HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11)

Stand 2e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1WSG NieMo (SG) EG11648
2SVH EG11642
3ZPB H&L Productions EG21633
4Wiekslag EG11628
5MNC Dordrecht EG21624
6MNC Dordrecht EG31622
7SCOMZeehondDuck (SG) EG11610
8De Kempvis EG2167
9Z&PC Rotterdam EG3160
uitgebreide stand »

Uitslagen

30 maaZPB H&L Productions EG23 - 11WSG NieMo (SG) EG*1
23 maaWSG NieMo (SG) EG*117 - 3SCOM/Zeehond/Duck EG*1
16 maaSVH EG14 - 14WSG NieMo (SG) EG*1
16 febWSG NieMo (SG) EG*116 - 1Z&PC Rotterdam EG3
9 febWiekslag EG12 - 19WSG NieMo (SG) EG*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WSG NieMo (SG) EG11616004824938211
2SVH EG1161402421566195
3ZPB H&L Productions EG2161105331579364
4Wiekslag EG116916281528666
5MNC Dordrecht EG216808241219724
6MNC Dordrecht EG316718221186850
7SCOMZeehondDuck (SG) EG11631121072206-134
8De Kempvis EG2162113764183-119
9Z&PC Rotterdam EG3160016022279-257
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 14:15 MNC Dordrecht EG3 - Z&PC Rotterdam EG3 19 - 0
14 apr 14:15 MNC Dordrecht EG2 - Wiekslag EG1 5 - 9
13 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG2 - SVH EG1 5 - 8
7 apr 15:50 Z&PC Rotterdam EG3 - De Kempvis EG2 2 - 9
6 apr 14:15 SVH EG1 - MNC Dordrecht EG2 7 - 3
6 apr 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - ZPB H&L Productions EG2 8 - 19
6 apr 13:30 Wiekslag EG1 - MNC Dordrecht EG3 4 - 3
31 maa 14:15 MNC Dordrecht EG3 - MNC Dordrecht EG2 5 - 3
30 maa 14:40 De Kempvis EG2 - Wiekslag EG1 2 - 12
30 maa 14:15 SVH EG1 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 11 - 3
30 maa 12:40 ZPB H&L Productions EG2 - WSG NieMo (SG) EG*1 3 - 11
23 maa 14:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 17 - 3
23 maa 13:30 MNC Dordrecht EG2 - De Kempvis EG2 16 - 7
23 maa 13:30 MNC Dordrecht EG3 - SVH EG1 2 - 3
17 maa 12:00 De Kempvis EG2 - MNC Dordrecht EG3 0 - 9
16 maa 16:00 ZPB H&L Productions EG2 - Z&PC Rotterdam EG3 29 - 1
16 maa 14:15 SVH EG1 - WSG NieMo (SG) EG*1 4 - 14
9 maa 16:00 Wiekslag EG1 - ZPB H&L Productions EG2 11 - 0
9 maa 15:35 Z&PC Rotterdam EG3 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 5 - 11
9 maa 13:40 De Kempvis EG2 - SVH EG1 3 - 15
16 feb 16:00 ZPB H&L Productions EG2 - MNC Dordrecht EG2 11 - 4
16 feb 15:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - Z&PC Rotterdam EG3 16 - 1
16 feb 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - Wiekslag EG1 2 - 13
10 feb 14:15 MNC Dordrecht EG3 - ZPB H&L Productions EG2 2 - 4
10 feb 13:30 MNC Dordrecht EG2 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 17 - 0
9 feb 17:00 Wiekslag EG1 - WSG NieMo (SG) EG*1 2 - 19
2 feb 15:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - MNC Dordrecht EG2 22 - 0
2 feb 14:15 SVH EG1 - Z&PC Rotterdam EG3 15 - 0
2 feb 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - MNC Dordrecht EG3 3 - 15
2 feb 12:40 ZPB H&L Productions EG2 - De Kempvis EG2 17 - 2
26 jan 15:45 Wiekslag EG1 - Z&PC Rotterdam EG3 21 - 2
26 jan 15:40 De Kempvis EG2 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 6 - 7
26 jan 13:30 MNC Dordrecht EG3 - WSG NieMo (SG) EG*1 3 - 13
19 jan 15:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - De Kempvis EG2 21 - 4
