HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
RZC Da1 - Proteus Da1
zaterdag 21 april 17:45
MFC Doelum Renkum

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Proteus Da12154
2Nunspeet Da12053
3RZC Da 12142
4Flevo Da12134
5Polar Bears Da42133
6De Rijn Da22130
7EZPC Da12129
8Triton Putten Da12226
9Livo Da22123
10PFC Rheden Da12119
11DWK Da22118
12Natare Da1218
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 aprRZC Da117:45Proteus Da1

Uitslagen

14 aprNunspeet Da17 - 4RZC Da1
7 aprPFC Rheden Da12 - 6RZC Da1
24 maaRZC Da19 - 3Triton Putten Da1
17 maaPolar Bears Da47 - 11RZC Da1
10 maaRZC Da13 - 2DWK Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Proteus Da1211803541458263
2Nunspeet Da12017215317110467
3RZC Da 12114074215912336
4Flevo Da12110473413510035
5Polar Bears Da4211038331361360
6De Rijn Da2211001130117132-15
7EZPC Da12192102915314310
8Triton Putten Da12282122697113-16
9Livo Da22172122393114-21
10PFC Rheden Da12161141973121-48
11DWK Da221601518127160-33
12Natare Da1212217871149-78
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 19:30 Flevo Da1 - Triton Putten Da1 4 - 4
14 apr 19:30 EZPC Da1 - Natare Da1 16 - 5
14 apr 17:30 Proteus Da1 - PFC Rheden Da1 2 - 3
14 apr 17:15 Livo Da2 - DWK Da2 4 - 3
14 apr 17:15 Nunspeet Da1 - RZC Da1 7 - 4
14 apr 16:15 Polar Bears Da4 - De Rijn Da2 8 - 3
8 apr 14:00 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1 5 - 4
7 apr 20:15 Nunspeet Da1 - EZPC Da1 10 - 8
7 apr 19:45 Triton Putten Da1 - Proteus Da1 2 - 6
7 apr 17:45 Natare Da1 - Livo Da2 3 - 3
7 apr 17:15 DWK Da2 - De Rijn Da2 3 - 8
7 apr 16:40 PFC Rheden Da1 - RZC Da1 2 - 6
7 apr 16:40 Polar Bears Da4 - Flevo Da1 7 - 7
24 maa 20:15 De Rijn Da2 - Natare Da1 8 - 4
24 maa 19:25 PFC Rheden Da1 - Nunspeet Da1 5 - 10
24 maa 18:30 Flevo Da1 - DWK Da2 12 - 7
24 maa 18:15 Proteus Da1 - Polar Bears Da4 10 - 5
24 maa 17:15 Livo Da2 - EZPC Da1 7 - 7
24 maa 17:00 RZC Da1 - Triton Putten Da1 9 - 3
17 maa 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2 12 - 3
17 maa 18:30 Natare Da1 - Flevo Da1 4 - 8
17 maa 18:15 Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1 3 - 1
17 maa 16:45 Polar Bears Da4 - RZC Da1 7 - 11
10 maa 20:00 Flevo Da1 - EZPC Da1 9 - 2
10 maa 18:15 Proteus Da1 - Natare Da1 10 - 3
10 maa 17:55 De Rijn Da2 - Livo Da2 8 - 3
10 maa 17:45 RZC Da1 - DWK Da2 3 - 2
10 maa 17:25 PFC Rheden Da1 - Polar Bears Da4 3 - 5
3 maa 19:30 Nunspeet Da1 - De Rijn Da2 16 - 6
3 maa 19:15 Natare Da1 - RZC Da1 6 - 3
3 maa 18:15 Livo Da2 - Flevo Da1 0 - 4
3 maa 17:15 DWK Da2 - PFC Rheden Da1 8 - 10
3 maa 15:30 Polar Bears Da4 - Triton Putten Da1 4 - 6
24 feb 20:00 Natare Da1 - PFC Rheden Da1 3 - 5
24 feb 19:30 Flevo Da1 - De Rijn Da2 9 - 3
24 feb 18:15 Proteus Da1 - Livo Da2 7 - 3
24 feb 14:00 Polar Bears Da4 - Nunspeet Da1 6 - 6
17 feb 19:45 Flevo Da1 - Nunspeet Da1 4 - 9
17 feb 19:15 DWK Da2 - Polar Bears Da4 8 - 13
17 feb 18:30 Natare Da1 - Triton Putten Da1 5 - 5
17 feb 17:00 Livo Da2 - RZC Da1 5 - 9
17 feb 16:30 De Rijn Da2 - Proteus Da1 1 - 8
10 feb 19:15 DWK Da2 - Proteus Da1 7 - 10
10 feb 18:15 Triton Putten Da1 - Nunspeet Da1 4 - 9
10 feb 17:45 RZC Da1 - EZPC Da1 13 - 3
8 feb 18:15 Triton Putten Da1 - RZC Da1 11 - 3
3 feb 19:00 PFC Rheden Da1 - Livo Da2 1 - 6
3 feb 19:00 Proteus Da1 - Flevo Da1 6 - 4
3 feb 18:30 RZC Da1 - De Rijn Da2 10 - 5
3 feb 18:15 Triton Putten Da1 - EZPC Da1 7 - 6
3 feb 17:45 Natare Da1 - Polar Bears Da4 4 - 6
