HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

RZC Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Flevo Da1 - RZC Da1
zaterdag 27 januari 19:15
Bad Bloemendal Nijkerk gld

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Proteus Da11233
2Nunspeet Da11231
3RZC Da 11021
4Polar Bears Da41119
5EZPC Da11219
6De Rijn Da21118
7Livo Da21215
8DWK Da21315
9Flevo Da11114
10Triton Putten Da1129
11PFC Rheden Da1117
12Natare Da1113
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janFlevo Da119:15RZC Da1
3 febRZC Da118:30De Rijn Da2
8 febTriton Putten Da118:15RZC Da1
10 febRZC Da117:45EZPC Da1
17 febLivo Da217:00RZC Da1

Uitslagen

21 janProteus Da19 - 5RZC Da1
13 janRZC Da13 - 5Nunspeet Da1
9 decRZC Da19 - 4PFC Rheden Da1
2 decRZC Da19 - 5Natare Da1
18 novRZC Da113 - 3Polar Bears Da4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Proteus Da112110133804733
2Nunspeet Da112101131976136
3RZC Da 11070321856223
4Polar Bears Da4116141968662
5EZPC Da1126151983776
6De Rijn Da2116051864568
7Livo Da212507155968-9
8DWK Da213508158597-12
9Flevo Da1114251464559
10Triton Putten Da11230994863-15
11PFC Rheden Da11121873566-31
12Natare Da111101033181-50
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 17:00 Livo Da2 - Triton Putten Da1Van Pallandtbad
27 jan 18:40 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1Sportfondsenbad De Bongerd
27 jan 19:15 Flevo Da1 - RZC Da1Bad Bloemendal
27 jan 19:15 Natare Da1 - DWK Da2t Walfort
27 jan 19:30 Nunspeet Da1 - Proteus Da1De Brake
28 jan 16:30 EZPC Da1 - Polar Bears Da4De Helster
3 feb 17:45 Natare Da1 - Polar Bears Da4t Walfort
3 feb 18:15 Triton Putten Da1 - EZPC Da1Bosbad Putten
3 feb 18:30 RZC Da1 - De Rijn Da2MFC Doelum
3 feb 18:45 PFC Rheden Da1 - Livo Da2De Grote Koppel
3 feb 19:00 Proteus Da1 - Flevo Da1De Schaeck
8 feb 18:15 Triton Putten Da1 - RZC Da1Bosbad Putten
10 feb 17:45 RZC Da1 - EZPC Da1MFC Doelum
10 feb 18:15 Triton Putten Da1 - Nunspeet Da1Bosbad Putten
10 feb 19:15 DWK Da2 - Proteus Da1Veluwehal
17 feb 16:30 De Rijn Da2 - Proteus Da1Sportfondsenbad De Bongerd
17 feb 17:00 Livo Da2 - RZC Da1Van Pallandtbad
17 feb 17:25 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1De Grote Koppel
17 feb 18:30 Natare Da1 - Triton Putten Da1t Walfort
17 feb 19:15 DWK Da2 - Polar Bears Da4Veluwehal
17 feb 19:45 Flevo Da1 - Nunspeet Da1Bad Bloemendal
24 feb 14:00 Polar Bears Da4 - Nunspeet Da1De Peppel
24 feb 18:15 Proteus Da1 - Livo Da2De Schaeck
24 feb 19:30 Flevo Da1 - De Rijn Da2Bad Bloemendal
24 feb 20:00 Natare Da1 - PFC Rheden Da1t Walfort
3 maa 15:30 Polar Bears Da4 - Triton Putten Da1De Peppel
3 maa 17:15 DWK Da2 - PFC Rheden Da1Veluwehal
3 maa 18:15 Livo Da2 - Flevo Da1Van Pallandtbad
3 maa 19:15 Natare Da1 - RZC Da1t Walfort
3 maa 19:30 Nunspeet Da1 - De Rijn Da2De Brake
10 maa 17:25 PFC Rheden Da1 - Polar Bears Da4De Grote Koppel
10 maa 17:45 RZC Da1 - DWK Da2MFC Doelum
10 maa 17:55 De Rijn Da2 - Livo Da2Sportfondsenbad De Bongerd
10 maa 18:15 Proteus Da1 - Natare Da1De Schaeck
10 maa 20:00 Flevo Da1 - EZPC Da1Bad Bloemendal
17 maa 16:45 Polar Bears Da4 - RZC Da1De Peppel
17 maa 18:15 Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1Bosbad Putten
17 maa 18:30 Natare Da1 - Flevo Da1t Walfort
17 maa 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2De Helster
24 maa 17:00 RZC Da1 - Triton Putten Da1MFC Doelum
24 maa 17:15 Livo Da2 - EZPC Da1Van Pallandtbad
24 maa 18:15 Proteus Da1 - Polar Bears Da4De Schaeck
24 maa 18:30 Flevo Da1 - DWK Da2Bad Bloemendal
24 maa 19:25 PFC Rheden Da1 - Nunspeet Da1De Grote Koppel
24 maa 20:15 De Rijn Da2 - Natare Da1Sportfondsenbad De Bongerd
7 apr 16:40 PFC Rheden Da1 - RZC Da1De Grote Koppel
7 apr 16:40 Polar Bears Da4 - Flevo Da1De Peppel
7 apr 17:15 DWK Da2 - De Rijn Da2Veluwehal
7 apr 17:45 Natare Da1 - Livo Da2t Walfort
