HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC De Zeeuwse Kust DG11442
2Hieronymus DG11429
3SBC2000 DG11425
4De Schelde DG11420
5De Warande DG11418
6De Krabben DG11411
7ZPC De Zeeuwse Kust DG2149
8ZVDO'74 DG1146
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 febDe Schelde DG115:30Hieronymus DG1
3 maaDe Brabantse Wal (SG) DG118:30De Schelde DG1
10 maaSBC2000 DG114:15De Schelde DG1
17 maaDe Schelde DG115:30De Warande DG1
24 maaDe Schelde DG117:30Hieronymus DG1

Uitslagen

17 febZVDO'74 DG17 - 2De Schelde DG1
3 febZPC De Zeeuwse Kust DG111 - 2De Schelde DG1
27 janDe Schelde DG14 - 2ZPC De Zeeuwse Kust DG2
20 janDe Warande DG13 - 6De Schelde DG1
16 decDe Brabantse Wal (SG) DG11 - 5De Schelde DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC De Zeeuwse Kust DG11414004221923196
2Hieronymus DG1149232912810325
3SBC2000 DG1147432598899
4De Schelde DG114626206286-24
5De Warande DG114536187292-20
6De Krabben DG1143291186110-24
7ZPC De Zeeuwse Kust DG2143011957156-99
8ZVDO'74 DG1141310648111-63
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 feb 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - SBC2000 DG1Vrijburgbad Vlissingen
24 feb 15:30 De Schelde DG1 - Hieronymus DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 feb 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1Vrijburgbad Vlissingen
24 feb 16:40 De Warande DG1 - ZVDO'74 DG1De Warande
3 maa 14:15 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Zwembad de Wisselaar
3 maa 16:50 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2De Warande
3 maa 17:30 ZVDO'74 DG1 - Hieronymus DG1Sportfondsenbad Aquaaltena
3 maa 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - De Schelde DG1De Schelp
10 maa 14:15 SBC2000 DG1 - De Schelde DG1Zwembad de Wisselaar
10 maa 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - ZVDO'74 DG1Vrijburgbad Vlissingen
10 maa 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1Vrijburgbad Vlissingen
10 maa 18:00 Hieronymus DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1Zwembad De Stok
17 maa 15:00 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1Zwembad de Wisselaar
17 maa 15:30 De Schelde DG1 - De Warande DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
17 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Vrijburgbad Vlissingen
17 maa 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - ZVDO'74 DG1De Schelp
24 maa 15:00 De Warande DG1 - ZVDO'74 DG1De Warande
24 maa 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - SBC2000 DG1Vrijburgbad Vlissingen
24 maa 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1Vrijburgbad Vlissingen
24 maa 17:30 De Schelde DG1 - Hieronymus DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
7 apr 15:30 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2Sportcentrum Vliegende Vaart
7 apr 16:00 ZVDO'74 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Sportfondsenbad Aquaaltena
7 apr 18:00 Hieronymus DG1 - De Warande DG1Zwembad De Stok
7 apr 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - SBC2000 DG1De Schelp
14 apr 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1Vrijburgbad Vlissingen
14 apr 16:00 ZVDO'74 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2Sportfondsenbad Aquaaltena
14 apr 17:30 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
14 apr 18:00 Hieronymus DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1Zwembad De Stok
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 feb 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 16 - 0
17 feb 18:00 Hieronymus DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 2 - 16
17 feb 16:00 ZVDO'74 DG1 - De Schelde DG1 7 - 2
17 feb 15:45 SBC2000 DG1 - De Warande DG1 0 - 0
3 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1 11 - 2
3 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - Hieronymus DG1 6 - 15
3 feb 14:15 SBC2000 DG1 - ZVDO'74 DG1 0 - 0
