HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1SWOL 1894 CG12057
2Aquapoldro CG12051
3DWK CG 12048
4Nunspeet CG12039
5De Houtrib CG 12030
6Zuiderzeezwemmers CG12027
7ZPC Hatto Heim CG12024
8De Woelwaters CG12021
9ZEW CG11812
10Triton Putten CG12010
11WZC-De IJsel (SG) CG 1184
uitgebreide stand »

Uitslagen

21 aprZPC Hatto Heim CG14 - 5Nunspeet CG1
14 aprDe Houtrib CG15 - 3ZPC Hatto Heim CG1
7 aprZPC Hatto Heim CG14 - 7ZEW CG1
24 maaSWOL 1894 CG112 - 4ZPC Hatto Heim CG1
17 maaZPC Hatto Heim CG19 - 3Triton Putten CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SWOL 1894 CG12019015726867201
2Aquapoldro CG12017035122192129
3DWK CG 12016044821278134
4Nunspeet CG1201307391601582
5De Houtrib CG 1201001030135169-34
6Zuiderzeezwemmers CG1209011271461397
7ZPC Hatto Heim CG120801224114150-36
8De Woelwaters CG120701321111174-63
9ZEW CG11840141289182-93
10Triton Putten CG12031161089212-123
11WZC-De IJsel (SG) CG 1181116486210-124
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 18:30 SWOL 1894 CG1 - De Woelwaters CG1 10 - 3
21 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) CG1 - De Houtrib CG1 4 - 14
21 apr 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - Nunspeet CG1 4 - 5
21 apr 16:45 DWK CG1 - Triton Putten CG1 16 - 2
14 apr 18:45 Aquapoldro CG1 - Nunspeet CG1 9 - 7
14 apr 18:00 De Houtrib CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 5 - 3
14 apr 16:30 ZEW CG1 - Triton Putten CG1 7 - 4
14 apr 15:30 Zuiderzeezwemmers CG1 - DWK CG1 3 - 12
7 apr 18:00 Nunspeet CG1 - De Houtrib CG1 10 - 4
7 apr 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - ZEW CG1 4 - 7
7 apr 17:30 Triton Putten CG1 - SWOL 1894 CG1 0 - 14
7 apr 17:10 De Woelwaters CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 1 - 6
7 apr 16:30 DWK CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 18 - 2
24 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 5 - 11
24 maa 18:30 Aquapoldro CG1 - DWK CG1 9 - 2
24 maa 17:15 SWOL 1894 CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 12 - 4
24 maa 16:30 ZEW CG1 - Nunspeet CG1 15 - 2
24 maa 16:30 De Woelwaters CG1 - Triton Putten CG1 8 - 4
17 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) CG1 - De Woelwaters CG1 4 - 6
17 maa 18:30 DWK CG1 - De Houtrib CG1 16 - 2
17 maa 18:30 Zuiderzeezwemmers CG1 - Aquapoldro CG1 5 - 10
17 maa 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - Triton Putten CG1 9 - 3
10 maa 19:30 De Woelwaters CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 6 - 8
10 maa 18:45 Nunspeet CG1 - SWOL 1894 CG1 8 - 6
10 maa 17:00 Aquapoldro CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 15 - 3
10 maa 16:30 ZEW CG1 - DWK CG1 3 - 7
10 maa 16:00 Zuiderzeezwemmers CG1 - De Houtrib CG1 8 - 11
3 maa 19:30 Aquapoldro CG1 - De Woelwaters CG1 15 - 5
3 maa 17:15 Nunspeet CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 14 - 4
3 maa 16:45 Zuiderzeezwemmers CG1 - ZEW CG1 12 - 2
3 maa 15:45 DWK CG1 - SWOL 1894 CG1 3 - 6
24 feb 18:00 De Houtrib CG1 - Aquapoldro CG1 3 - 5
24 feb 17:15 SWOL 1894 CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 13 - 4
24 feb 17:10 De Woelwaters CG1 - Nunspeet CG1 5 - 6
17 feb 20:15 WZC-De IJsel (SG) CG1 - SWOL 1894 CG1 4 - 16
17 feb 18:45 Aquapoldro CG1 - ZEW CG1 12 - 3
17 feb 18:40 De Houtrib CG1 - De Woelwaters CG1 7 - 3
17 feb 18:10 Zuiderzeezwemmers CG1 - Triton Putten CG1 11 - 2
17 feb 17:45 DWK CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 10 - 4
10 feb 17:30 Triton Putten CG1 - Aquapoldro CG1 3 - 17
3 feb 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 4 - 2
3 feb 18:00 Nunspeet CG1 - DWK CG1 7 - 5
3 feb 17:30 Triton Putten CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 8 - 8
3 feb 16:45 SWOL 1894 CG1 - Aquapoldro CG1 11 - 6
3 feb 16:30 ZEW CG1 - De Houtrib CG1 6 - 4
27 jan 19:00 De Houtrib CG1 - SWOL 1894 CG1 3 - 16
