HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Warande CG11130
2VZV Njord CG11022
3De Schelde CG11018
4ZPC De Zeeuwse Kust CG11015
5De Vennen CG1913
6Arethusa CG1913
7SBC2000 CG11011
8Hieronymus CG1104
9De Zuidwesthoek CG1114
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 febZPC De Zeeuwse Kust CG116:30De Schelde CG1
3 maaHieronymus CG118:00De Schelde CG1
10 maaDe Schelde CG116:15De Warande CG1
7 aprSBC2000 CG115:00De Schelde CG1
14 aprDe Schelde CG118:15De Vennen CG1

Uitslagen

3 febDe Brabantse Wal (SG) CG15 - 16De Schelde CG1
27 janDe Schelde CG17 - 8VZV Njord CG1
20 janArethusa CG111 - 6De Schelde CG1
13 janVZV Njord CG112 - 9De Schelde CG1
16 decDe Vennen CG15 - 13De Schelde CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Warande CG1111001301255966
2VZV Njord CG11071222886820
3De Schelde CG110604181066442
4ZPC De Zeeuwse Kust CG1104331560591
5De Vennen CG194141358571
6Arethusa CG19414137579-4
7SBC2000 CG110325115073-23
8Hieronymus CG11011843580-45
9De Zuidwesthoek CG111119449107-58
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 feb 15:40 De Vennen CG1 - Hieronymus CG1De Vennen
24 feb 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1Vrijburgbad Vlissingen
24 feb 17:55 Arethusa CG1 - SBC2000 CG1Golfbad Oss
3 maa 15:00 SBC2000 CG1 - VZV Njord CG1Zwembad de Wisselaar
3 maa 15:40 De Vennen CG1 - Arethusa CG1De Vennen
3 maa 16:00 De Warande CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Warande
3 maa 18:00 Hieronymus CG1 - De Schelde CG1Zwembad De Stok
10 maa 16:15 De Schelde CG1 - De Warande CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
10 maa 17:30 VZV Njord CG1 - De Vennen CG1Zwembad Den Ekkerman
10 maa 17:55 Arethusa CG1 - Hieronymus CG1Golfbad Oss
10 maa 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - SBC2000 CG1LACO zwembad Hoogerheide
17 maa 15:40 De Vennen CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1De Vennen
17 maa 17:55 Arethusa CG1 - VZV Njord CG1Golfbad Oss
17 maa 18:00 Hieronymus CG1 - De Warande CG1Zwembad De Stok
24 maa 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - SBC2000 CG1Vrijburgbad Vlissingen
24 maa 18:30 VZV Njord CG1 - Hieronymus CG1Zwembad Den Ekkerman
24 maa 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Arethusa CG1LACO zwembad Hoogerheide
7 apr 15:00 SBC2000 CG1 - De Schelde CG1Zwembad de Wisselaar
7 apr 15:40 De Vennen CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1De Vennen
7 apr 18:15 VZV Njord CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad Den Ekkerman
14 apr 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Arethusa CG1Vrijburgbad Vlissingen
14 apr 16:00 De Warande CG1 - SBC2000 CG1De Warande
14 apr 18:15 De Schelde CG1 - De Vennen CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
14 apr 18:45 Hieronymus CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1Zwembad De Stok
21 apr 16:30 De Schelde CG1 - Arethusa CG1Sportcentrum Vliegende Vaart
21 apr 16:45 VZV Njord CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1Zwembad Den Ekkerman
21 apr 17:40 De Vennen CG1 - De Warande CG1De Vennen
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 feb 18:45 Hieronymus CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 2 - 5
17 feb 16:00 De Warande CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 8 - 6
