HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD BG2 (Gemengd-B <17)

Volgende wedstrijd:
ENC Arnhem (SG) BG1 - NDD BG2
zaterdag 27 januari 17:55

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1De Meer BG11030
2NDD BG21127
3NDD BG11024
4EZPC BG 11021
5DWV BG11018
6DOS BG11011
7Polar Bears BG1107
8De Breuly BG1117
9Natare BG1106
10ENC Arnhem (SG) BG 1100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 janENC Arnhem (SG) BG117:55NDD BG2
17 febNatare BG117:45NDD BG2
24 febNDD BG215:20Polar Bears BG1
10 maaNDD BG216:40EZPC BG1
24 maaNDD BG216:40DOS BG1

Uitslagen

20 janNDD BG26 - 8NDD BG1
17 decNDD BG24 - 10De Meer BG1
10 decDOS BG13 - 8NDD BG2
2 decDWV BG13 - 6NDD BG2
25 novEZPC BG16 - 9NDD BG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Meer BG11010003013333100
2NDD BG21190227734528
3NDD BG11080224994554
4EZPC BG 11070321866620
5DWV BG1106041854468
6DOS BG110325115863-5
7Polar Bears BG11021776571-6
8De Breuly BG11121876097-37
9Natare BG11020863772-35
10ENC Arnhem (SG) BG 1100010026153-127
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 jan 16:15 Polar Bears BG1 - DWV BG1De Peppel
27 jan 16:15 Natare BG1 - DOS BG1Van Pallandtbad
27 jan 17:55 ENC Arnhem (SG) BG1 - NDD BG2Valkenhuizen
28 jan 16:30 De Breuly BG1 - EZPC BG1Lentebad
3 feb 16:30 DOS BG1 - Polar Bears BG1Van Pallandtbad
3 feb 17:30 De Meer BG1 - Natare BG1De Waterlinie
3 feb 17:45 DWV BG1 - De Breuly BG1Den Helder
4 feb 17:50 NDD BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Sportcentrum Rozengaarde
17 feb 17:45 Natare BG1 - NDD BG2t Walfort
17 feb 19:15 Polar Bears BG1 - De Meer BG1De Peppel
17 feb 19:30 EZPC BG1 - DWV BG1De Helster
24 feb 15:20 NDD BG2 - Polar Bears BG1Sportcentrum Rozengaarde
24 feb 16:05 NDD BG1 - Natare BG1Sportcentrum Rozengaarde
25 feb 13:00 DOS BG1 - EZPC BG1Van Pallandtbad
3 maa 14:45 Polar Bears BG1 - NDD BG1De Peppel
3 maa 17:00 DWV BG1 - DOS BG1Den Helder
3 maa 17:30 Natare BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Van Pallandtbad
3 maa 19:30 EZPC BG1 - De Meer BG1De Helster
10 maa 16:40 NDD BG2 - EZPC BG1Sportcentrum Rozengaarde
10 maa 18:10 De Meer BG1 - DWV BG1De Waterlinie
11 maa 15:00 ENC Arnhem (SG) BG1 - Polar Bears BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
11 maa 19:30 NDD BG1 - De Breuly BG1Sportcentrum Rozengaarde
17 maa 16:15 De Breuly BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Lentebad
17 maa 16:45 DOS BG1 - De Meer BG1Van Pallandtbad
17 maa 19:30 EZPC BG1 - NDD BG1De Helster
24 maa 16:40 NDD BG2 - DOS BG1Sportcentrum Rozengaarde
24 maa 17:25 NDD BG1 - DWV BG1Sportcentrum Rozengaarde
24 maa 18:05 De Meer BG1 - De Breuly BG1De Waterlinie
24 maa 18:30 Natare BG1 - Polar Bears BG1t Walfort
25 maa 14:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - EZPC BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
7 apr 16:40 De Meer BG1 - NDD BG2De Waterlinie
7 apr 16:45 DOS BG1 - NDD BG1Van Pallandtbad
7 apr 17:15 DWV BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Valkenhuizen
14 apr 15:30 Polar Bears BG1 - De Breuly BG1De Peppel
14 apr 15:45 Natare BG1 - EZPC BG1Van Pallandtbad
14 apr 16:00 ENC Arnhem (SG) BG1 - DOS BG1Valkenhuizen
14 apr 16:00 NDD BG2 - DWV BG1Sportcentrum Rozengaarde
14 apr 16:45 NDD BG1 - De Meer BG1Sportcentrum Rozengaarde
