HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD BG2 (Gemengd-B <17)

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1De Meer BG11848
2NDD BG11845
3NDD BG21842
4EZPC BG 11837
5DWV BG11828
6DOS BG11820
7De Breuly BG11820
8Polar Bears BG11817
9Natare BG1189
10ENC Arnhem (SG) BG 1180
uitgebreide stand »

Uitslagen

14 aprNDD BG24 - 6DWV BG1
7 aprDe Meer BG110 - 3NDD BG2
24 maaNDD BG26 - 3DOS BG1
10 maaNDD BG28 - 4EZPC BG1
24 febNDD BG24 - 3Polar Bears BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Meer BG11816024819276116
2NDD BG1181503451818695
3NDD BG2181404421177542
4EZPC BG 11812153715011733
5DWV BG11891828101929
6DOS BG11862102094107-13
7De Breuly BG118621020117133-16
8Polar Bears BG118521117110119-9
9Natare BG1183015971128-57
10ENC Arnhem (SG) BG 1180018044244-200
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 16:15 De Breuly BG1 - Natare BG1 8 - 4
14 apr 16:45 NDD BG1 - De Meer BG1 7 - 0
14 apr 16:00 ENC Arnhem (SG) BG1 - DOS BG1 1 - 10
14 apr 16:00 NDD BG2 - DWV BG1 4 - 6
14 apr 15:45 Natare BG1 - EZPC BG1 4 - 7
14 apr 15:30 Polar Bears BG1 - De Breuly BG1 4 - 4
7 apr 17:15 DWV BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 6 - 3
7 apr 16:45 DOS BG1 - NDD BG1 6 - 8
7 apr 16:40 De Meer BG1 - NDD BG2 10 - 3
25 maa 14:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - EZPC BG1 3 - 14
24 maa 18:30 Natare BG1 - Polar Bears BG1 6 - 9
24 maa 18:05 De Meer BG1 - De Breuly BG1 8 - 6
24 maa 17:25 NDD BG1 - DWV BG1 10 - 8
24 maa 16:40 NDD BG2 - DOS BG1 6 - 3
17 maa 19:30 EZPC BG1 - NDD BG1 10 - 9
17 maa 16:45 DOS BG1 - De Meer BG1 3 - 10
17 maa 16:15 De Breuly BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 19 - 1
11 maa 19:30 NDD BG1 - De Breuly BG1 9 - 2
11 maa 15:00 ENC Arnhem (SG) BG1 - Polar Bears BG1 5 - 8
10 maa 18:10 De Meer BG1 - DWV BG1 8 - 7
10 maa 16:40 NDD BG2 - EZPC BG1 8 - 4
3 maa 19:30 EZPC BG1 - De Meer BG1 11 - 5
3 maa 17:30 Natare BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 4 - 1
3 maa 17:00 DWV BG1 - DOS BG1 3 - 4
3 maa 14:45 Polar Bears BG1 - NDD BG1 5 - 10
25 feb 13:00 DOS BG1 - EZPC BG1 4 - 5
24 feb 16:05 NDD BG1 - Natare BG1 11 - 7
24 feb 15:20 NDD BG2 - Polar Bears BG1 4 - 3
17 feb 19:30 EZPC BG1 - DWV BG1 6 - 6
17 feb 19:15 Polar Bears BG1 - De Meer BG1 4 - 10
17 feb 17:45 Natare BG1 - NDD BG2 3 - 7
4 feb 17:50 NDD BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 18 - 3
3 feb 17:45 DWV BG1 - De Breuly BG1 3 - 6
3 feb 17:30 De Meer BG1 - Natare BG1 8 - 2
3 feb 16:30 DOS BG1 - Polar Bears BG1 1 - 7
28 jan 16:30 De Breuly BG1 - EZPC BG1 12 - 7
27 jan 17:55 ENC Arnhem (SG) BG1 - NDD BG2 1 - 12
27 jan 16:15 Natare BG1 - DOS BG1 4 - 5
27 jan 16:15 Polar Bears BG1 - DWV BG1 5 - 8
20 jan 19:30 EZPC BG1 - Polar Bears BG1 10 - 6
20 jan 17:40 De Breuly BG1 - DOS BG1 9 - 9
20 jan 17:35 NDD BG2 - NDD BG1 6 - 8
20 jan 17:30 De Meer BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 25 - 1
20 jan 15:15 DWV BG1 - Natare BG1 3 - 1
14 jan 16:30 De Meer BG1 - NDD BG1 6 - 4
13 jan 19:30 EZPC BG1 - Natare BG1 5 - 1
13 jan 16:55 De Breuly BG1 - Polar Bears BG1 4 - 3
13 jan 16:45 DOS BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 5 - 0
17 dec 16:20 NDD BG2 - De Meer BG1 4 - 10
16 dec 18:30 Natare BG1 - De Breuly BG1 7 - 4
16 dec 16:20 NDD BG1 - DOS BG1 11 - 4
16 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - DWV BG1 4 - 11
10 dec 13:00 DOS BG1 - NDD BG2 3 - 8
9 dec 19:30 DWV BG1 - NDD BG1 4 - 7
9 dec 19:30 EZPC BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 21 - 0
9 dec 16:30 Polar Bears BG1 - Natare BG1 8 - 5
3 dec 19:30 NDD BG1 - EZPC BG1 12 - 3
3 dec 15:45 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Breuly BG1 3 - 15
2 dec 18:15 De Meer BG1 - DOS BG1 9 - 2
2 dec 16:15 DWV BG1 - NDD BG2 3 - 6
25 nov 19:30 EZPC BG1 - NDD BG2 6 - 9
25 nov 19:00 DOS BG1 - Natare BG1 10 - 1
25 nov 17:00 De Breuly BG1 - NDD BG1 1 - 18
25 nov 17:00 DWV BG1 - De Meer BG1 3 - 8
25 nov 16:15 Polar Bears BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 23 - 7
18 nov 18:10 De Meer BG1 - EZPC BG1 15 - 5
18 nov 17:45 NDD BG1 - Polar Bears BG1 9 - 6
18 nov 17:00 NDD BG2 - De Breuly BG1 10 - 0
18 nov 15:45 DOS BG1 - DWV BG1 4 - 6
18 nov 14:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - Natare BG1 4 - 12
11 nov 17:40 De Breuly BG1 - De Meer BG1 8 - 15
5 nov 16:30 EZPC BG1 - DOS BG1 8 - 7
4 nov 17:30 Polar Bears BG1 - NDD BG2 2 - 4
4 nov 17:30 Natare BG1 - NDD BG1 5 - 15
29 okt 16:10 De Meer BG1 - Polar Bears BG1 13 - 4
28 okt 17:30 NDD BG2 - Natare BG1 5 - 2
28 okt 15:30 DOS BG1 - De Breuly BG1 9 - 6
28 okt 14:00 DWV BG1 - EZPC BG1 4 - 8
14 okt 16:55 De Breuly BG1 - NDD BG2 3 - 6
8 okt 14:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - NDD BG1 3 - 10
7 okt 17:45 Natare BG1 - De Meer BG1 1 - 9
7 okt 16:15 DWV BG1 - Polar Bears BG1 4 - 3
30 sep 19:30 EZPC BG1 - De Breuly BG1 10 - 7
30 sep 19:30 NDD BG2 - ENC Arnhem (SG) BG1 8 - 3
23 sep 18:30 Natare BG1 - DWV BG1 2 - 9
23 sep 18:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Meer BG1 1 - 23
23 sep 16:20 NDD BG1 - NDD BG2 5 - 7
23 sep 16:00 Polar Bears BG1 - EZPC BG1 5 - 10
16 sep 18:30 Polar Bears BG1 - DOS BG1 5 - 5
16 sep 16:55 De Breuly BG1 - DWV BG1 3 - 7
 