3 feb 13:40 De Warande DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1 6 - 4
27 jan 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - SBC2000 DG1 3 - 11
27 jan 18:00 Hieronymus DG1 - De Warande DG1 16 - 8
27 jan 17:30 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 4 - 2
27 jan 16:00 ZVDO'74 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 19
20 jan 16:50 De Warande DG1 - De Schelde DG1 3 - 6
20 jan 16:30 ZVDO'74 DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1 1 - 8
20 jan 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 21 - 2
20 jan 14:15 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1 7 - 7
13 jan 16:00 ZVDO'74 DG1 - SBC2000 DG1 4 - 5
16 dec 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - De Schelde DG1 1 - 5
16 dec 18:00 Hieronymus DG1 - ZVDO'74 DG1 14 - 6
16 dec 16:40 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 7 - 0
16 dec 14:15 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 7 - 13
9 dec 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1 8 - 1
9 dec 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - Hieronymus DG1 5 - 7
9 dec 15:00 De Warande DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1 4 - 3
25 nov 19:15 SBC2000 DG1 - De Warande DG1 12 - 9
25 nov 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 17 - 2
25 nov 18:00 Hieronymus DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 11
25 nov 16:30 ZVDO'74 DG1 - De Schelde DG1 2 - 6
18 nov 18:00 Hieronymus DG1 - SBC2000 DG1 10 - 3
18 nov 16:50 De Warande DG1 - De Schelde DG1 5 - 1
18 nov 16:00 ZVDO'74 DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1 3 - 3
18 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 17 - 1
11 nov 19:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1 5 - 5
11 nov 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - Hieronymus DG1 5 - 15
11 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - ZVDO'74 DG1 6 - 5
11 nov 16:00 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 17
4 nov 18:00 Hieronymus DG1 - ZVDO'74 DG1 5 - 2
4 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 15 - 3
4 nov 16:15 De Schelde DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1 7 - 5
4 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - De Warande DG1 8 - 6
28 okt 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 24
28 okt 18:00 Hieronymus DG1 - De Schelde DG1 14 - 8
28 okt 16:00 ZVDO'74 DG1 - De Warande DG1 3 - 5
28 okt 15:45 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 10 - 8
7 okt 16:40 De Warande DG1 - SBC2000 DG1 2 - 6
7 okt 15:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus DG1 14 - 0
7 okt 15:30 De Schelde DG1 - ZVDO'74 DG1 5 - 5
7 okt 15:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - De Brabantse Wal (SG) DG1 9 - 8
30 sep 18:30 De Brabantse Wal (SG) DG1 - De Warande DG1 8 - 8
30 sep 18:00 Hieronymus DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG2 14 - 4
30 sep 17:30 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 14
30 sep 17:30 ZVDO'74 DG1 - SBC2000 DG1 9 - 14
23 sep 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - ZVDO'74 DG1 19 - 0
23 sep 16:40 De Warande DG1 - Hieronymus DG1 8 - 8
23 sep 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 - De Schelde DG1 4 - 9
23 sep 14:15 SBC2000 DG1 - De Brabantse Wal (SG) DG1 15 - 4
 
 
De Krabben D..
 
De Schelde D..
 
De Warande D..
 
Hieronymus D..
 
SBC2000 DG1
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 DG1
 
De Krabben DG1 1 - 58 - 85 - 153 - 111 - 2416 - 017/3
De Schelde DG17 - 5 17/324/25 - 51 - 144 - 25 - 5
De Warande DG16 - 43 - 6 8 - 82 - 61 - 177 - 024/2
Hieronymus DG110/314 - 816 - 8 10 - 32 - 1614 - 414 - 6
SBC2000 DG115 - 410/30 - 07 - 7 7 - 1310 - 80 - 0
ZPC De Zeeuwse Kust DG124/211 - 210/314 - 015 - 3 21 - 219 - 0
ZPC De Zeeuwse Kust DG29 - 84 - 98 - 66 - 1524/217/3 6 - 5
ZVDO'74 DG11 - 87 - 23 - 53/34 - 51 - 1914/4