HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG NieMo (SG) H3 (Heren)

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC Rotterdam H31848
2SVH H41843
3WIDEX GZC DONK H61836
4SCOMZeehondDuck (SG) H21828
5WSG NieMo (SG) H31826
6Katwijk H51817
7Wave H21715
8De Kempvis H51715
9De Vliet (SG) H21815
10BZC H31814
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprWSG NieMo (SG) H311 - 8Z&PC Rotterdam H3
30 maaWSG NieMo (SG) H37 - 8SVH H4
23 maaWSG NieMo (SG) H36 - 8BZC H3
9 maaWSG NieMo (SG) H312 - 3De Vliet (SG) H2
16 febWIDEX GZC DONK H66 - 4WSG NieMo (SG) H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC Rotterdam H3181602481739281
2SVH H41814134317110071
3WIDEX GZC DONK H61811343613111417
4SCOMZeehondDuck (SG) H2189182812811513
5WSG NieMo (SG) H3188282613111912
6Katwijk H518521117107130-23
7Wave H21743101576133-57
8De Kempvis H517431015114145-31
9De Vliet (SG) H21843111581129-48
10BZC H318421214121156-35
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 14:55 De Vliet (SG) H2 - De Kempvis H5 8 - 5
13 apr 19:00 WSG NieMo (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H3 11 - 8
13 apr 17:25 Katwijk H5 - BZC H3 11 - 3
13 apr 17:25 WIDEX GZC DONK H6 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 8 - 4
6 apr 20:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Katwijk H5 11 - 2
6 apr 19:15 Wave H2 - De Vliet (SG) H2 5 - 3
6 apr 19:15 BZC H3 - SVH H4 8 - 11
6 apr 16:45 De Kempvis H5 - WIDEX GZC DONK H6 7 - 7
31 maa 16:45 WIDEX GZC DONK H6 - Wave H2 2 - 2
31 maa 15:40 De Vliet (SG) H2 - Z&PC Rotterdam H3 4 - 9
30 maa 19:45 WSG NieMo (SG) H3 - SVH H4 7 - 8
30 maa 15:40 Katwijk H5 - De Kempvis H5 8 - 9
23 maa 20:15 WSG NieMo (SG) H3 - BZC H3 6 - 8
23 maa 19:10 Z&PC Rotterdam H3 - WIDEX GZC DONK H6 8 - 3
23 maa 18:45 De Kempvis H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 7 - 10
23 maa 15:45 Wave H2 - Katwijk H5 7 - 7
17 maa 14:10 De Vliet (SG) H2 - SVH H4 4 - 4
16 maa 20:05 BZC H3 - De Kempvis H5 11 - 11
16 maa 20:00 Katwijk H5 - Z&PC Rotterdam H3 3 - 9
16 maa 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Wave H2 9 - 3
9 maa 20:00 Z&PC Rotterdam H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 9 - 4
9 maa 19:50 WSG NieMo (SG) H3 - De Vliet (SG) H2 12 - 3
9 maa 16:45 SVH H4 - WIDEX GZC DONK H6 14 - 3
16 feb 20:30 De Kempvis H5 - Z&PC Rotterdam H3 4 - 8
16 feb 20:15 BZC H3 - Wave H2 17 - 3
16 feb 18:30 Katwijk H5 - SVH H4 4 - 8
16 feb 16:45 WIDEX GZC DONK H6 - WSG NieMo (SG) H3 6 - 4
9 feb 21:10 De Vliet (SG) H2 - BZC H3 9 - 4
9 feb 20:30 SVH H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 6 - 7
9 feb 17:30 WSG NieMo (SG) H3 - Katwijk H5 9 - 4
2 feb 20:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - WSG NieMo (SG) H3 6 - 9
2 feb 20:00 BZC H3 - Z&PC Rotterdam H3 6 - 11
2 feb 19:45 De Kempvis H5 - SVH H4 6 - 12
2 feb 16:45 WIDEX GZC DONK H6 - De Vliet (SG) H2 9 - 3
26 jan 20:25 De Vliet (SG) H2 - Katwijk H5 2 - 7
26 jan 19:45 WSG NieMo (SG) H3 - De Kempvis H5 7 - 6
26 jan 18:15 SVH H4 - Wave H2 8 - 4
26 jan 17:15 WIDEX GZC DONK H6 - BZC H3 8 - 6
19 jan 20:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - De Vliet (SG) H2 2 - 3
19 jan 20:05 Z&PC Rotterdam H3 - SVH H4 7 - 3
19 jan 19:25 Wave H2 - WSG NieMo (SG) H3 6 - 4
19 jan 18:30 Katwijk H5 - WIDEX GZC DONK H6 4 - 10
15 dec 18:35 Z&PC Rotterdam H3 - De Kempvis H5 11 - 7
15 dec 18:20 WSG NieMo (SG) H3 - WIDEX GZC DONK H6 5 - 10
15 dec 17:30 SVH H4 - Katwijk H5 6 - 10
15 dec 17:00 Wave H2 - BZC H3 4 - 3
8 dec 20:30 Z&PC Rotterdam H3 - WSG NieMo (SG) H3 7 - 3
8 dec 20:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H6 8 - 8
8 dec 18:30 De Kempvis H5 - De Vliet (SG) H2 6 - 6
8 dec 17:45 BZC H3 - Katwijk H5 5 - 4
2 dec 15:40 De Vliet (SG) H2 - Wave H2 4 - 6
1 dec 19:00 SVH H4 - BZC H3 18 - 4
1 dec 17:55 WIDEX GZC DONK H6 - De Kempvis H5 9 - 5
1 dec 16:25 Katwijk H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 7 - 3
24 nov 20:00 Wave H2 - WIDEX GZC DONK H6 4 - 8
24 nov 19:30 De Kempvis H5 - Katwijk H5 8 - 5
24 nov 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - BZC H3 5 - 12
24 nov 16:10 Z&PC Rotterdam H3 - De Vliet (SG) H2 12 - 3
24 nov 15:00 SVH H4 - WSG NieMo (SG) H3 13 - 8
17 nov 20:15 BZC H3 - WSG NieMo (SG) H3 7 - 7
17 nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - De Kempvis H5 12 - 6
17 nov 19:15 Katwijk H5 - Wave H2 6 - 6
10 nov 20:00 Z&PC Rotterdam H3 - Katwijk H5 11 - 7
10 nov 18:45 De Kempvis H5 - BZC H3 11 - 8
10 nov 18:15 SVH H4 - De Vliet (SG) H2 12 - 5
10 nov 15:15 Wave H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 7 - 8
4 nov 15:40 De Vliet (SG) H2 - WSG NieMo (SG) H3 4 - 4
3 nov 20:10 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Z&PC Rotterdam H3 7 - 8
3 nov 20:00 De Kempvis H5 - Wave H2 9 - 6
28 okt 16:00 WIDEX GZC DONK H6 - SVH H4 4 - 12
27 okt 17:45 BZC H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 3 - 5
20 okt 17:45 WIDEX GZC DONK H6 - Z&PC Rotterdam H3 4 - 10
13 okt 19:35 BZC H3 - De Vliet (SG) H2 6 - 7
13 okt 18:30 Katwijk H5 - WSG NieMo (SG) H3 6 - 10
13 okt 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 - SVH H4 6 - 7
13 okt 17:30 Z&PC Rotterdam H3 - Wave H2 8 - 6
7 okt 15:40 De Vliet (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H6 5 - 11
6 okt 21:30 SVH H4 - De Kempvis H5 8 - 4
6 okt 20:25 Z&PC Rotterdam H3 - BZC H3 12 - 3
6 okt 19:45 WSG NieMo (SG) H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 7 - 12
29 sep 20:15 De Kempvis H5 - WSG NieMo (SG) H3 3 - 9
29 sep 20:00 Wave H2 - SVH H4 3 - 9
29 sep 18:30 Katwijk H5 - De Vliet (SG) H2 6 - 5
28 sep 21:30 BZC H3 - WIDEX GZC DONK H6 7 - 13
23 sep 15:40 De Vliet (SG) H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 3 - 9
22 sep 19:45 SVH H4 - Z&PC Rotterdam H3 12 - 6
22 sep 19:45 WSG NieMo (SG) H3 - Wave H2 9 - 2
15 sep 19:30 Wave H2 - Z&PC Rotterdam H3 2 - 19
15 sep 16:00 WIDEX GZC DONK H6 - Katwijk H5 8 - 6
 