7 apr 19:45 Triton Putten Da1 - Proteus Da1Bosbad Putten
7 apr 20:15 Nunspeet Da1 - EZPC Da1De Brake
14 apr 16:15 Polar Bears Da4 - De Rijn Da2De Peppel
14 apr 17:15 Livo Da2 - DWK Da2Van Pallandtbad
14 apr 17:15 Nunspeet Da1 - RZC Da1De Brake
14 apr 17:30 Proteus Da1 - PFC Rheden Da1De Schaeck
14 apr 19:30 EZPC Da1 - Natare Da1De Helster
14 apr 19:30 Flevo Da1 - Triton Putten Da1Bad Bloemendal
21 apr 16:15 Polar Bears Da4 - Livo Da2De Peppel
21 apr 17:45 RZC Da1 - Proteus Da1MFC Doelum
21 apr 18:30 Natare Da1 - Nunspeet Da1t Walfort
21 apr 18:55 PFC Rheden Da1 - Flevo Da1De Grote Koppel
21 apr 21:00 DWK Da2 - EZPC Da1Veluwehal
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 jan 17:30 Proteus Da1 - RZC Da1 9 - 5
20 jan 20:30 Nunspeet Da1 - Natare Da1 8 - 3
20 jan 20:15 EZPC Da1 - DWK Da2 7 - 12
20 jan 18:30 De Rijn Da2 - Triton Putten Da1 8 - 4
20 jan 17:00 Livo Da2 - Polar Bears Da4 5 - 7
13 jan 20:15 EZPC Da1 - Proteus Da1 2 - 7
13 jan 19:55 Flevo Da1 - PFC Rheden Da1 4 - 4
13 jan 19:45 Triton Putten Da1 - DWK Da2 6 - 4
13 jan 17:45 RZC Da1 - Nunspeet Da1 3 - 5
6 jan 17:45 De Rijn Da2 - DWK Da2 6 - 9
17 dec 17:00 De Rijn Da2 - Polar Bears Da4 9 - 3
16 dec 21:00 DWK Da2 - Livo Da2 8 - 13
16 dec 19:15 Natare Da1 - EZPC Da1 3 - 6
16 dec 18:10 PFC Rheden Da1 - Proteus Da1 2 - 7
16 dec 17:30 Triton Putten Da1 - Flevo Da1 3 - 4
9 dec 21:00 EZPC Da1 - Nunspeet Da1 9 - 9
9 dec 18:30 Flevo Da1 - Polar Bears Da4 7 - 7
9 dec 18:15 Proteus Da1 - Triton Putten Da1 4 - 3
9 dec 17:45 RZC Da1 - PFC Rheden Da1 9 - 4
9 dec 17:00 Livo Da2 - Natare Da1 9 - 2
2 dec 19:30 DWK Da2 - Nunspeet Da1 8 - 9
2 dec 17:45 RZC Da1 - Natare Da1 9 - 5
2 dec 17:25 PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2 5 - 3
25 nov 21:00 Nunspeet Da1 - PFC Rheden Da1 11 - 6
25 nov 20:15 EZPC Da1 - Livo Da2 9 - 2
25 nov 18:30 Natare Da1 - De Rijn Da2 3 - 2
25 nov 17:15 DWK Da2 - Flevo Da1 3 - 6
25 nov 17:00 Polar Bears Da4 - Proteus Da1 5 - 8
18 nov 19:45 Proteus Da1 - DWK Da2 8 - 7
18 nov 19:15 Flevo Da1 - Natare Da1 13 - 3
18 nov 18:40 De Rijn Da2 - EZPC Da1 10 - 6
18 nov 17:45 RZC Da1 - Polar Bears Da4 13 - 3
18 nov 17:25 PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1 2 - 5
18 nov 16:30 Livo Da2 - Nunspeet Da1 6 - 8
11 nov 20:15 Nunspeet Da1 - Triton Putten Da1 9 - 4
11 nov 20:15 EZPC Da1 - Flevo Da1 5 - 3
11 nov 19:15 Natare Da1 - Proteus Da1 2 - 4
11 nov 18:15 DWK Da2 - RZC Da1 6 - 11
11 nov 17:00 Polar Bears Da4 - PFC Rheden Da1 6 - 1
11 nov 17:00 Livo Da2 - De Rijn Da2 5 - 2
5 nov 17:30 Proteus Da1 - EZPC Da1 4 - 6
4 nov 19:45 Triton Putten Da1 - Polar Bears Da4 7 - 9
4 nov 18:45 PFC Rheden Da1 - DWK Da2 1 - 5
4 nov 18:15 Flevo Da1 - Livo Da2 7 - 2
28 okt 21:25 De Rijn Da2 - Flevo Da1 6 - 4
28 okt 20:15 EZPC Da1 - RZC Da1 9 - 14
28 okt 19:30 Nunspeet Da1 - Polar Bears Da4 7 - 2
28 okt 18:10 PFC Rheden Da1 - Natare Da1 5 - 0
28 okt 17:45 DWK Da2 - Triton Putten Da1 6 - 3
28 okt 16:15 Livo Da2 - Proteus Da1 4 - 8
21 okt 18:15 Triton Putten Da1 - Livo Da2 2 - 4
14 okt 18:30 RZC Da1 - Livo Da2 5 - 4
8 okt 17:15 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1 12 - 3
7 okt 19:00 Triton Putten Da1 - Natare Da1 6 - 2
7 okt 18:45 Nunspeet Da1 - Flevo Da1 7 - 5
7 okt 18:15 Proteus Da1 - De Rijn Da2 8 - 5
30 sep 21:00 Nunspeet Da1 - DWK Da2 13 - 6
30 sep 20:15 EZPC Da1 - Triton Putten Da1 7 - 2
30 sep 20:10 De Rijn Da2 - RZC Da1 9 - 6
30 sep 17:45 Flevo Da1 - Proteus Da1 3 - 5
30 sep 17:15 Livo Da2 - PFC Rheden Da1 4 - 2
30 sep 15:30 Polar Bears Da4 - Natare Da1 9 - 3
23 sep 21:00 DWK Da2 - Natare Da1 10 - 5
23 sep 20:45 Proteus Da1 - Nunspeet Da1 8 - 3
23 sep 20:00 RZC Da1 - Flevo Da1 10 - 8
23 sep 16:45 Polar Bears Da4 - EZPC Da1 8 - 5
16 sep 19:45 Triton Putten Da1 - De Rijn Da2 3 - 4
16 sep 19:30 Nunspeet Da1 - Livo Da2 8 - 1
16 sep 19:15 Polar Bears Da4 - DWK Da2 9 - 1
 
