HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Punderman H1 (Heren)

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1SBC2000 H61851
2SWNZ (SG) H31840
3Arethusa H31733
4PSV H61833
5Lutra H21732
6Gorgo H21721
7De Punderman H11818
8DBD H31817
9Thalassa H21810
10Lutra H317-3
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprDe Punderman H16 - 9Arethusa H3
24 maaThalassa H24 - 6De Punderman H1
17 maaDe Punderman H18 - 9DBD H3
10 maaDe Punderman H17 - 9SWNZ (SG) H3
3 maaSBC2000 H616 - 1De Punderman H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SBC2000 H61817015121452162
2SWNZ (SG) H3181413401769482
3Arethusa H31711063311710116
4PSV H61811073315910752
5Lutra H2171025321107535
6Gorgo H2176382198111-13
7De Punderman H118531018104155-51
8DBD H31852111792129-37
9Thalassa H21831141080147-67
10Lutra H3170017-341220-179
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 19:45 De Punderman H1 - Arethusa H3 6 - 9
21 apr 16:30 Lutra H3 - SWNZ (SG) H3 0 - 13
15 apr 20:30 SWNZ (SG) H3 - Thalassa H2 7 - 6
14 apr 17:30 Lutra H2 - Lutra H3 12 - 0
14 apr 17:15 Arethusa H3 - SBC2000 H6 3 - 14
8 apr 21:15 SWNZ (SG) H3 - Lutra H2 7 - 3
7 apr 19:45 DBD H3 - Thalassa H2 7 - 6
7 apr 18:45 Gorgo H2 - Arethusa H3 5 - 7
7 apr 15:45 SBC2000 H6 - PSV Waterpolo H6 14 - 7
24 maa 21:00 Gorgo H2 - PSV Waterpolo H6 4 - 10
24 maa 20:45 DBD H3 - SWNZ (SG) H3 10 - 11
24 maa 17:15 Thalassa H2 - De Punderman H1 4 - 6
17 maa 19:45 De Punderman H1 - DBD H3 8 - 9
17 maa 19:00 Lutra H2 - Arethusa H3 8 - 2
17 maa 17:15 Lutra H3 - PSV Waterpolo H6 0 - 19
17 maa 15:45 SBC2000 H6 - Thalassa H2 23 - 2
10 maa 18:15 DBD H3 - SBC2000 H6 1 - 12
10 maa 18:00 De Punderman H1 - SWNZ (SG) H3 7 - 9
10 maa 16:50 PSV Waterpolo H6 - Lutra H2 4 - 6
10 maa 16:30 Thalassa H2 - Gorgo H2 0 - 0
3 maa 18:45 Gorgo H2 - DBD H3 10 - 6
3 maa 18:15 SWNZ (SG) H3 - Arethusa H3 15 - 8
3 maa 17:15 Lutra H3 - Thalassa H2 3 - 14
3 maa 15:45 SBC2000 H6 - De Punderman H1 16 - 1
24 feb 18:00 Thalassa H2 - Lutra H2 6 - 5
24 feb 17:15 De Punderman H1 - Gorgo H2 4 - 10
24 feb 14:15 SBC2000 H6 - SWNZ (SG) H3 11 - 4
17 feb 19:45 Lutra H2 - DBD H3 11 - 1
17 feb 19:45 SWNZ (SG) H3 - PSV Waterpolo H6 7 - 9
17 feb 18:00 Gorgo H2 - SBC2000 H6 3 - 7
17 feb 18:00 Lutra H3 - De Punderman H1 4 - 8
3 feb 18:00 Gorgo H2 - SWNZ (SG) H3 4 - 17
3 feb 18:00 De Punderman H1 - Lutra H2 4 - 4
3 feb 16:30 Thalassa H2 - Arethusa H3 6 - 9
3 feb 15:45 SBC2000 H6 - Lutra H3 16 - 2
27 jan 20:15 PSV Waterpolo H6 - Thalassa H2 13 - 4
27 jan 19:45 Lutra H2 - SBC2000 H6 2 - 9
27 jan 18:45 Arethusa H3 - DBD H3 6 - 4
27 jan 18:00 Lutra H3 - Gorgo H2 8 - 9
20 jan 20:15 DBD H3 - PSV Waterpolo H6 7 - 8
20 jan 18:15 SWNZ (SG) H3 - Lutra H3 15 - 2
20 jan 17:55 Arethusa H3 - De Punderman H1 11 - 1
20 jan 17:30 Lutra H2 - Gorgo H2 6 - 3
14 jan 20:15 PSV Waterpolo H6 - De Punderman H1 19 - 6
13 jan 17:30 PSV Waterpolo H6 - Arethusa H3 7 - 8
13 jan 17:00 DBD H3 - Lutra H3 12 - 5
6 jan 15:45 PSV Waterpolo H6 - DBD H3 7 - 1
16 dec 20:30 Thalassa H2 - SWNZ (SG) H3 3 - 12
16 dec 18:15 De Punderman H1 - PSV Waterpolo H6 6 - 11
16 dec 16:30 Lutra H3 - Lutra H2 1 - 15
16 dec 15:45 SBC2000 H6 - Arethusa H3 6 - 4
9 dec 18:45 Thalassa H2 - DBD H3 5 - 8
9 dec 18:40 Arethusa H3 - Gorgo H2 7 - 5
9 dec 17:15 Lutra H2 - SWNZ (SG) H3 7 - 7
9 dec 16:00 PSV Waterpolo H6 - SBC2000 H6 3 - 8
26 nov 19:45 SWNZ (SG) H3 - DBD H3 7 - 3
25 nov 20:30 De Punderman H1 - Thalassa H2 9 - 3
25 nov 18:00 Lutra H3 - Arethusa H3 0 - 16
25 nov 15:35 PSV Waterpolo H6 - Gorgo H2 6 - 5
19 nov 15:25 PSV Waterpolo H6 - Lutra H3 9 - 1
18 nov 20:55 Arethusa H3 - Lutra H2 3 - 4
18 nov 17:15 Thalassa H2 - SBC2000 H6 0 - 13
18 nov 17:00 DBD H3 - De Punderman H1 5 - 5
11 nov 19:30 Gorgo H2 - Thalassa H2 6 - 2
11 nov 19:00 Lutra H2 - PSV Waterpolo H6 9 - 8
11 nov 18:15 SWNZ (SG) H3 - De Punderman H1 15 - 3
11 nov 14:15 SBC2000 H6 - DBD H3 9 - 2
4 nov 22:05 Arethusa H3 - SWNZ (SG) H3 3 - 8
4 nov 18:00 De Punderman H1 - SBC2000 H6 5 - 13
4 nov 17:00 DBD H3 - Gorgo H2 3 - 3
4 nov 16:30 Thalassa H2 - Lutra H3 6 - 2
28 okt 19:45 Lutra H2 - Thalassa H2 8 - 5
28 okt 19:00 SWNZ (SG) H3 - SBC2000 H6 8 - 2
28 okt 18:45 Arethusa H3 - PSV Waterpolo H6 8 - 5
28 okt 18:45 Gorgo H2 - De Punderman H1 9 - 9
28 okt 18:00 Lutra H3 - DBD H3 6 - 7
7 okt 17:15 De Punderman H1 - Lutra H3 9 - 3
7 okt 17:00 DBD H3 - Lutra H2 3 - 6
7 okt 15:00 SBC2000 H6 - Gorgo H2 11 - 1
7 okt 14:45 PSV Waterpolo H6 - SWNZ (SG) H3 7 - 9
30 sep 20:45 Lutra H3 - SBC2000 H6 1 - 25
30 sep 20:45 SWNZ (SG) H3 - Gorgo H2 5 - 6
30 sep 19:15 Lutra H2 - De Punderman H1 1 - 7
30 sep 18:45 Arethusa H3 - Thalassa H2 9 - 4
23 sep 20:00 DBD H3 - Arethusa H3 3 - 4
23 sep 18:45 Gorgo H2 - Lutra H3 15 - 3
23 sep 17:15 Thalassa H2 - PSV Waterpolo H6 4 - 7
23 sep 15:45 SBC2000 H6 - Lutra H2 5 - 3
 