21 apr 16:15 De Breuly BG1 - Natare BG1Lentebad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 jan 19:30 EZPC BG1 - Polar Bears BG1 10 - 6
20 jan 17:40 De Breuly BG1 - DOS BG1 9 - 9
20 jan 17:35 NDD BG2 - NDD BG1 6 - 8
20 jan 17:30 De Meer BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 25 - 1
20 jan 15:15 DWV BG1 - Natare BG1 3 - 1
14 jan 16:30 De Meer BG1 - NDD BG1 6 - 4
13 jan 19:30 EZPC BG1 - Natare BG1 5 - 1
13 jan 16:55 De Breuly BG1 - Polar Bears BG1 4 - 3
13 jan 16:45 DOS BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 5 - 0
17 dec 16:20 NDD BG2 - De Meer BG1 4 - 10
16 dec 18:30 Natare BG1 - De Breuly BG1 7 - 4
16 dec 16:20 NDD BG1 - DOS BG1 11 - 4
16 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - DWV BG1 4 - 11
10 dec 13:00 DOS BG1 - NDD BG2 3 - 8
9 dec 19:30 DWV BG1 - NDD BG1 4 - 7
9 dec 19:30 EZPC BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 21 - 0
9 dec 16:30 Polar Bears BG1 - Natare BG1 8 - 5
3 dec 19:30 NDD BG1 - EZPC BG1 12 - 3
3 dec 15:45 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Breuly BG1 3 - 15
2 dec 18:15 De Meer BG1 - DOS BG1 9 - 2
2 dec 16:15 DWV BG1 - NDD BG2 3 - 6
25 nov 19:30 EZPC BG1 - NDD BG2 6 - 9
25 nov 19:00 DOS BG1 - Natare BG1 10 - 1
25 nov 17:00 DWV BG1 - De Meer BG1 3 - 8
25 nov 17:00 De Breuly BG1 - NDD BG1 1 - 18
25 nov 16:15 Polar Bears BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 23 - 7
18 nov 18:10 De Meer BG1 - EZPC BG1 15 - 5
18 nov 17:45 NDD BG1 - Polar Bears BG1 9 - 6
18 nov 17:00 NDD BG2 - De Breuly BG1 10 - 0
18 nov 15:45 DOS BG1 - DWV BG1 4 - 6
18 nov 14:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - Natare BG1 4 - 12
11 nov 17:40 De Breuly BG1 - De Meer BG1 8 - 15
5 nov 16:30 EZPC BG1 - DOS BG1 8 - 7
4 nov 17:30 Natare BG1 - NDD BG1 5 - 15
4 nov 17:30 Polar Bears BG1 - NDD BG2 2 - 4
29 okt 16:10 De Meer BG1 - Polar Bears BG1 13 - 4
28 okt 17:30 NDD BG2 - Natare BG1 5 - 2
28 okt 15:30 DOS BG1 - De Breuly BG1 9 - 6
28 okt 14:00 DWV BG1 - EZPC BG1 4 - 8
14 okt 16:55 De Breuly BG1 - NDD BG2 3 - 6
8 okt 14:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - NDD BG1 3 - 10
7 okt 17:45 Natare BG1 - De Meer BG1 1 - 9
7 okt 16:15 DWV BG1 - Polar Bears BG1 4 - 3
30 sep 19:30 EZPC BG1 - De Breuly BG1 10 - 7
30 sep 19:30 NDD BG2 - ENC Arnhem (SG) BG1 8 - 3
23 sep 18:30 Natare BG1 - DWV BG1 2 - 9
23 sep 18:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Meer BG1 1 - 23
23 sep 16:20 NDD BG1 - NDD BG2 5 - 7
23 sep 16:00 Polar Bears BG1 - EZPC BG1 5 - 10
16 sep 18:30 Polar Bears BG1 - DOS BG1 5 - 5
16 sep 16:55 De Breuly BG1 - DWV BG1 3 - 7
 
 
De Breuly BG..
 
De Meer BG1
 
DOS BG1
 
DWV BG1
 
ENC Arnhem (..
 
EZPC BG 1
 
Natare BG1
 
NDD BG1
 
NDD BG2
 
Polar Bears ..
 
De Breuly BG1 8 - 159 - 93 - 717/328/121/41 - 183 - 64 - 3
De Meer BG124/3 9 - 210/325 - 115 - 53/26 - 47/413 - 4
DOS BG19 - 617/3 4 - 65 - 025/210 - 17/43 - 83/2
DWV BG13/23 - 83/3 7/44 - 83 - 14 - 73 - 64 - 3
ENC Arnhem (SG) BG 13 - 151 - 2314/44 - 11 25/34 - 123 - 1027/111/3
EZPC BG 110 - 73/38 - 717/221 - 0 5 - 117/36 - 910 - 6
Natare BG17 - 41 - 927/12 - 93/314/4 5 - 1517/224/3
NDD BG111/314/411 - 424/34/212 - 324/2 5 - 79 - 6
NDD BG210 - 04 - 1024/314/48 - 310/35 - 26 - 8 24/2
Polar Bears BG114/417/25 - 527/123 - 75 - 108 - 53/32 - 4