HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Hatto Heim H1 (Heren)

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Triton Putten H21838
2Flevo H31837
3WZC-De IJsel (SG) H21837
4ZPC Hatto Heim H11833
5ZIGNEA H21728
6Octopus H11824
7ZEW H21820
8Proteus H31818
9SWOL 1894 H41716
10SWOL 1894 H5184
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprZPC Hatto Heim H16 - 4Proteus H3
7 aprTriton Putten H211 - 5ZPC Hatto Heim H1
17 maaZPC Hatto Heim H15 - 6Octopus H1
10 maaZIGNEA H27 - 9ZPC Hatto Heim H1
24 febFlevo H36 - 7ZPC Hatto Heim H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Triton Putten H21812243815010941
2Flevo H31812153717311756
3WZC-De IJsel (SG) H21812153712710423
4ZPC Hatto Heim H11812063312810919
5ZIGNEA H217845281261188
6Octopus H11873824110112-2
7ZEW H218621020100122-22
8Proteus H318531018103122-19
9SWOL 1894 H41751111681115-34
10SWOL 1894 H5181116495165-70
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 20:45 SWOL 1894 H5 - WZC-De IJsel (SG) H2 4 - 12
21 apr 20:00 SWOL 1894 H4 - Flevo H3 4 - 8
21 apr 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Proteus H3 6 - 4
21 apr 17:15 ZEW H2 - ZIGNEA H2 7 - 12
14 apr 19:30 WZC-De IJsel (SG) H2 - ZEW H2 5 - 1
14 apr 18:00 Flevo H3 - SWOL 1894 H5 9 - 8
14 apr 16:30 Octopus H1 - Triton Putten H2 6 - 6
8 apr 17:30 Proteus H3 - SWOL 1894 H4 3 - 6
7 apr 20:00 SWOL 1894 H5 - SWOL 1894 H4 5 - 7
7 apr 19:00 ZIGNEA H2 - Octopus H1 10 - 6
7 apr 19:00 Triton Putten H2 - ZPC Hatto Heim H1 11 - 5
24 maa 19:30 SWOL 1894 H5 - Proteus H3 4 - 6
24 maa 18:45 SWOL 1894 H4 - Triton Putten H2 4 - 7
24 maa 17:15 ZEW H2 - Flevo H3 9 - 9
17 maa 19:15 ZIGNEA H2 - WZC-De IJsel (SG) H2 3 - 4
17 maa 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - Octopus H1 5 - 6
10 maa 19:00 ZIGNEA H2 - ZPC Hatto Heim H1 7 - 9
10 maa 17:15 Octopus H1 - SWOL 1894 H4 7 - 3
3 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - Flevo H3 4 - 14
3 maa 16:00 Proteus H3 - ZEW H2 6 - 6
24 feb 18:45 Flevo H3 - ZPC Hatto Heim H1 6 - 7
17 feb 21:00 WZC-De IJsel (SG) H2 - Proteus H3 4 - 8
17 feb 16:30 ZEW H2 - Triton Putten H2 4 - 2
17 feb 16:15 SWOL 1894 H4 - ZPC Hatto Heim H1 5 - 8
10 feb 19:45 ZIGNEA H2 - Flevo H3 8 - 7
8 feb 21:45 Flevo H3 - SWOL 1894 H4 6 - 3
3 feb 20:30 Proteus H3 - Flevo H3 2 - 6
3 feb 19:00 Triton Putten H2 - WZC-De IJsel (SG) H2 7 - 10
3 feb 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - SWOL 1894 H5 15 - 7
3 feb 16:30 Octopus H1 - ZEW H2 4 - 5
27 jan 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - Octopus H1 4 - 7
27 jan 19:00 ZIGNEA H2 - Proteus H3 6 - 4
27 jan 18:00 ZEW H2 - ZPC Hatto Heim H1 4 - 8
27 jan 17:45 Flevo H3 - Triton Putten H2 5 - 9
20 jan 20:15 SWOL 1894 H5 - Triton Putten H2 9 - 13
20 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - ZIGNEA H2 7 - 5
20 jan 18:45 SWOL 1894 H4 - WZC-De IJsel (SG) H2 2 - 5
13 jan 20:00 SWOL 1894 H5 - ZIGNEA H2 7 - 7
13 jan 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - WZC-De IJsel (SG) H2 9 - 7
13 jan 19:15 Octopus H1 - Flevo H3 8 - 7
13 jan 19:15 SWOL 1894 H4 - ZEW H2 8 - 5
13 jan 19:00 Triton Putten H2 - Proteus H3 5 - 5
6 jan 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - SWOL 1894 H4 13 - 3
6 jan 18:45 ZIGNEA H2 - Triton Putten H2 11 - 9
6 jan 18:30 Proteus H3 - Octopus H1 7 - 6
6 jan 18:00 ZEW H2 - SWOL 1894 H5 13 - 5
16 dec 20:45 Proteus H3 - ZPC Hatto Heim H1 5 - 7
16 dec 20:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - SWOL 1894 H5 9 - 5
16 dec 19:30 ZIGNEA H2 - ZEW H2 9 - 2
16 dec 18:15 Triton Putten H2 - Octopus H1 6 - 5
9 dec 20:15 SWOL 1894 H4 - Octopus H1 6 - 5
9 dec 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - Triton Putten H2 6 - 7
9 dec 17:45 Flevo H3 - ZEW H2 11 - 5
2 dec 18:45 SWOL 1894 H4 - Proteus H3 7 - 8
2 dec 18:00 ZEW H2 - WZC-De IJsel (SG) H2 5 - 9
2 dec 18:00 SWOL 1894 H5 - Flevo H3 5 - 11
2 dec 16:30 Octopus H1 - ZIGNEA H2 7 - 7
25 nov 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 - ZIGNEA H2 5 - 5
25 nov 18:15 Proteus H3 - SWOL 1894 H5 7 - 4
25 nov 17:30 Triton Putten H2 - SWOL 1894 H4 12 - 5
25 nov 17:15 Octopus H1 - ZPC Hatto Heim H1 5 - 4
18 nov 18:30 Flevo H3 - WZC-De IJsel (SG) H2 14 - 6
18 nov 18:00 ZEW H2 - Proteus H3 6 - 2
5 nov 18:15 Proteus H3 - WZC-De IJsel (SG) H2 3 - 8
4 nov 19:00 Flevo H3 - ZIGNEA H2 12 - 5
4 nov 19:00 Triton Putten H2 - ZEW H2 9 - 5
4 nov 16:30 Octopus H1 - SWOL 1894 H5 4 - 3
28 okt 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - SWOL 1894 H4 8 - 1
28 okt 18:15 Triton Putten H2 - SWOL 1894 H5 8 - 4
28 okt 18:00 Flevo H3 - Octopus H1 10 - 5
14 okt 20:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - Triton Putten H2 7 - 5
14 okt 20:00 ZIGNEA H2 - SWOL 1894 H4 5 - 5
14 okt 19:45 Flevo H3 - Proteus H3 15 - 12
14 okt 18:00 SWOL 1894 H5 - ZPC Hatto Heim H1 5 - 11
14 okt 16:30 ZEW H2 - Octopus H1 3 - 8
7 okt 19:00 Proteus H3 - ZIGNEA H2 9 - 10
7 okt 18:00 ZPC Hatto Heim H1 - ZEW H2 5 - 4
7 okt 18:00 SWOL 1894 H4 - SWOL 1894 H5 6 - 2
7 okt 17:30 Triton Putten H2 - Flevo H3 13 - 9
7 okt 17:15 Octopus H1 - WZC-De IJsel (SG) H2 5 - 9
30 sep 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Flevo H3 4 - 14
30 sep 19:15 SWOL 1894 H5 - Octopus H1 9 - 8
23 sep 20:00 Proteus H3 - Triton Putten H2 4 - 8
23 sep 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 - ZPC Hatto Heim H1 6 - 4
23 sep 19:30 ZIGNEA H2 - SWOL 1894 H5 11 - 5
23 sep 17:15 ZEW H2 - SWOL 1894 H4 8 - 6
16 sep 19:00 Triton Putten H2 - ZIGNEA H2 13 - 5
16 sep 18:45 SWOL 1894 H5 - ZEW H2 4 - 8
16 sep 18:00 Octopus H1 - Proteus H3 8 - 8
 
