HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
RZ H1 - De Schelde H1
zaterdag 24 februari 19:15

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Hellas-Glana H11442
2HZPC H11331
3De Rog H11330
4Merlet H11224
5De Schelde H11322
6RZ H11422
7AquAmigos H11315
8Lutra H11312
9ZVDO'74 H1137
10Aegir H1136
11TRB-RES H1133
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 febRZ H119:15De Schelde H1
3 maaZVDO'74 H120:30De Schelde H1
10 maaDe Schelde H117:45Hellas-Glana H1
17 maaLutra H118:00De Schelde H1
24 maaDe Schelde H119:00TRB-RES H1

Uitslagen

17 febDe Schelde H13 - 3HZPC H1
3 febAegir H19 - 10De Schelde H1
27 janDe Schelde H14 - 3AquAmigos H1
21 janDe Rog H111 - 4De Schelde H1
16 decMerlet H112 - 7De Schelde H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Hellas-Glana H11414004218369114
2HZPC H1131012311258243
3De Rog H1131003301478661
4Merlet H112804241108228
5De Schelde H113715227881-3
6RZ H114716221341259
7AquAmigos H113508159495-1
8Lutra H1134091284126-42
9ZVDO'74 H1132110765126-61
10Aegir H1132011678140-62
11TRB-RES H1131012354140-86
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 feb 18:45 Aegir H1 - Lutra H1Ir. Ottenbad
24 feb 19:15 RZ H1 - De Schelde H1Recreatiebad De Roerdomp
24 feb 19:45 AquAmigos H1 - TRB-RES H1Zwembad Olympia
24 feb 20:00 Merlet H1 - ZVDO'74 H1Laco Sportcentrum De Kwel
24 feb 20:45 HZPC H1 - Hellas-Glana H1Zwembad De Berkel
3 maa 19:00 Lutra H1 - HZPC H1Recreatiebad De Wissen
3 maa 19:15 Merlet H1 - De Rog H1Laco Sportcentrum De Kwel
3 maa 19:15 Hellas-Glana H1 - RZ H1Combibad De Nieuwe Hateboer
3 maa 20:30 ZVDO'74 H1 - De Schelde H1Sportfondsenbad Aquaaltena
4 maa 19:15 TRB-RES H1 - Aegir H1Drieburcht
9 maa 19:15 De Rog H1 - ZVDO'74 H1De IJzeren Man
10 maa 17:45 De Schelde H1 - Hellas-Glana H1Sportcentrum Vliegende Vaart
10 maa 19:15 AquAmigos H1 - Merlet H1Zwembad Olympia
10 maa 19:15 RZ H1 - Lutra H1Recreatiebad De Roerdomp
10 maa 20:30 HZPC H1 - TRB-RES H1Zwembad De Berkel
17 maa 18:00 Lutra H1 - De Schelde H1Recreatiebad De Wissen
17 maa 19:15 Merlet H1 - Aegir H1Laco Sportcentrum De Kwel
18 maa 18:30 De Rog H1 - AquAmigos H1De IJzeren Man
24 maa 17:15 Hellas-Glana H1 - Lutra H1Combibad De Nieuwe Hateboer
24 maa 19:00 De Schelde H1 - TRB-RES H1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 maa 19:30 Aegir H1 - De Rog H1Ir. Ottenbad
24 maa 19:35 AquAmigos H1 - ZVDO'74 H1Zwembad Olympia
24 maa 20:45 HZPC H1 - Merlet H1Zwembad De Berkel
7 apr 19:00 ZVDO'74 H1 - Lutra H1Sportfondsenbad Aquaaltena
7 apr 19:10 AquAmigos H1 - Aegir H1Zwembad Olympia
7 apr 19:15 Merlet H1 - RZ H1Laco Sportcentrum De Kwel
8 apr 18:35 De Rog H1 - HZPC H1De IJzeren Man
8 apr 19:00 TRB-RES H1 - Hellas-Glana H1Drieburcht
14 apr 16:30 Lutra H1 - TRB-RES H1Recreatiebad De Wissen
14 apr 18:15 ZVDO'74 H1 - Aegir H1Sportfondsenbad Aquaaltena
14 apr 19:15 RZ H1 - De Rog H1Recreatiebad De Roerdomp
14 apr 19:45 De Schelde H1 - Merlet H1Sportcentrum Vliegende Vaart
14 apr 20:00 HZPC H1 - AquAmigos H1Zwembad De Berkel
21 apr 16:30 Aegir H1 - HZPC H1Ir. Ottenbad
21 apr 17:15 De Schelde H1 - De Rog H1Sportcentrum Vliegende Vaart
21 apr 19:00 AquAmigos H1 - RZ H1Zwembad Olympia
21 apr 19:15 Merlet H1 - Hellas-Glana H1Laco Sportcentrum De Kwel
