HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Wave H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
NieMo-Van Vliet H1 - Wave H1
zaterdag 21 april 19:45
Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Kempvis H12052
2Z&PC De Gouwe H12149
3NieMo-Van Vliet (SG) H12047
4d'ELFT H12136
5Z&PC Rotterdam H12134
6WZC (SG) H12131
7WZK Zwemmen H12122
8Sassenheim H12120
9Zwemvereniging Westland H12120
10Wave H12120
11OZV H12119
12SCOM/De Zeehond’73 (SG) H12115
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprNieMo-Van Vliet H119:45Wave H1

Uitslagen

14 aprWave H15 - 6OZV H1
7 aprZ&PC Rotterdam H16 - 7Wave H1
24 maaWave H14 - 8Sassenheim H1
17 maaSCOM/De Zeehond’73 (SG) H16 - 5Wave H1
10 maaWave H14 - 8Westland H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Kempvis H120171252263155108
2Z&PC De Gouwe H12116144919516233
3NieMo-Van Vliet (SG) H12015234720514659
4d'ELFT H12112093619317221
5Z&PC Rotterdam H12111193419716631
6WZC (SG) H1211011031148153-5
7WZK Zwemmen H121711322183234-51
8Sassenheim H121551120181205-24
9Zwemvereniging Westland H121621320143194-51
10Wave H121621320143174-31
11OZV H121611419150200-50
12SCOM/De Zeehond’73 (SG) H121431415151191-40
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 20:35 Z&PC De Gouwe H1 - NieMo-Van Vliet H1 11 - 8
14 apr 20:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Sassenheim H1 6 - 6
14 apr 20:00 De Kempvis H1 - d'ELFT H1 20 - 9
14 apr 19:20 WZC (SG) H1 - WZK H1 12 - 9
14 apr 19:15 Wave H1 - OZV H1 5 - 6
14 apr 18:25 Westland H1 - Z&PC Rotterdam H1 5 - 12
8 apr 18:35 Sassenheim H1 - Westland H1 6 - 6
7 apr 20:45 WZC (SG) H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 9 - 5
7 apr 19:55 OZV H1 - Z&PC De Gouwe H1 4 - 9
7 apr 19:45 d'ELFT H1 - WZK H1 14 - 8
7 apr 16:40 Z&PC Rotterdam H1 - Wave H1 6 - 7
24 maa 21:15 Z&PC De Gouwe H1 - Z&PC Rotterdam H1 10 - 3
24 maa 21:00 De Kempvis H1 - OZV H1 13 - 6
24 maa 20:00 Wave H1 - Sassenheim H1 4 - 8
24 maa 20:00 WZK H1 - NieMo-Van Vliet H1 6 - 11
24 maa 19:00 Westland H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 7 - 2
24 maa 16:30 d'ELFT H1 - WZC (SG) H1 11 - 6
17 maa 21:30 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Wave H1 6 - 5
17 maa 21:05 Sassenheim H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 12
17 maa 20:00 OZV H1 - WZK H1 10 - 6
17 maa 19:55 Z&PC Rotterdam H1 - De Kempvis H1 10 - 11
17 maa 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - d'ELFT H1 8 - 5
17 maa 17:00 WZC (SG) H1 - Westland H1 6 - 7
11 maa 17:50 NieMo-Van Vliet H1 - WZC (SG) H1 11 - 3
10 maa 20:45 Z&PC De Gouwe H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 11 - 10
10 maa 20:40 WZK H1 - Z&PC Rotterdam H1 11 - 12
10 maa 20:00 Wave H1 - Westland H1 4 - 8
10 maa 19:35 De Kempvis H1 - Sassenheim H1 16 - 9
10 maa 16:30 d'ELFT H1 - OZV H1 10 - 9
4 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H1 - d'ELFT H1 9 - 14
3 maa 19:15 WZC (SG) H1 - Wave H1 3 - 3
3 maa 19:00 Westland H1 - Z&PC De Gouwe H1 6 - 7
3 maa 18:45 OZV H1 - NieMo-Van Vliet H1 13 - 7
3 maa 17:15 Sassenheim H1 - WZK H1 5 - 9
3 maa 16:00 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - De Kempvis H1 4 - 14
24 feb 20:00 WZK H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 11 - 10
24 feb 19:30 De Kempvis H1 - Westland H1 14 - 7
24 feb 19:15 d'ELFT H1 - Sassenheim H1 10 - 11
24 feb 18:45 OZV H1 - WZC (SG) H1 2 - 8
24 feb 17:10 Z&PC De Gouwe H1 - Wave H1 6 - 9
24 feb 16:15 NieMo-Van Vliet H1 - Z&PC Rotterdam H1 6 - 4
17 feb 21:05 Sassenheim H1 - NieMo-Van Vliet H1 9 - 9
17 feb 20:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - d'ELFT H1 8 - 7
17 feb 20:20 WZC (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1 6 - 8
17 feb 19:45 Wave H1 - De Kempvis H1 6 - 17
17 feb 19:15 Westland H1 - WZK H1 11 - 12
17 feb 16:40 Z&PC Rotterdam H1 - OZV H1 16 - 8
3 feb 21:00 De Kempvis H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 8
3 feb 20:00 OZV H1 - Sassenheim H1 8 - 8
3 feb 19:45 d'ELFT H1 - Westland H1 12 - 6
3 feb 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 11 - 7
