HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Warande CG11642
2VZV Njord CG11637
3De Schelde CG11633
4De Vennen CG11628
5ZPC De Zeeuwse Kust CG11624
6Arethusa CG11619
7SBC2000 CG11616
8Hieronymus CG1169
9De Zuidwesthoek CG1164
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprDe Schelde CG112 - 5Arethusa CG1
14 aprDe Schelde CG110 - 4De Vennen CG1
7 aprSBC2000 CG14 - 13De Schelde CG1
17 maaZPC De Zeeuwse Kust CG17 - 5De Schelde CG1
10 maaDe Schelde CG111 - 5De Warande CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Warande CG1161402421668086
2VZV Njord CG1161213371379740
3De Schelde CG1161105331759580
4De Vennen CG116916281049410
5ZPC De Zeeuwse Kust CG116736248992-3
6Arethusa CG11661919115131-16
7SBC2000 CG11651101683141-58
8Hieronymus CG1163013973130-57
9De Zuidwesthoek CG1161114467149-82
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 17:40 De Vennen CG1 - De Warande CG1 2 - 6
21 apr 16:45 VZV Njord CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 5
21 apr 16:30 De Schelde CG1 - Arethusa CG1 12 - 5
14 apr 18:45 Hieronymus CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 8 - 1
14 apr 18:15 De Schelde CG1 - De Vennen CG1 10 - 4
14 apr 16:00 De Warande CG1 - SBC2000 CG1 15 - 2
14 apr 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Arethusa CG1 5 - 4
7 apr 18:15 VZV Njord CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 11 - 5
7 apr 15:40 De Vennen CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 3
7 apr 15:00 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1 4 - 13
24 maa 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Arethusa CG1 4 - 5
24 maa 18:30 VZV Njord CG1 - Hieronymus CG1 5 - 2
24 maa 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1 8 - 4
17 maa 18:00 Hieronymus CG1 - De Warande CG1 5 - 9
17 maa 17:55 Arethusa CG1 - VZV Njord CG1 6 - 10
17 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1 7 - 5
17 maa 15:40 De Vennen CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 10 - 3
10 maa 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - SBC2000 CG1 5 - 8
10 maa 17:55 Arethusa CG1 - Hieronymus CG1 3 - 8
10 maa 17:30 VZV Njord CG1 - De Vennen CG1 3 - 4
10 maa 16:15 De Schelde CG1 - De Warande CG1 11 - 5
3 maa 18:00 Hieronymus CG1 - De Schelde CG1 6 - 18
3 maa 16:00 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 6 - 1
3 maa 15:40 De Vennen CG1 - Arethusa CG1 11 - 8
3 maa 15:00 SBC2000 CG1 - VZV Njord CG1 7 - 13
24 feb 17:55 Arethusa CG1 - SBC2000 CG1 9 - 2
24 feb 15:40 De Vennen CG1 - Hieronymus CG1 8 - 4
17 feb 18:45 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 2 - 5
17 feb 16:00 De Warande CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 8 - 6
17 feb 14:15 SBC2000 CG1 - De Vennen CG1 8 - 5
3 feb 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Schelde CG1 5 - 16
3 feb 16:00 VZV Njord CG1 - De Warande CG1 6 - 9
3 feb 15:00 SBC2000 CG1 - Hieronymus CG1 6 - 5
28 jan 16:00 De Warande CG1 - Arethusa CG1 11 - 8
27 jan 18:15 De Schelde CG1 - VZV Njord CG1 7 - 8
27 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 2
20 jan 19:10 Arethusa CG1 - De Schelde CG1 11 - 6
20 jan 16:00 De Warande CG1 - De Vennen CG1 7 - 4
20 jan 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - VZV Njord CG1 5 - 5
13 jan 17:30 VZV Njord CG1 - De Schelde CG1 12 - 9
16 dec 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Hieronymus CG1 8 - 7
16 dec 17:15 Arethusa CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 8 - 6
16 dec 15:40 De Vennen CG1 - De Schelde CG1 5 - 13
16 dec 15:00 SBC2000 CG1 - De Warande CG1 4 - 11
9 dec 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - VZV Njord CG1 3 - 11
9 dec 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Vennen CG1 8 - 8
9 dec 16:15 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1 13 - 4
25 nov 20:00 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 7
25 nov 18:45 Arethusa CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 9 - 9
25 nov 18:45 Hieronymus CG1 - VZV Njord CG1 4 - 6
25 nov 15:15 De Warande CG1 - De Schelde CG1 9 - 4
18 nov 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Vennen CG1 3 - 9
18 nov 18:45 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1 13 - 8
18 nov 16:00 De Warande CG1 - Hieronymus CG1 19 - 0
11 nov 18:20 De Vennen CG1 - VZV Njord CG1 3 - 7
11 nov 18:00 Hieronymus CG1 - Arethusa CG1 5 - 11
11 nov 14:15 SBC2000 CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 3
4 nov 19:35 Arethusa CG1 - De Vennen CG1 5 - 8
4 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1 5 - 11
4 nov 17:30 VZV Njord CG1 - SBC2000 CG1 11 - 12
4 nov 17:00 De Schelde CG1 - Hieronymus CG1 12 - 2
28 okt 18:40 Hieronymus CG1 - De Vennen CG1 3 - 7
28 okt 15:30 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 9 - 5
28 okt 15:00 SBC2000 CG1 - Arethusa CG1 4 - 7
7 okt 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Warande CG1 5 - 15
7 okt 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Hieronymus CG1 9 - 5
7 okt 15:40 De Vennen CG1 - SBC2000 CG1 9 - 3
30 sep 18:45 Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1 7 - 3
30 sep 18:15 De Schelde CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 17 - 3
30 sep 15:00 De Warande CG1 - VZV Njord CG1 8 - 9
23 sep 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 2 - 5
23 sep 17:55 Arethusa CG1 - De Warande CG1 8 - 17
 
 
Arethusa CG1
 
De Schelde C..
 
De Vennen CG..
 
De Warande C..
 
De Zuidwesth..
 
Hieronymus C..
 
SBC2000 CG1
 
VZV Njord CG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
Arethusa CG1 11 - 65 - 88 - 179 - 93 - 89 - 26 - 108 - 6
De Schelde CG112 - 5 10 - 411 - 517 - 312 - 213 - 47 - 89 - 5
De Vennen CG111 - 85 - 13 2 - 610 - 38 - 49 - 33 - 77 - 3
De Warande CG111 - 89 - 47 - 4 8 - 619 - 015 - 28 - 96 - 1
De Zuidwesthoek CG14 - 55 - 163 - 95 - 15 8 - 75 - 83 - 112 - 5
Hieronymus CG15 - 116 - 183 - 75 - 98 - 1 7 - 34 - 62 - 5
SBC2000 CG14 - 74 - 138 - 54 - 115 - 36 - 5 7 - 137 - 7
VZV Njord CG113 - 812 - 93 - 46 - 911 - 55 - 211 - 12 7 - 5
ZPC De Zeeuwse Kust CG15 - 47 - 58 - 85 - 115 - 29 - 58 - 45 - 5