 
De Rijn Da2
 
DWK Da2
 
EZPC Da1
 
Flevo Da1
 
Livo Da2
 
Natare Da1
 
Nunspeet Da1
 
PFC Rheden D..
 
Polar Bears ..
 
Proteus Da1
 
RZC Da 1
 
Triton Putte..
 
De Rijn Da2 6 - 910 - 66 - 410/324/3?27/19 - 317/29 - 68 - 4
DWK Da27/4 21/43 - 68 - 1310 - 58 - 93/317/210/26 - 116 - 3
EZPC Da117/37 - 12 5 - 39 - 214/49 - 912 - 328/12 - 79 - 147 - 2
Flevo Da124/224/310/3 7 - 213 - 317/24 - 47 - 73 - 527/114/4
Livo Da25 - 214/424/33/3 9 - 26 - 84 - 25 - 74 - 817/227/1
Natare Da13 - 227/13 - 617/37/4 21/424/23/22 - 43/317/2
Nunspeet Da13/313 - 67/47 - 58 - 18 - 3 11 - 67 - 227/114/49 - 4
PFC Rheden Da15 - 31 - 517/221/43/25 - 024/3 10/32 - 77/42 - 5
Polar Bears Da414/49 - 18 - 57/421/49 - 324/26 - 1 5 - 817/33/3
Proteus Da18 - 58 - 74 - 63/224/210/38 - 314/424/3 9 - 54 - 3
RZC Da 13/210/310/210 - 85 - 49 - 53 - 59 - 413 - 321/4 24/3
Triton Putten Da13 - 46 - 43/23 - 42 - 46 - 210/217/37 - 97/48/2