HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Punderman Da1 (Dames)

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Rog Da11645
2Lutra Da21642
3BZ&PC Da11630
4Nuenen Da11627
5Waterproof Da11424
6De Punderman Da11518
7Zwemsport Parkstad (SG) Da1169
8Nayade Da2159
9Aegir Da 1166
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprDe Punderman Da11 - 3Zwemsport Parkstad (SG) Da1
7 aprDe Punderman Da110 - 6Aegir Da1
24 maaDe Punderman Da110 - 8BZ&PC Da1
17 maaNayade Da24 - 5De Punderman Da1
10 maaDe Punderman Da14 - 14De Rog Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Rog Da11615014518947142
2Lutra Da21614024224966183
3BZ&PC Da1161006301628181
4Nuenen Da1169072713911326
5Waterproof Da114806241157144
6De Punderman Da1156091876125-49
7Zwemsport Parkstad (SG) Da1163013939146-107
8Nayade Da2153012939177-138
9Aegir Da 1162014645227-182
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 apr 17:45 De Rog Da1 - Nuenen Da1 9 - 0
21 apr 19:00 De Punderman Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 1 - 3
21 apr 18:15 Aegir Da1 - Waterproof Da1 6 - 3
14 apr 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Nayade Da2 7 - 5
14 apr 17:45 BZ&PC Da1 - Aegir Da1 14 - 0
8 apr 19:25 De Rog Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 12 - 1
7 apr 18:15 De Punderman Da1 - Aegir Da1 10 - 6
7 apr 17:45 BZ&PC Da1 - Lutra Da2 8 - 13
24 maa 18:00 Aegir Da1 - Nayade Da2 5 - 6
24 maa 16:30 De Punderman Da1 - BZ&PC Da1 10 - 8
24 maa 16:05 Nuenen Da1 - Lutra Da2 5 - 12
24 maa 15:30 Waterproof Da1 - De Rog Da1 6 - 9
18 maa 17:45 De Rog Da1 - Aegir Da1 17 - 0
17 maa 19:45 Nayade Da2 - De Punderman Da1 4 - 5
17 maa 17:45 BZ&PC Da1 - Nuenen Da1 8 - 10
10 maa 18:45 De Punderman Da1 - De Rog Da1 4 - 14
10 maa 18:15 Nayade Da2 - BZ&PC Da1 1 - 14
10 maa 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Lutra Da2 3 - 18
4 maa 18:30 De Rog Da1 - Nayade Da2 9 - 3
3 maa 19:45 Nuenen Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 9 - 3
3 maa 16:30 Lutra Da2 - Waterproof Da1 9 - 6
24 feb 18:00 Aegir Da1 - Lutra Da2 1 - 23
24 feb 15:30 Waterproof Da1 - Nuenen Da1 10 - 4
17 feb 17:45 BZ&PC Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 16 - 0
17 feb 17:15 Lutra Da2 - De Punderman Da1 12 - 5
17 feb 15:30 Nuenen Da1 - Aegir Da1 18 - 6
3 feb 18:00 Nayade Da2 - Lutra Da2 1 - 32
3 feb 17:15 De Punderman Da1 - Nuenen Da1 6 - 11
3 feb 15:45 Waterproof Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 11 - 1
27 jan 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Aegir Da1 7 - 2
27 jan 17:45 BZ&PC Da1 - Waterproof Da1 10 - 4
27 jan 17:15 Lutra Da2 - De Rog Da1 5 - 8
27 jan 16:10 Nuenen Da1 - Nayade Da2 12 - 1
20 jan 19:30 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - De Punderman Da1 0 - 4
20 jan 16:55 Nuenen Da1 - De Rog Da1 2 - 13
20 jan 15:30 Waterproof Da1 - Aegir Da1 25 - 1
14 jan 18:00 De Rog Da1 - BZ&PC Da1 7 - 5
16 dec 20:35 Nayade Da2 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 4 - 3
16 dec 19:00 De Punderman Da1 - Waterproof Da1 3 - 9
16 dec 17:30 Aegir Da1 - BZ&PC Da1 3 - 16
9 dec 19:30 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - De Rog Da1 1 - 12
9 dec 19:00 Aegir Da1 - De Punderman Da1 8 - 10
9 dec 16:15 Lutra Da2 - BZ&PC Da1 9 - 5
9 dec 15:30 Waterproof Da1 - Nayade Da2 6 - 1
26 nov 19:25 De Rog Da1 - Waterproof Da1 5 - 6
25 nov 17:15 Lutra Da2 - Nuenen Da1 20 - 1
25 nov 17:00 BZ&PC Da1 - De Punderman Da1 10 - 3
25 nov 15:45 Nayade Da2 - Aegir Da1 5 - 2
18 nov 18:00 Aegir Da1 - De Rog Da1 1 - 22
18 nov 16:30 De Punderman Da1 - Nayade Da2 9 - 2
18 nov 16:00 Nuenen Da1 - BZ&PC Da1 3 - 7
12 nov 18:30 De Rog Da1 - De Punderman Da1 17 - 1
11 nov 17:15 Lutra Da2 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 20 - 4
11 nov 17:00 BZ&PC Da1 - Nayade Da2 20 - 1
4 nov 20:15 Nayade Da2 - De Rog Da1 2 - 17
4 nov 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Nuenen Da1 1 - 12
4 nov 15:30 Waterproof Da1 - Lutra Da2 6 - 10
28 okt 19:05 Nuenen Da1 - Waterproof Da1 6 - 11
28 okt 17:15 Lutra Da2 - Aegir Da1 31 - 0
28 okt 17:00 BZ&PC Da1 - De Rog Da1 6 - 9
7 okt 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - BZ&PC Da1 4 - 10
7 okt 18:30 Aegir Da1 - Nuenen Da1 2 - 20
7 okt 16:30 De Punderman Da1 - Lutra Da2 3 - 13
30 sep 20:00 Lutra Da2 - Nayade Da2 18 - 1
30 sep 18:55 Nuenen Da1 - De Punderman Da1 8 - 2
30 sep 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Waterproof Da1 1 - 8
23 sep 18:15 Aegir Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 2 - 0
23 sep 18:00 Nayade Da2 - Nuenen Da1 2 - 18
23 sep 15:30 Waterproof Da1 - BZ&PC Da1 4 - 5
17 sep 20:15 De Rog Da1 - Lutra Da2 9 - 4
 
 
Aegir Da 1
 
BZ&PC Da1
 
De Punderman..
 
De Rog Da1
 
Lutra Da2
 
Nayade Da2
 
Nuenen Da1
 
Waterproof D..
 
Zwemsport Pa..
 
Aegir Da 1 3 - 168 - 101 - 221 - 235 - 62 - 206 - 32 - 0
BZ&PC Da114 - 0 10 - 36 - 98 - 1320 - 18 - 1010 - 416 - 0
De Punderman Da110 - 610 - 8 4 - 143 - 139 - 26 - 113 - 91 - 3
De Rog Da117 - 07 - 517 - 1 9 - 49 - 39 - 05 - 612 - 1
Lutra Da231 - 09 - 512 - 55 - 8 18 - 120 - 19 - 620 - 4
Nayade Da25 - 21 - 144 - 52 - 171 - 32 2 - 18?4 - 3
Nuenen Da118 - 63 - 78 - 22 - 135 - 1212 - 1 6 - 119 - 3
Waterproof Da125 - 14 - 5?6 - 96 - 106 - 110 - 4 11 - 1
Zwemsport Parkstad (SG) Da17 - 24 - 100 - 41 - 123 - 187 - 51 - 121 - 8