HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Numansdorp H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
ZPC Numansdorp H1 - Wiekslag H5
zaterdag 19 januari 19:00
De Waterstee Numansdorp

Stand 4e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1ZPB H&L Productions H61027
2MNC Dordrecht H81123
3ZZ&PC De Devel H31022
4De Linge/PCG (SG) H41021
5Z&PC Rotterdam H71018
6ZVVS H71016
7DWF H11012
8SCOMZeehondDuck (SG) H31010
9ZPC Numansdorp H11010
10Wiekslag H5113
11Poseidon'56 H3100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
19 janZPC Numansdorp H119:00Wiekslag H5
26 janDe Linge/PCG (SG) H419:15ZPC Numansdorp H1
9 febZPC Numansdorp H117:30Z&PC Rotterdam H7
16 febPoseidon'56 H317:45ZPC Numansdorp H1
9 maaZPC Numansdorp H119:00SCOMZeehondDuck (SG) H3

Uitslagen

15 decZPC Numansdorp H15 - 4Poseidon'56 H3
8 decZPC Numansdorp H17 - 11ZZ&PC De Devel H3
2 decZPB H&L Productions H610 - 2ZPC Numansdorp H1
24 novZPC Numansdorp H17 - 7MNC Dordrecht H8
17 novDWF H18 - 7ZPC Numansdorp H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPB H&L Productions H6101000271163977
2MNC Dordrecht H81172223935736
3ZZ&PC De Devel H31071222887216
4De Linge/PCG (SG) H41070321855827
5Z&PC Rotterdam H71060418856025
6ZVVS H71051416705317
7DWF H110406127284-12
8SCOMZeehondDuck (SG) H310316104969-20
9ZPC Numansdorp H110316105472-18
10Wiekslag H5111010337105-68
11Poseidon'56 H3100010030110-80
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 14:30 ZVVS H7 - DWF H1De Kulk
19 jan 17:05 Z&PC Rotterdam H7 - ZZ&PC De Devel H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 jan 18:00 Poseidon'56 H3 - ZPB H&L Productions H6De Fakkel
19 jan 19:00 ZPC Numansdorp H1 - Wiekslag H5De Waterstee
19 jan 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - MNC Dordrecht H8De Rozenburcht
26 jan 18:15 Wiekslag H5 - Z&PC Rotterdam H7Sportcentrum Blokweer
26 jan 18:35 ZZ&PC De Devel H3 - Poseidon'56 H3De Hoge Devel B.V.
26 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) H4 - ZPC Numansdorp H1Berenschot
27 jan 19:15 MNC Dordrecht H8 - ZVVS H7Sportboulevard
27 jan 20:05 ZPB H&L Productions H6 - SCOMZeehondDuck (SG) H3Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 15:00 Z&PC Rotterdam H7 - De Linge/PCG (SG) H4Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 feb 17:10 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - ZZ&PC De Devel H3De Rozenburcht
2 feb 17:15 DWF H1 - MNC Dordrecht H8De Lockhorst
2 feb 20:15 Poseidon'56 H3 - Wiekslag H5De Fakkel
3 feb 13:45 ZVVS H7 - ZPB H&L Productions H6De Kulk
9 feb 12:50 ZPB H&L Productions H6 - DWF H1Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 17:30 ZPC Numansdorp H1 - Z&PC Rotterdam H7De Waterstee
9 feb 19:15 Wiekslag H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H3Sportcentrum Blokweer
9 feb 19:30 ZZ&PC De Devel H3 - ZVVS H7De Hoge Devel B.V.
9 feb 19:45 De Linge/PCG (SG) H4 - Poseidon'56 H3Berenschot
16 feb 15:45 DWF H1 - ZZ&PC De Devel H3De Lockhorst
16 feb 17:30 ZVVS H7 - Wiekslag H5De Kulk
16 feb 17:45 Poseidon'56 H3 - ZPC Numansdorp H1De Fakkel
16 feb 19:55 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - De Linge/PCG (SG) H4De Rozenburcht
17 feb 17:30 MNC Dordrecht H8 - ZPB H&L Productions H6Sportboulevard
9 maa 16:30 De Linge/PCG (SG) H4 - ZVVS H7Caribabad
9 maa 17:45 Z&PC Rotterdam H7 - Poseidon'56 H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 maa 18:15 Wiekslag H5 - DWF H1Sportcentrum Blokweer
9 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H3 - MNC Dordrecht H8De Hoge Devel B.V.
9 maa 19:00 ZPC Numansdorp H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Waterstee
16 maa 14:00 ZVVS H7 - ZPC Numansdorp H1De Kulk
16 maa 16:00 DWF H1 - De Linge/PCG (SG) H4De Lockhorst
16 maa 16:10 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H7De Rozenburcht
16 maa 18:50 ZPB H&L Productions H6 - ZZ&PC De Devel H3Inge de Bruijn Zwembad
23 maa 16:55 Z&PC Rotterdam H7 - ZVVS H7Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 maa 17:30 ZPC Numansdorp H1 - DWF H1De Waterstee
23 maa 18:45 Wiekslag H5 - ZPB H&L Productions H6Sportcentrum Blokweer
23 maa 19:30 Poseidon'56 H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Fakkel
23 maa 19:30 De Linge/PCG (SG) H4 - MNC Dordrecht H8Caribabad
30 maa 15:00 DWF H1 - Z&PC Rotterdam H7De Lockhorst
