HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17)

Volgende wedstrijd:
De Kempvis BM1 - NieMo-Van Vliet BM*1
zaterdag 13 januari 18:45
Rivièrabad Spijkenisse

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZPB H&L Productions BM1821
2MNC Dordrecht BM 1819
3WIDEX GZC DONK BM2513
4ZVVS BM1612
5De Kempvis BM 166
6SVH BM 166
7SCOM/De Zeehond’73 (SG) BM 176
8NieMo-Van Vliet (SG) BM 196
9Z&PC De Gouwe BM150
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
13 janDe Kempvis BM118:45NieMo-Van Vliet BM*1
3 febWIDEX GZC DONK BM216:15NieMo-Van Vliet BM*1
10 febNieMo-Van Vliet BM*116:45ZPB H&L Productions BM1
17 febNieMo-Van Vliet BM*117:25de Gouwe BM*1
17 maaSVH/Rotterdam BM 115:40NieMo-Van Vliet BM*1

Uitslagen

9 decNieMo-Van Vliet BM*11 - 12ZVVS BM1
26 novSCOM/de Zeehond BM*17 - 2NieMo-Van Vliet BM*1
18 novNieMo-Van Vliet BM*14 - 8SVH/Rotterdam BM 1
11 novNieMo-Van Vliet BM*12 - 8MNC Dordrecht BM1
4 novZPB H&L Productions BM121 - 0NieMo-Van Vliet BM*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPB H&L Productions BM18701211323498
2MNC Dordrecht BM 1861119892960
3WIDEX GZC DONK BM2541013451827
4ZVVS BM1640212603525
5De Kempvis BM 1620463281-49
6SVH BM 1620463747-10
7SCOM/De Zeehond’73 (SG) BM 1720562952-23
8NieMo-Van Vliet (SG) BM 1920763599-64
9Z&PC De Gouwe BM1500501478-64
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 dec 15:40 WIDEX GZC DONK BM2 - De Kempvis BM1Groenhovenbad
16 dec 18:10 de Gouwe BM*1 - SVH/Rotterdam BM 1De Sniep
17 dec 12:15 ZVVS BM1 - SCOM/de Zeehond BM*1De Kulk
13 jan 15:45 WIDEX GZC DONK BM2 - ZVVS BM1Groenhovenbad
13 jan 16:40 de Gouwe BM*1 - SCOM/de Zeehond BM*1De Sniep
13 jan 18:45 De Kempvis BM1 - NieMo-Van Vliet BM*1Rivièrabad
13 jan 19:00 ZPB H&L Productions BM1 - MNC Dordrecht BM1Inge de Bruijn Zwembad
20 jan 15:50 ZPB H&L Productions BM1 - WIDEX GZC DONK BM2Inge de Bruijn Zwembad
20 jan 16:20 SVH/Rotterdam BM 1 - ZVVS BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 jan 16:55 De Kempvis BM1 - de Gouwe BM*1Rivièrabad
27 jan 15:30 MNC Dordrecht BM1 - WIDEX GZC DONK BM2Sportboulevard
28 jan 16:40 SVH/Rotterdam BM 1 - De Kempvis BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 feb 16:15 WIDEX GZC DONK BM2 - NieMo-Van Vliet BM*1Groenhovenbad
3 feb 16:40 de Gouwe BM*1 - MNC Dordrecht BM1De Sniep
4 feb 16:45 De Kempvis BM1 - ZPB H&L Productions BM1Rivièrabad
10 feb 15:30 SVH/Rotterdam BM 1 - MNC Dordrecht BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 feb 16:45 NieMo-Van Vliet BM*1 - ZPB H&L Productions BM1Polderbad
10 feb 16:45 SCOM/de Zeehond BM*1 - De Kempvis BM1De Rozenburcht
10 feb 16:50 ZVVS BM1 - de Gouwe BM*1De Kulk
11 feb 16:15 MNC Dordrecht BM1 - de Gouwe BM*1Sportboulevard
17 feb 14:15 SVH/Rotterdam BM 1 - ZPB H&L Productions BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 feb 15:45 SCOM/de Zeehond BM*1 - WIDEX GZC DONK BM2De Rozenburcht
17 feb 17:25 NieMo-Van Vliet BM*1 - de Gouwe BM*1Polderbad
18 feb 18:00 MNC Dordrecht BM1 - De Kempvis BM1Sportboulevard
24 feb 19:55 de Gouwe BM*1 - WIDEX GZC DONK BM2De Sniep
10 maa 14:50 De Kempvis BM1 - ZVVS BM1Rivièrabad
10 maa 18:10 ZPB H&L Productions BM1 - SCOM/de Zeehond BM*1Inge de Bruijn Zwembad
17 maa 15:40 SVH/Rotterdam BM 1 - NieMo-Van Vliet BM*1Sportcomplex de Wilgenring
17 maa 15:45 ZVVS BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Kulk