28 jan 16:30 EZPC Da1 - Polar Bears Da4 12 - 7
27 jan 19:30 Nunspeet Da1 - Proteus Da1 7 - 6
27 jan 19:15 Flevo Da1 - RZC Da1 10 - 3
27 jan 19:15 Natare Da1 - DWK Da2 3 - 4
27 jan 18:40 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1 8 - 3
27 jan 17:00 Livo Da2 - Triton Putten Da1 3 - 4
21 jan 17:30 Proteus Da1 - RZC Da1 9 - 5
20 jan 20:30 Nunspeet Da1 - Natare Da1 8 - 3
20 jan 20:15 EZPC Da1 - DWK Da2 7 - 12
20 jan 18:30 De Rijn Da2 - Triton Putten Da1 8 - 4
20 jan 17:00 Livo Da2 - Polar Bears Da4 5 - 7
13 jan 20:15 EZPC Da1 - Proteus Da1 2 - 7
13 jan 19:55 Flevo Da1 - PFC Rheden Da1 4 - 4
13 jan 19:45 Triton Putten Da1 - DWK Da2 6 - 4
13 jan 17:45 RZC Da1 - Nunspeet Da1 3 - 5
6 jan 17:45 De Rijn Da2 - DWK Da2 6 - 9
17 dec 17:00 De Rijn Da2 - Polar Bears Da4 9 - 3
16 dec 21:00 DWK Da2 - Livo Da2 8 - 13
16 dec 19:15 Natare Da1 - EZPC Da1 3 - 6
16 dec 18:10 PFC Rheden Da1 - Proteus Da1 2 - 7
16 dec 17:30 Triton Putten Da1 - Flevo Da1 3 - 4
9 dec 21:00 EZPC Da1 - Nunspeet Da1 9 - 9
9 dec 18:30 Flevo Da1 - Polar Bears Da4 7 - 7
9 dec 18:15 Proteus Da1 - Triton Putten Da1 4 - 3
9 dec 17:45 RZC Da1 - PFC Rheden Da1 9 - 4
9 dec 17:00 Livo Da2 - Natare Da1 9 - 2
2 dec 19:30 DWK Da2 - Nunspeet Da1 8 - 9
2 dec 17:45 RZC Da1 - Natare Da1 9 - 5
2 dec 17:25 PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2 5 - 3
25 nov 21:00 Nunspeet Da1 - PFC Rheden Da1 11 - 6
25 nov 20:15 EZPC Da1 - Livo Da2 9 - 2
25 nov 18:30 Natare Da1 - De Rijn Da2 3 - 2
25 nov 17:15 DWK Da2 - Flevo Da1 3 - 6
25 nov 17:00 Polar Bears Da4 - Proteus Da1 5 - 8
18 nov 19:45 Proteus Da1 - DWK Da2 8 - 7
18 nov 19:15 Flevo Da1 - Natare Da1 13 - 3
18 nov 18:40 De Rijn Da2 - EZPC Da1 10 - 6
18 nov 17:45 RZC Da1 - Polar Bears Da4 13 - 3
18 nov 17:25 PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1 2 - 5
18 nov 16:30 Livo Da2 - Nunspeet Da1 6 - 8
11 nov 20:15 Nunspeet Da1 - Triton Putten Da1 9 - 4
11 nov 20:15 EZPC Da1 - Flevo Da1 5 - 3
11 nov 19:15 Natare Da1 - Proteus Da1 2 - 4
11 nov 18:15 DWK Da2 - RZC Da1 6 - 11
11 nov 17:00 Polar Bears Da4 - PFC Rheden Da1 6 - 1
11 nov 17:00 Livo Da2 - De Rijn Da2 5 - 2
5 nov 17:30 Proteus Da1 - EZPC Da1 4 - 6
4 nov 19:45 Triton Putten Da1 - Polar Bears Da4 7 - 9
4 nov 18:45 PFC Rheden Da1 - DWK Da2 1 - 5
4 nov 18:15 Flevo Da1 - Livo Da2 7 - 2
28 okt 21:25 De Rijn Da2 - Flevo Da1 6 - 4
28 okt 20:15 EZPC Da1 - RZC Da1 9 - 14
28 okt 19:30 Nunspeet Da1 - Polar Bears Da4 7 - 2
28 okt 18:10 PFC Rheden Da1 - Natare Da1 5 - 0
28 okt 17:45 DWK Da2 - Triton Putten Da1 6 - 3
28 okt 16:15 Livo Da2 - Proteus Da1 4 - 8
21 okt 18:15 Triton Putten Da1 - Livo Da2 2 - 4
14 okt 18:30 RZC Da1 - Livo Da2 5 - 4
8 okt 17:15 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1 12 - 3
7 okt 19:00 Triton Putten Da1 - Natare Da1 6 - 2
7 okt 18:45 Nunspeet Da1 - Flevo Da1 7 - 5
7 okt 18:15 Proteus Da1 - De Rijn Da2 8 - 5
30 sep 21:00 Nunspeet Da1 - DWK Da2 13 - 6
30 sep 20:15 EZPC Da1 - Triton Putten Da1 7 - 2
30 sep 20:10 De Rijn Da2 - RZC Da1 9 - 6
30 sep 17:45 Flevo Da1 - Proteus Da1 3 - 5
30 sep 17:15 Livo Da2 - PFC Rheden Da1 4 - 2
30 sep 15:30 Polar Bears Da4 - Natare Da1 9 - 3
23 sep 21:00 DWK Da2 - Natare Da1 10 - 5
23 sep 20:45 Proteus Da1 - Nunspeet Da1 8 - 3
23 sep 20:00 RZC Da1 - Flevo Da1 10 - 8
23 sep 16:45 Polar Bears Da4 - EZPC Da1 8 - 5
16 sep 19:45 Triton Putten Da1 - De Rijn Da2 3 - 4
16 sep 19:30 Nunspeet Da1 - Livo Da2 8 - 1
16 sep 19:15 Polar Bears Da4 - DWK Da2 9 - 1
 
