HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

LZ 1886 H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
HZC de Robben H1 - LZ 1886 H1
zaterdag 27 januari 19:40
De Lieberg Hilversum

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZV Haerlem H11130
2BZ&PC H11130
3ZPC De Zeeuwse Kust H11127
4DZT'62 H11021
5De Linge/PCG (SG) H11121
6Watervlo H11118
7Wiekslag H11013
8JAWS Amsterdam H11113
9LZ 1886 H11112
10HZC de Robben H1116
11Oceanus H1113
12De Warande H1110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janHZC de Robben H119:40LZ 1886 H1
3 febLZ 1886 H117:55DZT'62 H1
17 febOceanus H118:15LZ 1886 H1
24 febWiekslag H118:45LZ 1886 H1
3 maaBZ&PC H120:45LZ 1886 H1

Uitslagen

20 janZPC De Zeeuwse Kust H113 - 3LZ 1886 H1
16 decLZ 1886 H18 - 12De Linge/PCG (SG) H1
9 decWatervlo H115 - 4LZ 1886 H1
26 novJAWS Amsterdam H112 - 8LZ 1886 H1
18 novLZ 1886 H18 - 9ZV Haerlem H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV Haerlem H1111001301829389
2BZ&PC H1111001301477770
3ZPC De Zeeuwse Kust H111902271187246
4DZT'62 H110703211327458
5De Linge/PCG (SG) H111704211239033
6Watervlo H111605181281262
7Wiekslag H1104151385100-15
8JAWS Amsterdam H11141613106112-6
9LZ 1886 H1114071281105-24
10HZC de Robben H111209675170-95
11Oceanus H1111010370129-59
12De Warande H1110011074173-99
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 16:45 Oceanus H1 - De Warande H1De Waterlelie
27 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Watervlo H1Vrijburgbad Vlissingen
27 jan 19:40 HZC de Robben H1 - LZ 1886 H1De Lieberg
27 jan 19:55 Wiekslag H1 - BZ&PC H1Sportcentrum Blokweer
27 jan 20:30 ZV Haerlem H1 - DZT'62 H1De Planeet
28 jan 13:30 JAWS Amsterdam H1 - De Linge/PCG (SG) H1Sportfondsenbad Oost
3 feb 14:30 De Linge/PCG (SG) H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Berenschot
3 feb 15:30 De Warande H1 - Wiekslag H1De Warande
3 feb 17:55 LZ 1886 H1 - DZT'62 H1Vijf Meibad
3 feb 20:15 ZV Haerlem H1 - Oceanus H1De Planeet
3 feb 20:45 BZ&PC H1 - JAWS Amsterdam H1De Kuil
4 feb 18:45 DZT'62 H1 - Wiekslag H1Zwembad De Wiemel
10 feb 17:30 Oceanus H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Waterlelie
10 feb 19:30 Watervlo H1 - HZC de Robben H1Fletiomare
17 feb 18:15 Watervlo H1 - DZT'62 H1Fletiomare
17 feb 18:15 Oceanus H1 - LZ 1886 H1De Waterlelie
17 feb 19:10 Wiekslag H1 - ZV Haerlem H1Sportcentrum Blokweer
17 feb 20:15 HZC de Robben H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Lieberg
17 feb 20:45 BZ&PC H1 - De Warande H1De Kuil
18 feb 13:30 JAWS Amsterdam H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Sportfondsenbad Oost
24 feb 14:15 De Linge/PCG (SG) H1 - DZT'62 H1Caribabad
24 feb 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - HZC de Robben H1Vrijburgbad Vlissingen
24 feb 18:30 De Warande H1 - JAWS Amsterdam H1De Warande
24 feb 18:45 Wiekslag H1 - LZ 1886 H1Sportcentrum Blokweer
24 feb 19:30 Watervlo H1 - Oceanus H1Fletiomare
24 feb 20:10 ZV Haerlem H1 - BZ&PC H1De Planeet
3 maa 18:50 Wiekslag H1 - Watervlo H1Sportcentrum Blokweer
3 maa 19:40 De Warande H1 - ZV Haerlem H1De Warande
3 maa 20:45 BZ&PC H1 - LZ 1886 H1De Kuil
4 maa 13:30 JAWS Amsterdam H1 - HZC de Robben H1Sportfondsenbad Oost
4 maa 17:55 DZT'62 H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Zwembad De Wiemel
10 maa 14:00 De Linge/PCG (SG) H1 - Wiekslag H1Berenschot
10 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Oceanus H1Vrijburgbad Vlissingen
10 maa 17:50 LZ 1886 H1 - De Warande H1Vijf Meibad
10 maa 19:00 HZC de Robben H1 - DZT'62 H1De Lieberg
10 maa 19:15 ZV Haerlem H1 - JAWS Amsterdam H1De Planeet
10 maa 19:30 Watervlo H1 - BZ&PC H1Fletiomare
17 maa 16:30 Oceanus H1 - HZC de Robben H1De Waterlelie
17 maa 17:00 De Warande H1 - Watervlo H1De Warande
17 maa 19:20 Wiekslag H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Sportcentrum Blokweer
17 maa 19:55 ZV Haerlem H1 - LZ 1886 H1De Planeet
17 maa 21:00 BZ&PC H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Kuil
18 maa 15:45 JAWS Amsterdam H1 - DZT'62 H1Sportfondsenbad Oost
24 maa 16:15 De Linge/PCG (SG) H1 - De Warande H1Caribabad
24 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - BZ&PC H1Vrijburgbad Vlissingen
24 maa 19:30 HZC de Robben H1 - Wiekslag H1De Lieberg
24 maa 19:45 Watervlo H1 - ZV Haerlem H1Fletiomare
24 maa 20:50 LZ 1886 H1 - JAWS Amsterdam H1Vijf Meibad
25 maa 18:00 DZT'62 H1 - Oceanus H1Zwembad De Wiemel
7 apr 16:40 De Warande H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1De Warande
7 apr 19:35 LZ 1886 H1 - Watervlo H1Vijf Meibad