3 feb 18:15 Z&PC Rotterdam H1 - WZC (SG) H1 10 - 8
1 feb 21:00 WZK H1 - Wave H1 8 - 9
27 jan 21:05 Sassenheim H1 - Z&PC Rotterdam H1 10 - 10
27 jan 19:40 Wave H1 - d'ELFT H1 6 - 7
27 jan 19:35 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - OZV H1 5 - 4
27 jan 19:35 Z&PC De Gouwe H1 - WZK H1 15 - 7
27 jan 19:00 Westland H1 - NieMo-Van Vliet H1 10 - 7
27 jan 17:00 WZC (SG) H1 - De Kempvis H1 10 - 8
21 jan 18:50 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H1 8 - 12
20 jan 21:20 Z&PC De Gouwe H1 - d'ELFT H1 9 - 7
20 jan 21:05 WZC (SG) H1 - Sassenheim H1 7 - 8
20 jan 20:10 De Kempvis H1 - WZK H1 21 - 10
20 jan 19:45 Wave H1 - NieMo-Van Vliet H1 7 - 13
20 jan 19:00 Westland H1 - OZV H1 6 - 5
17 dec 17:45 Sassenheim H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 11 - 16
16 dec 20:25 Z&PC Rotterdam H1 - Westland H1 11 - 1
16 dec 19:55 WZK H1 - WZC (SG) H1 4 - 13
16 dec 19:45 d'ELFT H1 - De Kempvis H1 9 - 11
16 dec 19:10 OZV H1 - Wave H1 6 - 9
16 dec 18:15 NieMo-Van Vliet H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 8
9 dec 21:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - WZC (SG) H1 7 - 11
9 dec 20:25 Westland H1 - Sassenheim H1 7 - 6
9 dec 19:45 WZK H1 - d'ELFT H1 9 - 13
9 dec 19:30 Wave H1 - Z&PC Rotterdam H1 6 - 12
9 dec 19:10 Z&PC De Gouwe H1 - OZV H1 11 - 10
9 dec 19:00 De Kempvis H1 - NieMo-Van Vliet H1 9 - 9
26 nov 18:10 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Westland H1 8 - 8
25 nov 21:00 Sassenheim H1 - Wave H1 14 - 6
25 nov 20:55 WZC (SG) H1 - d'ELFT H1 7 - 6
25 nov 20:40 OZV H1 - De Kempvis H1 10 - 11
25 nov 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - WZK H1 11 - 5
25 nov 15:55 Z&PC Rotterdam H1 - Z&PC De Gouwe H1 7 - 8
18 nov 20:30 Wave H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 7 - 7
18 nov 20:30 WZK H1 - OZV H1 10 - 12
18 nov 19:45 De Kempvis H1 - Z&PC Rotterdam H1 12 - 9
18 nov 19:05 Z&PC De Gouwe H1 - Sassenheim H1 9 - 8
18 nov 18:30 Westland H1 - WZC (SG) H1 7 - 9
18 nov 17:00 d'ELFT H1 - NieMo-Van Vliet H1 10 - 12
12 nov 17:45 Z&PC Rotterdam H1 - WZK H1 14 - 8
12 nov 17:45 Sassenheim H1 - De Kempvis H1 7 - 16
11 nov 20:40 OZV H1 - d'ELFT H1 0 - 10
11 nov 20:35 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1 6 - 8
11 nov 20:00 WZC (SG) H1 - NieMo-Van Vliet H1 3 - 9
11 nov 18:30 Westland H1 - Wave H1 5 - 14
5 nov 17:50 NieMo-Van Vliet H1 - OZV H1 14 - 8
4 nov 20:45 De Kempvis H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 10 - 6
4 nov 20:40 WZK H1 - Sassenheim H1 10 - 7
4 nov 19:50 Z&PC De Gouwe H1 - Westland H1 12 - 8
4 nov 19:30 Wave H1 - WZC (SG) H1 9 - 3
4 nov 16:05 d'ELFT H1 - Z&PC Rotterdam H1 7 - 8
28 okt 20:00 Wave H1 - Z&PC De Gouwe H1 8 - 9
28 okt 19:55 Z&PC Rotterdam H1 - NieMo-Van Vliet H1 7 - 10
28 okt 19:30 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - WZK H1 10 - 12
28 okt 19:25 Sassenheim H1 - d'ELFT H1 7 - 8
28 okt 18:45 WZC (SG) H1 - OZV H1 5 - 8
28 okt 18:30 Westland H1 - De Kempvis H1 8 - 17
7 okt 21:15 d'ELFT H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 8 - 7
7 okt 20:45 De Kempvis H1 - Wave H1 14 - 6
7 okt 20:40 OZV H1 - Z&PC Rotterdam H1 3 - 11
7 okt 20:40 WZK H1 - Westland H1 9 - 6
7 okt 19:15 Z&PC De Gouwe H1 - WZC (SG) H1 5 - 8
7 okt 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - Sassenheim H1 16 - 6
30 sep 21:05 Sassenheim H1 - OZV H1 20 - 10
30 sep 21:05 Z&PC De Gouwe H1 - De Kempvis H1 9 - 7
30 sep 20:55 Wave H1 - WZK H1 8 - 9
30 sep 20:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - NieMo-Van Vliet H1 7 - 11
30 sep 20:15 WZC (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H1 8 - 4
30 sep 19:00 Westland H1 - d'ELFT H1 6 - 9
23 sep 20:40 OZV H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 8 - 6
23 sep 19:55 WZK H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 10
23 sep 19:45 Z&PC Rotterdam H1 - Sassenheim H1 10 - 5
23 sep 19:45 d'ELFT H1 - Wave H1 7 - 5
23 sep 19:35 De Kempvis H1 - WZC (SG) H1 12 - 3
23 sep 18:55 NieMo-Van Vliet H1 - Westland H1 12 - 8
 