30 maa 17:20 ZPB H&L Productions H6 - De Linge/PCG (SG) H4Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 18:10 ZZ&PC De Devel H3 - Wiekslag H5De Hoge Devel B.V.
31 maa 13:45 ZVVS H7 - Poseidon'56 H3De Kulk
31 maa 18:00 MNC Dordrecht H8 - ZPC Numansdorp H1Sportboulevard
6 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) H4 - ZZ&PC De Devel H3Berenschot
6 apr 19:00 ZPC Numansdorp H1 - ZPB H&L Productions H6De Waterstee
6 apr 19:40 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - ZVVS H7De Rozenburcht
6 apr 20:15 Poseidon'56 H3 - DWF H1De Fakkel
7 apr 16:30 Z&PC Rotterdam H7 - MNC Dordrecht H8Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 apr 15:30 Wiekslag H5 - De Linge/PCG (SG) H4Sportcentrum Blokweer
13 apr 15:45 DWF H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Lockhorst
13 apr 17:20 ZPB H&L Productions H6 - Z&PC Rotterdam H7Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 19:15 ZZ&PC De Devel H3 - ZPC Numansdorp H1De Hoge Devel B.V.
14 apr 19:40 MNC Dordrecht H8 - Poseidon'56 H3Sportboulevard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 jan 19:35 MNC Dordrecht H8 - Wiekslag H5 12 - 4
15 dec 19:55 De Linge/PCG (SG) H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H3 9 - 4
15 dec 19:15 ZZ&PC De Devel H3 - DWF H1 11 - 8
15 dec 19:00 Wiekslag H5 - ZVVS H7 3 - 8
15 dec 17:30 ZPC Numansdorp H1 - Poseidon'56 H3 5 - 4
15 dec 15:10 ZPB H&L Productions H6 - MNC Dordrecht H8 10 - 1
8 dec 20:00 De Linge/PCG (SG) H4 - Wiekslag H5 15 - 2
8 dec 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - DWF H1 2 - 10
8 dec 19:00 ZPC Numansdorp H1 - ZZ&PC De Devel H3 7 - 11
8 dec 19:00 Z&PC Rotterdam H7 - ZPB H&L Productions H6 8 - 11
8 dec 18:30 Poseidon'56 H3 - MNC Dordrecht H8 1 - 12
2 dec 20:15 MNC Dordrecht H8 - Z&PC Rotterdam H7 7 - 4
2 dec 19:30 ZPB H&L Productions H6 - ZPC Numansdorp H1 10 - 2
1 dec 19:00 ZZ&PC De Devel H3 - De Linge/PCG (SG) H4 7 - 10
1 dec 16:30 ZVVS H7 - SCOMZeehondDuck (SG) H3 9 - 2
1 dec 15:45 DWF H1 - Poseidon'56 H3 9 - 5
24 nov 21:00 Poseidon'56 H3 - ZVVS H7 4 - 12
24 nov 19:00 ZPC Numansdorp H1 - MNC Dordrecht H8 7 - 7
24 nov 18:00 De Linge/PCG (SG) H4 - ZPB H&L Productions H6 9 - 10
24 nov 17:40 Z&PC Rotterdam H7 - DWF H1 11 - 9
24 nov 15:30 Wiekslag H5 - ZZ&PC De Devel H3 4 - 10
18 nov 15:30 ZVVS H7 - Z&PC Rotterdam H7 4 - 6
17 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Poseidon'56 H3 12 - 3
17 nov 15:00 DWF H1 - ZPC Numansdorp H1 8 - 7
17 nov 13:30 ZPB H&L Productions H6 - Wiekslag H5 15 - 1
10 nov 19:45 De Linge/PCG (SG) H4 - DWF H1 14 - 7
10 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H3 - ZPB H&L Productions H6 5 - 12
10 nov 18:30 Wiekslag H5 - MNC Dordrecht H8 0 - 14
10 nov 17:45 Z&PC Rotterdam H7 - SCOMZeehondDuck (SG) H3 12 - 5
10 nov 17:30 ZPC Numansdorp H1 - ZVVS H7 6 - 5
4 nov 17:30 MNC Dordrecht H8 - ZZ&PC De Devel H3 6 - 8
3 nov 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - ZPC Numansdorp H1 5 - 3
3 nov 18:30 Poseidon'56 H3 - Z&PC Rotterdam H7 3 - 14
3 nov 17:00 ZVVS H7 - De Linge/PCG (SG) H4 8 - 3
27 okt 15:00 DWF H1 - Wiekslag H5 6 - 2
20 okt 17:15 MNC Dordrecht H8 - De Linge/PCG (SG) H4 8 - 5
14 okt 14:00 ZVVS H7 - ZZ&PC De Devel H3 6 - 6
13 okt 18:30 Poseidon'56 H3 - De Linge/PCG (SG) H4 3 - 8
13 okt 17:10 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Wiekslag H5 3 - 2
13 okt 15:45 DWF H1 - ZPB H&L Productions H6 5 - 13
13 okt 15:00 Z&PC Rotterdam H7 - ZPC Numansdorp H1 8 - 3
7 okt 19:30 ZPB H&L Productions H6 - ZVVS H7 11 - 5
6 okt 21:00 De Linge/PCG (SG) H4 - Z&PC Rotterdam H7 5 - 4
6 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H3 8 - 7
6 okt 17:00 Wiekslag H5 - Poseidon'56 H3 8 - 2
30 sep 15:00 ZVVS H7 - MNC Dordrecht H8 6 - 8
29 sep 20:00 ZPC Numansdorp H1 - De Linge/PCG (SG) H4 5 - 7
29 sep 19:55 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - ZPB H&L Productions H6 3 - 7
29 sep 18:00 Poseidon'56 H3 - ZZ&PC De Devel H3 5 - 13
29 sep 17:00 Z&PC Rotterdam H7 - Wiekslag H5 11 - 4
23 sep 20:50 MNC Dordrecht H8 - SCOMZeehondDuck (SG) H3 6 - 6
22 sep 20:00 Wiekslag H5 - ZPC Numansdorp H1 7 - 9
22 sep 18:40 ZZ&PC De Devel H3 - Z&PC Rotterdam H7 9 - 7
22 sep 16:15 DWF H1 - ZVVS H7 4 - 7
22 sep 15:20 ZPB H&L Productions H6 - Poseidon'56 H3 17 - 0
15 sep 19:00 MNC Dordrecht H8 - DWF H1 12 - 6
 