21 apr 20:00 TRB-RES H1 - ZVDO'74 H1Drieburcht
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 feb 17:45 TRB-RES H1 - De Rog H1 3 - 8
17 feb 20:30 Lutra H1 - AquAmigos H1 13 - 9
17 feb 19:15 Hellas-Glana H1 - Aegir H1 24 - 3
17 feb 17:45 De Schelde H1 - HZPC H1 3 - 3
17 feb 17:30 ZVDO'74 H1 - RZ H1 0 - 0
4 feb 18:25 De Rog H1 - Lutra H1 15 - 3
3 feb 20:45 HZPC H1 - RZ H1 11 - 8
3 feb 20:00 Merlet H1 - TRB-RES H1 15 - 5
3 feb 19:30 AquAmigos H1 - Hellas-Glana H1 5 - 10
3 feb 17:15 Aegir H1 - De Schelde H1 9 - 10
28 jan 18:30 TRB-RES H1 - RZ H1 3 - 10
27 jan 20:30 Lutra H1 - Merlet H1 3 - 14
27 jan 19:45 De Schelde H1 - AquAmigos H1 4 - 3
27 jan 19:15 RZ H1 - Aegir H1 13 - 9
27 jan 19:00 ZVDO'74 H1 - HZPC H1 2 - 10
27 jan 18:30 Hellas-Glana H1 - De Rog H1 11 - 9
21 jan 18:45 De Rog H1 - De Schelde H1 11 - 4
20 jan 20:00 RZ H1 - AquAmigos H1 11 - 10
20 jan 20:00 HZPC H1 - Aegir H1 19 - 8
20 jan 19:30 ZVDO'74 H1 - TRB-RES H1 9 - 6
20 jan 18:15 Hellas-Glana H1 - Merlet H1 12 - 5
13 jan 17:30 ZVDO'74 H1 - Hellas-Glana H1 2 - 22
6 jan 19:15 RZ H1 - HZPC H1 11 - 14
17 dec 19:30 TRB-RES H1 - Lutra H1 7 - 4
17 dec 18:30 De Rog H1 - RZ H1 10 - 15
16 dec 19:45 AquAmigos H1 - HZPC H1 5 - 10
16 dec 19:15 Merlet H1 - De Schelde H1 12 - 7
16 dec 16:30 Aegir H1 - ZVDO'74 H1 5 - 7
9 dec 20:00 HZPC H1 - De Rog H1 8 - 9
9 dec 19:15 RZ H1 - Merlet H1 7 - 10
9 dec 18:00 Lutra H1 - ZVDO'74 H1 7 - 6
9 dec 17:30 Hellas-Glana H1 - TRB-RES H1 14 - 2
9 dec 17:15 Aegir H1 - AquAmigos H1 7 - 5
26 nov 18:30 De Rog H1 - Aegir H1 12 - 7
26 nov 17:45 TRB-RES H1 - De Schelde H1 2 - 11
25 nov 19:45 Lutra H1 - Hellas-Glana H1 6 - 9
25 nov 19:15 Merlet H1 - HZPC H1 6 - 7
25 nov 18:45 ZVDO'74 H1 - AquAmigos H1 6 - 9
18 nov 20:00 RZ H1 - TRB-RES H1 13 - 6
18 nov 19:25 AquAmigos H1 - De Rog H1 4 - 14
18 nov 19:00 De Schelde H1 - Lutra H1 7 - 3
18 nov 18:45 Aegir H1 - Merlet H1 4 - 11
18 nov 17:30 Hellas-Glana H1 - ZVDO'74 H1 15 - 6
12 nov 18:30 TRB-RES H1 - HZPC H1 6 - 10
11 nov 19:45 Lutra H1 - RZ H1 14 - 9
11 nov 19:15 Hellas-Glana H1 - De Schelde H1 17 - 6
11 nov 19:15 Merlet H1 - AquAmigos H1 3 - 12
11 nov 17:30 ZVDO'74 H1 - De Rog H1 7 - 19
5 nov 17:50 De Rog H1 - Merlet H1 9 - 5
4 nov 20:45 HZPC H1 - Lutra H1 10 - 5
4 nov 19:15 RZ H1 - Hellas-Glana H1 8 - 14
4 nov 18:45 Aegir H1 - TRB-RES H1 6 - 3
4 nov 18:30 De Schelde H1 - ZVDO'74 H1 5 - 3
29 okt 19:30 TRB-RES H1 - AquAmigos H1 1 - 9
28 okt 20:30 Lutra H1 - Aegir H1 6 - 5
28 okt 19:15 Hellas-Glana H1 - HZPC H1 11 - 7
28 okt 19:00 ZVDO'74 H1 - Merlet H1 5 - 6
28 okt 17:00 De Schelde H1 - RZ H1 8 - 5
8 okt 18:25 De Rog H1 - TRB-RES H1 18 - 5
7 okt 19:30 AquAmigos H1 - Lutra H1 16 - 8
7 okt 19:15 RZ H1 - ZVDO'74 H1 11 - 8
7 okt 18:30 HZPC H1 - De Schelde H1 5 - 4
7 okt 17:30 Aegir H1 - Hellas-Glana H1 5 - 12
1 okt 18:30 TRB-RES H1 - Merlet H1 5 - 13
30 sep 19:45 De Schelde H1 - Aegir H1 5 - 2
30 sep 18:30 Hellas-Glana H1 - AquAmigos H1 4 - 1
30 sep 17:15 Lutra H1 - De Rog H1 6 - 9
23 sep 20:00 Merlet H1 - Lutra H1 10 - 6
23 sep 19:45 HZPC H1 - ZVDO'74 H1 11 - 4
23 sep 19:35 AquAmigos H1 - De Schelde H1 6 - 4
23 sep 19:00 Aegir H1 - RZ H1 8 - 13
17 sep 18:25 De Rog H1 - Hellas-Glana H1 4 - 8
 