17 maa 17:35 SCOM/de Zeehond BM*1 - MNC Dordrecht BM1De Rozenburcht
25 maa 17:15 WIDEX GZC DONK BM2 - SVH/Rotterdam BM 1Groenhovenbad
25 maa 17:30 MNC Dordrecht BM1 - ZVVS BM1Sportboulevard
25 maa 18:20 NieMo-Van Vliet BM*1 - SCOM/de Zeehond BM*1Polderbad
8 apr 13:40 ZVVS BM1 - NieMo-Van Vliet BM*1De Kulk
8 apr 16:30 SVH/Rotterdam BM 1 - SCOM/de Zeehond BM*1Sportcomplex de Wilgenring
8 apr 16:30 WIDEX GZC DONK BM2 - de Gouwe BM*1Groenhovenbad
14 apr 15:00 SCOM/de Zeehond BM*1 - ZVVS BM1De Rozenburcht
14 apr 16:45 De Kempvis BM1 - WIDEX GZC DONK BM2Rivièrabad
14 apr 17:10 SVH/Rotterdam BM 1 - de Gouwe BM*1Sportcomplex de Wilgenring
21 apr 15:10 ZVVS BM1 - SVH/Rotterdam BM 1De Kulk
21 apr 15:45 WIDEX GZC DONK BM2 - ZPB H&L Productions BM1Groenhovenbad
21 apr 17:10 de Gouwe BM*1 - De Kempvis BM1De Sniep
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 16:00 SCOM/de Zeehond BM*1 - SVH/Rotterdam BM 1 5 - 7
9 dec 14:55 NieMo-Van Vliet BM*1 - ZVVS BM1 1 - 12
26 nov 14:15 SCOM/de Zeehond BM*1 - NieMo-Van Vliet BM*1 7 - 2
26 nov 14:10 ZVVS BM1 - MNC Dordrecht BM1 1 - 10
25 nov 15:35 SVH/Rotterdam BM 1 - WIDEX GZC DONK BM2 3 - 7
18 nov 18:50 ZPB H&L Productions BM1 - ZVVS BM1 11 - 12
18 nov 18:10 NieMo-Van Vliet BM*1 - SVH/Rotterdam BM 1 4 - 8
12 nov 14:30 ZVVS BM1 - De Kempvis BM1 16 - 4
11 nov 19:00 NieMo-Van Vliet BM*1 - MNC Dordrecht BM1 2 - 8
11 nov 15:55 SCOM/de Zeehond BM*1 - ZPB H&L Productions BM1 2 - 14
5 nov 17:00 MNC Dordrecht BM1 - SVH/Rotterdam BM 1 10 - 4
4 nov 17:20 ZPB H&L Productions BM1 - NieMo-Van Vliet BM*1 21 - 0
4 nov 16:40 de Gouwe BM*1 - ZVVS BM1 2 - 16
4 nov 15:15 De Kempvis BM1 - SCOM/de Zeehond BM*1 7 - 6
29 okt 16:45 MNC Dordrecht BM1 - ZPB H&L Productions BM1 5 - 7
28 okt 19:40 NieMo-Van Vliet BM*1 - De Kempvis BM1 10 - 3
28 okt 16:10 ZVVS BM1 - WIDEX GZC DONK BM2 3 - 7
28 okt 15:45 SCOM/de Zeehond BM*1 - de Gouwe BM*1 6 - 3
14 okt 17:00 MNC Dordrecht BM1 - NieMo-Van Vliet BM*1 22 - 3
8 okt 16:15 de Gouwe BM*1 - NieMo-Van Vliet BM*1 4 - 10
7 okt 16:30 ZPB H&L Productions BM1 - SVH/Rotterdam BM 1 11 - 6
7 okt 16:00 De Kempvis BM1 - MNC Dordrecht BM1 4 - 18
7 okt 15:45 WIDEX GZC DONK BM2 - SCOM/de Zeehond BM*1 10 - 2
30 sep 16:00 NieMo-Van Vliet BM*1 - WIDEX GZC DONK BM2 3 - 14
30 sep 15:20 ZPB H&L Productions BM1 - De Kempvis BM1 22 - 4
23 sep 16:40 de Gouwe BM*1 - ZPB H&L Productions BM1 3 - 17
23 sep 16:25 WIDEX GZC DONK BM2 - MNC Dordrecht BM1 7 - 7
23 sep 15:45 De Kempvis BM1 - SVH/Rotterdam BM 1 10 - 9
17 sep 16:00 MNC Dordrecht BM1 - SCOM/de Zeehond BM*1 9 - 1
16 sep 13:40 ZPB H&L Productions BM1 - de Gouwe BM*1 29 - 2
 
 
De Kempvis B..
 
MNC Dordrech..
 
NieMo-Van Vl..
 
SCOM/De Zeeh..
 
SVH BM 1
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC De Gouw..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVVS BM1
 
De Kempvis BM 1 4 - 1813/17 - 610 - 914/420/14/210/3
MNC Dordrecht BM 118/2 22 - 39 - 110 - 427/111/25 - 725/3
NieMo-Van Vliet (SG) BM 110 - 32 - 8 25/34 - 83 - 1417/210/21 - 12
SCOM/De Zeehond’73 (SG) BM 110/217/37 - 2 5 - 717/26 - 32 - 1414/4
SVH BM 128/110/217/38/4 3 - 714/417/220/1
WIDEX GZC DONK BM216/127 - 73/210 - 225/3 8/421/413/1
Z&PC De Gouwe BM121/43/24 - 1013/116/1224/2 3 - 172 - 16
ZPB H&L Productions BM122 - 413/121 - 010/311 - 620/129 - 2 11 - 12
ZVVS BM116 - 41 - 108/417/1221/43 - 710/217/3