HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Flevo Da2 - ZPC Hatto Heim Da1
zaterdag 27 januari 18:30
Bad Bloemendal Nijkerk gld

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Deltasteur Da1925
2ZPC Hatto Heim Da11019
3Swol 1894 Da3815
4Flevo Da2610
5Aquapoldro Da3910
6ZVV Da177
7De Houtrib Da296
8De Eerste Kolk Da183
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janFlevo Da218:30ZPC Hatto Heim Da1
10 maaZVV Da119:15ZPC Hatto Heim Da1
7 aprZPC Hatto Heim Da118:45Swol 1894 Da3
21 aprZPC Hatto Heim Da118:45De Houtrib Da2

Uitslagen

20 janDeltasteur Da19 - 4ZPC Hatto Heim Da1
13 janZPC Hatto Heim Da15 - 6Aquapoldro Da3
6 janDe Eerste Kolk Da15 - 10ZPC Hatto Heim Da1
16 decSwol 1894 Da34 - 6ZPC Hatto Heim Da1
9 decZPC Hatto Heim Da15 - 4De Eerste Kolk Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Deltasteur Da1981025713536
2ZPC Hatto Heim Da11061319655312
3Swol 1894 Da3850315573522
4Flevo Da26312103136-5
5Aquapoldro Da39315103947-8
6ZVV Da1721473842-4
7De Houtrib Da2913563358-25
8De Eerste Kolk Da1810733058-28
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 jan 16:00 Aquapoldro Da3 - De Houtrib Da2 3 - 3
20 jan 16:50 Deltasteur Da1 - ZPC Hatto Heim Da1 9 - 4
13 jan 19:10 Flevo Da2 - Deltasteur Da1 5 - 5
13 jan 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Aquapoldro Da3 5 - 6
13 jan 16:10 De Houtrib Da2 - De Eerste Kolk Da1 6 - 7
6 jan 17:35 De Eerste Kolk Da1 - ZPC Hatto Heim Da1 5 - 10
6 jan 17:25 Deltasteur Da1 - Aquapoldro Da3 7 - 1
16 dec 20:15 Aquapoldro Da3 - Flevo Da2 5 - 7
16 dec 20:05 Swol 1894 Da3 - ZPC Hatto Heim Da1 4 - 6
16 dec 19:15 ZVV Da1 - De Houtrib Da2 3 - 3
9 dec 19:30 ZPC Hatto Heim Da1 - De Eerste Kolk Da1 5 - 4
9 dec 18:00 Swol 1894 Da3 - Aquapoldro Da3 7 - 4
2 dec 17:30 Deltasteur Da1 - Swol 1894 Da3 7 - 6
25 nov 18:45 Deltasteur Da1 - Flevo Da2 10 - 0
25 nov 18:30 ZVV Da1 - Swol 1894 Da3 4 - 10
25 nov 17:45 Aquapoldro Da3 - De Eerste Kolk Da1 6 - 3
18 nov 19:15 ZVV Da1 - Deltasteur Da1 6 - 10
18 nov 19:00 De Houtrib Da2 - Swol 1894 Da3 2 - 7
18 nov 17:00 Flevo Da2 - De Eerste Kolk Da1 8 - 2
11 nov 19:15 Aquapoldro Da3 - ZVV Da1 2 - 7
11 nov 17:30 De Eerste Kolk Da1 - Deltasteur Da1 3 - 8
4 nov 17:30 Flevo Da2 - Swol 1894 Da3 5 - 4
4 nov 16:00 De Houtrib Da2 - ZPC Hatto Heim Da1 4 - 4
28 okt 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Flevo Da2 10 - 6
14 okt 17:00 Deltasteur Da1 - De Houtrib Da2 9 - 5
7 okt 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - ZVV Da1 9 - 5
7 okt 17:30 De Eerste Kolk Da1 - De Houtrib Da2 5 - 6
30 sep 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Deltasteur Da1 5 - 6
30 sep 18:30 ZVV Da1 - De Eerste Kolk Da1 9 - 1
30 sep 18:00 De Houtrib Da2 - Aquapoldro Da3 1 - 8
23 sep 16:00 Swol 1894 Da3 - De Houtrib Da2 12 - 3
16 sep 20:05 Aquapoldro Da3 - ZPC Hatto Heim Da1 4 - 7
16 sep 17:15 Swol 1894 Da3 - ZVV Da1 7 - 4
 
 
Aquapoldro D..
 
De Eerste Ko..
 
De Houtrib D..
 
Deltasteur D..
 
Flevo Da2
 
Swol 1894 Da..
 
ZPC Hatto He..
 
ZVV Da1
 
Aquapoldro Da3 6 - 33 - 321/45 - 717/34 - 72 - 7
De Eerste Kolk Da124/3 5 - 63 - 821/427/15 - 1017/2
De Houtrib Da21 - 86 - 7 3/3?2 - 74 - 417/3
Deltasteur Da17 - 17/49 - 5 10 - 07 - 69 - 424/2
Flevo Da217/28 - 210/35 - 5 5 - 427/124/3
Swol 1894 Da37 - 410/312 - 324/324/2 4 - 67 - 4
ZPC Hatto Heim Da15 - 65 - 421/45 - 610 - 67/4 9 - 5
ZVV Da127/19 - 13 - 36 - 107/44 - 1010/3