 
Aegir H1
 
AquAmigos H1
 
De Rog H1
 
De Schelde H..
 
Hellas-Glana..
 
HZPC H1
 
Lutra H1
 
Merlet H1
 
RZ H1
 
TRB-RES H1
 
ZVDO'74 H1
 
Aegir H1 7 - 524/39 - 105 - 1221/424/24 - 118 - 136 - 35 - 7
AquAmigos H17/4 4 - 146 - 45 - 105 - 1016 - 810/321/424/224/3
De Rog H112 - 718/3 11 - 44 - 88/415 - 39 - 510 - 1518 - 59/3
De Schelde H15 - 24 - 321/4 10/33 - 37 - 314/48 - 524/35 - 3
Hellas-Glana H124 - 34 - 111 - 917 - 6 11 - 724/312 - 53/314 - 215 - 6
HZPC H119 - 814/48 - 95 - 424/2 10 - 524/311 - 810/311 - 4
Lutra H16 - 513 - 96 - 917/36 - 93/3 3 - 1414 - 914/47 - 6
Merlet H117/33 - 123/312 - 721/46 - 710 - 6 7/415 - 524/2
RZ H113 - 911 - 1014/424/28 - 1411 - 1410/37 - 10 13 - 611 - 8
TRB-RES H14/31 - 93 - 82 - 118/46 - 107 - 45 - 133 - 10 21/4
ZVDO'74 H114/46 - 97 - 193/32 - 222 - 107/45 - 60 - 09 - 6