 
Flevo H3
 
Octopus H1
 
Proteus H3
 
SWOL 1894 H4
 
SWOL 1894 H5
 
Triton Putte..
 
WZC-De IJsel..
 
ZEW H2
 
ZIGNEA H2
 
ZPC Hatto He..
 
Flevo H3 10 - 515 - 126 - 39 - 85 - 914 - 611 - 512 - 56 - 7
Octopus H18 - 7 8 - 87 - 34 - 36 - 65 - 94 - 57 - 75 - 4
Proteus H32 - 67 - 6 3 - 67 - 44 - 83 - 86 - 69 - 105 - 7
SWOL 1894 H44 - 86 - 57 - 8 6 - 24 - 72 - 58 - 5?5 - 8
SWOL 1894 H55 - 119 - 84 - 65 - 7 9 - 134 - 124 - 87 - 75 - 11
Triton Putten H213 - 96 - 55 - 512 - 58 - 4 7 - 109 - 513 - 511 - 5
WZC-De IJsel (SG) H24 - 144 - 74 - 813 - 39 - 57 - 5 5 - 15 - 56 - 4
ZEW H29 - 93 - 86 - 28 - 613 - 54 - 25 - 9 7 - 124 - 8
ZIGNEA H28 - 710 - 66 - 45 - 511 - 511 - 93 - 49 - 2 7 - 9
ZPC Hatto Heim H14 - 145 - 66 - 48 - 115 - 76 - 79 - 75 - 47 - 5