 
De Kempvis H..
 
d'ELFT H1
 
NieMo-Van Vl..
 
OZV H1
 
Sassenheim H..
 
SCOM/De Zeeh..
 
Wave H1
 
WZC (SG) H1
 
WZK Zwemmen ..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
Zwemverenigi..
 
De Kempvis H1 20 - 99 - 913 - 616 - 910 - 614 - 612 - 321 - 1010 - 812 - 914 - 7
d'ELFT H19 - 11 10 - 1210 - 910 - 118 - 77 - 511 - 614 - 821/47 - 812 - 6
NieMo-Van Vliet (SG) H1?8 - 5 14 - 816 - 611 - 721/411 - 311 - 510 - 86 - 412 - 8
OZV H110 - 110 - 1013 - 7 8 - 88 - 66 - 92 - 810 - 64 - 93 - 1121/4
Sassenheim H17 - 167 - 89 - 920 - 10 11 - 1614 - 621/45 - 910 - 1210 - 106 - 6
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H14 - 148 - 77 - 115 - 46 - 6 6 - 57 - 1110 - 126 - 88 - 128 - 8
Wave H16 - 176 - 77 - 135 - 64 - 87 - 7 9 - 38 - 98 - 96 - 124 - 8
WZC (SG) H110 - 87 - 63 - 95 - 87 - 89 - 53 - 3 12 - 96 - 88 - 46 - 7
WZK Zwemmen H121/49 - 136 - 1110 - 1210 - 711 - 108 - 94 - 13 10 - 1011 - 129 - 6
Z&PC De Gouwe H19 - 79 - 711 - 811 - 109 - 811 - 106 - 95 - 815 - 7 10 - 312 - 8
Z&PC Rotterdam H110 - 119 - 147 - 1016 - 810 - 521/46 - 710 - 814 - 87 - 8 11 - 1
Zwemvereniging Westland H18 - 176 - 910 - 76 - 57 - 67 - 25 - 147 - 911 - 126 - 75 - 12