feb 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - ZPB H&L Productions H3 12 - 10
28 jan 17:30 ZPB H&L Productions H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 11 - 11
27 jan 21:10 Wiekslag H2 - AZC H4 6 - 9
27 jan 20:20 De Zijl Zwemsport H3 - BZ&PC H3 12 - 9
27 jan 20:15 LZ 1886 H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 6 - 17
27 jan 19:00 WIDEX GZC DONK H5 - ZV Haerlem H2 6 - 7
20 jan 19:15 Wiekslag H2 - BZ&PC H3 5 - 8
20 jan 18:45 WIDEX GZC DONK H5 - AZC H4 13 - 9
20 jan 18:45 Het Y H3 - ZV Haerlem H2 10 - 4
20 jan 18:00 LZ 1886 H2 - De Zijl Zwemsport H3 12 - 17
20 jan 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 19 - 2
16 dec 19:15 ZV Haerlem H2 - ZPB H&L Productions H3 9 - 10
16 dec 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - LZ 1886 H2 4 - 10
16 dec 17:30 BZ&PC H3 - WIDEX GZC DONK H5 8 - 4
16 dec 17:05 AZC H4 - Het Y H3 13 - 12
16 dec 17:00 De Zijl Zwemsport H3 - Wiekslag H2 20 - 3
9 dec 20:00 Wiekslag H2 - LZ 1886 H2 7 - 7
9 dec 18:50 ZPB H&L Productions H3 - AZC H4 9 - 9
9 dec 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - ZV Haerlem H2 7 - 6
9 dec 16:00 WIDEX GZC DONK H5 - De Zijl Zwemsport H3 4 - 10
2 dec 17:30 AZC H4 - Wiekslag H2 7 - 11
25 nov 21:30 ZV Haerlem H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 12 - 4
25 nov 19:35 De Zijl Zwemsport H3 - Het Y H3 13 - 4
25 nov 18:30 Wiekslag H2 - WIDEX GZC DONK H5 9 - 7
25 nov 18:05 AZC H4 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 12 - 10
25 nov 17:30 BZ&PC H3 - ZPB H&L Productions H3 15 - 6
18 nov 20:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - BZ&PC H3 16 - 9
18 nov 19:40 ZPB H&L Productions H3 - De Zijl Zwemsport H3 5 - 14
18 nov 19:25 WIDEX GZC DONK H5 - LZ 1886 H2 9 - 8
18 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - AZC H4 6 - 13
18 nov 18:45 Het Y H3 - Wiekslag H2 11 - 8
12 nov 16:30 WIDEX GZC DONK H5 - Het Y H3 8 - 6
11 nov 19:45 Wiekslag H2 - ZPB H&L Productions H3 6 - 8
11 nov 19:30 LZ 1886 H2 - ZV Haerlem H2 5 - 13
11 nov 19:00 BZ&PC H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 10 - 3
11 nov 18:50 De Zijl Zwemsport H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 11 - 7
4 nov 20:40 ZPB H&L Productions H3 - WIDEX GZC DONK H5 13 - 7
4 nov 18:55 ZV Haerlem H2 - AZC H4 16 - 13
4 nov 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - De Zijl Zwemsport H3 3 - 15
4 nov 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - Wiekslag H2 10 - 4
29 okt 18:30 WIDEX GZC DONK H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 4 - 14
28 okt 21:00 Wiekslag H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 12 - 3
28 okt 20:00 Het Y H3 - ZPB H&L Productions H3 9 - 7
28 okt 19:30 LZ 1886 H2 - AZC H4 9 - 12
28 okt 17:45 BZ&PC H3 - ZV Haerlem H2 5 - 5
14 okt 20:55 Het Y H3 - BZ&PC H3 7 - 13
7 okt 20:30 ZV Haerlem H2 - De Zijl Zwemsport H3 9 - 13
7 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 - WIDEX GZC DONK H5 6 - 10
7 okt 18:00 AZC H4 - BZ&PC H3 8 - 8
7 okt 17:20 ZPB H&L Productions H3 - LZ 1886 H2 4 - 9
7 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - Het Y H3 7 - 5
30 sep 20:15 Wiekslag H2 - ZV Haerlem H2 7 - 11
30 sep 18:40 ZPB H&L Productions H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 7 - 9
30 sep 17:55 De Zijl Zwemsport H3 - AZC H4 16 - 7
30 sep 17:45 LZ 1886 H2 - BZ&PC H3 11 - 13
30 sep 16:00 Het Y H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 8 - 3
23 sep 19:15 ZV Haerlem H2 - WIDEX GZC DONK H5 20 - 7
23 sep 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - ZPB H&L Productions H3 6 - 14
23 sep 18:30 BZ&PC H3 - De Zijl Zwemsport H3 11 - 14
23 sep 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - LZ 1886 H2 12 - 4
16 sep 20:00 Het Y H3 - LZ 1886 H2 1 - 14
 
 
AZC H4
 
BZ&PC H3
 
De Zijl Zwem..
 
Het Y H3
 
LZ 1886 H2
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag H2
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV Haerlem H..
 
Zwemverenigi..
 
AZC H4 8 - 813 - 2113 - 1215 - 912 - 1021/47 - 1111 - 810 - 1012 - 11
BZ&PC H39 - 11 11 - 144 - 1110 - 67 - 158 - 421/415 - 65 - 510 - 3
De Zijl Zwemsport H316 - 712 - 9 13 - 421/411 - 710 - 820 - 39 - 99 - 614 - 7
Het Y H310 - 197 - 138 - 17 1 - 146 - 105 - 411 - 89 - 710 - 48 - 3
LZ 1886 H29 - 1211 - 1312 - 179 - 13 6 - 178 - 87 - 813 - 75 - 1313 - 8
Waterpolo Den Haag (SG) H220 - 816 - 914 - 97 - 512 - 4 13 - 310 - 412 - 107 - 619 - 2
WIDEX GZC DONK H513 - 97 - 54 - 108 - 69 - 84 - 14 5 - 310 - 76 - 710 - 7
Wiekslag H26 - 95 - 84 - 97 - 67 - 74 - 99 - 7 6 - 87 - 1112 - 3
ZPB H&L Productions H39 - 98 - 65 - 149 - 44 - 97 - 913 - 712 - 6 8 - 1011 - 11
ZV Haerlem H216 - 1310 - 89 - 1321/415 - 38 - 1420 - 712 - 99 - 10 12 - 4
Zwemvereniging Utrecht H26 - 139 - 53 - 158 - 54 - 1021/46 - 1012 - 76 - 147 - 12