 
BZC H3
 
De Kempvis H..
 
De Vliet (SG..
 
Katwijk H5
 
SCOMZeehondD..
 
SVH H4
 
Wave H2
 
WIDEX GZC DO..
 
WSG NieMo (S..
 
Z&PC Rotterd..
 
BZC H3 11 - 116 - 75 - 43 - 58 - 1117 - 37 - 137 - 76 - 11
De Kempvis H511 - 8 6 - 68 - 57 - 106 - 129 - 67 - 73 - 94 - 8
De Vliet (SG) H29 - 48 - 5 2 - 73 - 94 - 44 - 65 - 114 - 44 - 9
Katwijk H511 - 38 - 96 - 5 7 - 34 - 86 - 64 - 106 - 103 - 9
SCOMZeehondDuck (SG) H25 - 1212 - 62 - 311 - 2 6 - 79 - 38 - 86 - 97 - 8
SVH H418 - 48 - 412 - 56 - 106 - 7 8 - 414 - 313 - 812 - 6
Wave H24 - 3?5 - 37 - 77 - 83 - 9 4 - 86 - 42 - 19
WIDEX GZC DONK H68 - 69 - 59 - 38 - 68 - 44 - 122 - 2 6 - 44 - 10
WSG NieMo (SG) H36 - 87 - 612 - 39 - 47 - 127 - 89 - 25 - 10 11 - 8
Z&PC Rotterdam H312 - 311 - 712 - 311 - 79 - 47 - 38 - 68 - 37 - 3