17 feb 14:15 SBC2000 CG1 - De Vennen CG1 8 - 5
3 feb 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Schelde CG1 5 - 16
3 feb 16:00 VZV Njord CG1 - De Warande CG1 6 - 9
3 feb 15:00 SBC2000 CG1 - Hieronymus CG1 0 - 0
28 jan 16:00 De Warande CG1 - Arethusa CG1 11 - 8
27 jan 18:15 De Schelde CG1 - VZV Njord CG1 7 - 8
27 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 2
20 jan 19:10 Arethusa CG1 - De Schelde CG1 11 - 6
20 jan 16:00 De Warande CG1 - De Vennen CG1 7 - 4
20 jan 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - VZV Njord CG1 5 - 5
13 jan 17:30 VZV Njord CG1 - De Schelde CG1 12 - 9
16 dec 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - Hieronymus CG1 8 - 7
16 dec 17:15 Arethusa CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 8 - 6
16 dec 15:40 De Vennen CG1 - De Schelde CG1 5 - 13
16 dec 15:00 SBC2000 CG1 - De Warande CG1 4 - 11
9 dec 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - VZV Njord CG1 3 - 11
9 dec 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Vennen CG1 8 - 8
9 dec 16:15 De Schelde CG1 - SBC2000 CG1 13 - 4
25 nov 20:00 SBC2000 CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 7 - 7
25 nov 18:45 Hieronymus CG1 - VZV Njord CG1 4 - 6
25 nov 18:45 Arethusa CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 9 - 9
25 nov 15:15 De Warande CG1 - De Schelde CG1 9 - 4
18 nov 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Vennen CG1 3 - 9
18 nov 18:45 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1 13 - 8
18 nov 16:00 De Warande CG1 - Hieronymus CG1 19 - 0
11 nov 18:20 De Vennen CG1 - VZV Njord CG1 3 - 7
11 nov 18:00 Hieronymus CG1 - Arethusa CG1 5 - 11
11 nov 14:15 SBC2000 CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 5 - 3
4 nov 19:35 Arethusa CG1 - De Vennen CG1 5 - 8
4 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Warande CG1 5 - 11
4 nov 17:30 VZV Njord CG1 - SBC2000 CG1 11 - 12
4 nov 17:00 De Schelde CG1 - Hieronymus CG1 12 - 2
28 okt 18:40 Hieronymus CG1 - De Vennen CG1 3 - 7
28 okt 15:30 De Schelde CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 9 - 5
28 okt 15:00 SBC2000 CG1 - Arethusa CG1 4 - 7
7 okt 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - De Warande CG1 5 - 15
7 okt 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - Hieronymus CG1 9 - 5
7 okt 15:40 De Vennen CG1 - SBC2000 CG1 9 - 3
30 sep 18:45 Hieronymus CG1 - SBC2000 CG1 7 - 3
30 sep 18:15 De Schelde CG1 - De Brabantse Wal (SG) CG1 17 - 3
30 sep 15:00 De Warande CG1 - VZV Njord CG1 8 - 9
23 sep 19:15 De Brabantse Wal (SG) CG1 - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 2 - 5
23 sep 17:55 Arethusa CG1 - De Warande CG1 8 - 17
 
 
Arethusa CG1
 
De Schelde C..
 
De Vennen CG..
 
De Warande C..
 
De Zuidwesth..
 
Hieronymus C..
 
SBC2000 CG1
 
VZV Njord CG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
Arethusa CG1 11 - 65 - 88 - 179 - 910/324/217/38 - 6
De Schelde CG121/4 14/410/317 - 312 - 213 - 47 - 89 - 5
De Vennen CG13/35 - 13 21/417/324/29 - 33 - 77/4
De Warande CG111 - 89 - 47 - 4 8 - 619 - 014/48 - 93/3
De Zuidwesthoek CG124/35 - 163 - 95 - 15 8 - 710/33 - 112 - 5
Hieronymus CG15 - 113/33 - 717/314/4 7 - 34 - 62 - 5
SBC2000 CG14 - 77/48 - 54 - 115 - 30 - 0 3/37 - 7
VZV Njord CG113 - 812 - 910/36 - 97/424/311 - 12 21/4
ZPC De Zeeuwse Kust CG114/424/28 - 85 - 115 - 29 - 524/35 - 5