27 jan 18:30 WZC-De IJsel (SG) CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 6 - 9
27 jan 17:15 ZEW CG1 - De Woelwaters CG1 6 - 9
27 jan 17:00 Zuiderzeezwemmers CG1 - Nunspeet CG1 9 - 15
27 jan 16:15 Aquapoldro CG1 - Triton Putten CG1 19 - 5
20 jan 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - Aquapoldro CG1 1 - 11
20 jan 18:00 Nunspeet CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 12 - 1
20 jan 17:30 Triton Putten CG1 - De Houtrib CG1 4 - 6
20 jan 17:15 SWOL 1894 CG1 - ZEW CG1 11 - 4
13 jan 18:15 DWK CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 5 - 4
13 jan 18:00 Nunspeet CG1 - Aquapoldro CG1 9 - 10
13 jan 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - De Houtrib CG1 3 - 9
13 jan 17:45 SWOL 1894 CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 16 - 0
13 jan 17:30 Triton Putten CG1 - ZEW CG1 9 - 4
6 jan 17:10 De Woelwaters CG1 - DWK CG1 2 - 12
16 dec 19:30 WZC-De IJsel (SG) CG1 - DWK CG1 4 - 11
16 dec 18:45 Zuiderzeezwemmers CG1 - De Woelwaters CG1 10 - 6
16 dec 18:35 SWOL 1894 CG1 - Triton Putten CG1 16 - 3
16 dec 18:00 De Houtrib CG1 - Nunspeet CG1 18 - 3
16 dec 16:30 ZEW CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 5 - 11
9 dec 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - SWOL 1894 CG1 5 - 14
9 dec 18:00 Nunspeet CG1 - ZEW CG1 12 - 6
9 dec 16:00 Zuiderzeezwemmers CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 8 - 3
2 dec 18:30 Aquapoldro CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 6 - 3
2 dec 18:00 De Houtrib CG1 - DWK CG1 3 - 14
2 dec 17:15 SWOL 1894 CG1 - Nunspeet CG1 26 - 0
2 dec 17:10 De Woelwaters CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 12 - 10
25 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) CG1 - Aquapoldro CG1 2 - 19
25 nov 18:45 Nunspeet CG1 - Triton Putten CG1 13 - 1
25 nov 18:00 De Houtrib CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 4 - 12
25 nov 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - De Woelwaters CG1 10 - 5
25 nov 15:45 DWK CG1 - ZEW CG1 16 - 2
18 nov 17:30 De Houtrib CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 8 - 6
18 nov 17:15 ZEW CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 6 - 11
18 nov 16:30 De Woelwaters CG1 - Aquapoldro CG1 3 - 9
11 nov 18:30 Aquapoldro CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 8 - 6
11 nov 17:30 Triton Putten CG1 - De Woelwaters CG1 4 - 6
11 nov 16:45 DWK CG1 - Nunspeet CG1 10 - 1
4 nov 18:45 Zuiderzeezwemmers CG1 - SWOL 1894 CG1 2 - 9
4 nov 18:30 Aquapoldro CG1 - De Houtrib CG1 21 - 5
4 nov 18:00 Nunspeet CG1 - De Woelwaters CG1 10 - 3
4 nov 17:30 Triton Putten CG1 - DWK CG1 3 - 14
28 okt 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - DWK CG1 2 - 11
28 okt 17:30 Triton Putten CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 10 - 6
28 okt 17:15 ZEW CG1 - Aquapoldro CG1 3 - 13
28 okt 17:10 De Woelwaters CG1 - De Houtrib CG1 7 - 6
21 okt 17:30 Triton Putten CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 2 - 5
14 okt 17:15 SWOL 1894 CG1 - DWK CG1 11 - 7
7 okt 20:00 WZC-De IJsel (SG) CG1 - Triton Putten CG1 9 - 11
7 okt 19:30 De Houtrib CG1 - ZEW CG1 10 - 5
7 okt 19:30 Zuiderzeezwemmers CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 14 - 5
7 okt 18:30 Aquapoldro CG1 - SWOL 1894 CG1 4 - 7
30 sep 18:45 Nunspeet CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 10 - 5
30 sep 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 13 - 1
30 sep 17:45 SWOL 1894 CG1 - De Houtrib CG1 15 - 2
30 sep 16:30 De Woelwaters CG1 - ZEW CG1 12 - 4
23 sep 19:15 WZC-De IJsel (SG) CG1 - Nunspeet CG1 14 - 3
23 sep 18:00 De Houtrib CG1 - Triton Putten CG1 11 - 8
23 sep 16:45 DWK CG1 - De Woelwaters CG1 17 - 5
23 sep 16:30 ZEW CG1 - SWOL 1894 CG1 1 - 23
16 sep 18:45 DWK CG1 - Aquapoldro CG1 6 - 3
16 sep 17:30 Triton Putten CG1 - Nunspeet CG1 3 - 13
16 sep 17:10 De Woelwaters CG1 - SWOL 1894 CG1 4 - 16
 
