HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
NieMo-Van Vliet H1 - Z&PC De Gouwe H1
zaterdag 16 december 18:15
Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1NieMo-Van Vliet (SG) H1925
2Z&PC De Gouwe H1922
3De Kempvis H1922
4d'ELFT H1918
5WZC (SG) H1915
6Z&PC Rotterdam H1915
7WZK Zwemmen H1913
8OZV H199
9Wave H197
10Sassenheim H196
11Zwemvereniging Westland H194
12SCOM/De Zeehond’73 (SG) H192
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 decNieMo-Van Vliet H118:15Z&PC De Gouwe H1
20 janWave H119:45NieMo-Van Vliet H1
27 janWestland H119:00NieMo-Van Vliet H1
3 febNieMo-Van Vliet H119:05SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1
17 febSassenheim H121:05NieMo-Van Vliet H1

Uitslagen

9 decDe Kempvis H19 - 9NieMo-Van Vliet H1
25 novNieMo-Van Vliet H111 - 5WZK H1
18 novd'ELFT H110 - 12NieMo-Van Vliet H1
11 novWZC (SG) H13 - 9NieMo-Van Vliet H1
5 novNieMo-Van Vliet H114 - 8OZV H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1NieMo-Van Vliet (SG) H19810251046341
2Z&PC De Gouwe H197112281729
3De Kempvis H19711221086741
4d'ELFT H1960318786117
5WZC (SG) H19504155767-10
6Z&PC Rotterdam H1950415826715
7WZK Zwemmen H19414138291-9
8OZV H1930696998-29
9Wave H1921676980-11
10Sassenheim H1920768092-12
11Zwemvereniging Westland H1911746396-33
12SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1902726483-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 dec 18:15 NieMo-Van Vliet H1 - Z&PC De Gouwe H1Polderbad
16 dec 19:10 OZV H1 - Wave H1H2O
16 dec 19:45 d'ELFT H1 - De Kempvis H1Kerkpolder
16 dec 19:55 WZK H1 - WZC (SG) H1Sterrenbad
16 dec 20:25 Z&PC Rotterdam H1 - Westland H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 dec 17:45 Sassenheim H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1Wasbeek
20 jan 19:00 Westland H1 - OZV H1Sportfondsen Maesemunde
20 jan 19:45 Wave H1 - NieMo-Van Vliet H1Kerkpolder
20 jan 20:10 De Kempvis H1 - WZK H1Rivièrabad
20 jan 21:05 WZC (SG) H1 - Sassenheim H1De Veur
20 jan 21:20 Z&PC De Gouwe H1 - d'ELFT H1De Sniep
21 jan 18:50 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H1De Rozenburcht
27 jan 17:00 WZC (SG) H1 - De Kempvis H1De Veur
27 jan 19:00 Westland H1 - NieMo-Van Vliet H1Sportfondsen Maesemunde
27 jan 19:35 Z&PC De Gouwe H1 - WZK H1De Sniep
27 jan 19:35 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - OZV H1De Rozenburcht
27 jan 19:40 Wave H1 - d'ELFT H1Kerkpolder
27 jan 21:05 Sassenheim H1 - Z&PC Rotterdam H1Wasbeek
1 feb 21:00 WZK H1 - Wave H1Sterrenbad
3 feb 18:15 Z&PC Rotterdam H1 - WZC (SG) H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 feb 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1Polderbad
3 feb 19:45 d'ELFT H1 - Westland H1Kerkpolder
3 feb 20:00 OZV H1 - Sassenheim H1H2O
3 feb 21:00 De Kempvis H1 - Z&PC De Gouwe H1Rivièrabad
17 feb 16:40 Z&PC Rotterdam H1 - OZV H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 feb 19:15 Westland H1 - WZK H1Sportfondsen Maesemunde
17 feb 19:45 Wave H1 - De Kempvis H1Kerkpolder
17 feb 20:20 WZC (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1De Veur
17 feb 20:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - d'ELFT H1De Rozenburcht
17 feb 21:05 Sassenheim H1 - NieMo-Van Vliet H1Wasbeek
24 feb 16:15 NieMo-Van Vliet H1 - Z&PC Rotterdam H1Polderbad
24 feb 17:10 Z&PC De Gouwe H1 - Wave H1De Sniep
24 feb 18:45 OZV H1 - WZC (SG) H1H2O
24 feb 19:15 d'ELFT H1 - Sassenheim H1Kerkpolder
24 feb 19:30 De Kempvis H1 - Westland H1Rivièrabad
24 feb 20:00 WZK H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1Sterrenbad
3 maa 16:00 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - De Kempvis H1De Rozenburcht
3 maa 17:15 Sassenheim H1 - WZK H1Wasbeek
3 maa 18:45 OZV H1 - NieMo-Van Vliet H1H2O
3 maa 19:00 Westland H1 - Z&PC De Gouwe H1Sportfondsen Maesemunde
3 maa 19:15 WZC (SG) H1 - Wave H1De Veur
4 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H1 - d'ELFT H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 maa 16:30 d'ELFT H1 - OZV H1Kerkpolder
10 maa 19:35 De Kempvis H1 - Sassenheim H1Rivièrabad
10 maa 20:00 Wave H1 - Westland H1Kerkpolder
10 maa 20:40 WZK H1 - Z&PC Rotterdam H1Sterrenbad
10 maa 20:45 Z&PC De Gouwe H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1De Sniep
11 maa 17:50 NieMo-Van Vliet H1 - WZC (SG) H1Polderbad
17 maa 17:00 WZC (SG) H1 - Westland H1De Veur
17 maa 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - d'ELFT H1Polderbad
17 maa 19:55 Z&PC Rotterdam H1 - De Kempvis H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 maa 20:00 OZV H1 - WZK H1H2O