7 apr 20:15 ZV Haerlem H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Planeet
7 apr 20:25 Wiekslag H1 - DZT'62 H1Sportcentrum Blokweer
7 apr 20:45 BZ&PC H1 - HZC de Robben H1De Kuil
8 apr 13:30 JAWS Amsterdam H1 - Oceanus H1Sportfondsenbad Oost
14 apr 13:15 De Linge/PCG (SG) H1 - LZ 1886 H1Caribabad
14 apr 16:45 Oceanus H1 - Wiekslag H1De Waterlelie
14 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - ZV Haerlem H1Vrijburgbad Vlissingen
14 apr 19:55 HZC de Robben H1 - De Warande H1De Lieberg
15 apr 13:30 JAWS Amsterdam H1 - Watervlo H1Sportfondsenbad Oost
15 apr 17:00 DZT'62 H1 - BZ&PC H1Zwembad De Wiemel
21 apr 17:45 Wiekslag H1 - JAWS Amsterdam H1Sportcentrum Blokweer
21 apr 18:20 De Warande H1 - DZT'62 H1De Warande
21 apr 18:45 LZ 1886 H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Vijf Meibad
21 apr 19:30 Watervlo H1 - De Linge/PCG (SG) H1Fletiomare
21 apr 20:05 ZV Haerlem H1 - HZC de Robben H1De Planeet
21 apr 20:45 BZ&PC H1 - Oceanus H1De Kuil
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 jan 17:00 DZT'62 H1 - De Warande H1 19 - 3
21 jan 13:30 JAWS Amsterdam H1 - Wiekslag H1 9 - 9
20 jan 21:30 De Linge/PCG (SG) H1 - Watervlo H1 16 - 9
20 jan 20:00 HZC de Robben H1 - ZV Haerlem H1 8 - 22
20 jan 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - LZ 1886 H1 13 - 3
20 jan 16:45 Oceanus H1 - BZ&PC H1 6 - 11
16 dec 20:45 BZ&PC H1 - DZT'62 H1 12 - 8
16 dec 20:30 Wiekslag H1 - Oceanus H1 11 - 7
16 dec 19:20 Watervlo H1 - JAWS Amsterdam H1 17 - 12
16 dec 19:15 ZV Haerlem H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 8 - 11
16 dec 18:30 De Warande H1 - HZC de Robben H1 8 - 11
16 dec 17:50 LZ 1886 H1 - De Linge/PCG (SG) H1 8 - 12
9 dec 19:55 HZC de Robben H1 - BZ&PC H1 5 - 22
9 dec 19:30 Watervlo H1 - LZ 1886 H1 15 - 4
9 dec 17:30 Oceanus H1 - JAWS Amsterdam H1 5 - 9
9 dec 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Warande H1 16 - 6
9 dec 13:15 De Linge/PCG (SG) H1 - ZV Haerlem H1 9 - 11
26 nov 15:45 JAWS Amsterdam H1 - LZ 1886 H1 12 - 8
25 nov 20:45 BZ&PC H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 11 - 8
25 nov 20:40 ZV Haerlem H1 - Watervlo H1 16 - 12
25 nov 19:30 Wiekslag H1 - HZC de Robben H1 10 - 8
25 nov 18:15 Oceanus H1 - DZT'62 H1 4 - 11
25 nov 17:05 De Warande H1 - De Linge/PCG (SG) H1 7 - 11
19 nov 17:15 DZT'62 H1 - JAWS Amsterdam H1 13 - 6
18 nov 19:30 HZC de Robben H1 - Oceanus H1 14 - 10
18 nov 19:30 Watervlo H1 - De Warande H1 13 - 12
18 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Wiekslag H1 10 - 6
18 nov 17:05 LZ 1886 H1 - ZV Haerlem H1 8 - 9
18 nov 13:15 De Linge/PCG (SG) H1 - BZ&PC H1 5 - 9
12 nov 17:10 DZT'62 H1 - HZC de Robben H1 23 - 2
12 nov 13:30 JAWS Amsterdam H1 - ZV Haerlem H1 9 - 16
11 nov 20:45 BZ&PC H1 - Watervlo H1 18 - 11
11 nov 19:50 De Warande H1 - LZ 1886 H1 5 - 14
11 nov 18:30 Wiekslag H1 - De Linge/PCG (SG) H1 13 - 11
11 nov 18:15 Oceanus H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 9 - 15
4 nov 20:05 LZ 1886 H1 - BZ&PC H1 6 - 14
4 nov 19:55 ZV Haerlem H1 - De Warande H1 35 - 8
4 nov 19:30 HZC de Robben H1 - JAWS Amsterdam H1 6 - 13
4 nov 19:30 Watervlo H1 - Wiekslag H1 10 - 9
4 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - DZT'62 H1 8 - 6
4 nov 13:30 De Linge/PCG (SG) H1 - Oceanus H1 12 - 4
29 okt 13:30 JAWS Amsterdam H1 - De Warande H1 15 - 6
28 okt 21:30 DZT'62 H1 - De Linge/PCG (SG) H1 12 - 11
28 okt 20:45 BZ&PC H1 - ZV Haerlem H1 7 - 8
28 okt 20:15 LZ 1886 H1 - Wiekslag H1 7 - 4
28 okt 19:30 HZC de Robben H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 3 - 16
14 okt 18:15 Oceanus H1 - Watervlo H1 7 - 9
8 okt 16:00 DZT'62 H1 - Watervlo H1 16 - 9
7 okt 21:30 De Linge/PCG (SG) H1 - HZC de Robben H1 16 - 3
7 okt 19:15 ZV Haerlem H1 - Wiekslag H1 21 - 5
7 okt 18:45 LZ 1886 H1 - Oceanus H1 6 - 3
7 okt 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - JAWS Amsterdam H1 9 - 5
7 okt 17:30 De Warande H1 - BZ&PC H1 5 - 18
1 okt 19:00 DZT'62 H1 - LZ 1886 H1 12 - 4
1 okt 13:15 JAWS Amsterdam H1 - BZ&PC H1 7 - 12
30 sep 19:50 HZC de Robben H1 - Watervlo H1 9 - 17
30 sep 19:00 Wiekslag H1 - De Warande H1 10 - 4
30 sep 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Linge/PCG (SG) H1 5 - 9
30 sep 16:45 Oceanus H1 - ZV Haerlem H1 4 - 21
24 sep 17:00 DZT'62 H1 - ZV Haerlem H1 12 - 15
23 sep 20:45 BZ&PC H1 - Wiekslag H1 13 - 8
23 sep 19:35 Watervlo H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 6 - 7
23 sep 18:30 De Warande H1 - Oceanus H1 10 - 11
23 sep 18:00 LZ 1886 H1 - HZC de Robben H1 13 - 6
23 sep 13:15 De Linge/PCG (SG) H1 - JAWS Amsterdam H1 11 - 9
 