 
Arethusa H3
 
DBD H3
 
De Punderman..
 
Gorgo H2
 
Lutra H2
 
Lutra H3
 
PSV H6
 
SBC2000 H6
 
SWNZ (SG) H3
 
Thalassa H2
 
Arethusa H3 6 - 411 - 17 - 53 - 4?8 - 53 - 143 - 89 - 4
DBD H33 - 4 5 - 53 - 33 - 612 - 57 - 81 - 1210 - 117 - 6
De Punderman H16 - 98 - 9 4 - 104 - 49 - 36 - 115 - 137 - 99 - 3
Gorgo H25 - 710 - 69 - 9 ?15 - 34 - 103 - 74 - 176 - 2
Lutra H28 - 211 - 11 - 76 - 3 12 - 09 - 82 - 97 - 78 - 5
Lutra H30 - 166 - 74 - 88 - 91 - 15 0 - 191 - 250 - 133 - 14
PSV H67 - 87 - 119 - 66 - 54 - 69 - 1 3 - 87 - 913 - 4
SBC2000 H66 - 49 - 216 - 111 - 15 - 316 - 214 - 7 11 - 423 - 2
SWNZ (SG) H315 - 87 - 315 - 35 - 67 - 315 - 27 - 98 - 2 7 - 6
Thalassa H26 - 95 - 84 - 60 - 06 - 56 - 24 - 70 - 133 - 12