 
De Linge/PCG..
 
DWF H1
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
SCOMZeehondD..
 
Wiekslag H5
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPC Numansdo..
 
ZVVS H7
 
ZZ&PC De Dev..
 
De Linge/PCG (SG) H4 14 - 723/39/29 - 415 - 25 - 49 - 1026/19/36/4
DWF H116/3 2/29 - 513/46 - 230/35 - 138 - 74 - 716/2
MNC Dordrecht H88 - 512 - 6 14/46 - 612 - 47 - 417/231/327/16 - 8
Poseidon'56 H33 - 86/41 - 12 23/32/23 - 1419/116/24 - 125 - 13
SCOMZeehondDuck (SG) H316/22 - 1019/112 - 3 3 - 216/33 - 75 - 36/42/2
Wiekslag H513/49/30 - 148 - 29/2 26/123/37 - 93 - 84 - 10
Z&PC Rotterdam H72/211 - 97/49/312 - 511 - 4 8 - 118 - 323/319/1
ZPB H&L Productions H630/39/210 - 117 - 027/115 - 113/4 10 - 211 - 516/3
ZPC Numansdorp H15 - 723/37 - 75 - 49/319/19/26/4 6 - 57 - 11
ZVVS H78 - 319/16 - 831/39 - 216/24 - 63/216/3 6 - 6
ZZ&PC De Devel H37 - 1011 - 89/326/18 - 730/39 - 75 - 1213/49/2