HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZPC Hatto Heim Da1 - Flevo Da2
zaterdag 28 oktober 18:45
De Marke Hattem

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Swol 1894 Da326
2Deltasteur Da126
3ZPC Hatto Heim Da136
4Aquapoldro Da323
5ZVV Da133
6De Houtrib Da243
7Flevo Da200
8De Eerste Kolk Da120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
28 oktZPC Hatto Heim Da118:45Flevo Da2
4 novDe Houtrib Da216:00ZPC Hatto Heim Da1
9 decZPC Hatto Heim Da119:30De Eerste Kolk Da1
16 decSwol 1894 Da320:05ZPC Hatto Heim Da1
6 janDe Eerste Kolk Da117:35ZPC Hatto Heim Da1

Uitslagen

7 oktZPC Hatto Heim Da19 - 5ZVV Da1
30 sepZPC Hatto Heim Da15 - 6Deltasteur Da1
16 sepAquapoldro Da34 - 7ZPC Hatto Heim Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Swol 1894 Da32200619712
2Deltasteur Da12200615105
3ZPC Hatto Heim Da13201621156
4Aquapoldro Da3210131284
5ZVV Da13102318171
6De Houtrib Da2410331534-19
7Flevo Da200000000
8De Eerste Kolk Da120020615-9
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 okt 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Flevo Da2De Marke
4 nov 16:00 De Houtrib Da2 - ZPC Hatto Heim Da1De Koploper
4 nov 17:30 Flevo Da2 - Swol 1894 Da3Bad Bloemendal
11 nov 16:00 De Houtrib Da2 - Flevo Da2De Koploper
11 nov 17:30 De Eerste Kolk Da1 - Deltasteur Da1Bestevaer
11 nov 19:15 Aquapoldro Da3 - ZVV Da1Sprenkelaar
18 nov 17:00 Flevo Da2 - De Eerste Kolk Da1Bad Bloemendal
18 nov 19:00 De Houtrib Da2 - Swol 1894 Da3De Koploper
18 nov 19:15 ZVV Da1 - Deltasteur Da1Koekoek
25 nov 17:45 Aquapoldro Da3 - De Eerste Kolk Da1Sprenkelaar
25 nov 18:30 ZVV Da1 - Swol 1894 Da3Koekoek
25 nov 18:45 Deltasteur Da1 - Flevo Da2Zwembad De Steur
2 dec 17:30 Deltasteur Da1 - Swol 1894 Da3Zwembad De Steur
9 dec 18:00 Swol 1894 Da3 - Aquapoldro Da3De Vrolijkheid
9 dec 19:30 ZPC Hatto Heim Da1 - De Eerste Kolk Da1De Marke
16 dec 19:15 ZVV Da1 - De Houtrib Da2Koekoek
16 dec 20:05 Swol 1894 Da3 - ZPC Hatto Heim Da1De Vrolijkheid
16 dec 20:15 Aquapoldro Da3 - Flevo Da2Malkander
6 jan 17:35 De Eerste Kolk Da1 - ZPC Hatto Heim Da1Bestevaer
6 jan 18:20 Deltasteur Da1 - Aquapoldro Da3Zwembad De Steur
13 jan 16:10 De Houtrib Da2 - De Eerste Kolk Da1De Koploper
13 jan 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Aquapoldro Da3De Marke
13 jan 19:05 Flevo Da2 - Deltasteur Da1Bad Bloemendal
20 jan 16:50 Deltasteur Da1 - ZPC Hatto Heim Da1Zwembad De Steur
21 jan 16:00 Aquapoldro Da3 - De Houtrib Da2Sprenkelaar
27 jan 17:30 De Eerste Kolk Da1 - Swol 1894 Da3Bestevaer
27 jan 18:30 Flevo Da2 - ZPC Hatto Heim Da1Bad Bloemendal
27 jan 18:30 ZVV Da1 - Aquapoldro Da3Koekoek
27 jan 19:45 De Houtrib Da2 - Deltasteur Da1De Koploper
17 feb 17:30 De Eerste Kolk Da1 - ZVV Da1Bestevaer
17 feb 19:00 Flevo Da2 - Aquapoldro Da3Bad Bloemendal
24 feb 16:00 Deltasteur Da1 - ZVV Da1Zwembad De Steur
24 feb 18:00 Swol 1894 Da3 - Flevo Da2De Vrolijkheid
10 maa 18:00 Swol 1894 Da3 - De Eerste Kolk Da1De Vrolijkheid
10 maa 19:15 ZVV Da1 - ZPC Hatto Heim Da1Koekoek
10 maa 20:45 Flevo Da2 - De Houtrib Da2Bad Bloemendal
17 maa 16:10 De Houtrib Da2 - ZVV Da1De Koploper
17 maa 18:30 Aquapoldro Da3 - Swol 1894 Da3Sprenkelaar
24 maa 17:30 De Eerste Kolk Da1 - Aquapoldro Da3Bestevaer
24 maa 17:45 Flevo Da2 - ZVV Da1Bad Bloemendal
24 maa 18:00 Swol 1894 Da3 - Deltasteur Da1De Vrolijkheid
7 apr 16:00 Deltasteur Da1 - De Eerste Kolk Da1Zwembad De Steur
7 apr 18:30 ZVV Da1 - Flevo Da2Koekoek
7 apr 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Swol 1894 Da3De Marke
21 apr 17:30 De Eerste Kolk Da1 - Flevo Da2Bestevaer
21 apr 18:30 Aquapoldro Da3 - Deltasteur Da1Sprenkelaar
21 apr 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - De Houtrib Da2De Marke
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 okt 17:00 Deltasteur Da1 - De Houtrib Da2 9 - 5
7 okt 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - ZVV Da1 9 - 5
7 okt 17:30 De Eerste Kolk Da1 - De Houtrib Da2 5 - 6
30 sep 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Deltasteur Da1 5 - 6
30 sep 18:30 ZVV Da1 - De Eerste Kolk Da1 9 - 1
30 sep 18:00 De Houtrib Da2 - Aquapoldro Da3 1 - 8
23 sep 16:00 Swol 1894 Da3 - De Houtrib Da2 12 - 3
16 sep 20:05 Aquapoldro Da3 - ZPC Hatto Heim Da1 4 - 7
16 sep 17:15 Swol 1894 Da3 - ZVV Da1 7 - 4
 
 
Aquapoldro D..
 
De Eerste Ko..
 
De Houtrib D..
 
Deltasteur D..
 
Flevo Da2
 
Swol 1894 Da..
 
ZPC Hatto He..
 
ZVV Da1
 
Aquapoldro Da3 25/1121/121/416/1217/34 - 711/11
De Eerste Kolk Da124/3 5 - 611/1121/427/16/117/2
De Houtrib Da21 - 813/1 27/111/1118/114/1117/3
Deltasteur Da16/17/49 - 5 25/112/1220/124/2
Flevo Da217/218/1110/313/1 4/1127/124/3
Swol 1894 Da39/1210/312 - 324/324/2 16/127 - 4
ZPC Hatto Heim Da113/19/1221/45 - 628/107/4 9 - 5
ZVV Da127/19 - 116/1218/117/425/1110/3