 
De Breuly BG..
 
De Meer BG1
 
DOS BG1
 
DWV BG1
 
ENC Arnhem (..
 
EZPC BG 1
 
Natare BG1
 
NDD BG1
 
NDD BG2
 
Polar Bears ..
 
De Breuly BG1 8 - 159 - 93 - 719 - 112 - 78 - 41 - 183 - 64 - 3
De Meer BG18 - 6 9 - 28 - 725 - 115 - 58 - 26 - 410 - 313 - 4
DOS BG19 - 63 - 10 4 - 65 - 04 - 510 - 16 - 83 - 81 - 7
DWV BG13 - 63 - 83 - 4 6 - 34 - 83 - 14 - 73 - 64 - 3
ENC Arnhem (SG) BG 13 - 151 - 231 - 104 - 11 3 - 144 - 123 - 101 - 125 - 8
EZPC BG 110 - 711 - 58 - 76 - 621 - 0 5 - 110 - 96 - 910 - 6
Natare BG17 - 41 - 94 - 52 - 94 - 14 - 7 5 - 153 - 76 - 9
NDD BG19 - 27 - 011 - 410 - 818 - 312 - 311 - 7 5 - 79 - 6
NDD BG210 - 04 - 106 - 34 - 68 - 38 - 45 - 26 - 8 4 - 3
Polar Bears BG14 - 44 - 105 - 55 - 823 - 75 - 108 - 55 - 102 - 4