19 jan 14:15 SVH EG1 - Wiekslag EG1 10 - 3
19 jan 14:15 Z&PC Rotterdam EG3 - MNC Dordrecht EG2 1 - 17
15 dec 16:45 Wiekslag EG1 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 17 - 3
15 dec 14:55 Z&PC Rotterdam EG3 - WSG NieMo (SG) EG*1 1 - 21
15 dec 13:45 MNC Dordrecht EG2 - ZPB H&L Productions EG2 4 - 6
9 dec 16:20 Z&PC Rotterdam EG3 - MNC Dordrecht EG3 2 - 13
8 dec 14:30 Wiekslag EG1 - MNC Dordrecht EG2 3 - 5
8 dec 14:15 SVH EG1 - ZPB H&L Productions EG2 7 - 0
2 dec 18:40 ZPB H&L Productions EG2 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 13 - 2
2 dec 14:15 MNC Dordrecht EG2 - SVH EG1 4 - 8
2 dec 14:15 MNC Dordrecht EG3 - Wiekslag EG1 4 - 4
1 dec 16:05 De Kempvis EG2 - Z&PC Rotterdam EG3 13 - 3
24 nov 15:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - ZPB H&L Productions EG2 16 - 0
24 nov 14:45 Wiekslag EG1 - De Kempvis EG2 8 - 2
24 nov 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - SVH EG1 3 - 16
17 nov 15:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - WSG NieMo (SG) EG*1 1 - 16
17 nov 14:50 De Kempvis EG2 - MNC Dordrecht EG2 3 - 8
17 nov 14:15 SVH EG1 - MNC Dordrecht EG3 6 - 2
10 nov 15:35 Z&PC Rotterdam EG3 - ZPB H&L Productions EG2 0 - 23
10 nov 15:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - SVH EG1 12 - 5
3 nov 14:15 SVH EG1 - De Kempvis EG2 15 - 0
3 nov 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - Z&PC Rotterdam EG3 12 - 1
3 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 - Wiekslag EG1 10 - 8
27 okt 13:00 MNC Dordrecht EG2 - MNC Dordrecht EG3 5 - 2
20 okt 13:30 MNC Dordrecht EG3 - De Kempvis EG2 12 - 0
13 okt 17:20 ZPB H&L Productions EG2 - MNC Dordrecht EG3 7 - 5
13 okt 15:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - Wiekslag EG1 12 - 6
13 okt 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - MNC Dordrecht EG2 4 - 13
7 okt 15:10 Z&PC Rotterdam EG3 - SVH EG1 1 - 19
6 okt 14:10 De Kempvis EG2 - ZPB H&L Productions EG2 4 - 10
29 sep 15:35 Z&PC Rotterdam EG3 - Wiekslag EG1 0 - 25
29 sep 15:15 WSG NieMo (SG) EG*1 - MNC Dordrecht EG3 13 - 4
29 sep 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - De Kempvis EG2 9 - 9
23 sep 13:30 MNC Dordrecht EG2 - Z&PC Rotterdam EG3 16 - 2
22 sep 17:00 Wiekslag EG1 - SVH EG1 6 - 7
22 sep 15:40 De Kempvis EG2 - WSG NieMo (SG) EG*1 0 - 19
15 sep 14:30 MNC Dordrecht EG2 - WSG NieMo (SG) EG*1 1 - 7
15 sep 14:30 MNC Dordrecht EG3 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 18 - 1
 
 
De Kempvis E..
 
MNC Dordrech..
 
MNC Dordrech..
 
SCOMZeehondD..
 
SVH EG1
 
Wiekslag EG1
 
WSG NieMo (S..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
De Kempvis EG2 3 - 80 - 96 - 73 - 152 - 120 - 1913 - 34 - 10
MNC Dordrecht EG216 - 7 5 - 217 - 04 - 85 - 91 - 716 - 24 - 6
MNC Dordrecht EG312 - 05 - 3 18 - 12 - 34 - 43 - 1319 - 02 - 4
SCOMZeehondDuck (SG) EG19 - 94 - 133 - 15 3 - 162 - 131 - 1612 - 18 - 19
SVH EG115 - 07 - 36 - 211 - 3 10 - 34 - 1415 - 07 - 0
Wiekslag EG18 - 23 - 54 - 317 - 36 - 7 2 - 1921 - 211 - 0
WSG NieMo (SG) EG121 - 422 - 013 - 417 - 312 - 512 - 6 16 - 116 - 0
Z&PC Rotterdam EG32 - 91 - 172 - 135 - 111 - 190 - 251 - 21 0 - 23
ZPB H&L Productions EG217 - 211 - 47 - 513 - 25 - 810 - 83 - 1129 - 1