17 maa 21:05 Sassenheim H1 - Z&PC De Gouwe H1Wasbeek
17 maa 21:30 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Wave H1De Rozenburcht
24 maa 16:30 d'ELFT H1 - WZC (SG) H1Kerkpolder
24 maa 19:00 Westland H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1Sportfondsen Maesemunde
24 maa 20:00 WZK H1 - NieMo-Van Vliet H1Sterrenbad
24 maa 20:00 Wave H1 - Sassenheim H1Kerkpolder
24 maa 21:00 De Kempvis H1 - OZV H1Rivièrabad
24 maa 21:15 Z&PC De Gouwe H1 - Z&PC Rotterdam H1De Sniep
7 apr 16:40 Z&PC Rotterdam H1 - Wave H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 apr 18:20 NieMo-Van Vliet H1 - De Kempvis H1Polderbad
7 apr 19:45 d'ELFT H1 - WZK H1Kerkpolder
7 apr 19:55 OZV H1 - Z&PC De Gouwe H1H2O
7 apr 20:45 WZC (SG) H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1De Veur
8 apr 18:35 Sassenheim H1 - Westland H1Wasbeek
14 apr 18:25 Westland H1 - Z&PC Rotterdam H1Sportfondsen Maesemunde
14 apr 19:15 Wave H1 - OZV H1Kerkpolder
14 apr 19:20 WZC (SG) H1 - WZK H1De Veur
14 apr 20:00 De Kempvis H1 - d'ELFT H1Rivièrabad
14 apr 20:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Sassenheim H1De Rozenburcht
14 apr 20:35 Z&PC De Gouwe H1 - NieMo-Van Vliet H1De Sniep
21 apr 16:40 Z&PC Rotterdam H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 apr 18:50 Sassenheim H1 - WZC (SG) H1Wasbeek
21 apr 19:15 OZV H1 - Westland H1H2O
21 apr 19:40 WZK H1 - De Kempvis H1Sterrenbad
21 apr 19:45 NieMo-Van Vliet H1 - Wave H1Polderbad
21 apr 19:45 d'ELFT H1 - Z&PC De Gouwe H1Kerkpolder
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 21:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - WZC (SG) H1 7 - 11
9 dec 20:25 Westland H1 - Sassenheim H1 7 - 6
9 dec 19:45 WZK H1 - d'ELFT H1 9 - 13
9 dec 19:30 Wave H1 - Z&PC Rotterdam H1 6 - 12
9 dec 19:10 Z&PC De Gouwe H1 - OZV H1 11 - 10
9 dec 19:00 De Kempvis H1 - NieMo-Van Vliet H1 9 - 9
26 nov 18:10 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Westland H1 8 - 8
25 nov 21:00 Sassenheim H1 - Wave H1 14 - 6
25 nov 20:55 WZC (SG) H1 - d'ELFT H1 7 - 6
25 nov 20:40 OZV H1 - De Kempvis H1 10 - 11
25 nov 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - WZK H1 11 - 5
25 nov 15:55 Z&PC Rotterdam H1 - Z&PC De Gouwe H1 7 - 8
18 nov 20:30 WZK H1 - OZV H1 10 - 12
18 nov 20:30 Wave H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 7 - 7
18 nov 19:45 De Kempvis H1 - Z&PC Rotterdam H1 12 - 9
18 nov 19:05 Z&PC De Gouwe H1 - Sassenheim H1 9 - 8
18 nov 18:30 Westland H1 - WZC (SG) H1 7 - 9
18 nov 17:00 d'ELFT H1 - NieMo-Van Vliet H1 10 - 12
12 nov 17:45 Z&PC Rotterdam H1 - WZK H1 14 - 8
12 nov 17:45 Sassenheim H1 - De Kempvis H1 7 - 16
11 nov 20:40 OZV H1 - d'ELFT H1 0 - 10
11 nov 20:35 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1 6 - 8
11 nov 20:00 WZC (SG) H1 - NieMo-Van Vliet H1 3 - 9
11 nov 18:30 Westland H1 - Wave H1 5 - 14
5 nov 17:50 NieMo-Van Vliet H1 - OZV H1 14 - 8
4 nov 20:45 De Kempvis H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 10 - 6
4 nov 20:40 WZK H1 - Sassenheim H1 10 - 7
4 nov 19:50 Z&PC De Gouwe H1 - Westland H1 12 - 8
4 nov 19:30 Wave H1 - WZC (SG) H1 9 - 3
4 nov 16:05 d'ELFT H1 - Z&PC Rotterdam H1 7 - 8
28 okt 20:00 Wave H1 - Z&PC De Gouwe H1 8 - 9
28 okt 19:55 Z&PC Rotterdam H1 - NieMo-Van Vliet H1 7 - 10
28 okt 19:30 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - WZK H1 10 - 12
28 okt 19:25 Sassenheim H1 - d'ELFT H1 7 - 8
28 okt 18:45 WZC (SG) H1 - OZV H1 5 - 8
28 okt 18:30 Westland H1 - De Kempvis H1 8 - 17
7 okt 21:15 d'ELFT H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 8 - 7
7 okt 20:45 De Kempvis H1 - Wave H1 14 - 6
7 okt 20:40 OZV H1 - Z&PC Rotterdam H1 3 - 11
7 okt 20:40 WZK H1 - Westland H1 9 - 6
7 okt 19:15 Z&PC De Gouwe H1 - WZC (SG) H1 5 - 8
7 okt 19:05 NieMo-Van Vliet H1 - Sassenheim H1 16 - 6
30 sep 21:05 Sassenheim H1 - OZV H1 20 - 10
30 sep 21:05 Z&PC De Gouwe H1 - De Kempvis H1 9 - 7
30 sep 20:55 Wave H1 - WZK H1 8 - 9
30 sep 20:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - NieMo-Van Vliet H1 7 - 11
30 sep 20:15 WZC (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H1 8 - 4
30 sep 19:00 Westland H1 - d'ELFT H1 6 - 9
23 sep 20:40 OZV H1 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 8 - 6
23 sep 19:55 WZK H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 10
23 sep 19:45 Z&PC Rotterdam H1 - Sassenheim H1 10 - 5
23 sep 19:45 d'ELFT H1 - Wave H1 7 - 5
23 sep 19:35 De Kempvis H1 - WZC (SG) H1 12 - 3
23 sep 18:55 NieMo-Van Vliet H1 - Westland H1 12 - 8
 