 
De Rijn Da2
 
DWK Da2
 
EZPC Da1
 
Flevo Da1
 
Livo Da2
 
Natare Da1
 
Nunspeet Da1
 
PFC Rheden D..
 
Polar Bears ..
 
Proteus Da1
 
RZC Da 1
 
Triton Putte..
 
De Rijn Da2 6 - 910 - 66 - 48 - 38 - 420/48 - 39 - 31 - 89 - 68 - 4
DWK Da23 - 8 21/43 - 68 - 1310 - 58 - 98 - 108 - 137 - 106 - 116 - 3
EZPC Da112 - 37 - 12 5 - 39 - 216 - 59 - 912 - 312 - 72 - 79 - 147 - 2
Flevo Da19 - 312 - 79 - 2 7 - 213 - 34 - 94 - 47 - 73 - 510 - 34 - 4
Livo Da25 - 24 - 37 - 70 - 4 9 - 26 - 84 - 25 - 74 - 85 - 93 - 4
Natare Da13 - 23 - 43 - 64 - 83 - 3 21/43 - 54 - 62 - 46 - 35 - 5
Nunspeet Da116 - 613 - 610 - 87 - 58 - 18 - 3 11 - 67 - 27 - 67 - 49 - 4
PFC Rheden Da15 - 31 - 55 - 421/41 - 65 - 05 - 10 3 - 52 - 72 - 62 - 5
Polar Bears Da48 - 39 - 18 - 57 - 721/49 - 36 - 66 - 1 5 - 87 - 114 - 6
Proteus Da18 - 58 - 74 - 66 - 47 - 310 - 38 - 32 - 310 - 5 9 - 54 - 3
RZC Da 110 - 53 - 213 - 310 - 85 - 49 - 53 - 59 - 413 - 321/4 9 - 3
Triton Putten Da13 - 46 - 47 - 63 - 42 - 46 - 24 - 93 - 17 - 92 - 611 - 3