 
Aquapoldro C..
 
De Houtrib C..
 
De Woelwater..
 
DWK CG 1
 
Nunspeet CG1
 
SWOL 1894 CG..
 
Triton Putte..
 
WZC-De IJsel..
 
ZEW CG1
 
ZPC Hatto He..
 
Zuiderzeezwe..
 
Aquapoldro CG1 21 - 515 - 59 - 29 - 74 - 719 - 515 - 312 - 38 - 66 - 3
De Houtrib CG 13 - 5 7 - 33 - 1418 - 33 - 1611 - 88 - 610 - 55 - 34 - 12
De Woelwaters CG13 - 97 - 6 2 - 125 - 64 - 168 - 412 - 1012 - 46 - 81 - 6
DWK CG 16 - 316 - 217 - 5 10 - 13 - 616 - 218 - 216 - 210 - 45 - 4
Nunspeet CG19 - 1010 - 410 - 37 - 5 8 - 613 - 112 - 112 - 614 - 410 - 5
SWOL 1894 CG111 - 615 - 210 - 311 - 726 - 0 16 - 316 - 011 - 412 - 413 - 4
Triton Putten CG13 - 174 - 64 - 63 - 143 - 130 - 14 8 - 89 - 42 - 510 - 6
WZC-De IJsel (SG) CG 12 - 194 - 144 - 64 - 1114 - 34 - 169 - 11 ?6 - 95 - 11
ZEW CG13 - 136 - 46 - 93 - 715 - 21 - 237 - 4? 5 - 116 - 11
ZPC Hatto Heim CG11 - 113 - 910 - 52 - 114 - 55 - 149 - 313 - 14 - 7 4 - 2
Zuiderzeezwemmers CG15 - 108 - 1110 - 63 - 129 - 152 - 911 - 28 - 312 - 214 - 5