 
BZ&PC H1
 
De Linge/PCG..
 
De Warande H..
 
DZT'62 H1
 
HZC de Robbe..
 
JAWS Amsterd..
 
LZ 1886 H1
 
Oceanus H1
 
Watervlo H1
 
Wiekslag H1
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZV Haerlem H..
 
BZ&PC H1 17/317/212 - 87/43/23/321/418 - 1113 - 811 - 87 - 8
De Linge/PCG (SG) H15 - 9 24/324/216 - 311 - 914/412 - 416 - 910/33/29 - 11
De Warande H15 - 187 - 11 21/48 - 1124/25 - 1410 - 1117/33/27/43/3
DZT'62 H115/412 - 1119 - 3 23 - 213 - 612 - 425/316 - 94/24/312 - 15
HZC de Robben H15 - 2217/214/410/3 6 - 1327/114 - 109 - 1724/33 - 168 - 22
JAWS Amsterdam H17 - 1228/115 - 618/34/3 12 - 88/415/49 - 918/29 - 16
LZ 1886 H16 - 148 - 1210/33/213 - 624/3 6 - 37/47 - 421/48 - 9
Oceanus H16 - 1110/227/14 - 1117/35 - 917/2 7 - 914/49 - 154 - 21
Watervlo H110/321/413 - 1217/210/217 - 1215 - 424/2 10 - 96 - 724/3
Wiekslag H127/113 - 1110 - 47/410 - 821/424/211 - 73/3 17/317/2
ZPC De Zeeuwse Kust H124/35 - 916 - 68 - 624/29 - 513 - 310/327/110 - 6 14/4
ZV Haerlem H124/27/435 - 827/121/410/317/33/216 - 1221 - 58 - 11