 
De Kempvis H..
 
d'ELFT H1
 
NieMo-Van Vl..
 
OZV H1
 
Sassenheim H..
 
SCOM/De Zeeh..
 
Wave H1
 
WZC (SG) H1
 
WZK Zwemmen ..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
Zwemverenigi..
 
De Kempvis H1 14/49 - 924/310/310 - 614 - 612 - 320/13/212 - 924/2
d'ELFT H116/12 10 - 1210/324/28 - 77 - 524/37/421/47 - 83/2
NieMo-Van Vliet (SG) H17/417/3 14 - 816 - 63/221/411/311 - 516/1224/212 - 8
OZV H110 - 110 - 103/3 3/28 - 616/1224/217/37/43 - 1121/4
Sassenheim H17 - 167 - 817/220 - 10 17/1214 - 621/43/317/327/18/4
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H13/317/27 - 1127/114/4 17/37 - 1110 - 126 - 821/18 - 8
Wave H117/227/120/114/424/37 - 7 9 - 38 - 98 - 96 - 1210/3
WZC (SG) H127/17 - 63 - 95 - 820/17/43/3 14/417/28 - 417/3
WZK Zwemmen H121/49 - 1324/310 - 1210 - 724/21/216/12 10 - 1010/39 - 6
Z&PC De Gouwe H19 - 720/114/411 - 109 - 810/324/25 - 827/1 24/312 - 8
Z&PC Rotterdam H117/34/37 - 1017/210 - 521/47/43/214 - 87 - 8 16/12
Zwemvereniging Westland H18 - 176 - 927/120/17 - 624/35 - 147 - 917/23/314/4